Puchar Niemiec

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1276

Re: Puchar Niemiec

Postautor: League » pn 19.05.2014 7:10

Rezus pisze:Wiedzcie teraz jak się czują kibice Milanu po słynnym golu Muntariego z Juventusem.

i tak byście sezon przegrali więc.
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 745

Postautor: Rezus » pn 19.05.2014 7:36

League pisze:więc.

możesz się już zamknąć.
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1276

Postautor: League » pn 19.05.2014 7:45

Rezus pisze:
League pisze:więc.

możesz się już zamknąć.

płacz dalej po golu muntariego gdzie porównanie do pucharu niemiec jest śmieszne gdy tu decyduje jeden mecz a nie sezon gdzie milan jest za słaby by grać dobrze kilka meczów pod rząd to raz, Nawet jeśli Milan wygrałby wtedy i tak byście sezon przegrali.
a dwa w meczu juve milan sędzia mylił się w obie strony i juve powinien mieć karnego i milan grać w 10.Ale niektórzy milaniści dalej płaczą o mitycznym golu muntariego :roftl3:
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak
Reputacja: 0

Postautor: Michał M » pn 19.05.2014 9:27

Aker pisze:Michal jaki spalony? Zadna gazeta w Niemczech nawet pol slowem nie wspomniala zeby byl spalony.

OK, to nawet jeśli nie było spalonego - Twoje twierdzenia o tym, że Bayern ma po swojej stronie sędziów (kupił ich???) są niedorzeczne. Akcja szła bardzo szybko i sędziowie mogli się pomylić - i się pomylili. W drugą stronę też równie dobrze mogli się pomylić. A była to 65 min. i Bayernowi pozostawało jeszcze 25 min. na ewentualne odrobienie strat z dwiema możliwościami zmian w tym momencie - naprawdę trudno przewidzieć czy końcowy wynik brzmiałby 1:0 dla Dortmundu.

Też jestem za wprowadzeniem technologii, żeby uniknąć podobnych błędów, ale nie wystarczy w mojej opinii sama technologia goal-line - trzeba jeszcze coś zrobić ze spalonymi. Chyba, że zlikwidować je w cholerę i nie będzie problemu :).

Ta "bramka" Hummelsa to i tak jest nic w porównaniu z "golem" Kiesslinga, dzięki któremu być może Leverkusen zagra w LM w przyszłym sezonie. Jest rzeczywiście trochę roboty przed DFB, ale w marcu niemieckie kluby większością stwierdziły, ze "technologia goal-line jest zbyt droga"...notabene tak Bayern jak i Borussia głosowały za wprowadzeniem tej technologii.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon Fras
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Szymon Fras » pn 19.05.2014 9:55

Z drugiej strony taka piłka właśnie wywołuje tyle emocji tzn. te pomyłki sędziowskie. Ja także jestem za nowymi technologiami, ale ile nie byłoby dyskusji, gdyby technologia dominowała a mecze byłyby co chwilę zatrzymywane i pokazywane powtórki. Przecież i tak wiadomo, że w sporcie potrzebne jest szczęście i to ono sprzyja lepszym. W przyszłym roku być może ta bramka "wróci" do BVB. Z innej strony to i tak nie była 90, czy też 120 minuta, więc i tak nie wiadomo jakim wynikiem zakończyłoby się to spotkanie.
Piłka jest jedna a bramki są dwie... a na końcu i tak zawsze wygrywają-a... Polska :ozob:

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » pn 19.05.2014 13:50

http://sport.dziennik.pl/pilka-nozna/li ... zdjec.html

Ktoś wie z jakiej okazji tam trafił? Na zaproszenie czyjeś?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » pn 19.05.2014 14:48

Ok, już wiem.

Obrazek

Michale bonus dla Ciebie.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 377

Postautor: czarny samael » pn 19.05.2014 17:18

Ebi, z Twojego wpisu mam wrażenie, że stwierdzasz że jest spalony. A może jestem ślepy, ale jest ręka obrońcy FCB, tam gdzie jest noga piłkarza BVB, a ręka w ataku (piłkarza BVB) jeśli dobrze pamiętam wg przepisów ręki atakującego się nie liczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » pn 19.05.2014 23:14

czarny samael pisze:Ebi, z Twojego wpisu mam wrażenie, że stwierdzasz że jest spalony. A może jestem ślepy, ale jest ręka obrońcy FCB, tam gdzie jest noga piłkarza BVB, a ręka w ataku (piłkarza BVB) jeśli dobrze pamiętam wg przepisów ręki atakującego się nie liczy.

Właśnie stwierdzam, że nie ma spalonego, bo sam często zwracam uwagę na to, że spalony jest wówczas, kiedy wystaje część ciała, którą można przyjąć piłkę. Dlatego napisałem "Michale, bonus dla Ciebie", bo ten szedł w zaparte, że gol nieprawidłowy. Inna sprawa, że nadal nie widziałem dobrego ujęcia z linią bramkową, bo nie każdy wie, ale 3/4 piłki za linią to nie gol co niektórym forumowiczom trzeba było wybitnie tłumaczyć. Szkoda, że dalej nie ma animacji komputerowej a to nie problem - kiedyś pamiętam Real grał z Sevillą i Ramos wybijał piłkę, która w 95% przeszła linię i telewizja hiszpańska zrobiła animację, która jasno pokazała, że ciutkę do całego obwodu zabrakło. Media na całym świecie aż furczały po sobotnim meczu, mnóstwo wypowiedzi o oszustwie, złodziejstwie itp, jakieś żartobliwe fotoszopki nie tylko autorstwa Niemców, ale już solidnej fotki z daną sytuacją czy jakiejś analizy gola - nie ma.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 90

Postautor: Bassu » wt 03.03.2015 20:25

SG Dynamo Drezno: Wiegers - Erdmann, Hefele, Kreuzer, Teixeira - Eilers, P. Müller - Moll, Tekerci, Vrzogić - Andrich
Ławka rezerwowych: Kirsten, J. Müller, Durholtz, Fiel, Stefaniak, Comvalius, T. Müller

BVB: Langerak - Kirch, Subotić, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Kehl - Błaszczykowski, Kagawa, Reus - Immobile
Ławka rezerwowych: Weidenfeller, Dudziak, Sokratis, Bender, Kampl, Mkhitaryan, Ramos

Dobrze widzieć Kubę w 1 składzie. :beer:
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2076
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » wt 03.03.2015 20:28

Oglądałem pierwszą połowę Bayeru z 1FCK, dramat poziom, tyle niedokładności ze szok. Odechcialo mi się oglądać dalej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 90

Postautor: Bassu » wt 03.03.2015 20:34

Doping na BVB-Dresno mega mimo wszystko.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 405

Postautor: kaczy » śr 04.03.2015 19:06

Dzisiaj Bayern podejmuje Eintracht Braunschweig z 2 Bundesligi. Być może w bramce gości wystąpi Łukasz Gikiewicz.

Awatar użytkownika
Michał M
Bawarski Krzyżak

Postautor: Michał M » śr 04.03.2015 19:27

Bayern dzisiaj w pierwszym garniturze, co uważam za błąd/ przesadę Guardioli - taki Robben czy Neuer spokojnie mogliby odpocząć przed zbliżającym się angielskim tygodniem z LM:

Neuer - Rafinha, Boateng, Dante, Alaba - X. Alonso, Schweinsteiger - Goetze - Robben, Lewandowski. Ribery
Obrazek

Awatar użytkownika
BarcaQzYN
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 17

Postautor: BarcaQzYN » śr 04.03.2015 19:29

Też byłem przekonany, że Reina,Pizarro, Bernat, Rode, czy Badstuber wyjdą w pierwszym składzie..
No nic, w takim wypadku handicap wejdzie chyba jeszcze lżej.
"I Play For The Name On The Front Of My Jersey, Not The Back"

Wróć do „Niemcy”