FINAŁ MŚ 2014: Niemcy - Argentyna

Mistrzostwa Świata. Brazylia 2014

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Reputacja: 7

Re: FINAŁ MŚ 2014: Niemcy - Argentyna

Postautor: Mentor » czw 10.07.2014 20:46

Swoje przewidywania odnośnie szans obydwu ekip napisałem już wcześniej, ale akurat bardziej ofensywne nastawienie Niemców nie musi być aż takim problemem dla Argentyny bo może będzie miejsce na kontry, czyli - obok stałych fragmentów i indywidualnych przebłysków - jedyny sposób gry na jaki może liczyć taka Argentyna w starciu z takimi Niemcami.

Jeżeli Niemcy jako pierwsi zdobędą gola to szanse Argentyńczyków ostro zapikują.

Ciekawego meczu się nie spodziewam, musiałoby to wyglądać jakoś tak, że Niemcy grają swoją piłkę i groźnie atakują, ale Argentyńczycy heroicznie sobie radzą i odpowiadają równie groźnymi kontrami. Gdyby tak wyglądał mecz i utrzymywał się wynik remisowy (względnie prowadzenie Argentyny) to mogłoby być ciekawie, ale to chyba zbyt optymistyczna wizja.
Obrazek
Barca jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Jednego dnia może być bardziej lub mniej wdzięczna, ale to wciąż ta sama kobieta i w tej kobiecie jesteśmy wszyscy do szaleństwa zakochani. - Joan Gaspart

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1856
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 11.07.2014 20:28

Rizzoli poprowadzi finał. :angry2:
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1193

Postautor: League » pt 11.07.2014 20:32

Zawsze lepszy Rizzoli niż jakiś uzbek,japończyk czy ten kolumbijczyk. Wg mnie skoro Webb nie mógł to jedna z najlepszych opcji
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » pt 11.07.2014 21:00

Rizzoli? Ten super szczęśliwy dla Niemców i Bayernu sędzia?

Mam pisać, kto wygra meczu czy się domyślacie? Jakoś przeżyję tego Messiego i zesranie się gawiedzi kibicowskiej :boruta:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
szefu91
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 64

Postautor: szefu91 » pt 11.07.2014 21:06

Gawiedź stoi po stronie niemieckiej. A wyniku nie musisz pisać, już wielbłąd wytypował (Argentyna przerżnie) a on jest dużo lepszym ekspertem i od ciebie i ode mnie.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1652

Postautor: fieldy » pt 11.07.2014 21:06

Ebi pisze:zesranie się gawiedzi kibicowskiej

żeby nie zesrał się kto inny, jak jednak, jakimś cudem Niemcy wygrają.

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » pt 11.07.2014 21:14

szefu91 pisze:Gawiedź stoi po stronie niemieckiej. A wyniku nie musisz pisać, już wielbłąd wytypował (Argentyna przerżnie) a on jest dużo lepszym ekspertem i od ciebie i ode mnie.

Nie słyszałem o nim. Obiło mi się o uszy, że jednak Argentynę jakieś zwierzątko wytypowało.

Za to EA Sports i ich symulacje 4 lata temu wytypowali Hiszpanów. A w tym roku? Link podsyłałem hen dawno temu. Niemcy. W dodatku w półfinale ograli Brazylię.

Gawiedź trzyma niemiecką stronę? Serio? Niedzielni kibice, janusze, przerzutki i pospólstwo, które miesza wojnę do spraw piłkarskich trzyma stronę Die Manschaft? Tej najbardziej znienawidzonej reprezentacji w Polsce, gdzie nawet rzekomo fachowi dzienikarze aplelują żeby ich nie oglądać, bo czołgi jadą? (weszlo wiedzie prym)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » pt 11.07.2014 21:16

Ebi pisze:Gawiedź trzyma niemiecką stronę? Serio? Niedzielni kibice, janusze, przerzutki i pospólstwo, które miesza wojnę do spraw piłkarskich trzyma stronę Die Manschaft? Tej najbardziej znienawidzonej reprezentacji w Polsce, gdzie nawet rzekomo fachowi dzienikarze aplelują żeby ich nie oglądać, bo czołgi jadą? (weszlo wiedzie prym)

poczytaj net to zobaczysz że 90% użytkowników jest pewna zwycięstwa niemiec i jedzie argentynę za nudny styl gry i zależność od 1 gracza
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » pt 11.07.2014 21:17

League pisze:
Ebi pisze:Gawiedź trzyma niemiecką stronę? Serio? Niedzielni kibice, janusze, przerzutki i pospólstwo, które miesza wojnę do spraw piłkarskich trzyma stronę Die Manschaft? Tej najbardziej znienawidzonej reprezentacji w Polsce, gdzie nawet rzekomo fachowi dzienikarze aplelują żeby ich nie oglądać, bo czołgi jadą? (weszlo wiedzie prym)

poczytaj net to zobaczysz że 90% użytkowników jest pewna zwycięstwa niemiec i jedzie argentynę za nudny styl gry i zależność od 1 gracza

A co to net? Jakaś wyrocznia? Wolę wyjść do ludzi i wybadać atmosferę w rozmowach a nie na necie gdzie 90% ludzi odgrywa rolę kogoś, kim nie są itd. I ich opine są wielce skrajne.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » pt 11.07.2014 21:18

Ebi pisze:
League pisze:

A co to net? Jakaś wyrocznia? Wolę wyjść do ludzi i wybadać atmosferę w rozmowach a nie na necie gdzie 90% ludzi odgrywa rolę kogoś, kim nie są itd. I ich opine są wielce skrajne.

Jaka wyrocznia, ale serio niby jak można wskazać innego faworyta niż niemcy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » pt 11.07.2014 21:22

League pisze:Jaka wyrocznia, ale serio niby jak można wskazać innego faworyta niż niemcy?

Truizmy, truizmy, truizmy. Forma dnia, rewelacyjna obrona Argentyny (na 0 ze Szwajcarią, na 0 z Belgią, na 0 z Holandią - to jest coś), słabiuteńka drabinka, sporo indywidualności - dalej wymieniać takie oczywistości? Z Bayernu też robili bezapelacyjnego faworyta po legendarnym 7:0 z Barcą a tylko Neuer utrzymał ich przy życiu po 30 minutach dortmundzkiej miazgi.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
szefu91
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: szefu91 » pt 11.07.2014 21:29

Oczywiście, że gawiedź chce Niemców. Przecież w Niemcach gra trio z Borussi i z tego trio jeden przeszedł do wielkiego Bayernu i Niemcy to w ogóle fajne chłopaki, bo to przecież zupełnie inne pokolenie i oni nic z wojną wspólnego nie mają. I multikulturowość, 21 wiek łał łał. A gawiedź zna z Argentyny tylko Messiego i wiedzą, że on wszystko wygrał, a jak wszystko to i puchar świata, więc dlaczego miałby dwukrotnie zwyciężać a nie dawać szansę naszym kolegom z zachodniej granicy. Zresztą główny komentator TVP jest przekonany, że pod postacią Messiego kryje się Maradona, a ten to wszystko wygrał podwójnie więc dlaczego miałby wygrać po raz trzeci. Niech Niemcy wygrają jak są tacy fajni. No i gawiedź będzie mówić , że zremisowaliśmy z mistrzami świata, łał łał.

Wielbład wytypował Argentynę, ale on z reguły wskazuje przegranych więc gawiedź może już otwierać szampany.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1856
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pt 11.07.2014 21:33

gawiedź
synonimy: banda, ciżba, czereda, ćma, gawiedź, gromada, hałastra, horda, hurma, kupa, mrowie, rój, rzesza, tłum, zbiegowisko, zgraja

Raczej więcej fanów na tym mundialu ma Argentyna. Czyli banda chce boga Leo.
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » pt 11.07.2014 21:37

szefu91 pisze:Oczywiście, że gawiedź chce Niemców. Przecież w Niemcach gra trio z Borussi i z tego trio jeden przeszedł do wielkiego Bayernu i Niemcy to w ogóle fajne chłopaki, bo to przecież zupełnie inne pokolenie i oni nic z wojną wspólnego nie mają. I multikulturowość, 21 wiek łał łał. A gawiedź zna z Argentyny tylko Messiego i wiedzą, że on wszystko wygrał, a jak wszystko to i puchar świata, więc dlaczego miałby dwukrotnie zwyciężać a nie dawać szansę naszym kolegom z zachodniej granicy. Zresztą główny komentator TVP jest przekonany, że pod postacią Messiego kryje się Maradona, a ten to wszystko wygrał podwójnie więc dlaczego miałby wygrać po raz trzeci. Niech Niemcy wygrają jak są tacy fajni. No i gawiedź będzie mówić , że zremisowaliśmy z mistrzami świata, łał łał.

Wielbład wytypował Argentynę, ale on z reguły wskazuje przegranych więc gawiedź może już otwierać szampany.

Co najwyżej sport.pl chce Niemców, bo Borussia. Wyjdź do ludzi to zmienisz zdanie. Pisałem o tym kilkukrotnie, ale niestety dla wielu tutaj wciąż forum czy komentarze na serwisach internetowych (często prowokacyjne albo zwyzajnie głupie) są wyznacznikiem sceny kibicowskiej/atmosfery turnieju itd. Multikulturowość Niemców była wielce wyśmiewana w twoich ukochanych internetach. Właśnie ta gawiedź nie znająca losów świata kpiła z Khedirów czy Boatengów nazywają ich reprą reszty świata (podczas gdy przy FRancjo, Szwajcarii to malutki pikuś a i wyżej wymienieni są Niemcami w połowie czyli po prostu Niemcami). Memów powstało od groma już cztery lata temu podczas RPA. Messi? Przecież to pupil wszystkich januszy i dziewczynek, które swoje zainteresowanie futbolem wyrażają poprzez najomośc pięciu grajków Barcy.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
szefu91
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: szefu91 » pt 11.07.2014 21:50

No co ty, wyszedłem do świata wczoraj i dzisiaj też byłem i jak pytałem to wszyscy odpowiadali, że wolą Niemców z wyżej przedstawionych przeze mnie argumentów. Dla potwierdzenia skuteczności zabiegu jutro wyjdę i celowo popytam nie-gawiedź kogo wolą (wcześniej pytałem rzecz jasna gawiedź, ale mogłem się pomylić nawet do 18 razy). Zaprezentuje tutaj wyniki, ale jestem przekonany, że moja konstatacja się potwierdzi. Można tutaj też dać sondę np. "kto według gawiedzi kibicowskiej wygra mistrzostwa?". Wszak potwierdziło się, że w starciu Realu z Bayernem czy BVB z Bayernem gawiedź była odpowiednio po stronie Realu i po stronie BVB, a za Bayernem byli tylko ludzie z dużych miast, o wykształceniu wyższym, pasjonujący się futbolem od 15 lat. Ja jako że naturalnie nie należę do gawiedzi będę za Niemcami. Pozdrawiam.

Wróć do „Mundial 2014 Brazylia”