Stary program "RAN" na "SAT 1"

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak
Reputacja: 0

Postautor: Michał M » śr 21.02.2007 8:29

assurbanipal pisze:Nie wiem dlaczego zrobila sie taka przepasc w kasie

w dużej mierze to własnie wina tv - hiszpańskie, angielskie czy włoskie stacje dużo więcej płacą za transmisje niż niemieckie :?
Martinho pisze:ogladalem w niedzielny poranek magazyn Bundesliga Pur na DSF

to też było niezłe - oglądałem to dla uzupełnienia "ranu" lub wtedy, kiedy nie mogłem oglądać BL w sobotę :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: vakabayashi » śr 21.02.2007 14:00

RAN - DAS SAT 1 Fussball MAGAZIN.

ogladałem jak chodziłem jeszcze do liceum był świetnym programem piłkarskim na którym nawet polacy sie chcieli wzorować m.in były plany by tak wygladał magazyn o polskiej ekstraklasie

RAN zapraszał do studia kibiców klubów bundesligi i w programi uczestniczyłą tez żywo reagująca publiczność.

Ale przedewsystkim był to świetnym program merytorycznie nie tylko wyszukiwał ciekawostki ale też robił ciekawe parodie zawodników, trenerów, działaczy cos ww typie naszego Majewskiego teraz

RAN wychował pokolenia niemieckich komentatorów i publicystów 'bundesligowych' m.in Jörg Wontorra który dziś prowadzi program na DSF

RAN leciał w sobote o 17:45 i w niedziele o 18:30, czyli kilkanaście minut po końcu kolejki bundesligi. Czasem nawet było wydanie specjalne RAN FUSSBALL LIVE i leciały ciekawe mecze bundesligi m.in Bayern Monachium- Bayer Leverkusen

RAN zszedł z anteny gdy koncern medialny mający SAT 1 i Premier stracił prawa do pokazywnia skrótów i meczów Bundesligi

LAOLA na DSF tez ogladałem ale byłą fajna dopóki pokazywałą skróty ligi hiszpańskiej i włoskiej potem sama francuska i kilka meczy angielskiej to juz nie było to
vim vi repellere licet

Wróć do „Niemcy”