GRUPA A
Kod: Zaznacz cały
M W R P Pkt Gole
1.fieldy 6 3 2 1 11 19-14*
2.kulek 6 3 1 2 10 12-11*
3.BartekTS 6 1 3 2 6 13-12
4.czeher** 6 0 4 2 4 13-20
1kolejka kulekfcb - fieldy 0-2, BartekTS - czeher 1-1
2kolejka fieldy - BartekTS 2-2, czeher - kulekfcb 3-3
3kolejka fieldy - czeher 4-4, BartekTS - kulekfcb 4-0
4kolejka czeher - fieldy 2-4, kulekfcb - BartekTS 1-0
5kolejka czeher - BartekTS 3-3, fieldy - kulekfcb 2-3
6kolejka kulekfcb - czeher 5-0, BartekTS - fieldy 3-5
GRUPA B
Kod: Zaznacz cały
M W R P Pkt Gole
1.serek408 6 4 1 1 13 11-5*
2.infernus 6 2 0 3 9 4-12*
3.shevcento 6 2 0 4 6 8-12
4.Piotr 6 0 1 5 1 3-12
1kolejka shevcento - infernus 6-1, Piotr - serek408 3-3
2kolejka serek408 - shevcento 1-0wo, infernus - Piotr 2-0
3kolejka serek408 - infernus 4-0, Piotr - shevcento wo (-3bramki)
4kolejka infernus - serek408 2-1, shevcento - Piotr wo (-3bramki)
5kolejka infernus - shevcento 1-2, serek408 - Piotr 1-0
6kolejka shevcento - serek408 0-1, Piotr - infernus 0-0wo
GRUPA C
Kod: Zaznacz cały
M W R P Pkt Gole
1.Smithu 6 3 1 2 10 14-6*
2.ww 6 3 0 3 9 13-17*
3.gringo7 6 3 0 3 9 5-11
4.krako_91 6 2 1 3 7 8-8
1kolejka Smithu - krako_91 0-0, gringo7 - ww 0-5
2kolejka ww - Smithu 2-5, krako_91 - gringo7 0-1
3kolejka ww - krako_91 2-1, gringo7 - Smithu 2-1
4kolejka krako_91 - ww 3-1, Smithu - gringo7 2-0
5kolejka krako_91 - Smithu 2-0, ww - gringo7 3-2
6kolejka Smithu - ww 6-0wo, gringo7 - krako_91 4-2
GRUPA D
Kod: Zaznacz cały
M W R P Pkt Gole
1.Kaka_ACM 6 4 1 1 13 23-8*
2.kama_reda 6 3 1 2 10 15-16*
3.Koki 6 2 1 3 7 9-13
4.qczak 6 0 1 5 1 4-21
1kolejka qczak - Kaka_ACM 0-4, kama_reda - Koki 0-3
2kolejka Koki - qczak 4-0, Kaka_ACM - kama_reda 7-2
3kolejka Koki - Kaka_ACM 2-2, kama_reda - qczak 4-4
4kolejka Kaka_ACM - Koki 4-0wo, qczak - kama_reda 0-2wo
5kolejka Kaka_ACM - qczak 4-0, Koki- kama_reda 0-3
6kolejka qczak - Koki 0-0 (-3), kama_reda - Kaka_ACM 4-2
GRUPA E
Kod: Zaznacz cały
M W R P Pkt Gole
1.maly_1236 6 5 0 1 15 16-10*
2.Łukasz[ACM] 6 4 0 2 12 15-8*
3.RePcAk90 6 2 0 4 6 8-15
4.Maateusz_JuveFan 6 1 0 5 3 3-9
1kolejka maly_1236 - Łukasz[ACM] 3-0, Maateusz_JuveFan - RePcAk90 1-0
2kolejka RePcAk90 - maly_1236 4-5, Łukasz[ACM] - Maateusz_JuveFan 3-2
3kolejka RePcAk90 - Łukasz[ACM] 2-0, Maateusz_JuveFan - maly_1236 0-1
4kolejka Łukasz[ACM] - RePcAk90 5-2, maly_1236 - Maateusz_JuveFan 4-0
5kolejka Łukasz[ACM] - maly_1236 6-1, RePcAk90 - Maateusz_JuveFan 0-0wo
6kolejka maly_1236 - RePcAk90 2-0wo, Maateusz_JuveFan - Łukasz[ACM] 0-1wo
GRUPA F
Kod: Zaznacz cały
M W R P Pkt Gole
1.fala** 6 5 0 1 15 19-11*
2.Darkman 6 3 0 3 9 21-16*
3.mlody86 6 2 0 4 6 10-15
4.tswidok** 6 2 0 4 6 12-20
1kolejka fala - Darkman1948 4-1, tswidok - mlody86 0-4
2kolejka mlody86 - fala 3-0, Darkman1948 - tswidok 6-1
3kolejka mlody86 - Darkman1948 0-3, tswidok - fala 3-5
4kolejka Darkman1948 - mlody86 8-3, fala - tswidok 5-1
5kolejka Darkman1948 - fala 3-5, mlody86 - tswidok 0-4
6kolejka fala - mlody86 0-0, tswidok - Darkman1948 3-0
GRUPA G
Kod: Zaznacz cały
M W R P Pkt Gole
1.cloner 6 4 1 1 13 21-12*
2.mawik 6 3 1 2 10 16-15*
3.gilardino11 6 2 1 3 7 11-13
4.kostek 6 1 1 4 4 11-19
1kolejka gilardino11 - kostek 2-2, cloner - mawik 2-5
2kolejka mawik - gilardino11 2-1, kostek - cloner 2-3
3kolejka mawik - kostek 4-3, cloner - gilardino11 3-1
4kolejka kostek - mawik 4-3, gilardino11 - cloner 2-6
5kolejka kostek - gilardino11 0-2, mawik - cloner 2-2
6kolejka gilardino11 - mawik 3-0, cloner - kostek 5-0wo
GRUPA H
Kod: Zaznacz cały
M W R P Pkt Gole
1.Handsome Boy 6 4 0 2 12 18-17*
2.raven 6 4 0 2 12 18-12*
3.wazi 6 3 0 3 9 16-13
4.Zaza 6 1 0 5 3 4-14
1kolejka Handsome Boy - wazi 2-6, Zaza - raven 0-4
2kolejka raven - Handsome Boy 4-6, wazi - Zaza 0-1
3kolejka raven - wazi 2-1, Zaza - Handsome Boy 1-3
4kolejka wazi - raven 3-6, Handsome Boy - Zaza 3-2
5kolejka wazi - Handsome Boy 4-2, raven - Zaza 2-0wo
6kolejka Handsome Boy - raven 2-0, Zaza - wazi 0-2wo
* - awans
** - fala zrezygnowal z dalszej gry, o jego miejsce w 1/8 finalu w barazu (neutralny teren) walczyli: czeher - tswidok 2:0
1/8 FINALU - pierwszy mecz/rewanz
ww - fieldy 2:4 i 0:4
Darkman - serek408 2:0 i 0:0
mawik - Smithu 2:3 i 0:2
raven - Kaka_ACM 0:2 i 0:2
kulekfcb - maly_1236 5:4 i 2:1
Łukasz[ACM] - czeher 0:0 i 4:4
kama_reda - cloner 0:6 i 0:4
infernus - HB 7:3 i 0:0
1/4 FINALU - pierwszy mecz/rewanz
Darkman1948 - fieldy 2:3 i 1:2
Kaka_ACM - Smithu 4:2 i 7:4
Łukasz[ACM] - kulekfcb 0:4 i 3:4
infernus - cloner 2:3 i 0:3
1/2 FINALU
fieldy - Kaka_ACM 3:2 i 0:2
cloner - kulekfcb 3:2 i 3:0
FINAL
Kaka_ACM - cloner 2:4
3 msc - ex aequo fieldy - kulekfcb