VfB Stuttgart

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0

Postautor: Luber0 » pt 14.07.2006 20:05

Były już obrońca VfB Stuttgart Marcel Schuon, nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu i w najbliższym czasie opuści Stuttgart.

21- letnim piłkarzem zainteresowanie wyraziły już kluby z II Bundesligi, m.in. TuS Koblenz, SpVgg Unterchaching oraz Kickers Offenbach.

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » pt 21.07.2006 22:12

Prezydent Villarreal Fernando Roig ujawnił, że klub sprzeda latem obrońcę Juana Pablo Sorina.
30-letni reprezentant Argentyny ma kontrakt ważny do 2008 roku, ale w ostatnim sezonie nie grał już tak często i teraz opuści El Madrigal.

Sorinem interesuje się parę klubów, w tym VfB Stuttgart, a Roig przyznał, że pojawiły się już pierwsze oferty i prowadzone są negocjacje.

- Negocjumemy odejście Sorina tego lata. Jego sprzedaż jest niemal pewna z wielu powodów. Mamy parę ofert - powiedział Roig

Jest to świetny gracz, jednak wątpię że przejdzie do Stuttgartu, który o nic w Europie nawet nie gra

Awatar użytkownika
Cris7
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 3

Postautor: Cris7 » pt 21.07.2006 23:25

Luber0 pisze:Jest to świetny gracz, jednak wątpię że przejdzie do Stuttgartu, który o nic w Europie nawet nie gra

A kto inny jest zainteresowany Sorinem?Nie ukrywajmy....Sorin prochu już nie wymyśli :wink: Powoli dobijać będzie do końca swojej kariery. Myślę, że żegna się z reprezentacją i grą na najwyższym poziomie.
United Road, take me home
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United road

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » sob 22.07.2006 10:42

Cris7 pisze:
Luber0 pisze:Jest to świetny gracz, jednak wątpię że przejdzie do Stuttgartu, który o nic w Europie nawet nie gra

A kto inny jest zainteresowany Sorinem?Nie ukrywajmy....Sorin prochu już nie wymyśli :wink: Powoli dobijać będzie do końca swojej kariery. Myślę, że żegna się z reprezentacją i grą na najwyższym poziomie.

Zainteresowany jest także Tottenham i Inter :)

Adrian Firek
Żenujący nabijacz :/

Postautor: Adrian Firek » ndz 23.07.2006 7:43

Mam prośbę powiedzcie mi tylko te odpowiedzi bo robię stronę o Timo i potrzebne mi są te wiadomości 8)
Wychowankiem jakiego klubu jest Timo Hildebrand ?
Przez ile minut Timo Hildebrand był niepokonany w lidze niemieckiej, czym ustanowił swoisty rekord Bundesligi pod względem liczby minut bez wpuszczonego gola.?
Proszę o pomoc :twisted:

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » ndz 23.07.2006 12:09

Pojawiła się wiadomość że Marsylia jest zainteresowana Ludoviciem Magnin i ewentualna kwota transferu to 2 mln euro. Jak dla mnie to śmieszna suma, mam nadzieję że VFB go nie sprzeda, no chyba że pozyskają w jego miejsce Sorina.

Awatar użytkownika
olson
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: olson » ndz 23.07.2006 14:11

Adrian Firek pisze:Wychowankiem jakiego klubu jest Timo Hildebrand ?

W pilce seniorskiej gral tylko w VFB, wczesniej w zespolach mlodziezowych tegoz klubu i FV 1911 Hofheim/Ried.

Adrian Firek pisze:Przez ile minut Timo Hildebrand był niepokonany w lidze niemieckiej, czym ustanowił swoisty rekord Bundesligi pod względem liczby minut bez wpuszczonego gola.?

Kilkanascie meczy. Z reszta ta 1. bramka stracona zostala zdobyta nieprawidlowo. Popytaj na forach o VFB.

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » ndz 30.07.2006 21:17

VfB Stuttgart po bardzo ciekawym meczu pokonało Olympiakos Pireus 1:0. Gola na wagę wygranej strzelił napastnik, Mario Gomez.

W spotkaniu tym udział wzięli wszyscy piłkarze, którzy będą brani pod uwagę, przy wystawianiu składu, przez Armina Veh.

VfB Stuttgart 1:0 Olympiakos Pireus

Skład VfB:
Hildebrand – Osorio, Babbel (46. Tasci), Delpierre, Hitzlsperger (58. Magnin) – Hilbert, Meira (C) (65. Gentner), Pardo (77. Zivkovic), Bierofka (46. da Silva) – Tomasson (71. Cacau), Gomez (46. Streller)

Skład Olympiakosu:
Butina – Julio Cesar (46. Pantos), Anatolakis (46. Patsatzoglou), Zewlakow (46. Kostoulas) – Kafes (46. Ne), Stoltidis (46. Taralidis), Rivaldo (46. Maric), Georgatos (67. Domi) – Konstantinou (46. Pappas), Okkas (46. Borja), Djordjevic (C) (46. Castillo)

Wreszcie wygrana VFB z niezłym Olympiakosem. Napawa optymizmem

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » sob 12.08.2006 17:39

ale niespodzianke sprawili swoim fanom ... nie widzialem meczu bo polsacik sport juz nie ma praw .. ale sam wynik mnie zwalil z fotela ... oj mieliscie racje ze norymbergia bedzie silna w tym sezonie ( albo to tylko przypadek .. tak zwany wypadek przy pracy ... ) nie wiem , jak mowie meczu nie widzialem.
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » sob 12.08.2006 18:44

rebuzz pisze:ale niespodzianke sprawili swoim fanom ... nie widzialem meczu bo polsacik sport juz nie ma praw .. ale sam wynik mnie zwalil z fotela ... oj mieliscie racje ze norymbergia bedzie silna w tym sezonie ( albo to tylko przypadek .. tak zwany wypadek przy pracy ... ) nie wiem , jak mowie meczu nie widzialem.

Ładny mecz, oglądałem na Sat 1. Bramki wpadały aż miło dla FCN. A w zewszłym roku takie zakupy i takie aspiracjre. Teraz tylko środek tabeli.
ObrazekObrazek

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » sob 12.08.2006 21:23

Nurnberg musi byc silne w tym sezonie. Jak pisałem czarny koń moim zdaniem ale na zajęcie miejsc do 7, bo nie oczywiście na mistrzostwo. Ambicje są, tak dalej.

Awatar użytkownika
Corinthians
Vamos Argentina!
Kontaktowanie:

Postautor: Corinthians » sob 12.08.2006 22:42

W Stuttgarcie kolejny sezon rozpoczął się tak samo. Duże ambicje i słaby początek. Pamiętam jak rok temu tylko remis na inauguracje z Duisburgiem i porażka po pięknym meczu z Kolonią.
Dziś rywal był silniejszy, bo też mierzy w puchary, ale jednak w ostatnich latach to VfB odnosiło sukcesy.
Wg mnie temu zespołowi brakuje dobrego trenera, bo Armin Veh to jest młody trener, który jeszcze nie miał na sobie takiej odpowiedzialności. A przecież kasa jest w tym klubie, więc nie wiem czemu nie zainwestowali w nowego trenera. Chyba byłoby lepsze to niż szukanie gwiazd w Meksyku, bo jak widać Osorio i Pardo nie bardzo jak na razie radzą sobie w Niemczech.
Jeden mecz a mówi bardzo dużo, sądze, że Stuttgart znów będzie w środku tabeli i powrócą suche lata dla tego klubu.
Może trzeba przywrócić Ljuboję do składu, może on coś pomoże?
Miejmy nadzieję, że wybuchnie talent Mario Gomeza, i to będzie lek na całe zło, bo potencjał nie wątpliwie jest, a przydałby się kolejny zespół, który mógłby powalczyć o najwyższe lokaty :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » sob 12.08.2006 23:12

Corinthians pisze:W Stuttgarcie kolejny sezon rozpoczął się tak samo. Duże ambicje i słaby początek. Pamiętam jak rok temu tylko remis na inauguracje z Duisburgiem i porażka po pięknym meczu z Kolonią.
Dziś rywal był silniejszy, bo też mierzy w puchary, ale jednak w ostatnich latach to VfB odnosiło sukcesy.
Wg mnie temu zespołowi brakuje dobrego trenera, bo Armin Veh to jest młody trener, który jeszcze nie miał na sobie takiej odpowiedzialności. A przecież kasa jest w tym klubie, więc nie wiem czemu nie zainwestowali w nowego trenera. Chyba byłoby lepsze to niż szukanie gwiazd w Meksyku, bo jak widać Osorio i Pardo nie bardzo jak na razie radzą sobie w Niemczech.
Jeden mecz a mówi bardzo dużo, sądze, że Stuttgart znów będzie w środku tabeli i powrócą suche lata dla tego klubu.
Może trzeba przywrócić Ljuboję do składu, może on coś pomoże?
Miejmy nadzieję, że wybuchnie talent Mario Gomeza, i to będzie lek na całe zło, bo potencjał nie wątpliwie jest, a przydałby się kolejny zespół, który mógłby powalczyć o najwyższe lokaty :)

Był Trapattoni i nic nie zrobił. A przecież trener to wielki.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Corinthians
Vamos Argentina!
Kontaktowanie:

Postautor: Corinthians » sob 12.08.2006 23:14

Ebi pisze:Był Trapattoni i nic nie zrobił. A przecież trener to wielki.

No i co z tego?

Napisałem, że potrzebny jest dobry trener, a nie wielki.
Obrazek

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » ndz 13.08.2006 22:32

Może Magath znów by coś złożył z tego składu. W Bayernie tak sobie mu idzie a w Stuttgarcie mu sie świetnie pracowało. Kto wie

Wróć do „Niemcy”