Zagraniczni bukmacherzy - opinie, uwagi, spostrzeżenia

Sprawy związane z bukmacherką typowaniem wyników oraz stawkami.

Moderatorzy: bartbuks, maciek_88, Dr.Football1, Aker, Darkman1948, Cris7, piotrcies, fieldy, czeher

Awatar użytkownika
baziu
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Postautor: baziu » ndz 07.10.2007 16:18

fieldy pisze:BAH ma siedzibe na Malcie chyba z tego co się orientuje i adres mają podany.

Acha to musze poszukać:)

fieldy pisze:Ja natomiast we wszystkie te pole [ulica, nazwa .. ] wpisuje po prostu www.bet-at-home.com i zawsze dochodzi

hehe to sie ale wycwaniles :lol: musze z tego skorzystac :P

a jeszcze jedno pytanie BAH ma jakies limity jeśli chodzi o wpłate? :lol:
- W życiu nie zdołasz zerwać z hazardem!
- A założysz się?

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 799

Postautor: fieldy » ndz 07.10.2007 16:20

Nie, możesz wpłacić 1 zł jak chcesz.

Maja oczywiscie jakies limity przy stawianiu. Jak jest jakiś mega pawniak, to wiecej jak 30 zł nie postawisz :P ale tego i tak sie nie opłaca grac, wiec ...

Awatar użytkownika
Remik
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Remik » ndz 07.10.2007 16:31

baziu pisze:Acha i posiadam konto w BZWBK i tam przy przelewie każą podać ulice, a żaden internetowy buk nie podaje adresu siedziby firmy, ponieważ ich działalność odbywa się w internecie. Więc co tam trzeba wpisac?

Ja jak wpłacałem do bet-at-home to wpisałem jeszcze " Bank BPH Warszawa"

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » ndz 07.10.2007 17:19

Znalazłem takie porównanie bukmacherów internetowych (nie daje sobie nawet najmniejszego palca uciąć za wiarygodność tych informacji :naughty: )

Obrazek

baziu pisze:Acha i posiadam konto w BZWBK i tam przy przelewie każą podać ulice, a żaden internetowy buk nie podaje adresu siedziby firmy, ponieważ ich działalność odbywa się w internecie. Więc co tam trzeba wpisac? Rolling Eyes

Ja mam konto w BAH i jak chciałem wpłacić tam pieniądze to szedłem do banku gdzie mam założone konto (do innego też możesz) i dawałem babce w okienku to info poniżej (jest w zakładce 'Moje konto gracza') i po jabłkach i nie bawiłem się w żadne wypełnianie druczków i innych pierdół tylko ona za mnie wszystko robiła :]

Obrazek

Chociaż druczki też dostałem (choć nie chciałem) bo musiałem sprawdzić jak dokładnie działa ten przycisk na dole :lol: :arrow: Jedno klik powoduje że przysyłają ci druczki i już nie ma od tego odwrotu :lol:

Awatar użytkownika
baziu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: baziu » ndz 07.10.2007 17:26

Yukasz pisze:Chociaż druczki też dostałem bo musiałem sprawdzić jak dokładnie działa ten przycisk na dole Jedno klik powoduje że przysyłają ci druczki

hehe moja ciekawość doprowadziła do tego samego.....wiec czekam za druczkami :lol:

Yukasz pisze:to szedłem do banku gdzie mam założone konto (do innego też możesz) i dawałem babce w okienku to info poniżej (jest w zakładce 'Moje konto gracza') i po jabłkach

w tym rzecz że mi się nie chce tym bardziej jak mogę zrobić to rpzez internet :arrow: dlatego skorzystałem z rady jaka dał mi Fieldy :wink:

Yukasz pisze:Znalazłem takie porównanie bukmacherów internetowych

ciekawe z którego roku to jest :?
- A założysz się?

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan

Postautor: Yukasz » ndz 07.10.2007 17:31

baziu pisze:hehe moja ciekawość doprowadziła do tego samego.....wiec czekam za druczkami Laughing

Nawet czatowałem z jakimś ekspertem i mówiłem że one mi nie są potrzebne ale mówił że nie da się tego odwrócić :lol: Teraz leżą gdzieś na wysypisku lub zostały spalone :?

baziu pisze:ciekawe z którego roku to jest Confused

A co nieaktualne :?: Gram na BAH i mniej więcej wszystko tam się zgadza a oferty jaką proponują liczył nie będę :stop: W sportingbecie gdzie kiedyś grałem też na moje oko jest ok. Stawki minimalne i te najważniejsze rzeczy na pewno się zgadzają :>

Awatar użytkownika
baziu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: baziu » ndz 07.10.2007 17:38

Yukasz pisze:A co nieaktualne

W połowie aktualne, ale np. w BAH jest więcej zakładów LIVE tygodniowo niż 2 :P Więc napewno nie jest to nieaktualne ale napewno też nie najnowsze :lol:

Yukasz pisze:Stawki minimalne i te najważniejsze rzeczy na pewno się zgadzają

Z tym się zgadzam :)
- A założysz się?

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan

Postautor: Yukasz » ndz 07.10.2007 17:53

baziu pisze:W połowie aktualne, ale np. w BAH jest więcej zakładów LIVE tygodniowo niż 2 Razz

Akurat dziś są trzy mecze LIVE ale tak ogólnie jest bardzo mało i jak nastawiasz się na granie LIVE to najlepiej poszukaj sobie innego buka. Już nie raz w rzeczywistości był jakiś szlagier a nie można było go grać LIVE co było dla mnie dziwne i przykre bo grać chciałem. A popatrz na inne buki u których wg tego co podałem jest 50 czy nawet 100 zakładów LIVE tygodniowo. A na BAH tak myślę że jest może 10 :wink:

Awatar użytkownika
baziu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: baziu » ndz 07.10.2007 20:05

Yukasz pisze:A popatrz na inne buki u których wg tego co podałem jest 50 czy nawet 100 zakładów LIVE tygodniowo.

a w Unibecie grasz? dobry jest?

wiesz...od Expekta napewno każdy jest lepszy, ale w Expekcie podoba mi się ta przejrzystość, dlatego z niego nie zrezygnuje :P
A zamierzam wpłacić gdzieś gdzie właśnie jest dużo meczy LIVE. I z tego co wiem to BetAndWin jest dobry, ale słyszałem że tam są potrzebne jakieś skany dowodu czy coś...zgadza się? :?
- A założysz się?

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan

Postautor: Yukasz » ndz 07.10.2007 20:16

baziu pisze:a w Unibecie grasz? dobry jest?

Konto tam mam założone od mniej niż miesiąca bo biorę udział w pewnym konkursie na pewnej stronie a taki był wymóg bo nagrody do których mi daaaaleko są właśnie w postaci bonów do unibet. Ale nigdy tam nie grałem i nawet nie wiem jaką mają ofertę zajrzałem tylko raz jak sie zarejestrowałem.

baziu pisze:wiesz...od Expekta

Też tam nigdy pieniędzy nie wpłacałem więc nie wiem jak to jest a konto całkiem możliwe że mam :lol:

baziu pisze:BetAndWin jest dobry, ale słyszałem że tam są potrzebne jakieś skany dowodu czy coś...zgadza się? Confused

W tym albo innym temacie ktoś psioczył na jakiegoś buka i pisał że robią problemy gdy chcesz wypłacić kasę i właśnie robili jakieś problemy z dowodem ale nie wiem czy to BAW. Poszukaj też może w tym albo innym temacie właśnie.

A jak miewa się Twój dowód :?: :glass:

Awatar użytkownika
baziu
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: baziu » ndz 07.10.2007 20:40

Martinho pisze:Wogolee baw jesli to nie kretacze to oszusci. Maja duza oferte zakladow, ale z wyplacalnoscia jest troche gorzej, o wszystko sie czepiaja

RóżA pisze:Sikor musisz przesłać skan dowodu. Nic innego nie przyjmują. Po prostu przy wypłacie zaprą się że nie masz 18 lat i Ci zablokują konto a cała wygrana pójdzie się #@%&*^

no to wszystko jasne 8) zostane chyba przy moim zakręconym Expekcie i zaczynam grać w BAH :P

Yukasz pisze:A jak miewa się Twój dowód

Całkiem wporządku, każe podziękować za troske :lol:
- A założysz się?

Awatar użytkownika
boskigonzo
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: boskigonzo » pt 22.02.2008 20:54

Tak jak pisalem w innym temacie :) Chcialbym zalozyc konto , ale nie wiem, gdzie :) Jakie firmy polecacie ?

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 799

Postautor: fieldy » pt 22.02.2008 21:07

Zależy co jest dla ciebie najważniejsze.
Czy chcesz grac tylko piłkę, czy grasz zakłady live, czy grasz wszystko jak leci, czy wolisz bardzo bogatą ofertę, czy nie ...

Ja gram w bet at home. Są wypłacalni, nie robią problemów przy wypłacie, nie ma minimalnej kwoty wpłaty, ani wypłaty. Oferta nie jest za bogata [niema takich cudów jak strzelec gola w danym meczu] ale mi odpowiada.

Awatar użytkownika
maestro
Podwójne standardy
Reputacja: 23
Kontaktowanie:

Postautor: maestro » pt 22.02.2008 21:23

Ja gram na unibecie i też sobie chwale. Nie ma tam co prawda jakiś egzotycznych lig z kosmosu ale i tak ich nie gram. Oferte możesz z resztą sam przejrzeć przed rejestracją.

Dokonując wyboru, weż też pod uwagę dostępne promocje. Np expert daje 150zł, Bet At Home 77zł, sportingbet 100zł...

http://mecz.pl/prom.php
'I am only a small part of a huge black and white flag that grows with the passing of the years and if each one of you looks closely at it, you will find your own name written on it.' Alessandro Del Piero

Awatar użytkownika
boskigonzo
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: boskigonzo » pt 22.02.2008 21:27

Hmmmm...

Ja to tylko pilke bede gral :) Live jakos mnie nie pasjonuje , wolalbym takie co przed meczem sie obstawia, tak jak u normalnego buka.

Mile widziane w ofercie bylyby takie "bonusiki" jak - kto do pierwszej polowy , + /- 2.5 itd :). Kiedys tez widzialem w necie ze na poczatek przy rejestracji gdzies dostaje sie jakies 50 zl na gre , tez byloby milo :)

Nie znam sie dlatego wole zapytac o opinie fachowcow :P

Wróć do „Bukmacherka”