Bwin - oszuści !

Sprawy związane z bukmacherką typowaniem wyników oraz stawkami.

Moderatorzy: bartbuks, maciek_88, Dr.Football1, Aker, Darkman1948, piotrcies, Cris7, fieldy, czeher

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Bwin - oszuści !

Postautor: Sero » pt 02.04.2010 9:52

Nie znalazłem tematu tego bukmachera, a zakładam go gdyż chciałem zdecydowanie odradzić.

To, że bukmacherzy w trakcie spotkań live "kręcą" kursami (zawodnik x wygrał gema, a przypisuje się go zawodnikowi y by za chwilę poprawić celowe (?) wprowadzenie w błąd a co za tym idzie zwiększać/zmniejszać kurs) to wiemy. Natomiast to co robi Bwin zakrwawa o pomstę do nieba. Ci ludzie kręcą na potęgę w dodatku nie potrafią się do tego przyznać !

Ostatnio obstawiałem spotkanie tenisa pomiędzy Minarem a Junaidem. Postawiłem na Minara że wygra 5 i 6 gema (mecz leciał na video Bwinu). I faktycznie wygrał tyle, że na tablicy Bwin było 3-3 (mimo że powinno 4-2). Ok myślę że to kolejna "gra" buka i zaraz naprawi błąd. Wynik faktycznie się zmienił (później było jeszcze 5-2) ale kupon został zaliczony jako przegrany ! Nawiązałem kontakt e-mail i goście dalej obstają, że każdy z zawodników wygrał wówczas po gemie !

Co ciekawe znalazłem też link w internecie. Tu faktycznie sprawa też nie przedstawia się jasno (chodzi o 2 seta) ....
http://www.tennisbetsite.com/index.php? ... &Itemid=29

bo po 6 gemie mamy faktycznie wynik 3-3 (tak jak twierdzi Bwin). Tyle tylko że już w 7 jest wynik 5-2 dla Minara czyli mój zawodnik nie mógł przegrać jednego z gemów "5,6" !
Ostatecznie set kończy się wynikiem 6-3 w których Junaid wygrywał gemy 2,4 i 8

Zobaczymy jak sprawa się zakończy.
F.C. INTERNAZIONALE MILANO

Awatar użytkownika
Czarna Perła
Rezerwowy
Rezerwowy

Re: Bwin - oszuści !

Postautor: Czarna Perła » pt 02.04.2010 11:52

Mnie też tak raz wyruchali na zakładach live..
Od tej pory gram tylko na tobet.com

A mogę wiedzieć ile straciłeś na tych zakładach live, niesłusznie zresztą?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pt 02.04.2010 12:38

Nie chodzi o dużą kwotę bo zagrałem za 15 zł i do wygrania miałem 48. Ale liczy się sam fakt.

Zrobili tak raz będą kolejne, radzę uważać.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1843
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 02.04.2010 12:56

Robią tak non-stop. Grałem nie raz na bwin, ale na live tylko 1 raz, wielka ściema i olewam tego "buka" ciepłym moczem.
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Czarna Perła
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Czarna Perła » pt 02.04.2010 14:32

Sero pisze:Nie chodzi o dużą kwotę bo zagrałem za 15 zł i do wygrania miałem 48. Ale liczy się sam fakt.

Zrobili tak raz będą kolejne, radzę uważać.

Ja Ci powiem w ten sposób, dla mnie to jest duża kwota, bo np zagra tak powiedzmy 9000 userów za 15 zł, czyli 9000 x 15 PLN = 135.000 PLN - czysty zarobek.
To podlega pod złodziejstwo, nie zastanawiał się ktoś, czy nie ma na to jakiegoś artykułu? Z dowodami na Twoją rację a na ich oszustwo nie ma problemu.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asteniu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Asteniu » pt 02.04.2010 14:38

Do sądu raczej z tym nie pójdziesz, bo jeszcze dowalą Ci paragraf że grasz nie legalnie na necie.
"Alcohol is in my veins...
Tears fall as I think of you.
The true memory you left me with
is a key to the wine of melancholy."

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pt 02.04.2010 14:51

Niech zagra i te 9000 ludzi za 2 zł i już mają za przekręt 18000 zł.

Póki co sprawa tkwi na wymianie meili. Spytałem jaki był wynik po 7 gemie i narazie milczą :lol:

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

Postautor: Enjo » pt 02.04.2010 14:58

Rozliczyli jako przegrany, tak ? No bo jeżeli tak kręcą to przynajmniej powinien być zwrot.

Ja słyszałem o jakiejś organizacji, która zajmuje się tego typu sprawami, kolega z tego korzystał, popytam o linka do strony i Ci podeśle.

Awatar użytkownika
Czarna Perła
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Czarna Perła » pt 02.04.2010 14:58

Asteniu pisze:Do sądu raczej z tym nie pójdziesz, bo jeszcze dowalą Ci paragraf że grasz nie legalnie na necie.

A widzisz, o tym nie pomyślałem :lol:
Sero , szczerze mówiąc ja bym nie liczył na jakikolwiek odzew z ich strony, jedynie mogą Ci napisać maila oficjalnym stylem, że oni mają rację i koniec kropka :D
Tak to już jest.
Bwin wyrasta na bukmacherskiego providenta :lol: "oni działają nawet w weekend" :lol:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pt 02.04.2010 16:49

Odpowiedzi jak nie było tak nie ma na temat wyniku 2 seta do 7 gema. Chyba wszystko jasne a opinia idzie w świat :)

a słyszałem o jakiejś organizacji, która zajmuje się tego typu sprawami, kolega z tego korzystał, popytam o linka do strony i Ci podeśle.

ok można popróbować różnych sposobów.

Awatar użytkownika
Internacjonalistyczny
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Internacjonalistyczny » pt 02.04.2010 19:15

Nie pierwszy raz spotykam się z tym, że bwin kogoś oszukuje, to jedna z ich taktyk zarobkowych, żadna organizacja tu nic nie zdziała, są to zbyt małe kwoty by podjąć jakieś kroki, oczywiście sumując wszystkie te małe kwoty wychodzi pokaźna suma, ale to nie istotne.

Trzeba omijać obstawianie u nich szerokim łukiem, a do tego przestrzegać przed nimi innych, robić in antyreklamę, a kiedyś rozszerzy się to na taką skalę, że albo zaczną być uczciwi, albo zwiną manatki, choć ta druga opcja prawdopodobna jest tak jak to, że Polacy na tegorocznych Mistrzostwach Świata wyjdą z grupy.

Awatar użytkownika
Sero
El Nerazzurro
Kontaktowanie:

Postautor: Sero » pn 05.04.2010 18:08

Sensacja normalnie ! Po tygodniu kłótni Bwin zgodził się z moją tezą i przelał ostatecznie pieniądze na konto.

Dziękujemy za email oraz za cierpliwość w oczekiwaniu na rozwiązanie kwestii Pana zakładu.

Uprzejmie informujemy, że wygrana w wysokości 48,7500 PLN za zakład Rameez Junaid (AUS) - Jan Minar (CZE), Kto wygra 5. i 6. gema w 2. secie? została już zaksięgowana na Pana koncie bwin.

Przykro nam z powodu wszelkich niedogodności.

Strach pomyśleć ile osób nie ogląda spotkań na żywo i jak łatwo mogą być rolowani przez bukmacherów.

sportytrader
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: sportytrader » wt 20.04.2010 14:34

Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło! Z drugiej strony od dawna już wiadomo, że dział obsługi klienta Bwin nie jest zbyt reaktywny.

pablo21zs
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: pablo21zs » sob 05.06.2010 22:25

na bwinie korekty wyników zdarzają się bardzo często!!! mnie z kolei najbardziej denerwowało blokowanie możliwości obstawienia meczu live w dowolnej chwili przez Bwin PORAŻKA!!!

ale za to mają bardzo fajny bonus gdyż bwin daje 1000$ na pokera tzw. first deposit do wyrobienia w 60 dni!!! mi osobiście wyrobienie zajęło tylko 40dni także polecam...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jenko
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: Jenko » pn 06.09.2010 17:50

pablo21zs pisze:na bwinie korekty wyników zdarzają się bardzo często!!! mnie z kolei najbardziej denerwowało blokowanie możliwości obstawienia meczu live w dowolnej chwili przez Bwin PORAŻKA!!!

ale za to mają bardzo fajny bonus gdyż bwin daje 1000$ na pokera tzw. first deposit do wyrobienia w 60 dni!!! mi osobiście wyrobienie zajęło tylko 40dni także polecam...

rzeczywiscie swietny live :D
Pierwszy doping, i owacja... Wisełka Płock ;(

Wróć do „Bukmacherka”