Kto zostanie mistrzem świata ?

Mistrzostwa Świata. Brazylia 2014

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

a mistrzem świata zostanie

Brazylia
8
15%
Argentyna
4
7%
Niemcy
13
24%
Hiszpania
5
9%
Belgia
2
4%
Francja
3
5%
Kolumbia
1
2%
Włochy
11
20%
Holandia
2
4%
ktoś inny
6
11%

Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
fekalia
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 142

Re: Kto zostanie mistrzem świata ?

Postautor: fekalia » śr 04.06.2014 23:40

fieldy pisze:2 głosy mniej mają Wlosi, którzy (wlasnie to odkryłem i jestem mega zaskoczony) nie wygrali meczu od wrzesnia 2013 roku. Czyli mniej wiecej wtedy, gdy Arsenal kupował Ozila.

Nie ma się co dziwić, to już taka ich specyfika. Od roku rozgrywali mecze towarzyskie i nic nie znaczące mecze eliminacyjne, bo już mieli pewny awans. Drużyna turniejowa, tam już będą żreć trawę - mała statystyka w ramach dowodu: Italia Prandellego w meczach o stawkę: 20-8-3 (z-r-p, przegrane dwukrotnie z Hiszpanią i raz z Brazylią). Italia Prandellego w sparingach: 4-9-9.

I kilka ciekawostek, dla tych którzy chcieliby wyciągać jakiekolwiek wnioski po dzisiejszym remisie:
Ciekawostka #1: Włosi rok temu, przed Pucharem Konfederacji, zremisowali towarzysko 2:2 z Haiti
Ciekawostka #2: Włosi nie wygrali żadnego przedmundialowego sparingu od roku 1998
Ciekawostka #3: Włosi przed złotymi MŚ2006 zremisowali sparingi z Ukrainą i Szwajcarią
Ciekawostka #4: Włosi przed MŚ1994 przegrali sparing z 4-ligową Pontederą
Ciekawostka #5: Włosi przed EURO2012 przegrali 3-0 z Rosją

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 898

Postautor: Salas11 » śr 04.06.2014 23:58

Następny sparing z Fluminense. Nie ma bata, to trzeba grać! :shock:
Obrazek

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 93
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » czw 05.06.2014 0:22

Salas11 pisze:
cruel pisze:A mnie wcale nie zdziwi jak Hiszpanie dokonaja czegos niemozliwego i obronia MŚ. Sklad maja najmocniejsy, wzmocnione sa dwie do tej pory najslabsze pozycje (Costa & Juanfran), lawka miazdzy - wyniki ankiety dosc zabawne

Widziałeś Costę pod koniec sezonu? Jest wyczerpany i nie sądzę by stanowił o sile ataku Hiszpanii. Poza tym (pomijając fakt że jesteś fanem hiszpańskiej piłki) tak po ludzku - nie czujesz przesytu ich dominacją na arenie międzynarodowej?

Niestety do zadnej reprezentacji nie zywie takiej sympatii jak do Hiszpanow, wiec moge byc nieobiektywny ;) ostatni inny kraj za jaki trzymalem kciuki to Anglia z Shearerem w ataku, wiec troche czasu temu. Hiszpanie sa dla mnie - na ten moment - wciaz najmocniejsi, i chetnie bym ich zobaczyl jak przechodza do historii jako najlepsza reprezentacja wszechczasow. Tym bardziej, ze na kolejna taka generacje moga troche poczekac - Puyola juz w kadrze nie ma, a na kolejnej imprezie nie bedzie juz Casillasa, Alonso, Xaviego i Villi. Fajnie jakby te swoje kilka lat dominacji zakonczyli z przytupem.

No, moze jeszcze Brazylie lubilem, za czasow Carlosa, Cafu i Ronaldo. Teraz ten zespol mnie w ogole nie przekonuje, kto by pomyslal ze obrona bedzie najmocniejszym punktem kanarkow.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1468

Postautor: fieldy » pt 13.06.2014 22:41

Ebi pisze:Hiszpania i długo długo nic. Ekipa, która mogłaby wystawić 4 silne jedenastki i każda biłaby się o medal.

ja wiem, że ostatnio przegrali 1 mecz i turniej, a i tak wygrali, ale mimo wszystko... to jest ich klęska dzisiaj. Nie wiem czy się podniosą. Ostatni mecz IKera w kadrze? Brak De Gei będzie dziwnym wyborem Del Bosque

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 65

Postautor: Bassu » sob 14.06.2014 11:24

De Gea powinien bronić w tym turnieju, bo jest 1 bramkarzem United i ma za sobą bardzo udany sezon. Ikerowi brakuje rytmu meczowego i pewności siebie.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Postautor: Loczek » sob 14.06.2014 14:20

fieldy pisze:
Ebi pisze:Hiszpania i długo długo nic. Ekipa, która mogłaby wystawić 4 silne jedenastki i każda biłaby się o medal.

ja wiem, że ostatnio przegrali 1 mecz i turniej, a i tak wygrali, ale mimo wszystko... to jest ich klęska dzisiaj. Nie wiem czy się podniosą. Ostatni mecz IKera w kadrze? Brak De Gei będzie dziwnym wyborem Del Bosque

Póki co Hiszpanie ... no ... :ban: :bicz:
Cieszę się, że wreszcie ktoś ich rozjechał, bo ta hegemonia na globie zaczynała być męcząca ( reprezentacja + kluby ).

Wróć do „Mundial 2014 Brazylia”