Ebi

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
bobi
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: bobi » ndz 27.03.2005 23:17

Kuchar pisze:mimek smolarek nie moze wiecznie grac w Borussi-to wyjasnienie pierwszego zdania

a repce nie powinien grac bo uwazam ze sa lepsi od niego :twisted: (np. Kosa, choc chwilowo bez formy, to na pewno jest lepszy od smolarka)

tatus mu zalatwil gre w repce(takie jest moje zdanie)

Zupelnie sie z toba nie zgadzam. Moim zdaniem Kosa nie powinien grac w repce a Smolarek powinien poniewaz Kosa jest bez formy i bez ogrania w meczach bo w swojej druzynie praktycznie wogole nie gra. Zas Smolarek wrecz przeciwnie. Gra w meczach i nadodatek gra bardzo dobrze. Moim zdaniem Janas powinien puscic Smolarka od poczatku meczu. Mam nadzieje ze znowu zagra bardzo dobrze, tak jak w meczu z Azerami, moze i nawet lepie :D j

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 197

Postautor: petru » pn 28.03.2005 1:00

To jest qrcze magia jak tu się tematu dublują :evil:. Ta sama dyskusja toczy się w temacie http://www.pilka.pl/forum/viewtopic.php?p=49774#49774 . chociaż tam jush zbacza powoli ku obsadzie prawego skrzydła reprezentacyjnego...

A żeby roluźnić dyskusję oto co powiedział Ebi przed meczem z Azerami:

niejaka piłka nożna pisze:90 minut z Euzebiuszem SMOLARKIEM
Wiedziałem, że wrócę
Korespondencja z Niemiec
- Po ponad rocznej przerwie doczekał się pan w końcu powołanie do reprezentacji...
- I bardzo się z tego powodu cieszę - mówi pomocnik Borussii Dortmund. - Wiedziałem, że selekcjoner Paweł Janas o mnie nie zapomni.
- Ale za to z powodu dwóch meczów eliminacyjnych trzeba będzie spędzić Wielkanoc poza domem. Martwi to pana?
- Dla reprezentacji warto się poświęcać. Gdybym nie otrzymał powołania, to siedziałbym u rodziców w Holandii i nie robił nic sensownego. A tak mogę się przyczynić do awansu biało-czerwonych do mistrzostw świata!
- Dlaczego wcześniej nie mógł się pan dogadać z selekcjonerem?
- Nie wiem. Jakoś nie mieliśmy dotychczas do siebie szczęścia. Gdy nawet byłem powoływany - jeszcze jako zawodnik Feyenoordu - to nie mogłem przyjechać, ponieważ Holendrzy nie wyrazili na to zgody. To nie mogło podobać się selekcjonerowi i może dlatego żywił do mnie urazę. Najważniejsze, że teraz wszystko jest już w porządku.
- O pana nominację walczył też Włodzimierz Smolarek - ojciec, ale także kolega Janosika z reprezentacji sprzed dwudziestu lat. Może tata niepotrzebnie się wtrącał i tylko pogarszał sytuację?
- Tata miał prawo mówić co uważa, a Janas nie powinien na to zwracać uwagi. Na szczęście panowie wszystko między sobą wyjaśnili i bardzo się cieszę, bo cały czas chcę być reprezentantem Polski.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
RoRo
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: RoRo » pn 28.03.2005 17:01

Nie no chlopak zaluzyl sobie na gre w reprezentacji. Przeciez my nie mamy tam jakis ze robertów czy C. Ronaldów :D:D Dobrze gra w Borussi to teraz sa tego efekty i juz. Na pewno lepiej w ostatnim meczu wypadl od Kosowskiego i tyle ... Moze w nastepnym meczu bedzie juz gral jak leszcz ?? Wtedy przejdzie wam optymizm :D Wogole to on nie jest jaka wielka gwiazda, ale to ze gra w Borussi o czyms swiadczy co nie ?? Miedzy innymi o tym ze Van Marwiijk go lubi, :D ale to na marginesie :D

Zobaczymy jak mu bedzie szlo .... pozyjemy zobaczymy
Obrazek

RoRo - Najbardziej pomocny forumowicz sezonu 2004/2005 :]

Awatar użytkownika
luk1208
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: luk1208 » pn 28.03.2005 21:31

ciesze sie ze Smolarek odzyskał forme w borussi, bo jest naprawde dobrym piłkarzem !!
w reprezentacji powinien grac za kosowskiego, który jest w słabszej dyspozycji o ebiego i w srode moze zagra od pierwszej minuty z irlandią!!!

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » czw 31.03.2005 12:12

No pewnie. Człowieku Włodek Smolarek i Ebi Smolarek to moja rodzinka. Może go pozdrowię.

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 197

Postautor: petru » czw 31.03.2005 15:57

Ebi pisze:No pewnie. Człowieku Włodek Smolarek i Ebi Smolarek to moja rodzinka. Może go pozdrowię.

Zrobisz Smolarkowi taką łachę :shock:? :twisted:

W temacie o pewniakach w kadrze Janasa, pisałem, że to Smolarek, a nie Mila potrzebuje pchania go do reprezentacji, wystawiania w pierwszej 11 i ogrywania się. Widać było wczoraj jak się mnie słucha nasz trener narodu :twisted:, nawet lobbing tatusia nie pomógł i na boisku zobaczyliśmy starego dobrego Bartosza "Zapomniałem Koszulki" Karwana. No efekt, widać było, opłakany. Prawdopodobnie Janas pójdzie w następnym meczu po rozum do Listka i wystawi tego co powienien (chociaż kiedyś tak myślałem z Rasiakiem, a on dalej suszył szczudły na murawie obok Żurawia, zamiast Frankowskiego). W każdym razie jak to mówią chłopak ma "papiery na granie" (tylko czy Janas umie czytać :roll:).

W każdym razie wiary nie można tracić, kiedy w każdym meczu Borussi strzeli hattricka, może zagra w podstawowym składzie 8).
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » czw 31.03.2005 21:38

Cały stadion skandował nazwisko Smolarek. Chcieli żeby wszedł. Smolarek znacznie by ożywił gre Polaków. Mila miał wejście smoka. Przez 20 minut zdobył żółta kartkę, kilka stra i niecelnych podań. Brawo Janas. Ma się treneserskiego nosa. Ale lubi.,e Janasa. Choc robi błędy.

Awatar użytkownika
metol
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 3
Kontaktowanie:

Postautor: metol » czw 31.03.2005 22:34

Ale ja strasznie nie lubie Janasa :!: Przecież gdyby nie to ze media i kibole domagały się by w kadrze grał Frankowski to pewnie do teraz by grał Rasiak w pdst. 11!! Przecież to jest chore!! Nie wiem po co on go wpuszczał w ostatnim meczu. Przecież on chyba tylko ze dwa razy dotknął piłki... Podobna sprawa jest z Kałużnym i Karwanem. Moim zdaniem lepiej już zeby grał ten Sobolewski lub Mila a za Karwana EBI!! Przecież jak Janas mu nie da szansy to nie pokarze tego co potrafi. Wydaje mi się ze bedzie taka sama sytuacja jak z Frankowskim, ze media bedą chciały by Ebi grał a Janas oczywiście uparcie bedzie odmawiał... Ale teraz wystarczy porównać gre Frankowskiego z grą Rasiaka? Nie ma chyba najmniejszego sensu... Przecież jak się patrzy na tego Drewniaka to się zastanawiam dlaczego on nie został golfistą albo drwalem...
Evertonians are born, not manufactured. We do not choose - we are chosen. Those that understand need no explanation.
www.EvertonPoland.com
EvertonPoland.com na facebooku.
EvertonPoland.com na Google +
Twitter

Awatar użytkownika
magus
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: magus » pt 01.04.2005 8:24

Janas mi te ż bardzo nie przypadł do gustu. Media, piłkarze-wszscy go niemal błagali aby powołal Frankowskiego. Widać, nie żałuje swojej decyzjii, skoro Franek stał się pierwszym zawodnikiem reprezentacji Polski. Smolarek jest dobry, niedługo będzie nawet bardzo dobry, jego osiągnięcie(najlepszy transfer w przerwie zimowej)jest na jego rozwój bardzo dobre. Nikt się nie spodziewał, że tak szybko Ebi stanie się pierwszo rządnym zawodnikiem Borussi. Jeśli działacze z Dortmundu nie sprzedadzą Rosickiego, to Smolarek będzie tworzył z nim bardzo dobry duet, z czego Borussia może powalczyć nawet w europejskich pucharach.
Obrazek

Awatar użytkownika
patryk89
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: patryk89 » ndz 03.04.2005 18:13

Smolarek strzela kolejną bramke w meczu z Herhta BSC jak narazie wynik 2-0 dla BVB :D

Awatar użytkownika
Corinthians
Vamos Argentina!
Kontaktowanie:

Postautor: Corinthians » ndz 03.04.2005 18:29

Brawo Ebi! widać, że jest w formie.
Obrazek

Kaczormistrz
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kaczormistrz » ndz 03.04.2005 20:10

mam nadzieje ze BVB wykupi smolarka na stale on w feyenordzie sie marnuje siedzi na lawce i nic a w dortmundzie gra pelne mecze po 90 minut i sie chlopak rozwija i niech zostanie w BVB
Obrazek

Awatar użytkownika
magus
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: magus » ndz 03.04.2005 20:45

Smolarkiem poważnie zainteresowany jest Bayern Monachium. Jednak ja na miejscu Ebiego wybrałbym Dortmund, zaaklimatyzował się tu i stał się od razu prawdziwą gwiazdą. Mam nadzieję, że też tak wybierze, zamiast wielkiech kasy i siedzenia na ławce rezerwowych.
Obrazek

Awatar użytkownika
luk1208
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: luk1208 » ndz 03.04.2005 20:54

wreszcie Smolarek pokazuje ze potrafi grac na wysokim poziomie :lol:
mam nadzieje ze zostanie w Borussi na nastepny sezon !!!
dzisiaj bramka i asysta, tylko szkoda ze nie oglądłem meczu ( żałoba na polsacie) bo czekałem na niego :!:

Awatar użytkownika
magus
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: magus » ndz 03.04.2005 21:35

Ebi to ogromny talent, pokazuje swoje możliwości grając w Borussi. Przez to Borussia, może jeszcze awansować do Pucharu UEFA!!!
Obrazek

Wróć do „Niemcy”