Bayer Leverkusen (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Reputacja: 0
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » sob 05.01.2008 18:17

1. Bundesliga to nie liga więc jej nie oglądam (ostatni raz interesowałem się jak miałem SAT1 ale to było wieki temu).
2. Do Leverkusen zawsze nie wiedzieć czemu byłem uprzedzony więc... jw
3. Szwajcaria to nie reprezentacja wiec... tak samo :P
4. Sam nie potrafisz poprawnie napisać nazwiska tego znanego piłkarza :lol:
5. Teraz Mancini może zdupiać do Lyonu :smile2:

Awatar użytkownika
Gomez
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Gomez » sob 05.01.2008 19:40

Yukasz pisze:1. Bundesliga to nie liga więc jej nie oglądam (ostatni raz interesowałem się jak miałem SAT1 ale to było wieki temu).

chcialbym zeby Bayern przetestowawal kiedys te Twoja Romke :lol:

pzdr.
Obrazek

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 108
Kontaktowanie:

Postautor: 10 » sob 05.01.2008 20:34

Yukasz pisze:1. Bundesliga to nie liga

No tak panie Romanisto, a Juan to nie zawodnik - idąc dalej Twoim tokiem myślenia. I Roma pewnie nie ma z niego żadnego pożytku, a Ty jesteś z tego transferu bardzo niezadowolony.
Ale, Alex; Alessandro. DEL PIERO!

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 406

Postautor: Enjo » sob 05.01.2008 20:48

Ja bym bardziej powiedział, że włoska Serie A to nie liga,korupcja, korupcja, korupcja.

Bundesliga jest najlepsza bo przynajmniej się coś dzieje,a nie tak jak we Włoskiej tylko Inter i to koniec.

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: 10 » sob 05.01.2008 21:18

EnJoy's pisze:Ja bym bardziej powiedział, że włoska Serie A to nie liga,korupcja, korupcja, korupcja.

Bundesliga jest najlepsza bo przynajmniej się coś dzieje,a nie tak jak we Włoskiej tylko Inter i to koniec.

Ej kolego, nie przesadzaj! A pana Roberta Hoyzera pamiętasz jeszcze?

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 406

Postautor: Enjo » sob 05.01.2008 21:35

Tak pamiętam, ale to co sie dzieje z włoską piłką to przechodzi wszystkie ligi (wyłączając Naszą) degradacja Juve minusowe punkty,afery,mecze.W tamtym sezonie pamiętam mecz pod koniec sezonu gdzie kurs na remis w jednym meczu wynosił 1.43 i nie muszę mówić jak się skończyło.Dla mnie dziwne są również wyniki jak drużyna prowadzi 3:0 do przerwy a na koniec remisuje 3:3 tracąc dwie bramki w 89 i 90 minucie bramki.
Kibicie również specyficzni,oraz zachowania nie których piłkarzy np. Zembina , wiadomo co zrobił.
Zgodzę się, że Niemiecka piłka nie jest całkowicie czysta, ale u Nich jak coś się dzieje to np. Pan Hoyzer został szybko usunięty ze Swiata piłki nożnej,a we Włoszech wszystko się ciągnie w sądach.

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: 10 » sob 05.01.2008 21:48

EnJoy's pisze:Zgodzę się, że Niemiecka piłka nie jest całkowicie czysta, ale u Nich jak coś się dzieje to np. Pan Hoyzer został szybko usunięty ze Swiata piłki nożnej,a we Włoszech wszystko się ciągnie w sądach.

Ja wiem, czy ciągnie? Juventus został zdegradowany stosunkowo szybko... I władze Serie A - obiektywnie patrząc - pokazały, że "mają jaja", bo degradacja takiej potęgi jak Juve (nie wnikajmy w to, czy słusznie, czy nie) to szalenie odważna decyzja.

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » sob 05.01.2008 22:41

Się porobiło :lol:

10 pisze:No tak panie Romanisto, a Juan to nie zawodnik - idąc dalej Twoim tokiem myślenia. I Roma pewnie nie ma z niego żadnego pożytku, a Ty jesteś z tego transferu bardzo niezadowolony.

Nie stresuj się Panie 10 bo z tym określeniem żartowałem nawiązując do poprzedniej rangi Akarina. Widziałeś ją w ogóle? :glass:

A z transferu Juana jestem bardzo zadowolony, oby tak dalej Juan :P

Awatar użytkownika
Akarin
Bundesliga ToNi Liga
Reputacja: 37

Postautor: Akarin » sob 05.01.2008 22:46

Yukasz pisze:poprzedniej rangi Akarina.

właśnie chyba niektórzy nie zajarzyli o co biega :wink: poza tym my wpadamy potem po 34 spotkaniach towarzyskich do Lm i jedziemy płotki z Manchesteru 8) (które pojechały Romę 7:1 :P)
A Juan to bardzo dobry obrońca, przed sezonem to chciałem go nawet do Bayernu (jak jeszcze Micho tak nie wymiatał), ale odszedł do Romy. Dobry transfer :wink:
Luca Toni \o/

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: 10 » sob 05.01.2008 22:50

To sorry, "Gienek nie zajarzył dowcipu z wężem". Nie potrzebnie się podpalałem :wink: .

P.S. Jak ranga owa wyglądała?

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak

Postautor: Michał M » pn 07.01.2008 8:44

Gomez pisze:jak na moj gust calkiem ciekawy zawodnik, taki walczak z dobrym uderzeniem(skrzydlo przewaznie), ale szczerze mowiac gdyby byl jakis rewelacyjny juz dawno wystepowalby w trykocie BAYERNU...

No, ale ma dopiero 22 lata, więc jeszcze ma na to czas :wink: A na pewno lepiej pasowałby do naszego systemu niż np. Schweinsteiger :wink:
10 pisze:P.S. Jak ranga owa wyglądała?

"Bundesliga To Nie Liga" :P Akarin chciał, żeby jego ranga wyglądała jak teraz, a któryś z modów mu na złość przekręcił :wink: O mały włos byśmy go za to nie wpuścili do tematu o Bayernie :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Akarin
Bundesliga ToNi Liga
Reputacja: 37

Postautor: Akarin » pn 07.01.2008 23:25

Michał M pisze:Akarin chciał, żeby jego ranga wyglądała jak teraz, a któryś z modów mu na złość przekręcił

wymysł na zlocie :P napinak po tym jak zajęliśmy 4 miejsce :wink: :P
Michał M pisze:A na pewno lepiej pasowałby do naszego systemu niż np. Schweinsteiger Wink

no nie wiem do końca :P ja pokłóciłbym się... ale z drugiej strony faktycznie Barnetta mógłby bardziej pasować do naszego stylu :wink:
Luca Toni \o/

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak

Postautor: Michał M » wt 08.01.2008 8:29

Akarin pisze: ja pokłóciłbym się...

No to dawaj :> :p
Akarin pisze:ale z drugiej strony faktycznie Barnetta mógłby bardziej pasować do naszego stylu :wink:

Twierdzę tak dlatego, że Szwajcarowi dobrze wychodzi gra na boku/skrzydle pomocy, czego niestety nie można powiedzieć o Schweinim :?

EDIT:
10 pisze:To przypomnij sobie, jak grał Schweini na boku/skrzydle pomocy, kiedy był w dobrej dyspozycji.

Problem w tym że nie pamiętam kiedy to było... :( Może i stary jestem i mam sklerozę... :wink:
Ale faktycznie, to nie ten topik, żeby ciągnąć debatę o Bastianie.
Ostatnio zmieniony wt 08.01.2008 9:01 przez Michał M, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
10
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: 10 » wt 08.01.2008 8:55

Michał M pisze:
Akarin pisze:ale z drugiej strony faktycznie Barnetta mógłby bardziej pasować do naszego stylu :wink:

Twierdzę tak dlatego, że Szwajcarowi dobrze wychodzi gra na boku/skrzydle pomocy, czego niestety nie można powiedzieć o Schweinim :?

No i znowu się zaczyna :wink: ...
To przypomnij sobie, jak grał Schweini na boku/skrzydle pomocy, kiedy był w dobrej dyspozycji.

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak

Postautor: Michał M » śr 21.05.2008 12:34

Leverkusen - jeden z wielkich przegranych tego sezonu, właśnie zdecydował o zwolnieniu Michaela Skibbe :!: Trochę mi żal tego sympatycznego szkoleniowca, ale faktem jest, że w ostatnich tygodniach Bayer leciał po równi pochyłej, tak w kraju jak i zagranicą. A potencjał ta drużyna ma spory, na pewno nie mniejszy od takiego HSV czy Wolfsburga, które do pucharów się dostały :wink: Że wymienię tylko Adlera, Castro, Rolfesa czy Barnettę - niejednego z nich chętnie widziałbym u nas za jakieś 1-2 lata 8)
Obrazek

Wróć do „Niemcy”