Jeździ ktos na mecze Bundesligi ?

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » czw 13.01.2005 22:35

A wiec to bylo troszke na innych zasadach poniewaz moja rodzina Prowadzi posrednictwo turystyczne ( Biuro Podrozy ) wiec zalatwilem sobie bilet Agencyjny autobusowy czyli placilem grosze za przejazd, spalem w Herne( 20 minut drogi do dortmundu ) u znajomych wiec nic znowu nie placilem ... :) a na stadion wszedlem za darmo bo moj wujek pracuje w ochronie stadionu i razem z ochrona rowniez sie za darmo dostalem :) :lol:

ale wiem ze moi znajomi placili 60 euro za noc za pokoj 3 osobowy w hotelach sieci "etap" w dortmundzie. bilet okolo 7 euro , no a przejazd licz 200 zl ;]

pozdrawiam
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » ndz 17.09.2006 0:01

Wiec tak, pojechalem z Dziewczynka i kuzynka na mecz BVB - MAINZ ( 1-1 ) w tym sezonie :)

Atmosfera jak zwykle wspaniala nie trzeba nikomu przedstawiac, ludzie goscinni, mila i swietna zabawa , dobry mecz ( glupi sedzia bo gola Valdeza nie uznal :P ) Gdybyscie chcieli cos wiedziec ( cos pomoc itd )to smialo pytac a odpowiem :)

ponizej pare fotek ktore teraz dopiero zachcialo mi sie wrzucic :)
fotek i filmikow jest oczywiscie mnostwo ale narazie mi sie niechce wrzucic :P filmiki gdyby ktos chcial to wrzuce na youtube.com i dam znac :)

JA TO TEN PO PRAWEJ :) A TEN KOLES PO LEWEJ TEZ OKAZAL SIE POLAKIEM I TAK SOBIE FOTKE PSTRYKNELISMY
Obrazek
OHOHO ! A TEN KOLES BYL NAPRAWDE SPOKO NO I MIAL FAJNY STROIK WIEC FOTKA MUSIALA BYC
Obrazek
TAK TO WYGLADA OKOLO GODZINY 14:10 .. CZYLI PRAWIE 1.5 GODZINY PRZED MECZEM
Obrazek
A TO PODZIEMIA STADIONU BVB NO I JA ( NO I PIWKO )
Obrazek

ps. kto byl na stadionie w Berlinie na meczu Herthy kiedys bo mam pare pytan ?
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » ndz 17.09.2006 13:20

Widzę, że naprawdę jesteś związany z Borussią. Niezłe stroje, choć ta czapeczka nieco śmieszna. :wink:

Jednak fajnie jest zwiedzić taki stadion jak Westfalenstadion.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » ndz 17.09.2006 14:01

Ebi pisze:Niezłe stroje, choć ta czapeczka nieco śmieszna. :wink:

.

hehe to jest zwykla chusta tylko przewiazana tak na glowie :) nie zwracalem specjalnie uwagi jak mi sie ukladala :)

nod
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: nod » pt 15.08.2008 15:53

Ja jeżdżę, oczywiście nie chwaląc się ;), regularnie na BuLi. Kibicuję Energie i robię wszystko aby być na Stadion der Freundschaft. Jako mały sukces zapisuję sobie fakt, że w poprzedniej rundzie nie opuściłem żadnego z 8 meczów u siebie. W przeciągu całego sezonu 2007/2008 byłem natomiast na 11 meczach. Co znaczy, że opuściłem ich 7.

Mam o tyle dobrze, że Cottbus leży blisko granicy i koszt nie jest aż tak duży. Jak ktoś kibicuje jakiejś drużynie z Bundesligi to Cottbus jest naprawdę dużą szansą na zobaczenie swojej drużyny. Od granicy jest to przecież zaledwie 50 km.

Zapraszam też na moją stronę o Energie Cottbus http://www.fcenergie.pl

ps. @rebuzz nawiązując do Twojej sygnatury, zobacz ile karnetów sprzedało Schalke w tym sezonie ;)

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » sob 16.08.2008 15:24

nod pisze:
ps. @rebuzz nawiązując do Twojej sygnatury, zobacz ile karnetów sprzedało Schalke w tym sezonie ;)

ale ja mam sygnaturke z zeszlego sezonu :P musze sprawdzic dane z tego, choc i tak nie wierze zeby schalke bylo w stanie nas pokonac :P ale kto wie, kto wie :)

ps. a 30 sierpnia wybierasz sie na meczyc Energie z BVB ? bo ja chyba planuje wyjazd ( jeszcze zobacze jak z kasa ) tylko jak zdobyc bilet na sektor fanow BVB ?

pozdrawiam

nod
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: nod » ndz 17.08.2008 19:51

Ach, ciężko wczoraj było. Hoffenheim dało nam popalić, ale FCE grało po prostu słabo. Mam nadzieję, że się chłopacy wezmą do roboty, bo ciężko było znieść niemoc stojąc na trybunie i patrząc na to co się dzieje...

Co do meczu przeciwko BVB, to trudno mi powiedzieć jak będzie z nim, gdyż jestem w tym okresie trochę zajęty, ale może będę. Jak zdobyć bilety na sektor gości? Może być ciężko. Kibiców BVB jest dużo na wyjazdach. Również w Cottbus. Z tego co wiem, jest gdzieś organizowany wyjazd polskich kibiców na to spotkanie, ale nie znam szczegółów. Wiem jedynie, że kumpel z Zielonej Góry jedzie z nimi.
Ten sam kumpel zabrał się ze mną zresztą w zeszłym roku do Cottbus. Udało nam się zdobyć dla niego bilet przed meczem pod sektorem gości od któregoś z kibiców, więc był wśród "swoich". Alternatywą może być kupienie biletu na sektor fanów FCE, ale obok sektora gości. O swoje życie bać się nie musisz ;)

Co do Schalke i karnetów, nie mogłem znaleźć już tej informacji na oficjalnej stronie klubu, więc podaję link do polskiego serwisu: http://www.schalke04.pl/index.php?id=1135 Jest co prawda karnetów sprzedanych o 7 tysięcy mniej, ale w jakim stylu. O styl mi chodzi :D

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » pn 18.08.2008 11:36

nod pisze:Co do Schalke i karnetów, nie mogłem znaleźć już tej informacji na oficjalnej stronie klubu, więc podaję link do polskiego serwisu: http://www.schalke04.pl/index.php?id=1135 Jest co prawda karnetów sprzedanych o 7 tysięcy mniej, ale w jakim stylu. O styl mi chodzi :D

to dodam ze BVB w tym sezonie sprzedała 49,5 tysiecy karnetow, ale UWAGA potem sprzedaz zostala oficjalnie zatrzymana bo bylo zbyt wielu chetnych a wiadomo BVB musiala sobie zostawic tez bilety dla tzw "niedzielnych kibicow" ;) Tyle mi wiadomo z oficjalnej stronki BVB i z komentarza pana Borka albo Kołtonia.

drybling
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Re: Jeździ ktos na mecze Bundesligi ?

Postautor: drybling » pt 10.07.2009 21:41

Ja postanowiłem sobie w przyszłym sezonie być na kilku meczach Bayernu, pozdro

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 12
Kontaktowanie:

Re: Jeździ ktos na mecze Bundesligi ?

Postautor: MENDEZ » ndz 11.10.2009 23:45

Swoją drogą często szukałem zdjęc kibiców Bundesligi. Dlaczego? Bo zawsze jest ubaw po pachy... no a tego tematu nie miałem przyjemności wcześniej oglądać. Otóż zdjęcia Rebuzz'a są najlepszym przykładem co to jest Bundesliga na trybunach, tzn jeden z elementów charakterystycznych. Szale na obu łapach, na spodniach, przepasani jak największą ilością gadzetów, czapki, opasani flagami :lol: To się nazywa wysyp Januszy...
Bundesliga pełną gębą :spoko:
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Wróć do „Niemcy”