Bayer Leverkusen (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0

Postautor: Luber0 » pt 21.07.2006 22:21

Może i pochodzi z 15 lipca. Ja go zauważyłem dopiero wtedy. Wybacz jeśli nie siedze ciągle przed monitorem i ciągle odświeżam strony aż się coś pojawi. Zobaczyłem to wkleiłem, może zacznie się jakaś dyskusja na ten temat, bo ogólnie widzę to zero ruchu na forum o Bundeslidze

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » pn 31.07.2006 16:58

Ja nie wiem co sie dzieje z Leverkusen .. to juz nie ta sama druzyna .. naprawde słabna w oczach niestety ... moze sie pozbieraja i wroca na salony Bundesligi, choc bardzo w to watpie to ale mam nadizeje ze przynajmniej postaraja sie namieszac w tym roku w bundeslidze mocniej niz to zrobili w poprzednim.
Ostatnio zmieniony czw 03.08.2006 21:21 przez rebuzz, łącznie zmieniany 1 raz.
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » czw 03.08.2006 18:32

rebuzz pisze:Ja nie wiem co sie dzieje z Leverkusen .. to juz nie ta sama druzyna .. naprawde słabna w oczach niestety ... moze sie pozbieraja i wroca na salony Bundesligi, choc bardzo w to watpie to ale mam nadizeje ze przynajmniej postaraja sie namieszac w tym roku w bundeslidze mocniej niz to zrobimy w poprzednim.

Odszedł Krzynówek i Bertbatov, a nikt ciekawy nie przyszedł. Samym Barnettą nic nie zdziałają. Tak ja napisał poprzednik, drużyna słabnie w poczach, a przecież niedawno lali Real czy Romę.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Andreyew
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Andreyew » pt 04.08.2006 18:51

Powstala nowa strona Bayeru Leverkusen...goraco polecam wszystkim fanom aptekarzy...www.bayer04.com.pl

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » ndz 20.08.2006 7:15

Porażka Bayeru ale potężnym Werderem, który w tym roku idzie na mistrza. Więc nie ma aż tak wielkiego zaskoczenia, chociaż nawet prowadzili. Ten zespół może zająć w tym roku wysokie miejsce jednak pierwsza dwójka już jest dawno zarezerwowana. Pozostała im walka o kwalfikacje LM co zresztą też uważam za mało prawdopodobne.

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » ndz 20.08.2006 12:31

Luber0 pisze:Porażka Bayeru ale potężnym Werderem, który w tym roku idzie na mistrza

Isc sobie moze, ale nie dojdzie.

Myslalem ze Leverkusen po tym jak strzelilo bramke Werderowi ze urwie im punkty. No ale Brema strzelila 2 i bylo po sprawie...Swoja droga Freier strzelil z karnego, wiec tez nie odzwierciedla ten mecz sily Bayeru. Bo karny to karny, nie to samo co po akcji z gry.
Obrazek

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » ndz 20.08.2006 13:12

Martinho pisze:Isc sobie moze, ale nie dojdzie.

Rozbawiłeś mnie. Mam nadzieję że dojdzie i to ze sporą przewagą nad "peletonem"

-------------------

Leverkusen trafiło na Sion. Jednym zdaniem można stwierdzić że losowanie UEFY było bardzo szczęsliwe dla ekip niemieckich. Bayer mógł trafić na Tottenham czy Groningen. Sion ostatnio świetnie gra jak na swoje możliwości ale dla Bayeru to zdecydowanie za mało. Wszystkie 4 ekipy niemieckie powinny przejść dalej.

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » ndz 17.09.2006 21:06

No i porazka z Frankfurtem 3-1 ... no coz, niechce tutaj NIKOGO OBRAZAC ale bayer chyba nie wroci juz nigdy do tak dobrej dyspozycji jak pare sezonow temu i staje sie powoli juz zwyklym sredniakiem bundesligi ( czego oczywiscie mu nie zycze ) ale jak narazie wszystko na to wskazuje, to dopiero poczatek BL, ale ostatni sezon takze to potwierdza .

a Franfurt dzieki tej wygranej jest jak narazie wsrod 3 druzyn ktore nie przegraly jeszcze meczu 8)
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Awatar użytkownika
Andreyew
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Andreyew » pt 29.09.2006 20:26

No i mega....jest faza grupowa...a Bayer bedzie rozlosowany do grup z pierwszego koszyka :D
W końcu można coś o Bayerze powiedzieć dobrego...chociaż to powinna być norma(ale coś w tym sezonie nie jest).

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » sob 05.01.2008 13:41

dobry :witam:

Jak podaje Il Messagero włoski klub AS Roma zainteresowany jest sprowadzeniem Tranquillo Barnetta z Bayeru Leverkursen. Trener Giallorossi Luciano Spalletti powiedział, że zawodnik bardzo pasuje do koncepcji gry jego zespołu i liczy na sprowadzenie tego zawodnika.

Być może plota ale kto to taki w ogóle ten Barnetta (prócz tego że to siakiś Szwajcarski pomocnik - jaki? bo wszędzie jest napisane tylko tyle że to pomocnik) :?:

Awatar użytkownika
Gomez
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Gomez » sob 05.01.2008 14:19

Yukasz pisze:dobry :witam:

Jak podaje Il Messagero włoski klub AS Roma zainteresowany jest sprowadzeniem Tranquillo Barnetta z Bayeru Leverkursen. Trener Giallorossi Luciano Spalletti powiedział, że zawodnik bardzo pasuje do koncepcji gry jego zespołu i liczy na sprowadzenie tego zawodnika.

Być może plota ale kto to taki w ogóle ten Barnetta (prócz tego że to siakiś Szwajcarski pomocnik - jaki? bo wszędzie jest napisane tylko tyle że to pomocnik) :?:

jak na moj gust calkiem ciekawy zawodnik, taki walczak z dobrym uderzeniem(skrzydlo przewaznie), ale szczerze mowiac gdyby byl jakis rewelacyjny juz dawno wystepowalby w trykocie BAYERNU...
Obrazek

Awatar użytkownika
RóżA
Kapitan
Kapitan
Kontaktowanie:

Postautor: RóżA » sob 05.01.2008 14:27

Ja Barnette zapamiętałem przede wszystkim po świetnych występach na Mistrzostwach Świata. Z tego co pamiętam to chyba nawet zdobył na nich bramkę :wink: . Taki zawodnik znikąd, a przecież umiejętności ma bardzo dobre :] .
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Akarin
Bundesliga ToNi Liga
Reputacja: 21

Postautor: Akarin » sob 05.01.2008 15:23

Barnetta jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, mniej więcej od dwóch sezonów jest kluczowym zawodnikiem Aptekarzy. Ma dobry strzała z dystansu, najczęściej występuje jako lewoskrzydłowy ale również na prawym skrzydle dobrze mu idzie. Często jak gra to schodzi trochę do środka. Ma dobre wrzutki, jest dość szybki i dużo walczy na boisku.
Gomez, nie każdy wyróżniający sie zawodnik BL trafia do Bayernu, a jak bym chciał kiedyś Szwajcara ujrzeć w naszych barwach, bo naprawdę ma potencjał :wink:
Luca Toni \o/

Awatar użytkownika
olson
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: olson » sob 05.01.2008 17:54

Barnetta jest dobry w managerach. W Leverkusen to obecnie jedna z kluczowych postaci, jeden z głównych motorów napędowych jeżeli chodzi o ofensywę. Szybki, przebojowy, zwykle nie kombinuje z jakimś niepotrzebnym dryblingiem- piłka naprzód i poszedł. Zawodnik z dużym potencjałem. Może grać na obu skrzydłach, jednak w Bayerze najczęściej występuje po lewej stronie (na prawej gra Schneider). Zawodnik na pewno warty wzięcia pod lupę, zważając na obecny problem Bawarczyków ze skrzydłowymi.

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » sob 05.01.2008 18:03

Yukasz pisze:ale kto to taki w ogóle ten Barnetta (prócz tego że to siakiś Szwajcarski pomocnik - jaki? bo wszędzie jest napisane tylko tyle że to pomocnik)

:o :shock: :o
:won:
RóżA pisze:Z tego co pamiętam to chyba nawet zdobył na nich bramkę

jezeli dobrze pamietam to zdobyl kapitalna bramke :!: byl glowna sila ofensywna Helwetow, a ten na Y pyta sie kto to Baenetta :angry2:
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Wróć do „Niemcy”