Tabele i terminarz "BPU"

Sprawy związane z bukmacherką typowaniem wyników oraz stawkami.

Moderatorzy: bartbuks, maciek_88, Dr.Football1, Aker, Darkman1948, piotrcies, Cris7, fieldy, czeher

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Posty: 9554
Rejestracja: sob 27.11.2004 11:05
Reputacja: 1
Lokalizacja: okolice GLIWIC

Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: czeher » pn 28.11.2005 14:52

I EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW


GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

            M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.fieldy    6    3    2    1    11   19-14*
2.kulek     6    3    1    2    10   12-11*
3.BartekTS  6    1    3    2    6    13-12
4.czeher**  6    0    4    2    4    13-20

Terminarz
1kolejka kulekfcb - fieldy 0-2, BartekTS - czeher 1-1
2kolejka fieldy - BartekTS 2-2, czeher - kulekfcb 3-3
3kolejka fieldy - czeher 4-4, BartekTS - kulekfcb 4-0
4kolejka czeher - fieldy 2-4, kulekfcb - BartekTS 1-0
5kolejka czeher - BartekTS 3-3, fieldy - kulekfcb 2-3
6kolejka kulekfcb - czeher 5-0, BartekTS - fieldy 3-5

GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

            M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.serek408  6    4    1    1    13   11-5*
2.infernus  6    2    0    3    9    4-12*
3.shevcento 6    2    0    4    6    8-12 
4.Piotr     6    0    1    5    1    3-12

Terminarz
1kolejka shevcento - infernus 6-1, Piotr - serek408 3-3
2kolejka serek408 - shevcento 1-0wo, infernus - Piotr 2-0
3kolejka serek408 - infernus 4-0, Piotr - shevcento wo (-3bramki)
4kolejka infernus - serek408 2-1, shevcento - Piotr wo (-3bramki)
5kolejka infernus - shevcento 1-2, serek408 - Piotr 1-0
6kolejka shevcento - serek408 0-1, Piotr - infernus 0-0wo

GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

            M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Smithu    6    3    1    2    10   14-6*
2.ww        6    3    0    3    9    13-17* 
3.gringo7   6    3    0    3    9    5-11
4.krako_91  6    2    1    3    7    8-8 

Terminarz
1kolejka Smithu - krako_91 0-0, gringo7 - ww 0-5
2kolejka ww - Smithu 2-5, krako_91 - gringo7 0-1
3kolejka ww - krako_91 2-1, gringo7 - Smithu 2-1
4kolejka krako_91 - ww 3-1, Smithu - gringo7 2-0
5kolejka krako_91 - Smithu 2-0, ww - gringo7 3-2
6kolejka Smithu - ww 6-0wo, gringo7 - krako_91 4-2

GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

            M    W    R    P    Pkt  Gole

1.Kaka_ACM  6    4    1    1    13   23-8*
2.kama_reda 6    3    1    2    10   15-16*
3.Koki      6    2    1    3    7    9-13
4.qczak     6    0    1    5    1    4-21

Terminarz
1kolejka qczak - Kaka_ACM 0-4, kama_reda - Koki 0-3
2kolejka Koki - qczak 4-0, Kaka_ACM - kama_reda 7-2
3kolejka Koki - Kaka_ACM 2-2, kama_reda - qczak 4-4

4kolejka Kaka_ACM - Koki 4-0wo, qczak - kama_reda 0-2wo
5kolejka Kaka_ACM - qczak 4-0, Koki- kama_reda 0-3
6kolejka qczak - Koki 0-0 (-3), kama_reda - Kaka_ACM 4-2

GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

                   M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.maly_1236        6    5    0    1    15   16-10*
2.Łukasz[ACM]      6    4    0    2    12   15-8*
3.RePcAk90         6    2    0    4    6    8-15
4.Maateusz_JuveFan 6    1    0    5    3    3-9

Terminarz
1kolejka maly_1236 - Łukasz[ACM] 3-0, Maateusz_JuveFan - RePcAk90 1-0
2kolejka RePcAk90 - maly_1236 4-5, Łukasz[ACM] - Maateusz_JuveFan 3-2
3kolejka RePcAk90 - Łukasz[ACM] 2-0, Maateusz_JuveFan - maly_1236 0-1
4kolejka Łukasz[ACM] - RePcAk90 5-2, maly_1236 - Maateusz_JuveFan 4-0
5kolejka Łukasz[ACM] - maly_1236 6-1, RePcAk90 - Maateusz_JuveFan 0-0wo
6kolejka maly_1236 - RePcAk90 2-0wo, Maateusz_JuveFan - Łukasz[ACM] 0-1wo

GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

            M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.fala**    6    5    0    1    15   19-11*
2.Darkman   6    3    0    3    9    21-16*
3.mlody86   6    2    0    4    6    10-15
4.tswidok** 6    2    0    4    6    12-20

Terminarz
1kolejka fala - Darkman1948 4-1, tswidok - mlody86 0-4
2kolejka mlody86 - fala 3-0, Darkman1948 - tswidok 6-1
3kolejka mlody86 - Darkman1948 0-3, tswidok - fala 3-5
4kolejka Darkman1948 - mlody86 8-3, fala - tswidok 5-1
5kolejka Darkman1948 - fala 3-5, mlody86 - tswidok 0-4
6kolejka fala - mlody86 0-0, tswidok - Darkman1948 3-0

GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

              M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.cloner      6    4    1    1    13   21-12*
2.mawik       6    3    1    2    10   16-15*
3.gilardino11 6    2    1    3    7    11-13
4.kostek      6    1    1    4    4    11-19

Terminarz
1kolejka gilardino11 - kostek 2-2, cloner - mawik 2-5
2kolejka mawik - gilardino11 2-1, kostek - cloner 2-3
3kolejka mawik - kostek 4-3, cloner - gilardino11 3-1
4kolejka kostek - mawik 4-3, gilardino11 - cloner 2-6
5kolejka kostek - gilardino11 0-2, mawik - cloner 2-2
6kolejka gilardino11 - mawik 3-0, cloner - kostek 5-0wo

GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Handsome Boy 6    4    0    2    12   18-17*
2.raven        6    4    0    2    12   18-12*
3.wazi         6    3    0    3    9    16-13
4.Zaza         6    1    0    5    3    4-14

Terminarz
1kolejka Handsome Boy - wazi 2-6, Zaza - raven 0-4
2kolejka raven - Handsome Boy 4-6, wazi - Zaza 0-1
3kolejka raven - wazi 2-1, Zaza - Handsome Boy 1-3
4kolejka wazi - raven 3-6, Handsome Boy - Zaza 3-2
5kolejka wazi - Handsome Boy 4-2, raven - Zaza 2-0wo
6kolejka Handsome Boy - raven 2-0, Zaza - wazi 0-2wo

* - awans

** - fala zrezygnowal z dalszej gry, o jego miejsce w 1/8 finalu w barazu (neutralny teren) walczyli: czeher - tswidok 2:0

1/8 FINALU - pierwszy mecz/rewanz
ww - fieldy 2:4 i 0:4
Darkman - serek408 2:0 i 0:0
mawik - Smithu 2:3 i 0:2
raven - Kaka_ACM 0:2 i 0:2
kulekfcb - maly_1236 5:4 i 2:1
Łukasz[ACM] - czeher 0:0 i 4:4
kama_reda - cloner 0:6 i 0:4
infernus - HB 7:3 i 0:0

1/4 FINALU - pierwszy mecz/rewanz
Darkman1948 - fieldy 2:3 i 1:2
Kaka_ACM - Smithu 4:2 i 7:4
Łukasz[ACM] - kulekfcb 0:4 i 3:4
infernus - cloner 2:3 i 0:3

1/2 FINALU
fieldy - Kaka_ACM 3:2 i 0:2
cloner - kulekfcb 3:2 i 3:0

FINAL
Kaka_ACM - cloner 2:4

3 msc - ex aequo fieldy - kulekfcb
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Posty: 9554
Rejestracja: sob 27.11.2004 11:05
Reputacja: 1
Lokalizacja: okolice GLIWIC

Postautor: czeher » śr 08.02.2006 1:57

II EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW

GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.kama_reda    6    5    0    1     15   25-11
2.cloner       6    4    0    2     12    19-8
3.gilardino11  6    2    0    4     6    8-15
4.piwus        6    1    0    5     3    3-19

Terminarz
1kolejka gilardino11 - cloner 0-3, piwus - kama_reda 1-5
2kolejka cloner - piwus 0-2, kama_reda - gilardino11 4-2
3kolejka kama_reda - cloner 4-1, piwus - gilardino11 0-2
4kolejka cloner - kama_reda 7-0, gilardino11 - piwus 2-0
5kolejka cloner - gilardino11 3-2, kama_reda - piwus 5-0
6kolejka piwus - cloner 0-5, gilardino11 - kama_reda 0-5

GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

            M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.ossy      6    3    1    2     10    12-10
2.krako_91  6    3    1    2     10    18-16
3.kulekfcb  6    3    0    3     9    13-11 
4.mawik     6    2    0    4     6    15-21

Terminarz
1kolejka krako_91 - kulekfcb 3-2, ossy - mawik 4-0
2kolejka kulekfcb - ossy 2-0, mawik - krako_91 2-6
3kolejka mawik - kulekfcb 2-4, ossy - krako_91 4-3
4kolejka kulekfcb - mawik 0-3, krako_91 - ossy 0-0
5kolejka kulekfcb - krako_91 2-3, mawik - ossy 2-4
6kolejka ossy - kulekfcb 0-3, krako_91 - mawik 3-6

GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

            M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.luk1208   6    4    1    1     13   16-9
2.fieldy    6    2    2    2     8    11-14 
3.wazi      6    2    2    2     8    12-10
4.ww        6    1    1    4     4    9-13 

Terminarz
1kolejka wazi - fieldy 0-0, luk1208 - ww 2-0
2kolejka fieldy - luk1208 3-3, ww - wazi 2-2
3kolejka ww - fieldy 1-2, luk1208 - wazi 2-4
4kolejka fieldy - ww 2-4, wazi - luk1208 0-3
5kolejka fieldy - wazi 4-3, ww - luk1208 2-3
6kolejka luk1208 - fieldy 3-0, wazi - ww 2-0

GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

            M    W    R    P    Pkt  Gole

1.raven     6    3    1    2     10    12-12
2.Bienias   6    3    1    2     10   15-9 
3.Smithu    6    2    3    1     9    14-13
4.Róża      6    1    1    4     4    11-21

Terminarz
1kolejka Bienias - Smithu 3-2(1pkt za spoznienie), Róża - raven 0-6
2kolejka Smithu - Róża 8-4, raven - Bienias 3-2
3kolejka raven - Smithu 0-2, Róża - Bienias 0-1
4kolejka Smithu - raven 0-0, Bienias - Róża 3-1
5kolejka Smithu - Bienias 0-4, raven - Róża 0-4
6kolejka Róża - Smithu 2-2, Bienias - raven 2-3

GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Łukasz[ACM]   6    5    0    1     15    21-11
2.Void          6    3    2    1     11    12-11
3.serek408      6    2    2    2     8    8-8
4.Ibrahimovic   6    0    0    6     0    5-16

Terminarz
1kolejka Ibrahimovic - Łukasz[ACM] 3-4, Void - serek408 0-2(1pkt za spoznienie)
2kolejka Łukasz[ACM] - Void 4-0, serek408 - Ibrahimovic 3-0
3kolejka serek408 - Łukasz[ACM] 2-4, Void - Ibrahimovic 4-2
4kolejka Łukasz[ACM] - serek408 4-0, Ibrahimovic - Void 0-2
5kolejka Łukasz[ACM] - Ibrahimovic 2-0, serek408 - Void 0-0
6kolejka Void - Łukasz[ACM] 6-3, Ibrahimovic - serek408 0-1

GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Darkman1948   6    3    3    0     12    12-6
2.Krzysztof J.  6    3    1    2     10    15-13
3.sbQ           6    2    1    3     7    5-8
4.maly_1236     6    1    1    4     4    6-11   

Terminarz
1kolejka Krzysztof J. - Darkman1948 3-3, sbQ - maly_1236 2-0
2kolejka Darkman1948 - sbQ 2-2, maly_1236 - Krzysztof J. 6-0
3kolejka maly_1236 - Darkman1948 0-0, sbQ - Krzysztof J. 0-3
4kolejka Darkman1948 - maly_1236 4-0, Krzysztof J. - sbQ 3-1
5kolejka Darkman1948 - Krzysztof J. 3-1, maly_1236 - sbQ 0-0(wo)
6kolejka sbQ - Darkman1948 0-0wo, Krzysztof J. - maly_1236 5-0

GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Niggaz        6    2    3    1     9    16-16
2.tswidok       6    3    0    3     9    11-16
3.infernus      6    2    2    2     8    16-12 
4.Kaczormistrz  6    1    3    2     6    11-10

Terminarz
1kolejka Niggaz - infernus 5-5, Kaczormistrz - tswidok 5-0
2kolejka infernus - Kaczormistrz 2-0 (1pkt), tswidok - Niggaz 2-4
3kolejka tswidok - infernus 4-2, Kaczormistrz - Niggaz 2-2
4kolejka infernus - tswidok 1-2, Niggaz - Kaczormistrz 2-2
5kolejka infernus - Niggaz 4-0, tswidok - Kaczormistrz 2-1
6kolejka Kaczormistrz - infernus 1-2, Niggaz - tswidok 3-1

GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

             M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.robur      6    3    1    2     10    22-16
2.BartekTS   6    3    1    2     10    15-17
3.Lukaz      6    3    0    3     9    17-16
4.czeher     6    1    2    3     5    14-20

Terminarz
1kolejka Lukaz - czeher 5-2, robur - BartekTS 4-2
2kolejka czeher - robur 2-6, BartekTS - Lukaz 4-3
3kolejka BartekTS - czeher 3-2, robur - Lukaz 6-2
4kolejka czeher - BartekTS 2-2, Lukaz - robur 3-0
5kolejka czeher - Lukaz 2-0, BartekTS - robur 3-2
6kolejka robur - czeher 4-4, Lukaz - BartekTS 4-1


1/8 Finalu - pierwszy mecz/rewanz

fieldy - kama_reda 0-0 i 0-4
Bienias - ossy 2-0 i 0-5

tswidok - Łukasz[ACM] 5-4 i 2-3
BartekTS - Darkman1948 3-3 i 4-0


cloner - Luk1208 4-3 i 0-2
krako_91 - raven 0-2 i 0-7

Void - Niggaz 3-2 i 3-5
Krzysztof J. - robur 2-2 i 0-2



1/4 FINALU - pierwszy mecz/rewanz
kama_reda - ossy 5-5 i 5-8
BartekTS - Łukasz[ACM] 0-5 i 2-2

robur - Niggaz 6-4 i 2-5
Luk1208 - raven 6-0 i 3-3



1/2 FINALU
Łukasz[ACM] - ossy 4-0 i 2-3
Luk1208 - Niggaz 3-6 i 0-4



MALY FINAL - o 3msc
ossy - Luk1208 2-4



FINAL
Łukasz[ACM] - Niggaz 1-2




Wszelkie posty dotyczace tabel badz terminarzu prosze wpisywac do tematu "Bukmacherski Puchar Userow"
Ostatnio zmieniony sob 26.08.2006 9:35 przez czeher, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Posty: 9554
Rejestracja: sob 27.11.2004 11:05
Reputacja: 1
Lokalizacja: okolice GLIWIC

Postautor: czeher » sob 26.08.2006 9:37

III EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW


GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Scoooby       10    6    0    4     18   19-23
2.mawik         10    5    1    4     16   22-15
------------------------------------------------
3.Kaczormistrz  10    5    1    4     16   19-20
------------------------------------------------
4.duch99        10    4    1    4     13   19-25
5.Yukasz        10    4    1    5     13   14-19
6.Łukasz_       10    4    0    6     12   30-21

Terminarz
1kolejka Scoooby - Łukasz 5:4, duch99 - mawik 1:0, Yukasz - Kaczormistrz 0:0wo
2kolejka Kaczormistrz - mawik 0:3, Łukasz - Yukasz 2:4, Scoooby - duch99 5:2
3kolejka Łukasz - duch99 3:0, mawik - Yukasz 2:2, Kaczormistrz - Scoooby 6:2
4kolejka Yukasz - Łukasz 0:6, Scoooby - mawik 0:3, duch99 - Kaczormistrz 2:3
5kolejka Łukasz - Kaczormistrz 5:0, Lukaz - mawik 2:0, duch99 - Scoooby 1:2
6kolejka mawik - Łukasz 5:1, Kaczormistrz - duch99 3:3, Scoooby - Yukasz 1;0
7kolejka Łukasz - mawik 6:2, Scoooby - Kaczormistrz 2:3, duch99 - Yukasz 2:0
8kolejka mawik - Kaczormistrz 2:0, Yukasz - Scoooby 4:0, duch99 - Łukasz 3:2
9kolejka Kaczormistrz - Łukasz 2:1, mawik - Scoooby 0:2, Yukasz - duch99 2:4
10kolejka Łukasz - Scoooby 0:0wo, mawik - duch99 5:1, Kaczormistrz - Yukasz 2:0


GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.cloner        10    7    2    1     23   36-18
2.(L)egionista  10    6    2    2     20   30-20
------------------------------------------------
3.Sero          10    4    1    5     13   17-24
------------------------------------------------
4.piwus         10    3    2    5     11   30-33         
5.wazi          10    3    2    5     11   19-27
6.Uraturs       10    2    1    7     7    20-30

Terminarz
1kolejka (L)egionista - cloner 3:6, Uraturs - Sero 0:3, wazi - piwus 0:1
2kolejka piwus - Sero 3:4, cloner - wazi 6:0, (L)egionista - Uraturs 0:0wo
3kolejka cloner - Uraturs 1:0, Sero - wazi 0:4, piwus - (L)egionista 3:5
4kolejka wazi - cloner 2:6, (L)egionista - Sero 6:0, Uraturs - piwus 5:2
5kolejka cloner - piwus 3:6, wazi - Sero 3:0, Uraturs - (L)egionista 3:3
6kolejka Sero - cloner 0:0, piwus - Uraturs 6:3, (L)egionista - wazi 5:1
7kolejka cloner - Sero 3:0, (L)egionista - piwus 3:2, Uraturs - wazi 1:0
8kolejka Sero - piwus 3:0, wazi - (L)egionista 2:2, Uraturs - cloner 3:5
9kolejka piwus - cloner 3:3, Sero - (L)egionista 0:2, wazi - Uraturs 3:2
10kolejka cloner - (L)egionista 3:1, Sero - Uraturs 7:4, piwus - wazi 4:4


GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.czeher       10    6    2    2     20   29-17
2.Róża         10    5    4    1     19   26-19
------------------------------------------------
3.fieldy       10    5    1    4     16   28-19
------------------------------------------------
4.Cris7        10    4    4    2     16   27-20
5.kaczy        10    3    1    6     10   8-21
6.Dżokere      10    1    0    9     3    4-26

Terminarz
1kolejka kaczy - fieldy 1:2, Cris7 - czeher 0:2, Dżokere - Róża 0:2
2kolejka Róża - czeher 0:4, fieldy - Dżokere 3:0, kaczy - Cris7 2:4
3kolejka fieldy - Cris7 5:2, czeher - Dżokere 0:4, Róza - kaczy 3:0
4kolejka Dżokere - fieldy 0:6, kaczy - czeher 0:4, Cris7 - Róża 4:4
5kolejka fieldy - Róża 2:4, Dżokere - czeher 0:3, Cris7 - kaczy 2:1
6kolejka czeher - fieldy 0:3, Róża - Cris7 0:0, kaczy - Dżokere 0:0wo
7kolejka fieldy - czeher 2:4, kaczy - Róża 2:2, Cris7 - Dżokere 3:0
8kolejka czeher - Róża 4:4, Dżokere - kaczy 0:0wo, Cris7 - fieldy 2:2
9kolejka Róża - fieldy 4:3, czeher - kaczy 4:0, Dżokere - Cris7 0:6
10kolejka fieldy - kaczy 0:2, czeher - Cris7 4:4, Róża - Dżokere 3:0


GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.davciol      10    6    2    2     20   21-10
2.Martinho     10    6    1    3     19   21-9
------------------------------------------------
3.spyrczak     10    4    2    4     14   20-20
------------------------------------------------
4.Kaka_ACM     10    4    1    5     13   18-20
5.Bienias      10    3    0    7     9    11-24
6.robur        10    3    0    7     9    16-24

Terminarz
1kolejka spyrczak - Kaka_ACM 4:2, davciol - robur 4:2, Martinho - Bienias 2:0
2kolejka Bienias - robur 2:4, Kaka_ACM - Martinho 2:3, spyrczak - davciol 2:4
3kolejka Kaka_ACM - davciol 2:2, robur - Martinho 0:5, Bienias - spyrczak 5:3
4kolejka Martinho - Kaka_ACM -:-, spyrczak - robur 3:0, davciol - Bienias 5:0
5kolejka Kaka_ACM - Bienias 4:0, Martinho - robur 3:0, davciol - spyrczak 1:1
6kolejka robur - Kaka_ACM 2:3, Bienias - davciol 2:0, spyrczak - Martinho 0:2
7kolejka Kaka_ACM - robur 2:4, spyrczak - Bienias 0:0wo, davciol - Martinho 3:0
8kolejka robur - Bienias 0:0wo, Martinho - spyrczak 2:2, davciol - Kaka_ACM 0:0
9kolejka Bienias - Kaka_ACM 2:3, robur - spyrczak 4:2, Martinho - davciol 1:2
10kolejka Kaka_ACM - spyrczak 0:3, robur - davciol 0:0wo, Bienias - Martinho 0:3


GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.kama_reda    10    5    3    2     18   26-22
2.Kendo        10    5    3    2     18   32-25
------------------------------------------------
3.Zaza         10    4    2    4     14   27-30
------------------------------------------------
4.BartekTS     10    3    3    4     12   27-25
5.gilardino11  10    3    3    4     12   26-29       
6.Goguś        10    3    0    7     9    20-27 

Terminarz
1kolejka Goguś - kama_reda 3:0, Kendo - BartekTS 1:0, Zaza - gilardino11 1:5
2kolejka gilardino11 - BartekTS 2:4, kama_reda - Zaza 1:4, Goguś - Kendo 1:2
3kolejka kama_reda - Kendo 5:4, BartekTS - Zaza 5:2, gilardino11 - Goguś 2:0
4kolejka Zaza - kama_reda 2:2, Goguś - BartekTS 2:5, Kendo - gilardino11 5:5
5kolejka kama_reda - gilardino11 3:0, Zaza - BartekTS 2:0, Kendo - Goguś 5:0
6kolejka BartekTS - kama_reda 3:3, gilardino11 - Kendo 4:4, Goguś - Zaza 4:5
7kolejka kama_reda - BartekTS 4:4, Goguś - gilardino11 1:4, Kendo - Zaza 3:2
8kolejka BartekTS - gilardino11 2:2, Zaza - Goguś 2:5, Kendo - kama_reda 2:3
9kolejka gilardino11 - kama_reda 0:5, BartekTS - Goguś 2:4, Zaza - Kendo 3:3
10kolejka kama_reda - Goguś 0:0wo, BartekTS - Kendo 2:3, gilardino11 - Zaza 2:4


GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Niggaz        10    7    1    2     22   25-12
2.Koczarek      10    7    0    3     21   21-20
------------------------------------------------
3.lisek_chz     10    3    4    3     13   19-17
------------------------------------------------
4.Bobohawk      10    3    3    4     12   26-22
5.Krzysztof J.  10    3    2    4     11   18-15
6.gringo7       10    0    0    10    0    4-24

Terminarz
1kolejka Koczarek - Niggaz 0:5, lisek_chz - Krzysztof Jarzyna 1:1, Bobohawk - gringo7 6:1
2kolejka gringo7 - Krzysztof Jarzyna 0:3, Niggaz - Bobohawk 2:0, Koczarek - lisek_chz 2:1
3kolejka Niggaz - lisek_chz 4:2, Krzysztof Jarzyna - Bobohawk 4:4, gringo7 - Koczarek 0:2
4kolejka Bobohawk - Niggaz 5:4, Koczarek - Krzysztof Jarzyna 5:3, lisek_chz - gringo7 6:3
5kolejka Niggaz - gringo7 0:0wo, Bobohawk - Krzysztof Jarzyna 0:4, lisek_chz - Koczarek 0:3
6kolejka Krzysztof Jarzyna - Niggaz 3:0, gringo7 - lisek_chz 0:2, Koczarek - Bobohawk 0:7
7kolejka Niggaz - Krzysztof Jarzyna 3:0, Koczarek - gringo7 2:0, lisek_chz - Bobohawk 2:2
8kolejka Krzysztof Jarzyna - gringo7 0:0wo, Bobohawk - Koczarek 2:5, lisek_chz - Niggaz 2:2
9kolejka gringo7 - Niggaz 0:3, Krzysztof Jarzyna - Koczarek 0:2, Bobohawk - lisek_chz 0:0
10kolejka Niggaz - Koczarek 2:0, Krzysztof Jarzyna - lisek_chz 0:0wo, gringo7 - Bobohawk -:-


GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Darkman      10    6    1    3     19   29-30
2.Void         10    5    2    3     17   29-16
------------------------------------------------
3.maciek_88    10    5    1    4     16   29-21
------------------------------------------------
4.LookAsh      10    5    1    4     16   27-12
5.olson        10    3    2    5     11   23-35
6.kulekfcb     10    2    1    7     7    14-36

Terminarz
1kolejka LookAsh - kulekfcb 0:0wo, olson - Darkman 2:6, maciek_88 - Void 2:0
2kolejka Void - Darkman 3:0, kulekfcb - maciek_88 3:1, LookAsh - olson 6:0
3kolejka kulekfcb - olson 3:6, Darkman - maciek_88 5:4, Void - LookAsh 0:0
4kolejka maciek_88 - kulkefcb 6:2, LookAsh - Darkman 4:5, olson - Void 0:6
5kolejka kulekfcb - Void 0:3, maciek_88 - Darkman 6:0, olson - LookAsh 3:2
6kolejka Darkman - kulkefcb 5:4, Void - olson 6:6, LookAsh - maciek_88 4:2
7kolejka kulekfcb - Darkman 2:2, LookAsh - Void 2:0, olson - maciek_88 0:0
8kolejka Darkman - Void 4:3, maciek_88 - LookAsh 2:0, olson - kulekfcb 3:0
9kolejka Void - kulekfcb 4:0, Darkman - LookAsh 0:3, maciek_88 - olson 4:3
10kolejka kulekfcb - LookAsh 0:6, Darkman - olson 2:0, Void - maciek_88 4:2


GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Marco_Van_B  10    6    2    2     20   27-19
2.ww           10    5    2    3     17   14-16
------------------------------------------------
3.Luk1208      10    5    0    5     15   26-33
------------------------------------------------
4.dzieciol     10    4    1    5     13   20-20
5.ossy         10    4    0    6     12   22-21
6.Akarin       10    3    1    6     10   19-19

Terminarz
1kolejka limansky - Luk1208 0:2, Akarin - ossy 1:0, Marco_Van_Basten - ww 0:1
2kolejka ww - ossy 0:5, Luk1208 - Marco_Van_Basten 5:3, limansky - Akarin 2:4
3kolejka Luk1208 - Akarin 3:2, ossy - Marco_Van_Basten 1:3, ww - dzieciol 2:2
4kolejka Marco_Van_Basten - Luk1208 6:4, dzieciol - ossy 5:1, Akarin - ww 1:2
5kolejka Luk1208 - ww 1:0, Marco_Van_Basten - ossy 2:0, Akarin - dzieciol 0:1
6kolejka ossy - Luk1208 6:3, ww - Akarin 2:1, dzieciol - Marco_Van_Basten 1:4
7kolejka Luk1208 - ossy 4:2, dzieciol - ww 2:0, Akarin - Marco_Van_Basten 3:4
8kolejka ossy - ww 2:3, Marco_Van_Basten - dzieciol 3:2, Akarin - Luk1208 7:2
9kolejka ww - Luk1208 2:0, ossy - dzieciol 2:0, Marco_Van_Basten - Akarin 0:0
10kolejka Luk1208 - dzieciol 2:5, ossy - Akarin 3:0, ww - Marco_Van_Basten 2:2



1/8 finału - 1 mecz
Void - cloner

Róża - Niggaz

ww - Scoooby

Kendo - davciol

Koczarek - czeher

mawik - Marco_Van_B

Martinho - kama_reda

(L)egionista - Darkman



ZASADY:
- typy mozna oddawac od Poniedzialku do Soboty 15:00 (gdy typy zostana oddane grubo po ustalonej granicy, czyli po 15:00 - taki uczestnik bedzie mogl co najwyzej zremisowac swoj pojedynek)
- bierzemy pod uwage tylko i wylacznie zdarzenia z oferty STS, ktore rozpoczna sie po godzinie 0:01 (noc z Piatku na Sobote) i zostana zakonczone do 23:59 w Niedziele :wink:
- typy oddajemy w takiej formie:
gdy gramy u siebie :arrow:
czeher - fieldy
M'Gladbach - Frankfurt (il.g) 1 (1.85)
Bielefeld - Koeln 1 (1.90)
Arsenal - Chelsea (1p.) x (1.95)

gdy gramy na wyjezdzie :arrow:
fieldy - czeher
Liverpool - M'Borough (1p.) x (2,15)
Feyenoord - PSV 1 (2.20)
Gent - St.Liege 2 (2,30)
- nie wolno typowac w taki sam sposob co przeciwnik danego zdarzenia
- zabrania sie edytowac posta w ktorym zawarte sa nasze typy
- wpisujemy kursy z chwili oddania typu

punktacja:
GOSPODARZ podaje trzy typy z kursem mimimum 1.35 ale :
przy kursie: od 1.35 do 1.80 włącznie za trafiony typ będzie jeden gol
przy kursie: od 1.81 do 2.60 włącznie za trafiony typ będą dwa gole
przy kursie: od 2.61 do końca za trafiony typ beda trzy gole
---------------------
GOŚĆ podaje trzy typy z kursem minimum 1.60 ale:
przy kursie: od 1.60 do 2.10 włącznie za trafiony typ bedzie jeden gol
przy kursie: od 2.11 do 3.00 włącznie za trafiony typ beda dwa gole
przy kursie: od 3.01 do końca za trafiony typ beda trzy gole


Wszelkie posty dotyczace tabel badz terminarzu prosze wpisywac do tematu "Bukmacherski Puchar Userow"

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Posty: 37702
Rejestracja: pn 11.04.2005 18:13
Reputacja: 1749

Postautor: fieldy » wt 06.03.2007 13:03

IV EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW


GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

                         M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.czeher                 6    3    2    1    11   13-8 
2.Internacjonalistyczny  6    3    0    3     8   14-16
3.maciek_88              6    2    1    3     7   17-16
4.Corinthians            6    2    1    3     7   11-15

Terminarz:
1 kolejka: Internajconalistyczny - czeher 0:3, Corinthians - maciek_88 0:4
2 kolejka: czeher - Corinthians 4:0, maciek_88 - Internacjonalistyczny 2:5
3 kolejka: maciek_88 - czeher 2:2, Corinthians - Internacjonalistyczny 4:3
4 kolejka: czeher - maciek_88 4:3, Internacjonalistyczny - Corinthians 0:5
5 kolejka: maciek_88 - Corinthians 4:2, czeher - Internacjonalistyczny 0:3
6 kolejka: Corinthians - czeher 0:0, Internacjonalistyczny - maciek_88 3:2



GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Akarin       6    4    1    1    13   17-9
2.olson        6    4    0    2    11   11-12
3.wichniar     6    2    1    3     7   12-10     
4.kama_reda    6    1    0    5     2   10-20

Terminarz:
1 kolejka: olson - Martinho 5:3, wichniar - Akarin 2:3
2 kolejka: kama_reda - wichniar 4:2, Akarin - olson 3:1
3 kolejka: Akarin - kama_reda 5:1, wichniar - olson 4:0
4 kolejka: kama_reda - Akarin 2:5, olson - wichniar 2:1
5 kolejka: Akarin - wichniar 1:1, kama_reda - olson 0:1 (-1pkt)
6 kolejka: wichniar - kama_reda 2:0, olson - Akarin 2:0



GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Fabio Paim   6    4    1    1    13   15-7
2.Duch         6    3    0    3     9   14-15   
3.Kaczor       6    2    1    3     6   12-7
4.cloner       6    1    2    3     5    8-14

Terminarz:
1 kolejka: Duch - cloner 4:1, Fabio Paim - Róza 4:0
2 kolejka: cloner - Fabio Paim 0:2, Kaczormistrz - Duch 5:2
3 kolejka: Kaczormistrz - cloner 1:1, Fabio Paim - Duch 2:3
4 kolejka: cloner - Kaczormistrz 0:4, Duch - Fabio Paim 1:2
5 kolejka: cloner - Duch 3:0, Kaczormistrz - Fabio Paim 0:2
6 kolejka: Fabio Paim - cloner 3:3, Duch - Kaczormistrz 4:2



GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Scoooby      6    5    0    1    14   17-9
2.piwus        6    2    2    2     8    9-7
3.BartekTS     6    2    2    2     8   16-10
4.Moofasa      6    1    0    5     3    8-24

Terminarz:
1 kolejka: piwus - Scoooby 0:1, Moofasa - BartekTS 2:4
2 kolejka: Scoooby - Moofasa 4:2, BartekTS - piwus 2:2
3 kolejka: BarteTS - Scoooby 2:3, Moofasa - piwus 0:2
4 kolejka: Scoooby - BartekTS 3:2, piwus - Moofasa 2:4
5 kolejka: Scoooby - piwus 0:3, BartekTS - Moofasa 6:0
6 kolejka: Moofasa - Scoooby 0:6, piwus - BartekTS 0:0



GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Cris7        6    5    1    0    16   20-5
2.Yukasz       6    4    1    1    13   21-11
3.Bienias      6    1    0    5     3    7-20
4.Koczarek     6    1    0    5     2   11-23

Terminarz:
1 kolejka: Koczarek - Yukasz 3:5, Bienias - Cris7 0:1
2 kolejka: Yukasz - Bienias 6:0, Cris7 - Koczarek 5:3
3 kolejka: Cris7 - Yukasz 6:0, Bienias - Koczarek 2:3
4 kolejka: Yukasz - Cris7 2:2, Koczarek - Bienias 2:5
5 kolejka: Yukasz - Koczarek 4:0, Cris7 - Bienias 4:0
6 kolejka: Bienias - Yukasz 0:4, Koczarek - Cris7 0:2



GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

               M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.mawik        6    3    3    0    12   16-8
2.wazi         6    3    2    1    11   22-16
3.Mentor       6    2    2    2     8   12-11
4.Kendo        6    0    1    5    -1    4-19

Terminarz:
1 kolejka: wazi - Mentor 4:2, mawik - Kendo 2:0
2 kolejka: Mentor - mawik 2:2, Kendo - wazi 2:5
3 kolejka: Kendo - Mentor 0:4, mawik - wazi 4:2
4 kolejka: Mentor - Kendo 2:0, wazi - mawik 4:4
5 kolejka: Mentor - wazi 2:5, Kendo - mawik 0:4
6 kolejka: mawik - Mentor 0:0, wazi - Kendo 2:2



GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

                          M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Marco Van Basten       6    4    1    1    13   14-11
2.maestro                6    3    0    3     9   10-9
3.Einar                  6    2    1    3     7   13-11
4.fieldy                 6    1    2    3     5    9-13

Terminarz:
1 kolejka: maestro - fieldy 0:2, Einar - Marco Van Basten 1:2
2 kolejka: fieldy - Einar 2:2, Marco Van Basten - maestro 3:0
3 kolejka: Marco Van Basten - fieldy 5:3, Einar - maestro 0:2
4 kolejka: fieldy - Marco Van Basten 0:0, maestro - Einar 3:0
5 kolejka: fieldy - maestro 2:4, Marco Van Basten - Einar 2:6
6 kolejka: Einar - fieldy 2:0, maestro - Marco Van Basten 1:2



GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

                         M    W    R    P    Pkt  Gole
 
1.Luk1208                6    5    1    0    16   28-16
2.ossy                   6    3    1    2    10   18-19
3.Krzysztof Jarzyna      6    1    2    3     5   13-14
4.Jarzinho               6    1    0    5     3   13-23

Terminarz:
1 kolejka: Krzysztof Jarzyna - ossy 2:2, Jarzinho - Luk1208 4:7
2 kolejka: ossy - Jarzinho 4:3, Luk1208 - Krzysztof Jarzyna 5:2
3 kolejka: Luk1208 - ossy 5:3, Jarzinho - Krzysztof Jarzyna 3:2
4 kolejka: ossy - Luk1208 4:6, Krzysztof Jarzyna - Jarzinho 4:0
5 kolejka: ossy - Krzysztof Jarzyna 2:1, Luk1208 - Jarzinho 3:1
6 kolejka: Jariznho - ossy 2:3, Krzysztof Jarzyna - Luk1208 2:2




Dodatkowe zasady:
:arrow: -1 pkt za nie oddanie typów do ustalonego czasu


GOSPODARZ podaje trzy typy z kursem mimimum 1.35 ale :
przy kursie: od 1.35 do 1.80 włącznie za trafiony typ będzie jeden gol
przy kursie: od 1.81 do 2.60 włącznie za trafiony typ będą dwa gole
przy kursie: od 2.61 do końca za trafiony typ beda trzy gole
---------------------
GOŚĆ podaje trzy typy z kursem minimum 1.60 ale:
przy kursie: od 1.60 do 2.10 włącznie za trafiony typ bedzie jeden gol
przy kursie: od 2.11 do 3.00 włącznie za trafiony typ beda dwa gole
przy kursie: od 3.01 do końca za trafiony typ beda trzy gole

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Posty: 9554
Rejestracja: sob 27.11.2004 11:05
Reputacja: 1
Lokalizacja: okolice GLIWIC

Postautor: czeher » ndz 26.08.2007 11:15

V Edycja Bukmacherskiego Pucharu Userow


GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

                      M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.piwus              10    7    0    3    21    34-23
2.Bask               10    4    4    2    16    22-24
------------------------------------------------
3.Krzysztof Jarzyna  10    4    3    3    15    20-23
------------------------------------------------
4.kaczy              10    3    5    2    14    24-15
5.Mentor             10    3    3    4    12    24-24   
6.lisek_chz          10    0    3    7     3    14-29

Terminarz
1kolejka kaczy - Mentor 0:0, lisek - piwus 2:3, Bask - Krzysztof Jarzyna 1:0
2kolejka piwus - Mentor 4:2, Krzysztof Jarzyna - lisek 1:0, Bask - kaczy 2:2
3kolejka Krzysztof Jarzyna - kaczy 3:3, Mentor - lisek 2:0, piwus - Bask 4:1
4kolejka lisek - Krzysztof Jarzyna 2:2, Bask - Mentor 2:2, kaczy - piwus 1:3
5kolejka Krzysztof Jarzyna - piwus 3:1, lisek - Mentor 4:4, kaczy - Bask 1:1
6kolejka Mentor - Krzysztof Jarzyna 2:4, piwus - kaczy 0:4, Bask - lisek 5:2
7kolejka Krzysztof Jarzyna - Mentor 0:5, Bask - piwus 3:8, kaczy - lisek 2:2
8kolejka Mentor - piwus 2:5, lisek - Bask 2:3, kaczy - Krzysztof Jarzyna 6:1
9kolejka piwus - Krzysztof Jarzyna 2:5, Mentor - Bask 2:3, lisek - kaczy 0:3
10kolejka Krzysztof Jarzyna - Bask 1:1, Mentor - kaczy 3:2, piwus - lisek 4:0



GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt   Gole
 
   
1.Kaczormistrz 10    7    0    3    21    23-17
2.Moofasa      10    6    0    4    18    29-27
------------------------------------------------
3.ossy         10    5    1    4    16    32-32
------------------------------------------------
4.gilardino    10    5    0    5    15    24-19
5.arek_ahig    10    3    1    6    10    23-26
6.fieldy       10    3    0    7     9    17-28

Terminarz
1kolejka ossy - fieldy 5:3, gilardino - Kaczormistrz 2:1, Moofasa - arek_ahig 2:1
2kolejka Kaczormistrz - fieldy 3:2, arek_ahig - gilardino 2:6, Moofasa - ossy 3:6
3kolejka arek_ahig - ossy 5:5, fieldy - gilardino 3:1, Kaczormistrz - Moofasa 2:0
4kolejka gilardino - arek_ahig 0:2, Moofasa - fieldy 6:2, ossy - Kaczormistrz 3:4
5kolejka arek_ahig - Kaczormistrz 6:3, gilardino - fieldy 2:0, ossy - Moofasa 1:6
6kolejka fieldy - arek_ahig 1:0, Kaczormistrz - ossy 2:4, Moofasa - gilardino 2:4
7kolejka arek_ahig - fieldy 2:4, Moofasa - Kaczormistrz 0:5, ossy - gilardino 4:3
8kolejka fieldy - Kaczormistrz 1:2, gilardino - Moofasa 2:3, ossy - arek_ahig 0:2
9kolejka Kaczormistrz - arek_ahig 3:0 wo, fieldy - Moofasa 1:2, gilardino - ossy 4:0
10kolejka arek_ahig - Moofasa 3:5, fieldy - ossy 0:5, Kaczormistrz - gilardino 2:0



GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Yukasz       10    6    3    1    21    32-17     
2.EnJoy's      10    5    3    2    18    29-17
------------------------------------------------
3.czeher       10    3    4    3    13    19-23
------------------------------------------------
4.Darkman1948  10    4    0    6    12    24-26
5.franz        10    3    1    6    10    12-29
6.Lakier       10    3    1    6    10    25-29

Terminarz
1kolejka Lakier - czeher0:0wo, Woju83 - Yukasz0:0wo, Darkman1948 - franz 0:2
2kolejka Yukasz - czeher 0:1, franz - EnJoy's 1:4, Darkman1948 - Lakier 4:8
3kolejka franz - Lakier 0:3, czeher - EnJoy's 2:2, Yukasz - Darkman1948 4:3
4kolejka EnJoy's - franz 6:1, Darkman1948 - czeher 4:2, Lakier - Yukasz 3:6
5kolejka franz - Yukasz 2:2, EnJoy's - czeher 0:0, Lakier - Darkman1948 0:2
6kolejka czeher - franz 0:2, Yukasz - Lakier 4:0, Darkman1948 - EnJoy's 3:4
7kolejka franz - czeher 4:2, Darkman1948 - Yukasz 0:2, Lakier - EnJoy's 0:5
8kolejka czeher - Yukasz 4:4, EnJoy's - Darkman1948 0:3, Lakier - franz 4:0
9kolejka Yukasz - franz 6:0, czeher - Darkman1948 4:3, EnJoy's - Lakier 4:3
10kolejka franz - Darkman1948 0:2, czeher - Lakier 4:4, Yukasz - EnJoy's 4:4



GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

                         M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.cloner                10    6    0    4    18    21-14
2.maestro               10    5    1    4    16    24-22
------------------------------------------------
3.maciek88              10    5    1    4    16    23-22
------------------------------------------------
4.Tigertm               10    5    0    5    15    20-16
5.Dratinho              10    4    1    5    13    13-19
6.Internacjonalistyczny 10    0    3    7     3     9-17

Terminarz
1kolejka maestro - maciek_88 3:0, cloner - Internacjonalistyczny 0:0, Tigertm - Dratinho 0:0
2kolejka Internacjonalistyczny - maciek_88 6:4r, Dratinho - cloner 3:2, Tigertm - maestro 5:3
3kolejka Dratinho - maestro 5:3, maciek_88 - cloner 2:6, Internacjonalistyczny - Tigertm 0:2
4kolejka cloner - Dratinho 0:2, Tigertm - maciek_88 0:2, maestro - Internacjonalistyczny 4:0
5kolejka Dratinho - Internacjonalistyczny 3:3, cloner - maciek_88 3:1, maestro - Tigertm 4:3
6kolejka maciek_88 - Dratinho 4:0, Internacjonalistyczny - maestro 0:0, Tigertm - cloner 1:2
7kolejka Dratinho - maciek_88 0:3, Tigertm - Internacjonalistyczny 2:0, maestro - cloner 2:6
8kolejka maciek_88 - Internacjonalistyczny 2:0, cloner - Tigertm 3:2, maestro - Dratinho 2:0
9kolejka Internacjonalistyczny - Dratinho, maciek_88 - Tigertm 2:3, cloner - maestro 0:2
10kolejka Dratinho - Tigertm 0:2, maciek_88 - maestro 3:1, Internacjonalistyczny - cloner 0:0 wo



GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.wichniar     10    8    0    2    24    16-11
2.olson        10    7    1    2    22    10-10
------------------------------------------------
3.guru         10    6    2    2    20    19-7
------------------------------------------------
4.BartekTS     10    2    1    7     7     6-12
5.Martinho     10    1    1    8     4     4-15
6.davciol      10    1    1    8     4    11-20   
     

Terminarz
1kolejka BartekTS - Martinho 2:2, olson - guru 2:0, davciol - wichniar 0:4
2kolejka guru - Martinho 1:0, wichniar - olson 4:0, davciol - BartekTS 3:4
3kolejka wichniar - BartekTS 1:0, Martinho - olson 2:4, guru - davciol 3:3
4kolejka olson - wichniar 2:3, davciol - Martinho 0:0wo, BartekTS - guru 0:1
5kolejka wichniar - guru 0:4, olson - Martinho 2:0, BartekTS - davciol 0:0wo
6kolejka Martinho - wichniar 0:1, guru - BartekTS 2:0, davciol - olson 0:2
7kolejka wichniar - Martinho 2:0, davciol - guru 0:4, olson - BartekTS 2:0
8kolejka Martinho - guru 0:3, olson - davciol 3:0, BartekTS - wichniar 5:0
9kolejka guru - wichniar 0:1, Martinho - davciol, olson - BartekTS 1:0
10kolejka wichniar - davciol 0:0 wo, Martinho - BartekTS, guru - olson 1:1



GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.wazi         10    5    4    1    19    24-13
2.Corinthians  10    6    1    3    19    35-25
------------------------------------------------
3.ewaacm       10    4    2    4    14    21-32
------------------------------------------------
4.Łukasz       10    3    3    4    12    21-20   
5.Róża         10    3    2    5    11    25-29
6.arturo_      10    3    0    7     9    23-36

Terminarz
1kolejka Corinthians - Róża 3:3, ewaacm - wazi 2:1, Van der Vaart - Łukasz 0:3
2kolejka wazi - Róża 3:0, Łukasz - ewaacm 3:3, arturo_ - Corinthians 6:8
3kolejka Łukasz - Corinthians 2:3, Róża - ewaacm 7:2, wazi - arturo_ 5:2
4kolejka ewaacm - Łukasz 0:3, arturo_ - Róża 3:2, Corinthians - wazi 0:2
5kolejka Łukasz - wazi 2:2, ewaacm - Róża 8:4, Corinthians - arturo_ 4:0
6kolejka Róża - Łukasz 0:5, wazi - Corinthians 4:1, arturo_ - ewaacm 2:1
7kolejka Łukasz - Róża 0:5, arturo_ - wazi 4:5 , Corinthians - ewaacm 6:1
8kolejka Róża - wazi 2:2, ewaacm - arturo_ 6:4, Corinthians - Łukasz 5:3
9kolejka wazi - Łukasz 0:0, Róża - arturo_ 2:0, ewaacm - Corinthians 4:2
10kolejka Łukasz - arturo_ 0:2, Róża - Corinthians 0:3, wazi - ewaacm 0:0



GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Koczarek         10    8    1    1    25    38-21
2.Cris7            10    4    3    3    15    25-16
------------------------------------------------
3.robur            10    4    2    4    14    19-27
------------------------------------------------
4.Duch             10    3    3    4    12    25-28
5.mawik            10    3    1    6    10    14-20     
6.Marco_van_Basten 10    2    2    6     8    24-34

Terminarz
1kolejka Duch - Koczarek 0:2, mawik - robur 4:0, Marco_van_Basten - Cris7 2:2
2kolejka robur - Koczarek 2:4, Cris7 - mawik 0:2, Marco_van_Basten - Duch 2:2
3kolejka Cris7 - Duch 5:0, koczarek - mawik 4:1, robur - Marco_van_Basten 4:2
4kolejka mawik - Cris7 0:2, Marco_van_Basten - Koczarek 2:4, Duch - robur 3:6
5kolejka Cris7 - robur 6:0, mawik - Koczarek 0:2, Duch - Marco_van_Basten 6:4
6kolejka Koczarek - Cris7 2:2, robur - Duch 2;2, Marco_van_Basten - mawik 6:3
7kolejka Cris7 - Koczarek 4:6, Marco_van_Basten - robur 0:3, Duch - mawik 2:0
8kolejka Koczarek - robur 5:0, mawik - Marco_van_Basten 2:4, Duch - Cris7 2:2
9kolejka robur - Cris7 2:1, Koczarek - Marco_van_Basten 6:2, mawik - Duch 2:0
10kolejka Cris7 - Marco_van_Basten 2:0, Koczarek - Duch 3:8, robur - mawik 0:0



GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

                M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Akarin       10    6    3    1    21    23-17
2.Fabio Paim   10    6    2    2    20    37-17
------------------------------------------------
3.Kaka_ACM     10    5    2    3    17    27-22
------------------------------------------------
4.luk1208      10    4    2    4    14    24-27     
5.spyrczak     10    3    3    4    12    23-32       
6.Scoooby      10    0    0   10     0     2-21

Terminarz
1kolejka luk1208 - Kaka ACM 3:2, Fabio Paim - Akarin 2:3, Scoooby - spyrczak 2:3
2kolejka Akarin - Kaka ACM 3:3, spyrczak - Fabio Paim 2:3r, Scoooby - luk1208 0:3
3kolejka spyrczak - luk1208 0:5, Kaka ACM - Fabio Paim 3:0, Akarin - Scoooby 2:0
4kolejka Fabio Paim - spyrczak 6:4, Scoooby - Kaka ACM 0:3, luk1208 - Akarin 3:5
5kolejka spyrczak - Akarin 6:0, Fabio Paim - Kaka ACM 7:0, luk1208 - Scoooby 2:0
6kolejka Kaka ACM - spyrczak 4:4, Akarin - luk1208 1:2r, Scoooby - Fabio Paim 0:2
7kolejka spyrczak - Kaka ACM 2:8 , Scoooby - Akarin 0:3, luk1208 - Fabio Paim 2:9
8kolejka Kaka ACM - Akarin 0:1, Fabio Paim - Scoooby 2:0, luk1208 - spyrczak 2:2
9kolejka Akarin - spyrczak 2:0, Kaka ACM - Scoooby 1:0, Fabio Paim - luk1208 3:0
10kolejka spyrczak - Scoooby 0:0 wo, Kaka ACM - luk1208 5:2, Akarin - Fabio Paim 3:3





ZASADY:


Zasady pojedynczego meczu pomiędzy typerami, na takich pojedynkach bedzie się opierał cały turniej (zasady turnieju w kolejnym punkcie):

1.1 Rywalizacja w konkursie odbywa się na zasadzie pojedynków pomiędzy dwoma typerami. Pojedynek można porównać do meczu piłkarskiego w którym rywalizują ze sobą dwie drużyny : gospodarze i goście.

1.2 ponieważ elementarną jednostką konkursu jest mecz pomiędzy dwoma typerami , ktorego wynik jest analogiczny do wyniku meczu piłkarskiego, zasady całego konkursu opierającego sie na takich meczach, mozna oprzeć na zasadach dowolnego turnieju piłkarskiego jaki odbywa się w rzeczywistości, zasady konkursu tej edycji zostana opisane w punkcie trzecim.


2.1 ten typer który w meczu wpisany jest po lewej stronie jest gospodarzem , ten który po prawej stronie jest gościem

2.2 każdy typer podaje trzy typy, za których trafienie dostaje określoną ilość goli.

2.3 żeby było sprawiedliwie spotkania i kursy muszą być wybierane z oferty tylko jednego bukmachera. W tej edycji będzie STS

2.4 typujemy tylko zdarzenia z sobotnio-niedzielnej oferty STS, dozwolone typy to: 1, X, 2, 1X, X2, 12, over , under

2.5 bierzemy pod uwage tylko i wylacznie zdarzenia z oferty STS, ktore rozpoczna sie po godzinie 0:01 (noc z piatku na sobote) i zostana zakonczone do 23:59 w niedziele

2.6 typy można oddawać od Poniedziałku do Soboty do godz. 15:00

2.7 Oto wymogi co do kursów typów oraz punktacja za trafione typy:

GOSPODARZ podaje trzy typy z kursem mimimum 1.35 ale :

przy kursie: od 1.35 do 1.80 włącznie za trafiony typ będzie jeden gol
przy kursie: od 1.81 do 2.60 włącznie za trafiony typ będą dwa gole
przy kursie: od 2.61 do końca za trafiony typ beda trzy gole

---------------------

GOŚĆ podaje trzy typy z kursem minimum 1.60 ale:

przy kursie: od 1.60 do 2.10 włącznie za trafiony typ bedzie jeden gol
przy kursie: od 2.11 do 3.00 włącznie za trafiony typ beda dwa gole
przy kursie: od 3.01 do końca za trafiony typ beda trzy gole

2.8 typy oddajemy w takiej formie:

gdy gramy u siebie :arrow:
czeher - fieldy
M'Gladbach - Frankfurt (il.g) 1 (1.85)
Bielefeld - Koeln 1 (1.90)
Arsenal - Chelsea (1p.) x (1.95)

gdy gramy na wyjezdzie :arrow:
fieldy – czeher
Liverpool - M'Borough (1p.) x (2,15)
Feyenoord - PSV 1 (2.20)
Gent - St.Liege 2 (2,30)

2.9 w jednym meczu (pomiędzy dwoma typerami) żaden typ nie może się powtarzać (ale typy mogą dotyczyć tego samego meczu) , liczy się kolejność wysłania postu jeżeli ktoś już podał swoje typy to jego bezpośredni przeciwnik w danym meczu nie może już ich podać jako swoich.

2.10 wśród trzech typów na daną kolejkę typer nie może typować więcej niż raz tego samego meczu (nawet jezeli jeden typ jest na wygrana a drugi na under/over).

Uwaga: Jeżeli nasz bezpośredni przeciwnik wytypował w meczu 1 (X lub 2) to nie możemy już na ten sam mecz typować ani 1 ani 1X (lub ani 2 ani X2 ani 12).

2.11 jeżeli ktoś poda typy po wyznaczonym przedziale czasowym (poniedziałek - sobota godz. 15:00):

- wtedy w przypadku jego zwycięstwa mecz jest traktowany jakby zakończył się remisem i następuje podział punków z zachowaniem zdobytych i straconych goli dla obu userów.

- typer, który oddał typy w wyznaczonym terminie w przypadku wygranej otrzymuje normalnie trzy punkty za mecz.

- w przypadku remisu następuje podział punktów między oboma userami.

2.12 osoba, która oddała typy w wyznaczonym czasie gra z userem, który typów nie oddał w ogóle otrzymuje za mecz trzy punkty bez względu na liczbę strzelonych goli (czyli nawet mimo wyniku 0:0 user który oddał typy otrzymuje trzy punkty za mecz) z wpisaniem o tabeli strzelonej liczby bramek (czyli niekiedy może to być zero goli)

2.13 osoba która nie odda typów za mecz otrzymuje zero punktów (mimo że jej przeciwnik mógł nie trafić żadnego meczu) oraz dodatkowo może ponieść konsekwencje nie zapisane w niniejszym regulaminie a ustalone przez osoby prowadzące konkurs włącznie z wykluczeniem z udziału w konkursie.

2.14 wszystkie typy powinny być podane na jednym kuponie (ale nie jest to konieczne, ważniejsze żeby były podane w odpowiednim czasie)

2.15 post z typami nie może być przez typera edytowany pod groźbą dyskwalifikacji z konkursu !
- po podaniu swoich typów, mamy 5 min na ich zmianę w nowym poście, po tym czasie żadne zmiany (poza wyjątkiem z następnego punktu) nie będą uwzględniane !

2.16 Jeżeli podany przez nas mecz zostanie odwołany, w osobnym poście informujemy o tym i podajemy typ którym zastępujemy ten odwołany mecz. Musimy jednak zdażyć przed koncem terminu przeznaczonym na dana kolejke oraz nowy typ musi mieć taką samą wartość w golach jak ten odwołany. Jeżeli czasu już nie będzie, odwołany mecz bedzie niestety uznany za nietrafiony. Jeżeli nie będzie zmiany , typ na odwolany mecz traktowany jest jak nie trafiony.

2.17 ponieważ za jeden typ można dostac od 0 do 3 goli , przy trzech typach na typera wynik meczu będzie się zawierał w przedziale od 0:0 do 9:9 .



punktacja:
GOSPODARZ podaje trzy typy z kursem mimimum 1.35 ale :
przy kursie: od 1.35 do 1.80 włącznie za trafiony typ będzie jeden gol
przy kursie: od 1.81 do 2.60 włącznie za trafiony typ będą dwa gole
przy kursie: od 2.61 do końca za trafiony typ beda trzy gole
---------------------
GOŚĆ podaje trzy typy z kursem minimum 1.60 ale:
przy kursie: od 1.60 do 2.10 włącznie za trafiony typ bedzie jeden gol
przy kursie: od 2.11 do 3.00 włącznie za trafiony typ beda dwa gole
przy kursie: od 3.01 do końca za trafiony typ beda trzy gole


Wszelkie posty dotyczace tabel badz terminarzu prosze wpisywac do tematu "Bukmacherski Puchar Userow"
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Posty: 9554
Rejestracja: sob 27.11.2004 11:05
Reputacja: 1
Lokalizacja: okolice GLIWIC

Postautor: czeher » sob 23.08.2008 9:54

VI Edycja Bukmacherskiego Pucharu Userow


GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Corinthians       6    4    1    1    13    13-4
--------------------------------------------------------------
2.Ewa_              6    3    1    2    10    11-9
3.fieldy            6    3    1    2     7    10-14
4.Akarin            6    1    1    4     4     8-15

Terminarz
1kolejka: fieldy - Corinthians 0:4, Akarin - Ewa 2:0
2kolejka: Corinthians - Akarin 3:2, Ewa_ - fieldy 2:3
3kolejka: Corinthians - Ewa_ 1:1, Akarin - fieldy 2:0remis
4kolejka: Ewa_ - Corinthians 1:0, fieldy - Akarin 6:0
5kolejka: Corinthians - fieldy 4:0, Ewa - Akarin 5:2
6kolejka: Akarin - Corinthians o:1, fieldy - Ewa_1:2


GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.robur             6    4    1    1    13    19-9
2.Kaczormistrz      6    4    1    1    13    19-8
--------------------------------------------------------------
3.arek_ahig         6    1    2    3     5    11-22
4.EnJoy's           6    0    2    4     2     7-17

Terminarz
1kolejka: EnJoy's - robur 2:4, Kaczormistrz - arek_ahig 5:2
2kolejka: robur - Kaczormistrz 0:0, arek_ahig - EnJoy's 3:3
3kolejka: robur - arek_ahig 4:0, Kaczormistrz - EnJoy's 2:0
4kolejka: arek_ahig - robur 6:4, EnJoy's - Kaczormistrz 2:5
5kolejka: robur - EnJoy's 3:0, arek_ahig - Kaczormistrz 0:6
6kolejka: Kaczormistrz - robur 1:4, EnJoy's - arek_ahig 0:0


GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.MaWiK             6    5    1    0    16    21-9
2.ossy              6    3    2    1    11    10-6
--------------------------------------------------------------
3.Duch              6    2    1    3     7    12-11
4.dziki16           6    0    0    6     0     2-17

Terminarz
1kolejka: MaWiK - dziki16 4:2, ossy - Duch 1:0
2kolejka: dziki16 - ossy 0:3, Duch - MaWiK 3:4
3kolejka: dziki16 - Duch 0:1, ossy - MaWik 1:0(remis)
4kolejka: Duch - dziki16 3:0, MaWik - ossy 4:0
5kolejka: dziki16 - MaWik 0:4, Duch - ossy 2:3remis
6kolejka: ossy - dziki16 2:0, MaWiK - Duch 5:3


GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Piotr             6    4    1    1    13    18-14
2.Gilardino11       6    3    2    1    11    12-11
--------------------------------------------------------------
3.piwus             6    3    1    2    10    14-12
4.Karmelinho15      6    0    0    6     0     9-16

Terminarz
1kolejka: Karmelinho15 - Gilardino11 1:2, Piotr - piwus 5:0
2kolejka: Gilardino11 - Piotr 2:5, piwus - Karmelinho15 2:1
3kolejka: Gilardino11 - piwus 0:0, Piotr - Karmelinho15 1:0
4kolejka: piwus - Gilardino11 0:2, Karmelinho15 - Piotr 2:3
5kolejka: Gilardino11 - Karmelinho 3:2, piwus - Piotr 7:1
6kolejka: Piotr - Gilardino11 3:3, Karmelinho15 - piwus 3:5


GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.kaczy             6    4    1    1    13    23-13
2.franz             6    4    0    2    12    20-15
--------------------------------------------------------------
3.darkman1948       6    1    2    3     5     9-16
4.Moofasa           6    1    1    4     4     7-15

Terminarz
1kolejka: Moofasa - franz 2:3, kaczy - darkman1948 7:2
2kolejka: franz - kaczy 2:5, darkman1948 - Moofasa 0:1
3kolejka: franz - darkman1948 2:3, kaczy - Moofasa 1:0
4kolejka: darkman1948 - franz 1:3, Moofasa - kaczy 2:5
5kolejka: franz - Moofasa 6:2, darkman1948 - kaczy 3:3
6kolejka: kaczy - franz 2:4, Moofasa - darkman1948 0:0


GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.MVB               6    4    1    1    13    17-11
2.Myhalek_acm       6    3    1    2    10    17-9
--------------------------------------------------------------
3.luk1208           6    2    1    3     7    12-21
4.Bask              6    1    1    4     4     8-13

Terminarz
1kolejka: Bask - MVB 1:4, luk1208 - Myhalek_acm 0:4
2kolejka: MVB - luk1208 3:0, Myhalek_acm - Bask 2:0
3kolejka: MVB - Myhalek_acm 4:0, luk1208 - Bask 3:1
4kolejka: Myhalek_acm - MVB 4:0remis, Bask - luk1208 2:2
5kolejka: MVB - Bask 2:1, Myhalek_acm - luk1208 7:2
6kolejka: luk1208 - MVB 5:4, Bask - Myhalek_acm 3:0


GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Cris7             6    4    0    2    12    12-10
--------------------------------------------------------------
2.MENDEZ            6    3    1    2    10    16-11
3.Koczarek          6    2    2    2     8    16-16
4.Jarzinho          6    0    3    2     3     6-13

Terminarz
1kolejka: Cris7 - MENDEZ 2:1, Koczarek - Jarzinho 2:2
2kolejka: MENDEZ - Koczarek 4:1, Jarzinho - Cris7 0:2
3kolejka: MENDEZ - Jarzinho 5:0, Koczarek - Cris7 0:2
4kolejka: Jarzinho - MENDEZ 0:0, Cris7 - Koczarek 2:5
5kolejka: MENDEZ - Cris7 4:2, Jarzinho - Koczarek 4:2remis
6kolejka: Koczarek - MENDEZ 6:2, Cris7 - Jarzinho 2:0


GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.czeher            6    3    2    1    11    18-11
2.arturo_           6    3    1    2    10    19-17
--------------------------------------------------------------
3.maestro           6    3    0    3     9    13-14
4.olson             6    1    1    4     4     6-16

Terminarz
1kolejka: arturo_ - olson 3:0, maestro - czeher 0:2
2kolejka: olson - maestro 1:2, czeher - arturo_ 1:2
3kolejka: olson - czeher 3:2(remis), maestro - arturo_ 5:4
4kolejka: czeher - olson 6:0, arturo_ - maestro 3:4
5kolejka: olson - arturo_ 1:3, czeher - maestro 3:2
6kolejka: maestro - olson 0:1, arturo_ - czeher 4:4


GRUPA I

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Mentor            6    3    1    2    10    14-13
--------------------------------------------------------------
2.BERGKAMP          6    3    0    3     9     9-15
3.Remik             6    2    2    2     8    15-14
4.Wichniar          6    2    2    3     7    13-12

Terminarz
1kolejka: Remik - Wichniar 0:0, BERGKAMP - Mentor 0:2
2kolejka: Wichniar - BERGKAMP 1:2, Mentor - Remik 2:2
3kolejka: Wichniar - Mentor 1:4, BERGKAMP - Remik 3:2
4kolejka: Mentor - Wichniar 2:4, Remik - BERGKAMP 5:0
5kolejka: Wichniar - Remik 6:1, Mentor - BERGKAMP 4:1
6kolejka: BERKAMP - Wichniar 3:1, Remik - Mentor 5:0


GRUPA J

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.baziu             6    4    0    2    12    21-15
--------------------------------------------------------------
2.hrabi             6    2    2    2     8    14-13
3.lisek             6    1    4    1     6    17-16
4.cloner            6    1    2    2     6     7-15

Terminarz
1kolejka: lisek - hrabi 4:4, cloner - baziu 2:3
2kolejka: hrabi - cloner 0:3, baziu - lisek 2:3
3kolejka: hrabi - baziu 2:1, cloner - lisek 0:3(remis)
4kolejka: baziu - hrabi 5:4, lisek - cloner 5:0remis
5kolejka: hrabi - lisek 6:2, baziu - cloner 4:2
6kolejka: cloner - hrabi 0:0, lisek - baziu 2:6


Wszelkie posty dotyczace tabel badz terminarzu prosze wpisywac do tematu "Bukmacherski Puchar Userow"
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Posty: 37702
Rejestracja: pn 11.04.2005 18:13
Reputacja: 1749

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: fieldy » pn 31.08.2009 12:46

VIII Edycja Bukmacherskiego Pucharu Userow


GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 

1.baziu             6    5    0    1    15    18:11
2.Aker              6    2    1    3     7    10:13
--------------------------------------------------------------
3.robur             6    2    0    4     6    11:10
4.olson             6    1    2    3     5     7:12

Terminarz
1kolejka: baziu-olson 4:3, robur-Aker 0:3
2kolejka: robur-baziu 5:1, olson-Aker 2:2
3kolejka: Aker-baziu 2:4, olson-robur 0:3
4kolejka: baziu-Aker 4:0, robur-olson 0:1
5kolejka: baziu-robur 2:1, Aker-olson 0:1 remis
6kolejka: olson-baziu 0:3, Aker-robur 3:2



GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.barcaqzyn         6    3    2    1    11    16:9
2.Real Fan          6    3    0    3     9    18:15
--------------------------------------------------------------
3.Moofasa           6    3    0    3     9    17:14
4.majer13           6    1    1    4     4     6:19

Terminarz
1kolejka: RealFan-majer13 7:1, barcaqzyn-Moofasa 0:4
2kolejka: barcaqzyn-RealFan 4:0, majer13-Moofasa 4:0
3kolejka:Moofasa-RealFan 2:4, majer13-barcaqzyn 1:2
4kolejka: RealFan-Moofasa 2:4, barcaqzyn-majer13 2:2
5kolejka: RealFan-barcaqzyn 2:4 remis, Moofasa-majer13 7:0
6kolejka: majer13-RealFan 0:3, Moofasa-barcaqzyn 0:4



GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Bienias           6    4    1    1    13    24:18
2.Enjoy's           6    2    3    1     9    15:15
--------------------------------------------------------------
3.rbortniczuk       6    2    1    3     7    12:13
4.hrabi             6    1    1    4     4    13:18

Terminarz
1kolejka: rbortniczuk-Enjoy's 6:3, hrabi-Bienias 2:5
2kolejka: hrabi-rbortniczuk 0:2, Enjoy's-Bienias 4:2
3kolejka: Bienias-rbortniczuk 3:2, Enjoy's-hrabi 0:0
4kolejka: rbortniczuk-Bienias 0:3, hrabi-Enjoy's 2:3
5kolejka: rbortniczuk-hrabi 2:4, Bienias-Enjoy's 5:5
6kolejka: Enjoy's-rbortniczuk 0:0, Bienias-hrabi 6:5



GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.MVB               6    5    1    0    16    17:2
2.Inferno           6    4    1    1    13    20:9
--------------------------------------------------------------
3.piwus             6    2    0    4     6     7:15
4.Wichniar          6    0    0    6     0     3:21

Terminarz
1kolejka: MVB-Wichniar 4:0, piwus-Inferno 0:5
2kolejka: piwus-MVB 0:2, Wichniar-Inferno 2:6
3kolejka: Inferno-MVB 2:2, Wichniar-piwus 1:4
4kolejka: MVB-Inferno 4:0, piwus-Wichniar 2:0
5kolejka: MVB-piwus 2:0, Inferno-Wichniar 2:0
6kolejka: Wichniar-MVB 0:3, Inferno-piwus 5:1



GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Cris7             6    4    1    1    13    19:7
2.diamen            6    2    2    2     8    14:19
--------------------------------------------------------------
3.Luk1208           6    2    1    3     7    15:12
4.BERGKAMP          6    1    1    4     4    14:24

Terminarz
1kolejka: Luk1208-Cris7 0:3, diamen-BERGKAMP 3:2
2kolejka: diamen-Luk1208 4:1, Cris7-BERGKAMP 6:2
3kolejka: BERGKAMP-Luk1208 1:0, Cris7-diamen 4:0
4kolejka: Luk1208-BERGKAMP 6:4, diamen-Cris7 2:2
5kolejka: Luk1208-diamen 5:0 remis, BERGKAMP-Cris7 0:4
6kolejka: Cris7-Luk1208 0:3, BERGKAMP-diamen 5:5



GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.lisek             6    4    0    2    12    17:13
2.fieldy            6    3    0    3     9    16:13
--------------------------------------------------------------
3.keres             6    2    1    3     7    10:16
4.Inter'ny          6    2    1    3     7    13:14

Terminarz
1kolejka: lisek-keres 4:3, fieldy-Internacjonalistyczny 5:3
2kolejka: fieldy-lisek 3:2, keres-Internacjonalistyczny 0:0
3kolejka: Internacjonalistyczny-lisek 3:0, keres-fieldy 1:0
4kolejka: lisek-Internacjonalistyczny 4:3, fieldy-keres 6:2
5kolejka: lisek-fieldy 2:0, Internacjonalistyczny-keres 1:3
6kolejka: keres-lisek 1:5, Internacjonalistyczny-fieldy 3:2



GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 
1.Mendez            6    3    2    1    11    18:16
2.PjtR              6    3    1    2    10    24:15
--------------------------------------------------------------
3.cloner            6    2    1    3     7    23:20
4.czeher            6    1    2    1     5    14:28

Terminarz
1kolejka: czeher-Mendez 0:3, PjtR-cloner 5:2
2kolejka: PjtR-czeher 9:0, Mendez-cloner 5:5
3kolejka: cloner-czeher 8:2, Mendez-PjtR 2:0
4kolejka: czeher-cloner 4:0, PjtR-Mendez 5:1
5kolejka: czeher-PjtR 5:5, cloner-Mendez 3:4
6kolejka: Mendez-czeher 3:3, cloner-PjtR 5:0



GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

                    M    W    R    P    Pkt   Gole
 

1.Duch              6    3    2    1    11    12:8
2.Mentor            6    3    0    3     9    13:14
--------------------------------------------------------------
3.arek_ahig         6    1    3    2     6    12:8
4.Darkman1948       6    2    0    4     6    14:21

Terminarz
1kolejka: Duch-Mentor 4:0, arek_ahig-Darkman1948 2:4
2kolejka: arek_ahig-Duch 2:2, Mentor-Darkman1948 6:0
3kolejka: Darkman1948-Duch 4:0, Mentor-arek_ahig 2:0
4kolejka: Duch-Darkman1948 4:2, arek_ahig-Mentor 4:0
5kolejka: Duch-arek_ahig 0:0, Darkman1948-Mentor 4:5
6kolejka: Mentor-Duch 0:2, Darkman1948-arek_ahig 0:4 remis




Wszelkie posty dotyczace tabel badz terminarzu prosze wpisywac do tematu "Bukmacherski Puchar Userow"

Awatar użytkownika
majer13
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2263
Rejestracja: pn 05.06.2006 19:57
Reputacja: 1
Lokalizacja: Miasto know - how !

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: majer13 » sob 25.09.2010 9:36

IX Edycja Bukmacherskiego Pucharu Userow


GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

                    M     W    R    P    Pkt     Gole

1.MVB               6     5    1    0    16      19:7
2.rbortniczuk       6     3    1    2    10      14:8
--------------------------------------------------------------
3.Sammyy            6     1    2    3    5       11:15
4.wichniar          6     0    2    4    2       3:17

Terminarz
1kolejka: Sammyy - MVB 4:7, wichniar - rbotniczuk 0:4
2kolejka: wichniar - Sammyy 2:2, MVB - rbotniczuk 4:2
3kolejka: MVB - wichniar 4:1, rbotniczuk - Sammyy 4:2
4kolejka: wichniar - MVB 0:0, Sammyy - rbotniczuk 0:0
5kolejka: Sammy - wichniar 3:0, rbotniczuk - MVB 0:2
6kolejka: MVB - Sammyy 2:0, rbotniczuk - wichniar 4:0



GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

                    M     W     R    P    Pkt    Gole
 
1.MaWiK             6     4     1    1     13    20:13
2.kaczy             6     3     1    2     10    16:14
--------------------------------------------------------------
4.BERGKAMP          6     3     0    3     9     17:17
3.bartbuks          6     1     0    5     3     10:13


Terminarz
1kolejka: bartbuks - MaWiK 0:2, BERGKAMP - kaczy 2:4
2kolejka: bartbuks - BERGKAMP 3:2, MaWiK - kaczy 4:2
3kolejka: MaWiK - BERGKAMP 4:3, kaczy - bartbuks 3:1
4kolejka: BERGKAMP - MaWiK 4:2, bartbuks - kaczy 0:1
5kolejka: BERGKAMP - bartbuks 3:2, kaczy - MaWiK 4:4
6kolejka: MaWiK - bartbuks 4:2, kaczy - BERGKAMP 2:3



GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

                   M    W    R    P      Pkt   Gole

1.PjtR             6    6    0    0      18    25:6
2.emdżej           6    4    0    2      12    19:9
--------------------------------------------------------------
3.majer13          6    2    0    4      6     6:17
4.lisek_chz        6    0    0    6      0     0:18


Terminarz
1kolejka: emdżej - PjtR 4:6, majer13 - lisek_chz 3:0
2kolejka: majer13 - emdżej 0:3, PjtR - lisek_chz 3:0
3kolejka: PjtR - majer13 4:0, lisek_chz - emdżej 0:3
4kolejka: majer13 - PjtR 0:6, emdżej - lisek_chz 3:0
5kolejka: emdżej - majer13 4:0, lisek_chz - PjtR 0:3
6kolejka: PjtR - emdżej 3:2, lisek_chz - majer13 0:3



GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

                  M     W    R    P    Pkt   Gole

1.Dr.Football1    6     5    0    1     15   25:9
2.Vianuch         6     5    0    1     15   20:7
--------------------------------------------------------------
3.robur           6     2    0    4     6    12:15
4.Corinthians     6     0    0    6     0    2:28


Terminarz
1kolejka: Vianuch - Dr.Football1 4:2, robur - Corinthians 5:0
2kolejka: robur - Vianuch 0:3, Dr.Football1 - Corinthians 8:2
3kolejka: Dr.Football1 - robur 6:2, Corinthians - Vianuch 0:3
4kolejka: robur - Dr.Football1 0:3, Vianuch - Corinthians 6:0
5kolejka: Vianuch - robur 3:2, Corinthians - Dr.Football1 0:3
6kolejka: Dr.Football1 - Vianuch 3:1, Corinthians - robur 0:3



GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

                    M     W     R    P     Pkt    Gole
 
1.Darkman1948       6     5     0    1     15     17:8
2.Aker              6     2     1    3     7      10:11
--------------------------------------------------------------
3.Inferno           6     2     1    3     7      16:15
4.baziu             6     2     0    4     6      11:20


Terminarz
1kolejka: Darkman1948 - Inferno 4:2, Aker - baziu 2:0
2kolejka: Aker - Darkman1948 0:3, Inferno - baziu 5:0
3kolejka: Inferno - Aker 0:2, baziu - Darkman1948 2:3
4kolejka: Aker - Inferno 3:3, Darkman1948 - baziu 5:0
5kolejka: Darkman1948 - Aker 2:1, baziu - Inferno 6:3
6kolejka: Inferno - Darkman1948 3:0, baziu - Aker 3:2



GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

                    M     W     R    P     Pkt   Gole
 
1.Bienias           6     4     1    1     13    16:7
2.Mentor            6     3     2    1     11    15:8
--------------------------------------------------------------
3.Duch              6     2     1    3     7     13:23
4.BarcaQzyn         6     1     0    5     3     10:16


Terminarz
1kolejka: BarcaQzyn - Mentor 4:0, Duch - Bienias 0:4
2kolejka: Duch - BarcaQzyn 5:4, Mentor - Bienias 5:2
3kolejka: Mentor - Duch 6:0, Bienias - BarcaQzyn 3:0
4kolejka: Duch - Mentor 2:2, BarcaQzyn - Bienias 0:2
5kolejka: BarcaQzyn - Duch 2:4, Bienias - Mentor 0:0
6kolejka: Mentor - BarcaQzyn 2:0, Bienias - Duch 5:2



GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

                  M      W     R    P     Pkt   Gole

1.brzycho         6      3     1    2      10   16:16
2.Cris7           6      2     2    2      8    16:16
--------------------------------------------------------------
3.Int'czny        6      2     2    2      8    11:12
4.keres           6      2     1    3      7    13:11


Terminarz
1kolejka: brzycho - Internacjonalistyczny 4:0, Cris7 - keres 4:3
2kolejka: Cris7 - brzycho 2:2, Internacjonalistyczny - keres 2:1
3kolejka: Internacjonalistyczny - Cris7 2:2, keres - brzycho 4:2
4kolejka: Cris7 - Internacjonalistyczny 2:0, brzycho - keres 1:0
5kolejka: brzycho - Cris7 5:4, keres - Internacjonalistyczny 1:1
6kolejka: Internacjonalistyczny - brzycho 6:2, keres - Cris7 4:2



GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

                    M     W      R    P    Pkt   Gole
 
1.diamen            6     3     1    2      10   12:10
2.cloner            6     2     3    1      9    13:9
-------------------------------------------------------------
3.fieldy            6     2     2    2      8    9:10
4.MeToYou           6     2     0    4      6    10:15


Terminarz
1kolejka: fieldy - MeToYou 2:1, diamen - cloner 3:3
2kolejka: diamen - fieldy 2:0, MeToYou - cloner 0:3
3kolejka: MeToYou - diamen 3:0, cloner - fieldy 0:0
4kolejka: diamen - MeToYou 4:0, fieldy - cloner 2:2
5kolejka: fieldy - diamen 2:3, cloner - MeToYou 3:4
6kolejka: MeToYou - fieldy 2:3, cloner - diamen 2:0




Wszelkie posty dotyczace tabel badz terminarzu prosze wpisywac do tematu "Bukmacherski Puchar Userow".
Obrazek

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Posty: 12265
Rejestracja: sob 19.11.2005 14:11
Reputacja: 11
Lokalizacja: Komsin
Kontaktowanie:

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: bartbuks » ndz 20.03.2011 22:29

X Edycja Bukmacherskiego Pucharu Userów

GRUPA A

Kod: Zaznacz cały

                    M     W    R    P    Pkt     Gole
1.Aker              6     4    1    1     13     6:2
2.Mendez            6     3    2    1     11     9:3
3.ddemon            6     2    1    3     7      8:8
4.majer13           6     1    0    5     3      2:16

Terminarz
1kolejka: Aker - Mendez 0:0, majer13 - ddemon 2:0
2kolejka: Mendez - majer13 2:0, ddemon - Aker 2:0
3kolejka: Aker - majer13 2:0, Mendez - ddemon 5:2
4kolejka: Mendez - Aker 0:1, ddemon - majer13 4:0
5kolejka: majer13 - Mendez 0:2, Aker - ddemon 1:0
6kolejka: majer13 - Aker 0:2, ddemon - Mendez 0:0

GRUPA B

Kod: Zaznacz cały

                    M     W    R    P    Pkt     Gole
1.sbQ               6     3    1    2     10     14:14
1.Dr.Football1      6     2    2    2     8      18:18
4.arek_ahig         6     2    2    2     8      17:17
4.keres             6     2    1    3     7      14:14

Terminarz
1kolejka: keres - sbQ 3:0, arek_ahig - Dr.Football1 0:4
2kolejka: sbQ - arek_ahig 4:3, Dr.Football1 - keres 3:3
3kolejka: keres - arek_ahig 2:3, sbQ - Dr.Football1 2:5
4kolejka: sbQ - keres 2:0, Doktor - arek_ahig 4:4
5kolejka: arek_ahig - sbQ 3:3, keres - Doktor 6:2
6kolejka: arek_ahig - keres 4:0, Doktor - sbQ 0:3

GRUPA C

Kod: Zaznacz cały

                    M     W    R    P    Pkt     Gole
1.MVB               6     3    1    2     10     17:11
2.Mentor            6     3    1    2     10     19:13
3.zielak            6     2    1    3     7      12:15
4.Diameno           6     2    1    3     7      10:19

Terminarz
1kolejka: Mentor - diameno 2:2, MVB - zielak 0:0
2kolejka: diameno - MVB 4:2, zielak - Mentor 4:2
3kolejka: Mentor - MVB 0:5, diameno - zielak 4:2
4kolejka: diameno - Mentor 0:6, zielak - MvB 3:4
5kolejka: MVB- diameno 4:0, Mentor - zielak 5:0
6kolejka: MVB - Mentor 2:4, zielak - diameno 3:0

GRUPA D

Kod: Zaznacz cały

                     M     W    R    P    Pkt     Gole
1.kaczy             6     4    1    1     13     14:7
2.MeToYou           6     3    0    3     9      11:11
3.Enjo              6     2    2    2     8      13:9
4.robur             6     1    1    4     4      9:20

Terminarz
1kolejka: robur - Enjo 2:2, kaczy - MeToYou 3:0
2kolejka: Enjo - kaczy 5:0, MeToYou - robur 3:0
3kolejka: robur - kaczy 0:4, Enjo - MeToYou 0:5
4kolejka: Enjo - robur 5:0, MeToYou - kaczy 0:2
5kolejka: kaczy - Enjo 0:0, robur - MeToYou 5:1
6kolejka: kaczy - robur 5:2, MeToYou - Enjo 2:1

GRUPA E

Kod: Zaznacz cały

                     M     W    R    P    Pkt     Gole
1.Vianuch           6     4    0    2     12     19:17
2.Bienias           6     3    0    3     9      15:15
3.emdżej            6     2    1    3     7      14:15
4.cloner            6     2    1    3     7      13:13

Terminarz
1kolejka: Vianuch - Bienias 2:0, emdżej - cloner 2:0
2kolejka: Bienias - emdżej 5:3, cloner - Vianuch 3:2
3kolejka: Vianuch - emdżej 3:0, Bienias - cloner 0:5
4kolejka: Bienias - Vianuch 7:2, cloner - emdżej 2:2
5kolejka: emdżej - Bienias 3:0, Vianuch - cloner 5:3
6kolejka: emdżej - Vianuch 4:5, cloner - Bienias 0:2

GRUPA F

Kod: Zaznacz cały

                    M     W    R    P    Pkt     Gole
1.Darkman           6     2    3    1     9      12:11
2.Inferno           6     2    2    2     8      14:15
3.wichniar          6     2    1    3     7      14:14
3.PjtR              6     1    4    1     7      11:11

Terminarz
1kolejka: PjtR - wichniar 0:2, Inferno - Darkman 0:0
2kolejka: wichniar - Inferno 3:6, Darkman - PjtR 4:4
3kolejka: PjtR - Inferno 3:3, Wichniar - Darkman 5:1
4kolejka: wichniar - PjtR 0:0, Darkman - Inferno 3:0
5kolejka: Inferno - wichniar 3:2, PjtR - Darkman 0:0
6kolejka: Inferno - PjtR 2:4, Darkman - wichniar 4:2

GRUPA G

Kod: Zaznacz cały

                    M     W    R    P    Pkt     Gole
1.czeher            6     3    3    0     12     21:14
2.Duch              6     2    3    1     9      14:12
3.Arwin             6     1    2    3     5      10:13
4.pierro            6     1    2    3     5       4:10

Terminarz
1kolejka: Arwin - Duch 3:3, pierroo - czeher 2:2
2kolejka: Duch - pierro 1:0, czeher - Arwin 2:2
3kolejka: Arwin - pierro 1:2, Duch - czeher 4:4
4kolejka: Duch - Arwin 2:0, czeher - pierro 4:0
5kolejka: pierro - Duch 0:0, Arwin - czeher 2:4
6kolejka: pierro - Arwin 0:2, czeher - Duch 5:4

GRUPA H

Kod: Zaznacz cały

                    M     W    R    P    Pkt     Gole
1.BERGKAMP          6     4    2    0     14     23:9
2.bartbuks          6     2    3    1     9      17:11
3.Cris7             6     3    0    3     9      18:18
4.fieldy            6     0    1    5     1      4:24

Terminarz
1kolejka: bartbuks - fieldy 4:0, Cris7 - BERGKAMP 2:6
2kolejka: fieldy - Cris7 2:4, BERGKAMP - bartbuks 5:5
3kolejka: bartbuks - Cris7 3:4, fieldy - BERGKAMP 0:5
4kolejka: fieldy - bartbuks 2:2, BERGKAMP - Cris7 4:2
5kolejka: Cris7 - fieldy 6:0, bartbuks -BERGKAMP 0:0
6kolejka: Cris7 - bartbuks 0:3, BERGKAMP - fieldy 3:0

ZESPOŁY Z MIEJSC 1-2 AWANSOWAŁY DO FAZY PUCHAROWEJ, MIEJSCA 3 DO BPP.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaka_ACM
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 878
Rejestracja: śr 28.09.2005 18:30
Reputacja: 0
Lokalizacja: Z małego miasta, które jest jak ***** ciasna

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: Kaka_ACM » czw 25.08.2011 20:32

XI EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW

Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
1.Cris7          5     3    2    0     11     18:10
2.Mentor         5     3    1    1     10     16:10
----------------------------------------------------
3.Duch           6     2    1    3      7     14:14
----------------------------------------------------
4.Doktor         6     1    0    5      3      5:19
TERMINARZ
1. KOLEJKA Mentor-Cris7 4-4, Duch-Doktor 2-0
2. KOLEJKA Doktor-Mentor 0-2, Cris7-Duch 2-2
3. KOLEJKA Mentor-Duch 5-2, Doktor-Cris7 2-4
4. KOLEJKA Cris7-Doktor 4-0, Duch-Mentor 4-0
5. KOLEJKA Mentor-Doktor 5-0, Duch-Cris7 2-4
6. KOLEJKA Cris7-Mentor -:-, Doktor-Duch 3-2

Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
1.MVB            6     4    0    2      12      20:8
2.Hyypia123      6     4    0    2      12      19:14
-----------------------------------------------------
3.Arwin          6     4    0    2     12      15:12
-----------------------------------------------------
4.guru         6     0    1    5      1       0:15
TERMINARZ
1. KOLEJKA guru-MVB 0-3, Arwin-Hyypia123 0-5
2. KOLEJKA Hyypia123-guru 3-0, MVB-Arwin 2-3
3. KOLEJKA guru-Arwin 0-3, Hyypia123-MVB 1-6
4. KOLEJKA MVB-Hyypia123 6-4, Arwin-guru 3-0
5. KOLEJKA guru-Hyypia123 0-3, Arwin-MVB 4-2
6. KOLEJKA MVB-guru 3:0, Hyypia123-Arwin 3-2

Kod: Zaznacz cały

 GRUPA C
1.Puzon93        5     3    1    1     10     19:14
2.Fieldy         6     3    0    3      9     18:15
----------------------------------------------------
4.emdżej         6     2    1    3      7     15:19
----------------------------------------------------
3.sbQ            5     2    0    3      6     11:15
TERMINARZ
1. KOLEJKA sbQ-Puzon93 2-4, emdżej-fieldy 2-6
2. KOLEJKA fieldy-sbQ 0-2, Puzon93-emdżej 2-2
3. KOLEJKA sbQ-emdżej 2-5, fieldy-Puzon93 3-4
4. KOLEJKA Puzon93-fieldy 3-5, emdżej-sbQ 2-3
5. KOLEJKA sbQ-fieldy 2-4, emdżej-Puzon93 2-6
6. KOLEJKA fieldy-emdżej 0-2, Puzon93-sbQ -:-

Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
1.ddemon          6     3    2    1     11     22:17
2.Enjo            6     3    1    2     10     12:14
----------------------------------------------------
3.Vianuch         6     2    1    3     7     14:15
----------------------------------------------------
4.keres           6     1    2    3     5     14:16
TERMINARZ
1. KOLEJKA Vianuch-Enjo 4-0, keres-ddemon 4-4
2. KOLEJKA ddemon-Vianuch 4-1, Enjo-keres 2-1
3. KOLEJKA Vianuch-keres 1-2, ddemon-Enjo 5-2
4. KOLEJKA keres-Vianuch 3-4, Enjo-ddemon 4-2
5. KOLEJKA keres-Enjo 2-2, Vianuch-ddemon 4-4
6. KOLEJKA Enjo-Vianuch 2-0, ddemon-keres 3-2

Kod: Zaznacz cały

GRUPA E
1.bartbuks         6     4    1    1     13      23:4
2.BarcaQzyn        6     3    0    3      9      14:22
-------------------------------------------------------
3.MeToYou          6     3    0    3      9      11:13
-------------------------------------------------------
4.Mendez           6     1    1    4      4       6:15
TERMINARZ
1. KOLEJKA BarcaQzyn-MeToYou 2-4, bartbuks-Mendez 5-0
2. KOLEJKA Mendez-BarcaQzyn 0-2, MeToYou-bartbuks 2-0
3. KOLEJKA BarcaQzyn-bartbuks 2-7, Mendez-MeToYou 0-2
4. KOLEJKA bartbuks-BarcaQzyn 7-0, MeToYou-Mendez 2-3
5. KOLEJKA bartbuks-MeToYou 4-0, BarcaQzyn-Mendez 4-3
6. KOLEJKA MeToYou-BarcaQzyn 1-4, Mendez-bartbuks 0-0

Kod: Zaznacz cały

GRUPA F
1.Zielak         6     3    2    1     11     14:13
2.Darkman1948    6     3    0    3      9     15:14
----------------------------------------------------
3.KaKa           6     2    1    3      7     11:9
----------------------------------------------------
4.cloner         6     2    1    3      7     14:18
TERMINARZ
1. KOLEJKA Darkman1948-cloner 0-4, KaKa-Zielak 0-2
2. KOLEJKA Zielak-Darkman1948 0-3, cloner-KaKa 3-2
3. KOLEJKA Darkman1948-KaKa 0-3, Zielak- cloner 4-3
4. KOLEJKA KaKa -Darkman1948 2-3, cloner-Zielak 3-3
5. KOLEJKA KaKa-cloner 4-1, Darkman1948-Zielak 4-5
6. KOLEJKA cloner-Darkman1948 0-5, Zielak-KaKa 0-0

Kod: Zaznacz cały

GRUPA G
1.Inferno         6     3    1    2     10     16:13
2.Aker            6     2    3    1     9     18:14
-------------------------------------------------------
3.Bienias         6     2    1    3     7     15:20
-------------------------------------------------------
4.BERGKAMP        6     1    3    2     6     12:14
TERMINARZ
1. KOLEJKA Aker-Bienias 6-0, Inferno-Bergkamp 4-2
2. KOLEJKA BERGKAMP-Aker 2-2, Bienias-Inferno 0-3
3. KOLEJKA Aker-Inferno 5-4, BERGKAMP-Bienias 4-2
4. KOLEJKA Bienias-BERGKAMP 6-4, Inferno-Aker 5-2
5. KOLEJKA Inferno-Bienias 0-4, Aker-BERGKAMP 0-0
6. KOLEJKA Bienias-Aker 3-3, BERGKAMP-Inferno 0-0

Kod: Zaznacz cały

GRUPA H
1.Pawel875       6     4    1    1     13    26:14
2.PjtR           6     3    1    2      10    13:17
---------------------------------------------------
3.robur          6     3    1    2      10    16:11
---------------------------------------------------
4.kaczormistrz   6     0    1    4      1    10:19
TERMINARZ

1. KOLEJKA kaczormistrz-robur 0-2, Paweł875-PjtR 6-0
2. KOLEJKA PjtR-kaczormistrz 3-3, robur-Paweł875 2-2
3. KOLEJKA PjtR- robur 2-0, kaczormistrz-Paweł875 2-4
4. KOLEJKA robur- PjtR 4-2, Paweł875-kaczormistrz 7-3
5. KOLEJKA kaczormistrz-PjtR 2-3, Paweł875-robur 5-4
6. KOLEJKA robur-kaczormistrz 4-0, PjtR-Paweł875 3-2
Silniejsi od zazdrości, pecha i niesprawiedliowości..
Forza Milan !

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2123
Rejestracja: czw 14.07.2005 10:25
Reputacja: 151

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: Darkman1948 » śr 19.09.2012 9:40

XII EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW

Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
1. Vianuch        6     5    1    0     16    18:5
2. BaQ            6     3    0    3     9     14:15
----------------------------------------------------
3. Lisek          6     2    1    3     7     11:17
----------------------------------------------------
4. dexter         6     1    0    5     3     10:16

TERMINARZ
1. KOLEJKA Lisek-dexter 2-0, BaQ-Vianuch 2-3
2. KOLEJKA Vianuch – Lisek 2-2, dexter - BaQ 5-0
3. KOLEJKA dexter – Vianuch 1-3, Lisek – BaQ 3-4
4. KOLEJKA Vianuch – dexter 3-0, BaQ – Lisek 4-0
5. KOLEJKA dexter – Lisek 2-4, Vianuch – BaQ 2-0
6. KOLEJKA Lisek – Vianuch 0-5, BaQ – dexter4-2

Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
1. fieldy         6     4    0    2     12     23:12
2. bartbuks       6     3    0    3     9      14:21
-----------------------------------------------------
3. diamen         6     2    1    3     7      18:19
-----------------------------------------------------
4. Salas          6     2    1    3     7      15:18
TERMINARZ
1. KOLEJKA bartbuks - diamen 2-4, fieldy - Salas 2-4
2. KOLEJKA Salas – bartbuks 4-0, diamen - fieldy 2-3
3. KOLEJKA diamen – Salas 2-2 bartbuks - fieldy 0-6
4. KOLEJKA Salas – diamen 2-5, fieldy - bartbuks 2-3
5. KOLEJKA diamen – bartbuks 2-3, Salas - fieldy 0-3
6. KOLEJKA bartbuks – salas 6-3 fieldy - diamen 7-3

Kod: Zaznacz cały

 GRUPA C
1. Kamil           6     3    1    2     10    22:12
2. PjtR            6     3    0    3     9     14:20
----------------------------------------------------
3. Cris            6     3    0    3     9     11:23
----------------------------------------------------
4. sbQ             6     2    1    3     7     22:16
TERMINARZ
1. KOLEJKA Kamil - PjtR 2-3, sbQ - Cris 7-0
2. KOLEJKA Cris – Kamil 2-7, PjtR - sbQ 3-6
3. KOLEJKA PjtR- Cris 2-0, Kamil - sbQ 2-0
4. KOLEJKA Cris – PjtR 2-0, sbQ - Kamil 2-2
5. KOLEJKA PjtR – Kamil 0-5, Cris - SbQ 3-2
6. KOLEJKA Kamil – Cris 4-5, sbQ - PjtR 5-6

Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
1. Gall             6    4    1    1     13    18:13
2. Arwin            6    2    3    1     9     12:10
----------------------------------------------------
3. ryba             6    2    1    3     7     17:19
----------------------------------------------------
4. keres            6    1    1    4     4     10:15
TERMINARZ
1. KOLEJKA keres - Arwin 2-2, ryba - Gall 3-4
2. KOLEJKA Gall – keres 0-2, Arwin - ryba 4-2
3. KOLEJKA Arwin – Gall 0-1, keres -ryba 1-2
4. KOLEJKA Gall – Arwin 2-2, ryba - keres 4-2
5. KOLEJKA Arwin – keres 2-1, Gall - ryba 6-4
6. KOLEJKA keres – Gall 2-5, ryba - Arwin 2-2

Kod: Zaznacz cały

GRUPA E
1. Darkman           6     4    0    2      12    21:14
2. Aker              6     3    2    1      11    20:15
-------------------------------------------------------
3. RealFan           6     3    1    2      10    18:18
-------------------------------------------------------
4. Duch              6     0    1    5      1     13:25
TERMINARZ
1. KOLEJKA Aker - Duch 4-4, RealFan - Darkman 2-4
2. KOLEJKA Darkman – Aker 2-4, Duch - RealFan 3-5
3. KOLEJKA Duch – Darkman 2-5, Aker - RealFan 2-2
4. KOLEJKA Darkman – Duch 5-2, RealFan - Aker 5-4
5. KOLEJKA Duch – Aker 0-2, Darkman - RealFan 3-0
6. KOLEJKA Aker – Darkman 4-2, RealFan - Duch 4-2

Kod: Zaznacz cały

GRUPA F
1. czeher             6     4    2    0     14    19:4
2. Bienias            6     4    1    1     13    18:10
-------------------------------------------------------
3. Inferno            6     1    1    4     4     11:16
-------------------------------------------------------
4. Kaka               6     1    0    5     3     8:11
TERMINARZ
1. KOLEJKA Kaka-Inferno 2-0, czeher-Bienias 2-2
2. KOLEJKA Bienias – Kaka 3-0, Inferno - czeher 0-0
3. KOLEJKA Inferno – Bienias 0-5, Kaka - czeher 0-3
4. KOLEJKA Bienias – Inferno 3-2, czeher - Kaka 4-0
5. KOLEJKA Inferno – Kaka 9-4, Bienias - czeher 2-4
6. KOLEJKA Kaka – Bienias 2-3, czeher - Inferno6-0

Kod: Zaznacz cały

GRUPA G
1. zielak             6     3    2    1      11    16:12
2. enjo               6     2    2    2      8     13:9
----------------------------------------------------
3. MeToYou            6     2    2    2      8     11:13
----------------------------------------------------
4. robur              6     1    2    3      5     11:17
TERMINARZ
1. KOLEJKA MeToYou - zielak 3-3, robur - enjo 0-4
2. KOLEJKA Enjo – MTY 0-1, zielak - robur 0-3
3. KOLEJKA zielak – Enjo 2-2, MTY - robur 4-2
4. KOLEJKA Enjo – zielak 2-3, robur - MTY 2-2
5. KOLEJKA zielak – MTY 3-0, Enjo - robur 2-2
6. KOLEJKA MTY – Enjo 1-3, robur - zielak 2-5

Kod: Zaznacz cały

GRUPA H
1. ddemon             6    4    1    1      13   21:10
2. MVB                6    4    1    1      13   23:9
---------------------------------------------------
3. Doktor             6    1    1    4      4    8:20
---------------------------------------------------
4. Hyypia             6    1    1    4      4    10:23
TERMINARZ
1. KOLEJKA MVB - Hyypia 6-0, ddemon - Doktor 4-0
2. KOLEJKA Doktor – MVB 1-2, Hyypia - ddemon 2-5
3. KOLEJKA Hyypia – Doktor 3-4, MVB - ddemon 2-2
4. KOLEJKA Doktor – Hyypia 0-0, ddemon - MVB 4-0
5. KOLEJKA Hyypia – MVB 2-6, Doktor - ddemon 3-4
6. KOLEJKA MVB – Doktor 7-0, ddemon - Hyypia 2-3


Kolejność w tabelach układana jest wg:
1) liczby punktów
2) bezpośredniego spotkania
3) bilansu bramek
4) ilości bramek strzelonych
5) ilości bramek straconych
Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural,
za Uralem będą Chiny, was nie będzie SKU*WYSYNY

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2123
Rejestracja: czw 14.07.2005 10:25
Reputacja: 151

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: Darkman1948 » śr 13.03.2013 10:46

XIV EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW

Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
1. Lisek          6     3    1    2    10    19:18
2. Arwin          6     3    0    3     9    16:15
-------------------------------------------------
3. Vianuch        6     3    0    3     9    21:19
-------------------------------------------------
4. Cris7          6     2    1    3     7    18:21

TERMINARZ
1. KOLEJKA Arwin - Cris7 2:4, Lisek - Vianuch 5:3
2. KOLEJKA Vianuch - Arwin 4:5, Cris7 - Lisek 6:7
3. KOLEJKA Arwin - Lisek 0:3, Cris7 - Vianuch 2:6
4. KOLEJKA Lisek - Arwin 2:4, Vianuch - Cris7 4:2
5. KOLEJKA Arwin - Vianuch 5:1, Lisek - Cris7 2:2
6. KOLEJKA Cris7-Arwin 2:0, Vianuch - Lisek 3:0

Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
1. emdżej          8     5    1    2    16     23:16
2. fieldy          8     4    1    3    13     16:20
---------------------------------------------------
3. brzycho         8     3    3    2    12     18:17
---------------------------------------------------
4. Hyypia          8     3    2    3    11     23:19
5. Doktor          8     1    1    6     4      7:21

TERMINARZ
1. KOLEJKA brzycho - Doktor 4:0 , emdżej - fieldy 0:2, pauza: Hyypia
2. KOLEJKA emdżej - brzycho 4:5, Doktor - Hyypia 6:2, pauza: fieldy
3. KOLEJKA brzycho - Hyypia 0:0, fieldy - Doktor 1:0, pauza: emdżej
4. KOLEJKA fieldy - brzycho 3:3, Hyypia - emdżej 2:5, pauza: Doktor
5. KOLEJKA Doktor - emdżej 1:4, fieldy - Hyypia 0:4, pauza: brzycho
6. KOLEJKA emdżej - Doktor 2:0, Hyypia - fieldy 3:4, pauza: brzycho
7. KOLEJKA brzycho - fieldy 4:2, emdżej - Hyypia 2:2, pauza: Doktor
8. KOLEJKA Hyypia - brzycho 5:2, Doktor - fieldy 0:3, pauza: emdżej
9. KOLEJKA brzycho - emdżej 0:3, Hyypia - Doktor 5:0, pauza: fieldy
10. KOLEJKA Doktor - brzycho 0:0, emdżej - fieldy 6:1, pauza: Hyypia

Kod: Zaznacz cały

 GRUPA C
1. Bienias          8     4    2    2     14   28:17
2. BaQ              8     4    1    3     13   20:15
--------------------------------------------------
3. enjo             8     4    1    3     13   19:25
--------------------------------------------------
4. ddemon           8     2    3    3      9   26:31
5. cloner           8     0    5    2      5   17:22
TERMINARZ
1. KOLEJKA BaQ - Bienias 2:0, cloner - ddemon 2:2, pauza: enjo
2. KOLEJKA cloner - BaQ 2:3, Bienias - enjo 7:0, pauza: ddemon
3. KOLEJKA BaQ - enjo 0:2, ddemon - Bienias 5:5, pauza: cloner
4. KOLEJKA ddemon - BaQ 2:4, enjo - cloner 0:0, pauza: Bienias
5. KOLEJKA Bienias - cloner 3:0, ddemon - enjo 2:6, pauza: BaQ
6. KOLEJKA cloner - Bienias 4:4, enjo - ddemon 4:7, pauza: BaQ
7. KOLEJKA BaQ - ddemon 2:3, cloner - enjo 4:5, pauza: Bienias
8. KOLEJKA enjo - BaQ 0:5, Bienias - ddemon 5:2, pauza: cloner
9. KOLEJKA BaQ - cloner 2:2, enjo - Bienias 2:0, pauza: ddemon
10. KOLEJKA Bienias - BaQ 4:2, ddemon - cloner 3:3, pauza: enjo



Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
1. Gall              6    5    1    0    16    20:6
2. Minor             6    3    1    2    10    15:8
---------------------------------------------------
3. rzeźnik           6    3    0    3     9    14:14
---------------------------------------------------
4. Sędzia            6    0    0    6     0     0:20
TERMINARZ
1. KOLEJKA Gall - Sędzia 4:0, rzeźnik - Minor 4:0
2. KOLEJKA Minor - Gall 4:4, Sędzia - rzeźnik 0:4
3. KOLEJKA Gall - rzeźnik 6:2, Sędzia - Minor 0:3
4. KOLEJKA rzeźnik - Gall 0:3, Minor - Sędzia 7:0
5. KOLEJKA Gall - Minor 2:0, rzeźnik - Sędzia 2:0
6. KOLEJKA Sędzia - Gall 0:1, Minor - rzeźnik 5:2


Kod: Zaznacz cały

GRUPA E
1. PjtR              6     4    2    0     14    21:7
2. diamen            6     3    1    2     10    15:10
----------------------------------------------------
3. Darkman           6     2    1    3      7     9:11
----------------------------------------------------
4. keres             6     1    0    5      3    12:27
TERMINARZ
1. KOLEJKA keres - Darkman 1:3, PjtR - diamen 3:1
2. KOLEJKA PjtR - Darkman 0:0, diamen - keres 3:0
3. KOLEJKA Darkman - diamen 0:2, keres - PjtR 1:7
4. KOLEJKA diamen - Darkman 2:3, PjtR - keres 6:3
5. KOLEJKA Darkman - PjtR 0:3, keres - diamen 2:5
6. KOLEJKA Darkman - keres 3:5, diamen - PjtR 2:2

Kod: Zaznacz cały

GRUPA F
1. KaKa               6     4    1    1     13   21:12
2. baziu              6     3    2    1     11   20:16
----------------------------------------------------
3. Kamil              6     3    1    2     10   19:11
----------------------------------------------------
4. WarszawskaPolonia  6     0    0    6     0    0:20
TERMINARZ
1. KOLEJKA baziu - WarszawskaPolonia 2:0, KaKa - Kamil 2:0
2. KOLEJKA baziu - KaKa 6:6, Kamil - WarszawskaPolonia 6:0
3. KOLEJKA Kamil - baziu 2:2, WarszawskaPolonia - KaKa 0:2
4. KOLEJKA baziu - Kamil 4:6, KaKa - WarszawskaPolonia 6:0
5. KOLEJKA KaKa - baziu 2:4, WarszawskaPolonia - Kamil 0:3
6. KOLEJKA WarszawskaPolonia - baziu 0:2, Kamil - KaKa 2:3


Kod: Zaznacz cały

GRUPA G
1. MeToYou            6     5    0    1     15    17:7
2. Aker               6     3    1    2     10    13:9
-----------------------------------------------------
3. zielak             6     3    0    3     9     11:11
-----------------------------------------------------
4. czeher             6     0    1    5     1     0:14
TERMINARZ
1. KOLEJKA Aker - zielak 5:1, MeToYou - czeher 2:0
2. KOLEJKA czeher - Aker 0:0, zielak - MeToYou 1:4
3. KOLEJKA Aker - MeToYou 2:5, zielak - czeher 2:0
4. KOLEJKA MeToYou - Aker 0:4, czeher - zielak 0:4
5. KOLEJKA Aker - czeher 2:0, MeToYou - zielak 2:0
6. KOLEJKA zielak - Aker 3:0, czeher - MeToYou 0:4



Kod: Zaznacz cały

GRUPA H
1. dexter             6    3    2    1    11   16:12
2. ryba               6    3    0    3     9   13:16
---------------------------------------------------
3. Duch               6    2    1    3     7   15:11
---------------------------------------------------
4. RealFan            6    2    1    3     7   11:16
TERMINARZ
1. KOLEJKA dexter - RealFan 4:2, ryba - Duch 0:4
2. KOLEJKA ryba - dexter 2:4, Duch - RealFan 5:0
3. KOLEJKA dexter - Duch 4:2, RealFan - ryba 4:5
4. KOLEJKA Duch - dexter 2:2, ryba - RealFan 0:2
5. KOLEJKA dexter - ryba 2:4, RealFan - Duch 3:2
6. KOLEJKA RealFan - dexter 0:0, Duch - ryba 0:2


Kolejność w tabelach układana jest wg:
1) liczby punktów
2) bezpośredniego spotkania
3) bilansu bramek
4) ilości bramek strzelonych
5) ilości bramek straconych
Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural,
za Uralem będą Chiny, was nie będzie SKU*WYSYNY

Awatar użytkownika
Darkman1948
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2123
Rejestracja: czw 14.07.2005 10:25
Reputacja: 151

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: Darkman1948 » czw 12.09.2013 8:36

XV EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW

Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
1. Hyypia        6     3    2    1      11    18:11
2. Enjo          6     3    1    1      10    12:12
-----------------------------------------------
3. Koczarek      6     2    1    3      7    9:11
-----------------------------------------------
4. rzeznik       6     2    0    4      6    10:18

TERMINARZ
1. KOLEJKA Hyypia - Enjo 6:2, rzeznik - Koczarek 0:3
2. KOLEJKA Enjo - rzeznik 4:2, Hyypia - Koczarek 0:0
3. KOLEJKA Koczarek - Enjo 0:2, rzeznik - Hyypia 4:1
4. KOLEJKA Enjo - Hyypia 2:2, Koczarek - rzeznik 3:2
5. KOLEJKA rzeznik - Enjo 2:0, Koczarek - Hyypia 3:5
6. KOLEJKA Enjo - Koczarek 2:0, Hyypia - rzeznik 4:0

Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
1. Minor         6     4     2     0     14     15:2
2. PjtR          6     3     3     0     12     20:12
--------------------------------------------------
3. Bienias       6     2     0     3     6     19:27
--------------------------------------------------
4. ryba          6     0     1     4     1     11:24
TERMINARZ
1. KOLEJKA Minor - PjtR 0:0, Bienias - ryba 4:3
2. KOLEJKA PjtR - ryba 7:2, Minor - Bienias 5:2
3. KOLEJKA Bienias - PjtR 4:5, ryba - Minor 0:2
4. KOLEJKA PjtR - Minor 0:0, ryba - Bienias 4:5
5. KOLEJKA ryba - PjtR 2:2, Bienias - Minor 0:4
6. KOLEJKA PjtR - Bienias 6:4, Minor - ryba 4:0

Kod: Zaznacz cały

 GRUPA C
1. raf2            6     4     1     1     13     17:7
2. dexter          6     4     0     1     12     15:7
----------------------------------------------------
3. RealFan         6     3     1     2    10     15:10
----------------------------------------------------
4. Carbon          6     0     0     5     0     1:18
TERMINARZ
1. KOLEJKA Carbon - raf2 0:2, dexter - RealFan 6:0
2. KOLEJKA raf2 - RealFan 0:4, Carbon - dexter 0:3
3. KOLEJKA dexter - raf2 0:4, RealFan - Carbon 5:0
4. KOLEJKA raf2 - Carbon 3:1, RealFan - dexter 0:2
5. KOLEJKA RealFan - raf2 2:2, dexter - Carbon 4:0
6. KOLEJKA raf2 - dexter 3:0, Carbon - RealFan 0:2

Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
1. baziu           6     3     1     2     10     14:13
2. Cris7           6     3     1     2     10     15:14
----------------------------------------------------
3. piotrcies       6     3     1     2     10     14:11
----------------------------------------------------
4. MeToYou         6     1     1     4     4     19:24
TERMINARZ
1. KOLEJKA Cris7 - baziu 0:3, piotrcies - MeToYou 5:4
2. KOLEJKA baziu - MeToYou 2:7, Cris7 - piotrcies 4:0
3. KOLEJKA piotrcies - baziu 0:0, MeToYou - Cris7 2:5
4. KOLEJKA baziu - Cris7 5:0, MeToYou - piotrcies 0:5
5. KOLEJKA MeToYou - baziu 2:3, piotrcies - Cris7 0:2
6. KOLEJKA baziu - piotrcies 1:4, Cris7 - MeToYou 4:4

Kod: Zaznacz cały

GRUPA E
1. diamen          6     5     0     1     15     23:7
2. Aker            6     4     1     1     13     17:2
----------------------------------------------------
3. Vianuch         6     2     0     4     6     9:22
----------------------------------------------------
4. Biały           6     0     1     5     1     2:20
TERMINARZ
1. KOLEJKA Aker - diamen 4:0, Biały - Vianuch 2:3
2. KOLEJKA diamen - Vianuch 7:0, Aker - Biały 4:0
3. KOLEJKA Biały - diamen 0:2, Vianuch - Aker 0:2
4. KOLEJKA diamen - Aker 2:1, Vianuch - Biały 4:0
5. KOLEJKA Vianuch - diamen 2:5, Biały - Aker 0:0
6. KOLEJKA diamen - Biały 7:0, Aker - Vianuch 6:0

Kod: Zaznacz cały

GRUPA F
1. ddemon          6     3     2     1    11     21:16
2. BaQ             6     3     0     3     9     23:19
----------------------------------------------------
3. fieldy          6     2     1     3     7     18:21
----------------------------------------------------
4. zielak          6     2     1     3     7     15:22
TERMINARZ
1. KOLEJKA fieldy - ddemon 2:3, BaQ - zielak 4:3
2. KOLEJKA ddemon - zielak 7:2, fieldy - BaQ 5:4
3. KOLEJKA BaQ - ddemon 2:3, zielak - fieldy 1:3
4. KOLEJKA ddemon - fieldy 3:3, zielak - BaQ 4:3
5. KOLEJKA zielak - ddemon 3:3, BaQ - fieldy 6:3
6. KOLEJKA ddemon - BaQ 2:4, fieldy - zielak 2:4

Kod: Zaznacz cały

GRUPA G
1. Arwin           6     3     2     1     11     16:11
2. Gall            6     2     2     2     8     9:13
----------------------------------------------------
3. Duch            6     2     1     3     7     14:13
----------------------------------------------------
4. Darkman         6     2     1     3     7     9:11
TERMINARZ
1. KOLEJKA Gall - Arwin 2:0, Duch - Darkman 5:0
2. KOLEJKA Arwin - Darkman 2:0, Gall - Duch 0:3
3. KOLEJKA Duch - Arwin 2:5, Darkman - Gall 5:0
4. KOLEJKA Arwin - Gall 3:3, Darkman - Duch 2:0
5. KOLEJKA Darkman - Arwin 2:2, Duch - Gall 2:2
6. KOLEJKA Arwin - Duch 4:2, Gall - Darkman 2:0


Kolejność w tabelach układana jest wg:
1) liczby punktów
2) bezpośredniego spotkania
3) bilansu bramek
4) ilości bramek strzelonych
5) ilości bramek straconych
Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural,
za Uralem będą Chiny, was nie będzie SKU*WYSYNY

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7705
Rejestracja: ndz 20.10.2013 20:03
Reputacja: 982
Lokalizacja: Kraków

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: HMK » czw 02.10.2014 22:28

XVI EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW

Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
                M     Z     R     P    Pkt    Br
1. Carbon       6     4     2     0    14     12:4
2. Cris         6     2     4     0     9     14:8
3. guru         6     2     3     1     9     16:14
4. zielak       6     2     0     4     6     11:11
--------------------------------------------------
5. ubek         6     1     4     1     6     5:7
6. piotrcies    6     1     2     3     5     9:17
7. Minor        6     1     1     4     4     6:11
TERMINARZ
1. KOLEJKA Minor 0-2 guru / piotrcies 0-2 Carbon / ubek 1-5 zielak (pauzuje-Cris)
2. KOLEJKA Minor 1-2 zielak / guru 0-0 ubek / Cris 2-2 Carbon (pauzuje-piotrcies)
3. KOLEJKA Minor 2-2 Cris / guru 4-2 zielak / piotrcies 2-2 ubek (pauzuje-Carbon)
4. KOLEJKA Minor 3-0 piotrcies / Cris 0-0 ubek / Carbon 1-0 zielak (pauzuje-guru)
5. KOLEJKA Minor 0-3 Carbon / guru 4-4 piotrcies / Cris 2-0 zielak (pauzuje-ubek)
6. KOLEJKA guru 4-4 Cris / piotrcies 3-2 zielak / Carbon 0-0 ubek (pauzuje Minor)
7. KOLEJKA Minor 0-2 ubek / guru 2-4 Carbon / Cris 4-0 piotrcies (pauzuje-zielak)

Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
                M     Z     R     P    Pkt    Br
1. Aker         6     4     0     2    12     16:9
2. Vianuch      6     3     1     2     10     14:15
3. raf          6     3     1     2     10     18:17
4. Enjo         6     2     3     1     9     9:7
--------------------------------------------------
5. ryba         6     3     0     3     9     17:15
6. maxskr       6     2     1     3     7     11:15
7. Inferno      6     1     1     4     4     4:11
TERMINARZ
1. KOLEJKA Inferno 0-2 raf / Vianuch 0-0 Enjo / ryba 0-3 Aker (pauzuje-maxskr)
2. KOLEJKA Inferno 2-4 Aker / raf 7-2 Ryba / maxskr 0-4 Enjo (pauzuje-Vianuch)
3. KOLEJKA Inferno 2-0 maxskr / raf 2-1 Aker / Vianuch 0-6 Ryba (pauzuje-Enjo)
4. KOLEJKA Inferno 0-3 Vianuch / maxskr 2-6 ryba / Enjo 0-4 Aker (pauzuje-raf)
5. KOLEJKA Inferno 0-0 Enjo / raf 4-6 Vianuch / maxskr 0-2 Aker (pauzuje-ryba)
6. KOLEJKA raf 1-6 maxskr / Vianuch 5-2 Aker / Enjo 3-1 Ryba (pauzuje Inferno)
7. KOLEJKA Inferno 0-2 ryba / raf 2-2 Enjo / maxskr 0-0 Vianuch (pauzuje-Aker)

Kod: Zaznacz cały

 GRUPA C
                M     Z     R     P    Pkt    Br
1. Hyypia       6     5     0     1     15     21:8
2. qweqwe       6     3     1     2     10     16:16
3. ddemon       6     3     0     3     9     10:14
4. Chemik       6     2     2     2     8     12:7
--------------------------------------------------
5. Kluchman     6     2     1     3     7     14:12
6. Duch         6     2     1     3     7     12:11
7. dexter       6     1     1     4     4     2:18
TERMINARZ
1. KOLEJKA Duch 1-2 Hyypia / ddemon 1-4 Chemik / Kluchman 1-2 dexter (pauzuje-qweqwe)
2. KOLEJKA Duch 4-0 dexter / Hyypia 3-0 Kluchamn / qweqwe 0-4 Chemik (pauzuje-ddemon)
3. KOLEJKA Duch 4-4 qweqwe / Hyypia 7-0 dexter / ddemon 0-7 Kluchman (pauzuje-Chemik)
4. KOLEJKA Duch 0-2 ddemon / qweqwe 3-0 Kluchman / Chemik 0-0 dexter (pauzuje-Hyypia)
5. KOLEJKA Duch 1-0 Chemik / Hyypia 0-2 ddemon / qweqwe 3-0 dexter (pauzuje-Kluchman)
6. KOLEJKA Hyypia 6-3 qweqwe / ddemon 3-0 dexter / Chemik 2-2 Kluchman (pauzuje-Duch)
7. KOLEJKA Duch 2-4 Kluchman / Hyypia 3-2 Chemik / qweqwe 3-2 ddemon (pauzuje dexter)

Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
                M     Z     R    P    Pkt    Br
1. BaQ          6     3     2    1      11     12:8
2. diamen       6     3     2    1      11     10:7
3. Bienias      6     2     2    2      8     13:7
4. Biały        6     2     2    2      8     16:13
--------------------------------------------------
5. Arwin        6     2     2    2      8     9:13
6. fieldy       6     1     3    2      6     8:11
7. cloner       6     0     3    3      3     2:11
TERMINARZ
1. KOLEJKA diamen 2-0 Arwin / BaQ 4-2 fieldy / cloner 0-4 Biały (pauzuje-Bienias)
2. KOLEJKA diamen 3-2 Biały / Arwin 0-0 cloner / Bienias 4-0 fieldy (pauzuje BaQ)
3. KOLEJKA diamen 0-0 Bienias / Arwin 2-7 Biały / BaQ 0-0 cloner (pauzuje-fieldy)
4. KOLEJKA diamen 0-2 BaQ / Bienias 0-0 cloner / fieldy 3-3 Biały (pauzuje Arwin)
5. KOLEJKA diamen 0-0 fieldy / Arwin 4-2 BaQ / Bienias 5-0 Biały (pauzuje-cloner)
6. KOLEJKA Arwin 3-2 Bienias / BaQ 0-0 Biały / fieldy 3-0 cloner (pauzuje-diamen)
7. KOLEJKA diamen 4-2 cloner / Arwin 0-0 fieldy / Bienias 2-4 BaQ (pauzuje-Biały)

Kolejność w tabelach układana jest wg:
1) liczby punktów
2) bezpośredniego spotkania
3) bilansu bramek
4) ilości bramek strzelonych
5) ilości bramek straconych

Kolejno w tabeli:
a) rozegrane mecze
b) wygrane mecze
c) zremisowane mecze
d) przegrane mecze
e) zdobyte punkty
f) bilans bramek
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7705
Rejestracja: ndz 20.10.2013 20:03
Reputacja: 982
Lokalizacja: Kraków

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: HMK » czw 11.12.2014 21:00

XVI EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW
=================================================
Faza II

Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
                 M     Z     R     P    Pkt    Br
1. Carbon        3     2     0     1     6    12:7
2. Bienias       3     2     0     1     6    13:10
3. ddemon        3     2     0     1     6     4:2
4. zielak        3     0     0     3     0     6:16
TERMINARZ
1. KOLEJKA Carbon 4-5 Bienias / zielak 0-2 ddemon
2. KOLEJKA Carbon 6-2 zielak / ddemon 2-0 Bienias
3. KOLEJKA Carbon 2-0 ddemon / Bienias 8-4 zielak

Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
                 M     Z     R     P    Pkt    Br
1. qweqwe        3     2     0     1     6    12:5
2. Aker          3     1     1     1     4     7:10
3. raf           3     1     1     1     4     7:5
4. guru          3     0     2     1     2     4:10

TERMINARZ
1. KOLEJKA Aker 2-2 guru / qweqwe 0-3 raf
2. KOLEJKA Aker 2-6 qweqwe / Raf 2-2 guru
3. KOLEJKA Aker 3-2 raf / qweqwe 6-0 guru

Kod: Zaznacz cały

GRUPA C
                 M     Z     R     P    Pkt    Br
1. Vianuch       3     3     0     0     9    14:7
2. Cris          3     1     1     1     4    10:8
3. diamen        3     0     2     1     2     6:9
4. Hyypia        3     0     1     2     1     7:13

TERMINARZ
1. KOLEJKA Hyypia 4-4 diamen / Vianuch 6-4 Cris
2. KOLEJKA Hyypia 3-5 Vianuch / Cris 2-2 diamen
3. KOLEJKA Hyypia 0-4 Cris / Vianuch 3-0 diamen

Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
                 M     Z     R     P    Pkt    Br
1. Biały         3     3     0     0     9    17:11
2. BaQ           3    2     0     1     6     10:9
3. Chemik        3     1     0     2     3     7:8
4. Enjo          3     0     0     3     0     6:12
TERMINARZ
1. KOLEJKA BaQ 2-0 Chemik / Enjo 3-5 Biały
2. KOLEJKA BaQ 4-3 Enjo / Biały 6-4 Chemik
3. KOLEJKA BaQ 4-6 Biały / Enjo 0-3 Chemik

Kolejność w tabelach układana jest wg:
1) liczby punktów
2) bezpośredniego spotkania
3) bilansu bramek
4) ilości bramek strzelonych
5) ilości bramek straconych

Kolejno w tabeli:
a) rozegrane mecze
b) wygrane mecze
c) zremisowane mecze
d) przegrane mecze
e) zdobyte punkty
f) bilans bramek
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd


Wróć do „Bukmacherka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości