MŚ 2014: GRUPA D - Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy

Mistrzostwa Świata. Brazylia 2014

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
bagg
Bianconero
Reputacja: 38

Re: MŚ 2014: GRUPA D - Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy

Postautor: bagg » wt 24.06.2014 21:40

Dr.Football1 pisze:Prandelli naprawde tak powiedzial?

Picking Balotelli was my mistake. Therefore I resign

nie do konca tak, ja widzialem takie tlumaczenie wypowiedzi :

Balotelli is part of the technical project. I made the choices and I resign, as it was not a winning project.

no i trzeba dodac, ze prandelli nie powiedzial tego sam z siebie, tylko w ramach pytan dziennikarzy konkretnie o mario.

Awatar użytkownika
MazurXIII
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 243

Postautor: MazurXIII » wt 24.06.2014 21:44

Ponoć Mario siedzi sam w autobusie, a reszta drużyny czeka na Prandelliego...chyba jednak jest grubo...
Obrazek

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 86
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » wt 24.06.2014 21:45

Prandelii ma swoje za uszami, ale... nie macie wrazenia, ze Włosi maja po prostu slaba kadre? Ani jednego obroncy na poziomie Nesty czy Cannavaro, ani jednego napastnika na poziomie Del Piero, o zawodnikach mogacych zastapic Tottiego mozna powiedziec to samo. Przeciez pomijajac zawodnikow 35+ lat (Buffon i Pirlo), w tej kadrze zawodnikow world class NIE MA.

Edit: OK, zapomnialem o De Rossim, jeden wyjatek.

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 937
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » wt 24.06.2014 21:47

Dr.Football1 pisze:Prandelli naprawde tak powiedzial?

Picking Balotelli was my mistake. Therefore I resign

Nigdzie nie pisze, że to fejk. :D

Dawno nie trzymałem tak kciuków jak dziś za Kostarykę. Zagrali nieco gorzej niż w meczach z Urugwajem czy Włochami. Mam wielką nadzieję, że już nie zgaśli i spróbują powalczyć o ćwierćfinał. Ktokolwiek by to nie był z dwójki WKS/Grecja, to i tak dawałbym im większe szanse na zwycięstwo.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 865

Postautor: ozob » wt 24.06.2014 21:47

Sammyy pisze:Giancarlo Abete także.

Wreszcie!
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » wt 24.06.2014 21:50

cruel pisze:Prandelii ma swoje za uszami, ale... nie macie wrazenia, ze Włosi maja po prostu slaba kadre? Ani jednego obroncy na poziomie Nesty czy Cannavaro, ani jednego napastnika na poziomie Del Piero, o zawodnikach mogacych zastapic Tottiego mozna powiedziec to samo. Przeciez pomijajac zawodnikow 35+ lat (Buffon i Pirlo), w tej kadrze zawodnikow world class NIE MA.

Przed mundialem napisałem, że ta kadra wygląda biednie przy tym co było 10-20 lat temu to mnie jakiś fan ligi włoskiej z Baggio w avatarze próbował naprostować.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: ozob » wt 24.06.2014 21:51

cruel pisze:Ani jednego obroncy na poziomie Nesty czy Cannavaro.

Nie ma na swiecie ani jednego obroncy na poziomie tej dwojki. Obrona to akurat najmniejszy problem Italii. Pomoc tez prezntuje sie calkiem niezle. Jest Veratti, Marchisio, De Rossi .Za to atak lezy. Balotelli chyba nie spelni nadzieji, a nastepcy jak Insignie, Bererdi, Immobile dopiero zaczynaja dorosla pilke.
Ostatnio zmieniony wt 24.06.2014 21:52 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.
#Juventus jest tym co w futbolu kocham najbardziej i tym czego najbardziej nienawidze

Awatar użytkownika
bagg
Bianconero
Reputacja: 38

Postautor: bagg » wt 24.06.2014 21:52

fekalia, zreszta - nie pisal glupio. powinno sie psioczyc na wlochow, bo zagrali slabe mistrzostwa, ale moznaby wyciagnac duzo wiecej, gdyby szesc miesiecy temu prandelli podejmowal inne decyzje personalne.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 959

Postautor: League » wt 24.06.2014 21:53

Ebi pisze:
cruel pisze:Prandelii ma swoje za uszami, ale... nie macie wrazenia, ze Włosi maja po prostu slaba kadre? Ani jednego obroncy na poziomie Nesty czy Cannavaro, ani jednego napastnika na poziomie Del Piero, o zawodnikach mogacych zastapic Tottiego mozna powiedziec to samo. Przeciez pomijajac zawodnikow 35+ lat (Buffon i Pirlo), w tej kadrze zawodnikow world class NIE MA.

Przed mundialem napisałem, że ta kadra wygląda biednie przy tym co było 10-20 lat temu to mnie jakiś fan ligi włoskiej z Baggio w avatarze próbował naprostować.

Gwiazd na poziomie Xaviego,Iniesty nie ma ale poza Messim i Aguero to gdzie ma lepszych graczy kadra Argentyny? Portugalii? NIe ma wcale tragedii w piłkarzach.

Na poziomie Nesty i Cannavaro to jedynie Thiago Silva się zbliża do ich poziomu
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » wt 24.06.2014 21:55

bagg pisze:fekalia, zreszta - nie pisal glupio. powinno sie psioczyc na wlochow, bo zagrali slabe mistrzostwa, ale moznaby wyciagnac duzo wiecej, gdyby szesc miesiecy temu prandelli podejmowal inne decyzje personalne.

Nie mówię, że pisał głupio/niegłupio.

Dla włochów to... norma. Oni uwielbiają zdobywać wielkie trofea a potem zaliczać gigantyczny zjazd. Jako misiowie świata w 1984 nie weszli nawet do Euro, jako misiowie świata nie wyszli z grupy (4 lata temu), jako wicemisiowie Europy nie wyszli z grupy (dzisiaj). To normana sytuacja, nie ma co reagować histerycznie. Są lepsze okresy i gorsze (np. Serie A lat 90-tych a dzisiaj to niebo a piekło wręcz - 5 sezon bez półfinału LM będzie leciał!)
ObrazekObrazek

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » wt 24.06.2014 21:56

Ebi pisze:Przed mundialem napisałem, że ta kadra wygląda biednie przy tym co było 10-20 lat temu to mnie jakiś fan ligi włoskiej z Baggio w avatarze próbował naprostować.

Nie tylko Włosi, ale wiele reprezentacji ma słabsze kadry niż 20. lat temu. Chyba tylko Hiszpanie mają lepszą, bo z Anglikami to poczekajmy, co to młode pokolenie faktycznie przyniesie, a Niemcy nie mogą postawić kropki nad i, co robili za trenerskich czasów Beckenbauera i Vogtsa. Jednak Włochy, Brazylia, Holandia, Argentyna, Szwecja, Kamerun, Rosja czy Nigeria to mimo wszystko słabsze ekipy.

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » wt 24.06.2014 21:59

blackmore pisze:
Ebi pisze:Przed mundialem napisałem, że ta kadra wygląda biednie przy tym co było 10-20 lat temu to mnie jakiś fan ligi włoskiej z Baggio w avatarze próbował naprostować.

Nie tylko Włosi, ale wiele reprezentacji ma słabsze kadry niż 20. lat temu. Chyba tylko Hiszpanie mają lepszą, bo z Anglikami to poczekajmy, co to młode pokolenie faktycznie przyniesie, a Niemcy nie mogą postawić kropki nad i, co robili za trenerskich czasów Beckenbauera i Vogtsa. Jednak Włochy, Brazylia, Holandia, Argentyna, Szwecja, Kamerun, Rosja czy Nigeria to mimo wszystko słabsze ekipy.

Też o tym pisałem przed mundialem :P Że jakoś tak biedniej w dzisiejszych czasach. Muszę zaraz odkopać.
ObrazekObrazek

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Postautor: blackmore » wt 24.06.2014 22:02

Ebi pisze:Też o tym pisałem przed mundialem :P Że jakoś tak biedniej w dzisiejszych czasach. Muszę zaraz odkopać.

A, spoko. Przed startem turnieju nie zaglądałem do tych tematów, także nie wiedziałem : )

Awatar użytkownika
ozob
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: ozob » wt 24.06.2014 22:04

Ebi pisze:
bagg pisze: Jako misiowie świata w 1984 nie weszli nawet do Euro

Chyba 1982.

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » wt 24.06.2014 22:06

blackmore pisze:
Ebi pisze:Też o tym pisałem przed mundialem :P Że jakoś tak biedniej w dzisiejszych czasach. Muszę zaraz odkopać.

A, spoko. Przed startem turnieju nie zaglądałem do tych tematów, także nie wiedziałem : )

Ebi pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja mam jakieś dziwne wrażenie, że brakuje spektakularnych ekip. I generalnie, że trudno wskazać faworyta. Bezapelacyjnie nazwiskami biją wszystkich Hiszpanie (trzeci skład walczyłby o medal), ale wytworzyło się jakieś dziwne przekonanie, że oni już nawygrywali co trzeba i wielu życzy sobie szybkiego odpadnięcia aktualnych misiów. Włosi nazwiskowo w porównaniu do poprzednich dekad biedują a najważniejsze ogniwa to dziadziusie pokroju Pirlo czy Buffona. Niemcy? Jeden wielki szpital plus brak napastnika i taka se pomoc. Brazylia? Litości. Z obecnej kadry wstęp do tej z 2002 czy 2006 roku miałoby z 5 piłkarzy. Gdzie te Rivaldy, Ronaldy, Carlosy? Argentyna? Od kilku imprez to drużyna bez obrony, która nawet wystawiając najsilniejszy i miażdżący skład na Copa America u siebie nie potrafiła wejść nawet na czwórki. Francja to ekipa po przejściach, Anglicy - wiadoma sprawa. Nikt mnie nie ekscytuje, nikt jakoś wielce się nie wybija. Doprawdy nie umiem wskazać faworyta. Dziwi mnie, że forum wskazuje na Niemców, oni swoje apogeum mieli dwa lata temu.

Mój post z 4 czerwca.

Ozdobny. iałem na myśli Euro 84. W 84 nie weszli do Euro jako misiowieświata.
ObrazekObrazek

Wróć do „Mundial 2014 Brazylia”