Tabele i terminarz "BPU"

Sprawy związane z bukmacherką typowaniem wyników oraz stawkami.

Moderatorzy: bartbuks, maciek_88, Dr.Football1, Aker, Darkman1948, fieldy, piotrcies, Cris7, czeher

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11246
Rejestracja: pt 05.07.2013 19:44
Reputacja: 1144
Lokalizacja: ALBQ, New Mexico, USA
Kontaktowanie:

Re: Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: Carbon » pn 07.09.2015 17:36

XVII EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USERÓW
===========================================================


Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
                  M   Z   R   P   Pkt   Br.
1. Enjoy          6   4   1   1    13   18:14
2. Mentor         6   3   0   3    9    16:14
3. Aker           6   2   1   3    7    11:13
4. emski          6   1   2   3    5    17:21
TERMINARZ
1. KOLEJKA Aker 1-4 Enjoy / Mentor 4-3 emski
2. KOLEJKA Mentor 0-1 Aker / Enjoy 4-4 emski
3. KOLEJKA emski 3-3 Aker / Enjoy 2-4 Mentor
4. KOLEJKA Enjoy 1-0 Aker / emski 3-2 Mentor
5. KOLEJKA Aker 2-4 Mentor / emski 3-4 Enjoy
6. KOLEJKA Aker 4-1 emski / Mentor 2-3 Enjoy


Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
                  M   Z   R   P   Pkt   Br.
1. sickstick      6   4   0   2    12   15:16
2. Dexter         6   3   1   2    10   16:9
3. cloner         6   2   2   2    8    10:13
4. Riddick        6   1   1   4    4    6:9
TERMINARZ
1. KOLEJKA sickstick 3-2 cloner / Dexter 0-2 Riddick
2. KOLEJKA Dexter 6-1 sickstick / cloner 2-1 Riddick
3. KOLEJKA Riddick 2-3 sickstick / cloner 2-2 Dexter
4. KOLEJKA cloner 4-3 sickstick / Riddick 1-2 Dexter
5. KOLEJKA sickstick 3-2 Dexter / Riddick 0-0 cloner
6. KOLEJKA sickstick 2-0 Riddick / Dexter 4-0 cloner


Kod: Zaznacz cały

GRUPA C
                  M   Z   R   P   Pkt   Br.
1. BaQ            6   4   1   1    13   11:5
2. Diamen         6   2   2   1    11   8:5
3. MENDEZ         6   0   5   1    5    0:1
4. czeher         6   0   2   4    2    0:8
TERMINARZ
1. KOLEJKA BaQ 4-0 Diamen / czeher 0-0 MENDEZ
2. KOLEJKA czeher 0-2 BaQ / Diamen 0-0 MENDEZ
3. KOLEJKA MENDEZ 0-0 BaQ / Diamen 1-0 czeher
4. KOLEJKA Diamen 5-1 BaQ / MENDEZ 0-0 czeher
5. KOLEJKA BaQ 3-0 czeher / MENDEZ 0-0 Diamen
6. KOLEJKA BaQ 1-0 MENDEZ / czeher 0-2 Diamen


Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
                  M   Z   R   P   Pkt   Br.
1. darkman        6   3   2   1    11   16:4
2. Vianuch        6   1   5   0    8    13:12
3. Ubek           6   2   2   2    8    19:19
4. zielak         6   1   1   4    4    9:11
TERMINARZ
1. KOLEJKA Vianuch 3-3 darkman / Ubek 0-4 zielak
2. KOLEJKA Ubek 2-2 Vianuch / darkman 2-0 zielak
3. KOLEJKA zielak 3-3 Vianuch / darkman 2-5 Ubek
4. KOLEJKA darkman 0-0 Vianuch / zielak 1-3 Ubek
5. KOLEJKA Vianuch 4-4 Ubek / zielak 1-3 darkman
6. KOLEJKA Vianuch 1-0 zielak / Ubek 5-6 darkman


Kod: Zaznacz cały

GRUPA E
                  M   Z   R   P   Pkt   Br.
1. MeToYo         6   4   0   2    12   19:11
2. Carbon         6   3   1   2    10   15:17
3. ddemon         6   2   2   2    8    13:12
4. bartbuks       6   1   1   4    4    7:15
TERMINARZ
1. KOLEJKA Carbon 2-2 ddemon / bartbuks 2-5 MeToYo
2. KOLEJKA bartbuks 2-4 Carbon / ddemon 3-0 MeToYo
3. KOLEJKA MeToYo 4-0 Carbon / ddemon 0-0 bartbuks
4. KOLEJKA ddemon 3-5 Carbon / MeToYo 3-0 bartbuks
5. KOLEJKA Carbon 1-0 bartbuks / MeToYo 2-3 ddemon
6. KOLEJKA Carbon 3-5 MeToYo / bartbuks 3-2 ddemon


Kod: Zaznacz cały

GRUPA F
                  M   Z   R   P   Pkt   Br.
1. glowas         6   4   0   2    12   14:7
2. Cris7          6   3   1   2    10   11:13
3. Duch           6   2   2   2    8    9:7
4. Hyypia         6   1   1   4    4    3:10
TERMINARZ
1. KOLEJKA Cris7 2-2 Duch / Hyypia 0-3 glowas
2. KOLEJKA Hyypia 0-2 Cris7 / Duch 2-1 glowas
3. KOLEJKA glowas 5-0 Cris7 / Duch 2-3 Hyypia
4. KOLEJKA Duch 3-0 Cris7 / glowas 1-0 Hyypia
5. KOLEJKA Cris7 2-0 Hyypia / glowas 1-0 Duch
6. KOLEJKA Cris7 5-3 glowas / Hyypia 0-0 Duch


Kod: Zaznacz cały

GRUPA G
                  M   Z   R   P   Pkt   Br.
1. fieldy         6   4   2   0    14   28:6
2. maxskr         6   3   1   2    10   17:14
3. ryba_82        6   2   1   3    7    12:18
4. piotrcies      6   1   0   5    3    8:27
TERMINARZ
1. KOLEJKA ryba_82 3-3 fieldy / piotrcies 0-5 maxskr
2. KOLEJKA piotrcies 3-0 ryba_82 / fieldy 3-3 maxskr
3. KOLEJKA maxskr 4-2 ryba_82 / fieldy 6-0 piotrcies
4. KOLEJKA fieldy 4-0 ryba_82 / maxskr 5-1 piotrcies
5. KOLEJKA ryba_82 5-4 piotrcies / maxskr 0-6 fieldy
6. KOLEJKA ryba_82 2-0 maxskr / piotrcies 0-6 fieldy


Kod: Zaznacz cały

GRUPA H
                  M   Z   R   P   Pkt   Br.
1. kaczy          6   4   1   1    13   14:5
2. PtjR           6   3   1   2    10   9:8
3. Bienias        6   1   3   2    6    6:13
4. Chemik         6   1   1   4    4    10:13
TERMINARZ
1. KOLEJKA Bienias 4-2 Chemik / kaczy 1-0 PtjR
2. KOLEJKA kaczy 0-0 Bienias / Chemik 2-0 PtjR
3. KOLEJKA PtjR 3-2 Bienias / Chemik 3-4 kaczy
4. KOLEJKA Chemik 0-0 Bienias / PtjR 2-0 kaczy
5. KOLEJKA Bienias 0-8 kaczy / PtjR 4-3 Chemik
6. KOLEJKA Bienias 0-0 PtjR / kaczy 1-0 Chemik


Kolejność w tabelach układana jest wg:
1) liczby punktów
2) bilansu bramek
3) bezpośredniego spotkania
4) ilości bramek strzelonych
5) ilości bramek straconych

Kolejno w tabeli:
a) rozegrane mecze
b) wygrane mecze
c) zremisowane mecze
d) przegrane mecze
e) zdobyte punkty
f) bilans bramek
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6335
Rejestracja: ndz 28.08.2005 20:55
Reputacja: 74
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: ddemon » pt 17.06.2016 15:25

XVIII EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USEROW

EDYCJA EURO 2016

Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
                M     Z     R     P    Pkt    Br
1. ryba_82      3     3     0     0     9     19:9
2. Chemik       3     2     0     1     6     15:14
3. Duch         3     1     0     2     3     6:7
4. MTY          3     0     0     3     0     7:13

TERMINARZ
1. KOLEJKA MTY - Chemik 3:7 / Duch - ryba82 2:5
2. KOLEJKA Duch - MTY 4:2/ ryba_82 - Chemik 8:3
3. KOLEJKA Chemik - Duch 5:3/ ryba_82 - MTY 6:4

Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
                M     Z     R     P    Pkt    Br
1. ddemon       2     2     1     0     7     13:5
2. kaczy        2     2     0     1     6     12:8
3. Carbon       2     1     0     2     3     7:11
4. piotrcies    2     0     1     1     1     2:10



TERMINARZ
1. KOLEJKA Carbon - ddemon 5:7/ kaczy - piotrcies 8:2
2. KOLEJKA Carbon - kaczy 0:4 / ddemon -piotrcies 0:0
3. KOLEJKA piotrcies - Carbon 0:2 / kaczy - ddemon 0:6

Kod: Zaznacz cały

 
 GRUPA C
                M     Z     R     P    Pkt    Br
1. BaQ          3     3     0     0     9     20:4               
2. fieldy       2     1     0     2     3     12:15
3. Diamen23     2     1     0     2     3     8:19
4. petru        2     1     0     2     3     7:9



TERMINARZ
1. KOLEJKA Diamen - fieldy 3:7/ BaQ - petru 2:1
2. KOLEJKA fieldy - petru 2:5 / Diamen - BaQ 0:11
3. KOLEJKA BaQ - fieldy 7:3/ petrus - Diamen 1:5

Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
                M     Z     R    P    Pkt     Br
1. Paweł875     3     2     0    1      6     13:13
2. emski        3     1     2    0      5     17:13   
3. Bienias      3     1     1    1      4     19:14
4. sickstick    3     0     1    2      1    3:12

TERMINARZ
1. KOLEJKA emski - Bienias 6:6 / Paweł - sickstick 1:0
2. KOLEJKA Bienias - sickstick 8:0 / emski - Paweł 8:4
3. KOLEJKA Paweł - Bienias 8:5 / sickstick - emski 3:3

Kolejność w tabelach układana jest wg:
1) liczby punktów
2) ilości bramek strzelonych
3) ilości bramek straconych
4) bilansu bramek

Kolejno w tabeli:
a) rozegrane mecze
b) wygrane mecze
c) zremisowane mecze
d) przegrane mecze
e) zdobyte punkty
f) bilans bramek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
HMK
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7756
Rejestracja: ndz 20.10.2013 20:03
Reputacja: 1012
Lokalizacja: Kraków

Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: HMK » czw 13.10.2016 22:02

XIX EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USERÓW

REGULAMIN:
Spoiler:


Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
                     M  W  R  P  Pkt Br
1. Enjo              6  3  1  2   10  13:10
2. Kaczy             6  3  2  1   8  14:7
3. BaQ               6  1  3  2   6  10:11
4. Chemik            6  1  2  3   5  9:18

TERMINARZ:
1 kolejka: BaQ 0-2 Enjo / Chemik 1-2 Kaczy
2 kolejka: Enjo 2-2 Chemik / Kaczy 1-1 BaQ
3 kolejka: BaQ 4-4 Chemik / Enjo 2-3 Kaczy
4 kolejka: Chemik 2-4 Enjo / BaQ 2-2 Kaczy
5 kolejka: Enjo 2-3 baQ / Kaczy 6-0 Chemik
6 kolejka: Chemik - BaQ / Kaczy 0-1 Enjo

Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
                     M  W  R  P  Pkt Br
1. Salas             6  4  1  1   13  18:10
2. ddemon            6  3  1  2   10  21:16
3. MTY               6  2  2  2   8  9:11
4. Darkman           6  0  2  4   2  7:18

TERMINARZ:
1 kolejka: MTY 0-0 Salas / ddemon 3-0 Darkman
2 kolejka: Darkman 0-0 MTY / Salas 4-0 ddemon
3 kolejka: MTY 0-3 ddemon / Salas 4-1 Darkman
4 kolejka: ddemon 7-2 Salas / MTY 3-0 Darkman
5 kolejka: Salas 6-2 MTY / Darkman 6-6 ddemon
6 kolejka: ddemon 2-4 MTY / Darkman 0-2 Salas

Kod: Zaznacz cały

GRUPA C
                     M  W  R  P  Pkt Br
1. Bienias           6  3  1  2   10  22:20
2. Kluchman          6  3  1  2   10  19:17
3. maxskr            6  2  2  2   8  18:17
4. sickstick         6  1  2  3   5  16:21

TERMINARZ:
1 kolejka: maxskr 3-6 Sickstick / Kluchman 6-0 Bienias
2 kolejka: Bienias 4-4 maxskr / Sickstick 0-0 Kluchman
3 kolejka: maxskr 4-0 Kluchman / Bienias 5-2 Sickstick
4 kolejka: Kluchman 2-5 maxskr / sickstick 2-6 Bienias
5 kolejka: maxskr 2-5 Bienias / Kluchman 7-6 sickstick
6 kolejk:a sickstick 0-0 maxskr / Bienias 2-4 Kluchman

Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
                     M  W  R  P  Pkt Br
1. Duch              6  3  2  1   11  17:10
2. ryba_82           6  3  1  2   10  13:16
3. matt_             6  2  1  3   7  6:11
4. emski             6  2  0  4   6  16:15

TERMINARZ:
1 kolejka: matt_ 3-0 emski / ryba_82 0-4 Duch
2 kolejka: emski 7-0 ryba_82 / Duch 2-0 Matt_
3 kolejka: matt_ 0-5 ryba_82 / Duch 5-0 emski
4 kolejka: ryba_82 2-0 matt_ / emski 6-2 Duch
5 kolejka: emski 0-1 matt_ / Duch 2-2 ryba_82
6 kolejka: ryba_82 4-3 emski / Matt_ 2-2 Duch

DATY POSZCZEGÓLNYCH KOLEJEK:
1 kolejka: 14. października - 17. października
2 kolejka: 21. października - 24. października
3 kolejka: 28. października - 31. października
4 kolejka: 4. listopada - 7. listopada
5 kolejka: 18. listopada - 21. listopada
6 kolejka: 25. listopada - 28. listopada
Ćwierćfinały: 2. grudnia - 5. grudnia
Ćwierćfinały - rewanże: 9. grudnia - 12. grudnia
Półfinały: 16. grudnia - 19. grudnia
Półfinały - rewanże: 6. stycznia - 9. stycznia
Finał i mecz o 3. miejsce: 13. stycznia - 16. stycznia
piotrcies pisze:Source of the post Ale debil ze mnie xd

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 14000
Rejestracja: pn 02.03.2009 3:00
Reputacja: 955
Lokalizacja: Łódź

Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: Salas11 » pt 01.09.2017 20:34

XX EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USERÓW

Kod: Zaznacz cały

GRUPA A
                                M  W  R  P   Pkt   Br
 1. BarcaQzYN                   8  6  0  2   18   32-22
 2. Salas11                     8  5  0  3   15   32-27
 -------------------------------------------------------
 3. matt_                       8  5  0  3   15   31-29
 4. Cris7                       8  3  0  5    9   20-32
 5. fieldy                      8  1  0  7    3   23-28


TERMINARZ:

1. kolejka: Cris 4-2 BaQ / fieldy 1-2 Salas
2. kolejka: Salas 4-5 matt / BaQ 4-0 fieldy
3. kolejka: fieldy 7-0 Cris / matt 2-3 BaQ
4. kolejka: BaQ 6-5 Salas / Cris 4-6 matt
5. kolejka: matt 3-2 fieldy / Salas 4-2 Cris
6. kolejka: Cris 4-3 Salas / fieldy 3-4 matt
7. kolejka: matt 4-2 Cris / Salas 4-2 BaQ
8. kolejka: BaQ 6-3 matt / Cris 4-3 fieldy
9. kolejka: fieldy 4-6 BaQ / matt 4-5 Salas
10. kolejka: Salas 5-3 fieldy / BaQ 3-0 Cris


Kod: Zaznacz cały

GRUPA B
                                M  W  R  P   Pkt   Br
 1. sickstick                   8  6  1  1    19  27-15
 2. Vianuch                     8  5  2  1    17  21-13
 -------------------------------------------------------
 3. Enjo                        8  3  0  5    9   16-22
 4. Carbon                      8  2  1  5    7   15-21
 5. ryba_82                     8  2  0  6    6   15-23


TERMINARZ:

1. kolejka: Vianuch 2-0 Carbon / Enjo 2-5 sickstick
2. kolejka: sickstick 4-3 ryba / Carbon 3-2 Enjo
3. kolejka: Enjo 4-3 Vianuch / ryba 3-2 Carbon
4. kolejka: Carbon 3-6 sickstick / Vianuch 3-2 ryba
5. kolejka: ryba 0-4 Enjo / sickstick 0-1 Vianuch
6. kolejka: Vianuch 4-4 sickstick / Enjo 4-2 ryba
7. kolejka: ryba 0-2 Vianuch / sickstick 2-0 Carbon
8. kolejka: Carbon 1-3 ryba / Vianuch 3-0 Enjo WALKOWER
9. kolejka: Enjo 0-3 Carbon WALKOWER / ryba 2-3 sickstick
10. kolejka: sickstick 3-0 Enjo WALKOWER / Carbon 3-3 Vianuch


Kod: Zaznacz cały

GRUPA C
                                M  W  R  P   Pkt   Br
 1. emski                       8  4  3  1   15   22-16
 2. Hyypia                      8  4  2  2   14   18-11
 -------------------------------------------------------
 3. Darkman1948                 8  3  3  2   12   18-13
 4. Bienias                     8  2  1  5    7   17-24
 5. Duch                        8  2  1  5    7   10-21


TERMINARZ:

1. kolejka: Darkman 5-5 emski / Hyypia 3-0 Duch WALKOWER
2. kolejka: Duch 5-2 Bienias / emski 5-3 Hyypia
3. kolejka: Hyypia 0-0 Darkman / Bienias 2-0 emski
4. kolejka: emski 3-0 Duch WALKOWER / Darkman 4-2 Bienias
5. kolejka: Bienias 0-3 Hyypia WALKOWER / Duch 0-3 Darkman WALKOWER
6. kolejka: Darkman 1-2 Duch / Hyypia 6-3 Bienias
7. kolejka: Bienias 2-2 Darkman / Duch 3-3 emski
8. kolejka: emski 4-3 Bienias / Darkman 3-0 Hyypia WALKOWER
9. kolejka: Hyypia 0-0 emski / Bienias 3-0 Duch WALKOWER
10. kolejka: Duch 0-3 Hyypia WALKOWER / emski 2-0 Darkman


Kod: Zaznacz cały

GRUPA D
                                M  W  R  P   Pkt   Br
 1. kaczy                       8  4  2  2   14   23-18
 2. WiernyKibic                 8  4  1  3   13   19-18
 -------------------------------------------------------
 3. glowas12345                 8  3  3  2   12   16-21
 4. Chemik                      8  3  2  3   11   21-13
 5. Kluchman                    8  0  4  4    4   10-19


TERMINARZ:

1. kolejka: WiernyKibic 5-6 kaczy / Kluchman 0-0 glowas
2. kolejka: glowas 4-4 Chemik / kaczy 2-2 Kluchman
3. kolejka: Kluchman 2-2 WiernyKibic / Chemik 0-1 kaczy
4. kolejka: kaczy 2-3 glowas / WiernyKibic 2-0 Chemik
5. kolejka: Chemik 3-0 Kluchman WALKOWER / glowas 2-0 WiernyKibic
6. kolejka: WiernyKibic 6-0 glowas / Kluchman 2-5 Chemik
7. kolejka: Chemik 6-0 WiernyKibic / glowas 4-7 kaczy
8. kolejka: kaczy 1-1 Chemik / WiernyKibic 3-2 Kluchman
9. kolejka: Kluchman 2-4 kaczy / Chemik 2-3 glowas
10. kolejka: glowas 0-0 Kluchman / kaczy 0-1 WiernyKibic



1/4 finału:

Salas 6-6 kaczy
Hyypia 0-3 sickstick
WiernyKibic 5-7 BaQ
Vianuch 0-5 emski

kaczy 3-2 Salas
sickstick 2-2 Hyypia
BaQ 6-5 WiernyKibic
emski 3-6 Vianuch



1/2 finału:

BaQ 2-0 emski
sickstick 2-0 kaczy

emski 0-2 BaQ
kaczy 3-2 sickstick



Finał:

BaQ - sickstick



Mecz o 3. miejsce:

emski - kaczy
Obrazek

Awatar użytkownika
matt_
Kapitan
Kapitan
Posty: 3042
Rejestracja: czw 04.08.2016 13:56
Reputacja: 721

Tabele i terminarz "BPU"

Postautor: matt_ » wt 09.10.2018 18:44

XXI EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USERÓW

ZASADY
Spoiler:

HMK, pozwoliłem sobie dostosować napisany przez Ciebie regulamin do obecnych warunków :)


TERMINARZ
1. kolejka - 19-22 października
2. kolejka - 26-29 października
3. kolejka - 2-5 listopada
4. kolejka - 9-12 listopada
5. kolejka - 23-26 listopada
6. kolejka - 30 listopada - 3 grudnia

1/4 finału, pierwsze mecze - 7-10 grudnia
1/4 finału, rewanże - 14-17 grudnia
1/2 finału, pierwsze mecze - 28-31 grudnia
1/2 finału, rewanże - 4-7 stycznia
Pierwszy mecz o 3. miejsce oraz finał - 11-14 stycznia
Rewanżowy mecz o 3. miejsce oraz finał - 18-21 stycznia


TABELE
GRUPA A

1. Hyypia - 6 (5-1-0) 16 21:10 (A)
2. ddemon - 6 (3-0-3) 9 12:8 (A)
-------------------------------------------------------
3. sickstick - 6 (1-2-3) 5 13:21 (W)
4. ryba_82 - 6 (1-1-4) 4 14:21 (W)

Od lewej: rozegrane mecze, (zwycięstwa, remisy, porażki), punkty, bilans bramkowy

1. kolejka: ddemon 2-4 Hyypia / sickstick 6-6 ryba_82
2. kolejka: Hyypia 2-0 ryba_82 / ddemon 0-2 sickstick
3. kolejka: ryba_82 0-5 ddemon / Hyypia 0-0 sickstick
4. kolejka: ddemon 3-0 ryba_82 / sickstick 5-8 Hyypia
5. kolejka: Hyypia 2-0 ddemon / ryba_82 5-0 sickstick
6. kolejka: ryba_82 3-5 Hyypia / sickstick 0-2 ddemon

GRUPA B

1. Kluchman - 6 (3-3-0) 12 9:2
2. Ilka - 6 (3-1-2) 10 13:7
-------------------------------------------------------
3. Darkman1948 - 6 (2-2-2) 8 14:9
4. matt_ - 6 (0-2-4) 2 3:21


1. kolejka: matt_ 0-0 Kluchman / Ilka 3-0 Darkman1948
2. kolejka: Kluchman 4-0 Darkman1948 / matt_ 0-2 Ilka
3. kolejka: Darkman1948 9-0 matt_ / Kluchman 2-1 Ilka
4. kolejka: matt_ 2-2 Darkman1948 / Ilka 1-1 Kluchman
5. kolejka: Kluchman 2-0 matt_ / Darkman1948 3-0 Ilka
6. kolejka: Darkman1948 0-0 Kluchman/ Ilka 6-1 matt_

GRUPA C

1. cloner - 6 (4-1-1) 13 19:11
2. glowas12345 - 6 (3-2-1) 11 18:9
-------------------------------------------------------
3. Rojiblanco - 6 (1-2-3) 5 8:16
4. WiernyKibic - 6 (0-3-3) 3 7:16


1. kolejka: Rojiblanco 0-5 cloner / WiernyKibic 0-0 glowas12345
2. kolejka: cloner 0-0 glowas12345 / Rojiblanco 0-0 WiernyKibic
3. kolejka: glowas12345 5-0 Rojiblanco / cloner 6-2 WiernyKibic
4. kolejka: Rojiblanco 6-2 glowas12345 / WiernyKibic 2-4 cloner
5. kolejka: cloner 2-0 Rojiblanco / glowas12345 4-1 WiernyKibic
6. kolejka: glowas12345 7-2 cloner / WiernyKibic 2-2 Rojiblanco

GRUPA D

1. Tomusmc - 6 (5-0-1) 15 17:8
2. BarcaQzYN - 6 (3-0-3) 9 16:12
-------------------------------------------------------
3. gruszkowydeprim - 6 (3-0-3) 9 9:13
4. emski - 6 (1-0-5) 3 11:19


1. kolejka: emski 2-6 Tomusmc / BarcaQzYN 0-2 gruszkowydeprim
2. kolejka: Tomusmc 2-0 gruszkowydeprim / emski 4-5 BarcaQzYN
3. kolejka: gruszkowydeprim 2-0 emski / Tomusmc 0-4 BarcaQzYN
4. kolejka: emski 5-1 gruszkowydeprim / BarcaQzYN 2-3 Tomusmc
5. kolejka: Tomusmc 3-0 emski / gruszkowydeprim 4-3 BarcaQzYN
6. kolejka: gruszkowydeprim 0-3 Tomusmc / BarcaQzYN 2-0 emski


1/4 FINAŁU

Ilka - Hyypia 4:0
ddemon - Kluchman 0:1
BarcaQzYN - cloner 0:0
glowas12345 - Tomusmc 2:2


Hyypia - Ilka
Kluchman - ddemon
cloner - BarcaQzYN
Tomusmc - glowas12345
When you're dead, you're dead. But you're not quite so dead if you contribute something.


Wróć do „Bukmacherka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości