Kto zostanie mistrzem świata ?

Mistrzostwa Świata. Brazylia 2014

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

a mistrzem świata zostanie

Brazylia
8
15%
Argentyna
4
7%
Niemcy
13
24%
Hiszpania
5
9%
Belgia
2
4%
Francja
3
5%
Kolumbia
1
2%
Włochy
11
20%
Holandia
2
4%
ktoś inny
6
11%

Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 954

Re: Kto zostanie mistrzem świata ?

Postautor: Salas11 » śr 04.06.2014 23:58

Następny sparing z Fluminense. Nie ma bata, to trzeba grać! :shock:
Obrazek

cruel
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 107
Kontaktowanie:

Postautor: cruel » czw 05.06.2014 0:22

Salas11 pisze:
cruel pisze:A mnie wcale nie zdziwi jak Hiszpanie dokonaja czegos niemozliwego i obronia MŚ. Sklad maja najmocniejsy, wzmocnione sa dwie do tej pory najslabsze pozycje (Costa & Juanfran), lawka miazdzy - wyniki ankiety dosc zabawne

Widziałeś Costę pod koniec sezonu? Jest wyczerpany i nie sądzę by stanowił o sile ataku Hiszpanii. Poza tym (pomijając fakt że jesteś fanem hiszpańskiej piłki) tak po ludzku - nie czujesz przesytu ich dominacją na arenie międzynarodowej?

Niestety do zadnej reprezentacji nie zywie takiej sympatii jak do Hiszpanow, wiec moge byc nieobiektywny ;) ostatni inny kraj za jaki trzymalem kciuki to Anglia z Shearerem w ataku, wiec troche czasu temu. Hiszpanie sa dla mnie - na ten moment - wciaz najmocniejsi, i chetnie bym ich zobaczyl jak przechodza do historii jako najlepsza reprezentacja wszechczasow. Tym bardziej, ze na kolejna taka generacje moga troche poczekac - Puyola juz w kadrze nie ma, a na kolejnej imprezie nie bedzie juz Casillasa, Alonso, Xaviego i Villi. Fajnie jakby te swoje kilka lat dominacji zakonczyli z przytupem.

No, moze jeszcze Brazylie lubilem, za czasow Carlosa, Cafu i Ronaldo. Teraz ten zespol mnie w ogole nie przekonuje, kto by pomyslal ze obrona bedzie najmocniejszym punktem kanarkow.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1650

Postautor: fieldy » pt 13.06.2014 22:41

Ebi pisze:Hiszpania i długo długo nic. Ekipa, która mogłaby wystawić 4 silne jedenastki i każda biłaby się o medal.

ja wiem, że ostatnio przegrali 1 mecz i turniej, a i tak wygrali, ale mimo wszystko... to jest ich klęska dzisiaj. Nie wiem czy się podniosą. Ostatni mecz IKera w kadrze? Brak De Gei będzie dziwnym wyborem Del Bosque

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 73

Postautor: Bassu » sob 14.06.2014 11:24

De Gea powinien bronić w tym turnieju, bo jest 1 bramkarzem United i ma za sobą bardzo udany sezon. Ikerowi brakuje rytmu meczowego i pewności siebie.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Postautor: Loczek » sob 14.06.2014 14:20

fieldy pisze:
Ebi pisze:Hiszpania i długo długo nic. Ekipa, która mogłaby wystawić 4 silne jedenastki i każda biłaby się o medal.

ja wiem, że ostatnio przegrali 1 mecz i turniej, a i tak wygrali, ale mimo wszystko... to jest ich klęska dzisiaj. Nie wiem czy się podniosą. Ostatni mecz IKera w kadrze? Brak De Gei będzie dziwnym wyborem Del Bosque

Póki co Hiszpanie ... no ... :ban: :bicz:
Cieszę się, że wreszcie ktoś ich rozjechał, bo ta hegemonia na globie zaczynała być męcząca ( reprezentacja + kluby ).

Wróć do „Mundial 2014 Brazylia”