Ebi

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Piter26
Junior
Junior
Reputacja: 0

Ebi

Postautor: Piter26 » śr 26.01.2005 18:35

Piszcie co sdzicie o debiucie Smolarka w Borussi.. Czy utrzyma taka forme do koDca sezonu????

Awatar użytkownika
Tweety
Junior
Junior

Postautor: Tweety » śr 26.01.2005 19:21

Smolarek zagrał nieźle. Do tego jeszcze bramka. Jednak często bywa tak iż zawodnik zagra jeden mecz nawet dobrze a potem i tak przesxiedzi na ławie całą rundę. Nie ma co wpadać w zachwyt. Jeśli w ciągu kilku następnych meczy zaprezentuje podobną formę (lub lepszą) to myśle że Borussia będzie chciała go pozyskać definitywnie.
Ich Bin Ein Fan Von BAYERN MUNCHEN!!!!

Awatar użytkownika
LAZIO
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: LAZIO » śr 26.01.2005 19:57

hmm no super ze strzelil bramke w swoim debicuie mam nadzeje ze bedzie tak dalej :P :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Loczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 2

Re: Ebi

Postautor: Loczek » śr 26.01.2005 21:06

Piter26 pisze:Piszcie co sdzicie o debiucie Smolarka w Borussi.. Czy utrzyma taka forme do koDca sezonu????

Jak tutaj mówić o formie, skoro Euzebiusz Smolarek zagrał dopero jedno spotkanie? Zabawne stwierdzenie.
Ebi jest moim zdaniem najbardziej niedocenianym zawodnikiem, jeżeli chodzi o możliwość powołania do Kadry Narodowej. Piłkarz ten naprawdę potrafi zagrać kilka meczy na bardzo wysokim poziomie. No, ale klapki na oczach Janasa widać są niezłomne.
Po drugie, bramka, którą strzelił Polak w ostatniej kolejce była dowodem na to, że Ebi umie strzelać nie tylko w Eredivisie, ale i w silniejszej lidze.
Zrzędła mina jednego z kibiców Borussi, ktory na tym forum wypowiadał się na temat tego transferu z bojaźnią i niedowierzaniem.
Mam tylko nadzieję, że Ebi nie utopi się w nazwiskach Dortmundu i znajdzie miejsce w podstawowym składzie już niebawem.
Czas pokaże, czy mam rację.

Awatar użytkownika
mimek
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: mimek » śr 26.01.2005 21:55

Loczek pisze:Ebi jest moim zdaniem najbardziej niedocenianym zawodnikiem, jeżeli chodzi o możliwość powołania do Kadry Narodowej. Piłkarz ten naprawdę potrafi zagrać kilka meczy na bardzo wysokim poziomie. No, ale klapki na oczach Janasa widać są niezłomne.
Po drugie, bramka, którą strzelił Polak w ostatniej kolejce była dowodem na to, że Ebi umie strzelać nie tylko w Eredivisie, ale i w silniejszej lidze.
Zrzędła mina jednego z kibiców Borussi, ktory na tym forum wypowiadał się na temat tego transferu z bojaźnią i niedowierzaniem.
Mam tylko nadzieję, że Ebi nie utopi się w nazwiskach Dortmundu i znajdzie miejsce w podstawowym składzie już niebawem.
Czas pokaże, czy mam rację.
Dobrze powiedziane, w koncu Ebi przed Mistrzostwami Świata w 2002 byl uwazany za najwiekszy talent, pech chcial, ze zlapal kontuzje i nie pojechal do Korei i Japonii, moim zdaniem gdyby nie ta kontuzja to Smolarek pokazalby juz klase na mundialu. Wracajac do jego obecnej sytuacji to Janas predzej czy pozniej i tak powola go do kadry i wtedy przekona sie o jego umiejetnosciach :D
FEYENOORD
Sterk in Rotterdam, Sterk in Nederland
Niets is sterker dan dat ene woord
FEYENOORD, MIJN FEYENOORD

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » śr 26.01.2005 22:18

Loczek pisze:Po drugie, bramka, którą strzelił Polak w ostatniej kolejce była dowodem na to, że Ebi umie strzelać nie tylko w Eredivisie, ale i w silniejszej lidze.
.

ehhh loczek :) przeczytaj sobie jeszcze raz moja wypowiedz a potem wyglaszaj opinie na temat mimiki mojej twarzy :lol: Jak przeczytasz jeszcze raz to napewno nie powtorzysz tych slow ktore napsiales :)

pozdrawiam
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Awatar użytkownika
Matiz117
Skład C
Skład C
Kontaktowanie:

Postautor: Matiz117 » sob 19.02.2005 22:34

Smolarek jest cool! Poznali sie na jego talencie w Borussi

Awatar użytkownika
luk1208
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: luk1208 » ndz 20.02.2005 0:09

uważałem smolarka za wielki talent, ale chyba zaszkodziły mu kontuzje i brak zaufania trenerów!! moze jeszcze sie odnajdzie i pokaże prawdziwą klase, bo jest jeszcze młody i powinien być z niego pożytek :lol:
A jak zagrał w meczu z Bayernem bo nie mogłem oglądac tego meczu?????

mathiasek12
Żenujący nabijacz :/

Postautor: mathiasek12 » ndz 20.02.2005 14:19

deniut mial piekny ale potem juz nie bylo tak rozowo :( gral walecznie ale coz z tego sam meczów nie wygra

Awatar użytkownika
w00jtas
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: w00jtas » pn 21.02.2005 21:34

Bert van Marwaijk zaufal Ebiemu w Feyenordzie i go nie zawiodl w Borussi narazie tez go nie zawodzi mam nadzieje ze po sezonie Dortmund podpisze z Ebim kontrakt bo to jest mlody przyszlosciowy zawodnik i Borussia mogla by miec z niego duzo radochy... pokazal juz na co go stac trudno mu samemu bylo walczyc z taka poterzna firma ja Bayer M.

mathiasek12

Postautor: mathiasek12 » pn 21.02.2005 21:40

masz racje tylko jest jedno ale bvb moze zbankrutowac :(

Awatar użytkownika
pippen
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: pippen » pn 21.02.2005 22:19

mathiasek12 pisze:masz racje tylko jest jedno ale bvb moze zbankrutowac :(

Ale to Ebiego nie musi denerwować, jak się dobrze pokaże w kolejnych meczach to się jeszce bardzie wypromuje, a przeciez jest wypozyczony z Feyenordu tylko.

mathiasek12

Postautor: mathiasek12 » wt 22.02.2005 13:22

no tak rozumiem ale wisz jabym wolał zeby go kupil jakis nawet slabszy klub niz feyenoord albo tam sie zmienil trener bo po wypozyczeniu eb wroci do holandi i znow zagrzeje ławe

Awatar użytkownika
w00jtas
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: w00jtas » wt 22.02.2005 13:31

Borussia chce sprzedac zawodnikow najlepiej zarabiajacych wiec beda mieli waska kadre i jakies pieniazki znajda sie na Ebiego jak nie na transfer definitywny to wypozyczenie jezeli Ruud Gullit nie przekona sie do Smolarka... osobiscie uwazam ze gral w poprzednim sezonie lepiej niz Castelen w obecnym

Awatar użytkownika
kama_reda
Rodowity Bawarczyk
Kontaktowanie:

Postautor: kama_reda » wt 22.02.2005 14:58

Ebi w meczu z Bayernem otrzymal note 6 (czyli najgorszą z możliwych, występ poniżej krytyki), owszem mial 2 dobre mecze, ale aby zostać na stale w Dortmundzie musi niewątpliwie pokazać coś wiecej nich dotychczas, takie jest moje zdanie.

FC Bayern forever number one

Wróć do „Niemcy”