Bayern - Borussia

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 751

Bayern - Borussia

Postautor: Tomusmc » ndz 14.08.2016 21:44

Hajto jak zwykle pierdoli takie głupoty i jak zawsze uwielbiam jak w ogóle Borek na to nie reaguje tylko milczy albo zmienia temat ;)
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 193

Bayern - Borussia

Postautor: kaczy » ndz 14.08.2016 22:19

Tomusmc pisze:Hajto jak zwykle pierdoli takie głupoty i jak zawsze uwielbiam jak w ogóle Borek na to nie reaguje tylko milczy albo zmienia temat ;)

Kiedyś gdy próbował poprawiać jego kocopoły i wchodzić w polemikę to Tomek zawsze podkreślał, że trochę kopał w piłkę i też ma nie mniejszą wiedzę :)

Wynik raczej nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Wydaje mi się, że Borussia ma duże szanse na nawiązanie równorzędnej walki aż do ostatniej kolejki.
Ten młody na prawej obronie może grać pierwsze skrzypce, tym bardziej, że trener prawdopodobnie nie lubi Polaków, i będzie faworyzował swojego rodaka. Później być może, będzie mógł zapisać na swoje konto oszlifowanie diamentu niemieckiej piłki, więc wiadomo, na kogo bardziej opłaca mu się stawiać

blackmore
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 163

Bayern - Borussia

Postautor: blackmore » ndz 14.08.2016 22:25

kaczy pisze:Source of the post Wynik raczej nie odzwierciedla przebiegu spotkania.

Nie odzwierciedla, przecież do 40 minuty było 9:0 w strzałach na korzyść Borussi, a Aubameyang w wybornej dla siebie okazji uderzył o ułamek sekundy za późno, a to wystarczyło, żeby zostać zablokowanym przez Javiego Martíneza. Dlatego trochę winię Tuchela, ponieważ narzucił swojej drużynie grę bardzo wysokim pressingiem i stąd tyle wykreowanych sytuacji, ale moim zdaniem wyszło większe doświadczenie Bawarczyków. Wytrzymali napór, a później spokojnie punktowali. Już przed przerwą Vidal miał setkę, ale nie trafił z dwóch metrów, co było zapowiedzią, że nawał BVB może się na nic zdać.

Dodajmy do tego ewidentny karny po ręce Alonso przy 0:0.

Awatar użytkownika
rekinho
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 940

Bayern - Borussia

Postautor: rekinho » ndz 14.08.2016 22:31

Professor Chaos pisze:Source of the post Ribery ma immunitet. Za to kilka meczów zawieszenia powinno być.
stop islamizacji superpucharu niemiec

Awatar użytkownika
Kubski145
Skład B
Skład B
Reputacja: 7

Bayern - Borussia

Postautor: Kubski145 » ndz 14.08.2016 23:37

Ja nie wiem co wy macie do Hajty? - Naprawdę bardzo ciekawie opowiada. Na pewno wolę takiego Hajtę niż wyuczonych komentatorków co wyczytają sobie ciekawostki z neta czy tylko ograniczają się do komentowania sytuacji. Naprawdę uwielbiam jak jakiś fajny mecz skomentuje duet Borek-Hajto.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Bayern - Borussia

Postautor: Tomusmc » ndz 14.08.2016 23:42

Kubski145 pisze:Source of the post Ja nie wiem co wy macie do Hajty? - Naprawdę bardzo ciekawie opowiada. Na pewno wolę takiego Hajtę niż wyuczonych komentatorków co wyczytają sobie ciekawostki z neta czy tylko ograniczają się do komentowania sytuacji. Naprawdę uwielbiam jak jakiś fajny mecz skomentuje duet Borek-Hajto.

Jest słaby i tyle. Nikt nie czyta ciekawostek z neta. Jeśli oglądasz mecze na C+ i słyszysz Twarowskiego, Glenia, Pełkę czy Nahornego, a nawet komentatorów z Eleven to różnica jest kolosalna. Hajto wali ciągle te same teksty, mówi, że zrobiłby to lepiej albo poleca inne zagranie. To trochę irytuje, nawet Borka

Obrazek

Awatar użytkownika
Kubski145
Skład B
Skład B

Bayern - Borussia

Postautor: Kubski145 » ndz 14.08.2016 23:44

Tomusmc pisze:Source of the post
Kubski145 pisze:Source of the post Ja nie wiem co wy macie do Hajty? - Naprawdę bardzo ciekawie opowiada. Na pewno wolę takiego Hajtę niż wyuczonych komentatorków co wyczytają sobie ciekawostki z neta czy tylko ograniczają się do komentowania sytuacji. Naprawdę uwielbiam jak jakiś fajny mecz skomentuje duet Borek-Hajto.

Jest słaby i tyle. Nikt nie czyta ciekawostek z neta. Jeśli oglądasz mecze na C+ i słyszysz Twarowskiego, Glenia, Pełkę czy Nahornego, a nawet komentatorów z Eleven to różnica jest kolosalna. Hajto wali ciągle te same teksty, mówi, że zrobiłby to lepiej albo poleca inne zagranie. To trochę irytuje, nawet Borka

No może nie z neta, ale wielu komentatorów ma dużo faktów zapisanych na kartce, a Hajto mi się wydaję leci na spontanie i opowiada korzystając z autopsji i własnych przeżyć.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Bayern - Borussia

Postautor: Tomusmc » ndz 14.08.2016 23:47

To się zgadza, miał jako taką karierę, ale ona jest dawno za nim. Sam wiele nie osiągnął, a mówi jak ma grać BVB czy Bayern (odnośnie dzisiejszego meczu) :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
Kubski145
Skład B
Skład B

Bayern - Borussia

Postautor: Kubski145 » ndz 14.08.2016 23:55

A właśnie tak mnie teraz naszło? - Który asystent głównego komentatora lepszy M.Żewłakow czy T.Hajto wg was?

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Bayern - Borussia

Postautor: Tomusmc » pn 15.08.2016 0:08

Nahorny ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Biały
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 25

Bayern - Borussia

Postautor: Biały » pn 15.08.2016 0:40

Kubski145 pisze:Source of the post A właśnie tak mnie teraz naszło? - Który asystent głównego komentatora lepszy M.Żewłakow czy T.Hajto wg was?

Obaj bardzo słabi, najlepiej wypada chyba Radosław Gilewicz. Węgrzyna też się świetnie słucha, w fajny sposób oddaje to co dzieje się na boisku.

Wróć do „Niemcy”