Borussia Monchengladbach (zbiorczy)

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Corinthians
Vamos Argentina!
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Corinthians » pn 29.08.2005 21:05

Kamilo pisze:Mnie dziwi jedna sprawa.... Mimo, że klub nie osiąga sukcesów w lidze nie mówiąć już o arenie międzynarodowej (o której póki co mogą pomażyć). Jednak notuje bardzo dobre wyniki finansowe :!: Nie wiem jak to możliwe może ten koncer, który ich sponsoruje wykłada jakieś dodatkowe pieniądze :!: :?

Mają kasę, bo Borussie przejął koncern Kyocera. Koncern jest wielki i daja kupe kasy, dodatkowo Burussia zyskała troche kasy, bo sprzedała nazwę stadionu. Teraz się nazywa Kyocera Arena.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamilo
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilo » wt 30.08.2005 10:19

Corinthians pisze:Mają kasę, bo Borussie przejął koncern Kyocera. Koncern jest wielki i daja kupe kasy, dodatkowo Burussia zyskała troche kasy, bo sprzedała nazwę stadionu. Teraz się nazywa Kyocera Arena.

Wydaje mi się, że ten koncern ich nie przejął tylko są ich głównym sponsorem, o sprzedaniu nazwy stadionu też słyszałem. Trzeba pogratulować działaczą polityki finansowej. Szkoda, że takiego wyczucia nie miały władze Borussi Dortmund.
Tyskie- trudno dostępne w Champions League
http://www.fcbayern.pl

wesol305
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Borussia Monchengladbach

Postautor: wesol305 » pn 05.09.2005 18:25

Borussia ma kase bo kibicow maja prawdziwych zawsze duzo osob na stadionie i teraz zacznie sie gra Dortmund Stuttgart sa teraz slabe Borussia rozwali ich u siebie niewiem jak na wyjezdzie ale u siebie wygraja z nimi BVB gra fatalnie , Stuttgart tak samo a teraz ozbaczymy inna Borussie napewno nie spadanie do 2 Ligi A faworytem do tytulu jest rowniez HSV
Czesc interesuje sie Borussia Monchengladbach i szukam wszystkich kibicow w Polsce tego klubu , poneiwaz zakladam Fan Klub . Jestes Kibicem BMG ?? Zapisz sie www.members.lycos.co.uk/bmgladbach

Awatar użytkownika
Corinthians
Vamos Argentina!
Kontaktowanie:

Postautor: Corinthians » wt 20.09.2005 22:54

Czega jak czego, ale porażki Werderu ze źrebakami to się nie spodziewałem :shock: W prawdzie zwycięstką bramkę dla BMG zdobył... Bauman, ale to i tak niespodzianka. Werder wydawał się murowanym zwycięzcą meczu a tu taka niespodzianka. 3-2 z BVB, 5-1 z Lautern i 1-2 z BMG :shock: Nie wiem co myśleć o tym zespole. Zwątpiłem w ich szanse na mistrza. Z takimi zespołami nie mogą przegrywać. A dla Borussi brawa.
Obrazek

wesol305
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Borussia Monchengladbach

Postautor: wesol305 » sob 15.10.2005 11:44

Kto wam powiedzial o zmianie nazwy stadionu . Wcale jej nuie zmienili nadal nazywa sie Borussia-Park a Dortmund planuje juz zmiane nazwy stadionu bo nie maaj kasy , i chca w ten sposbio posplacac dlugi . Dzisiaj Borussia wygra w Stuttgarcie
Czesc interesuje sie Borussia Monchengladbach i szukam wszystkich kibicow w Polsce tego klubu , poneiwaz zakladam Fan Klub . Jestes Kibicem BMG ?? Zapisz sie www.members.lycos.co.uk/bmgladbach

Awatar użytkownika
kama_reda
Rodowity Bawarczyk
Kontaktowanie:

Postautor: kama_reda » ndz 04.12.2005 12:14

Dzisiaj, a właściwie wczoraj klub za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z napastnikiem Giovane Elberem.

Szkoda mi Elbera, bo to świetny piłkarz, wystąpił kilka razy w reprezentacji Brazylii, a tam konkurencja na tej pozycji jest przeogromna. Elber strzelał dużo bramek w barwach Bayernu (łącznie 92 - w oficjalnych meczach), a tego się tak łątwo nie zapomina, przynajmiej ja nie potrafie. Nie zasłużył sobie na taką końcówkę kariery, w Gladbach nie dostawał prawie w ogóle szansy gry (przez półtora roku 4 mecze - łącznie niecałe 50 minut). Liczę, że teraz w zimę znajdzie sobie jakiś klub i przygotuje się do kolejnej rundy. Oby omijały go kontuzje, bo niestety ostatnio sie przyczepiły do niego i nie chcą odejść.

Powodzenia Giovane.
Chciałem pozdrowić, Marylę Rodowicz.

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » pt 14.07.2006 19:57

Borussia Mönchengladbach wzmocniła swój skład zatrudniając pomocnika FC Basel Davida Degena. 23-letni reprezentant Szwajcarii podpisał ze Źrebakami trzyletni kontrakt, a pozostałych szczegółów transferu nie ujawniono

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » czw 20.07.2006 21:26

Dziś w Gladbach zjawił się Argentyńczyk, Federico Insua. Przechodzi on testy medyczne. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to być może jutro Insua podpisze kontrakt do 30 czerwca 2009 roku. Było by to duże wzmocnienie drugiej linni która po odeściu Broicha pozostała praktycznie bez klasycznego ofensywnego pomocnika, bez rozgrywającego.

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » sob 16.09.2006 23:44

wiec tak, Gladbach bylo cieniem Alemanii, Ci ktorzy widzieli mecz przyznaja mi racje ... przy bramkach praktycznie obrona Borussii byla bezradna .. a w koncowce spotkania Gladbach zdobyla druga bramke tak tylko dla kosmetyki wyniku ..

ps. a Alemania jak na beniaminka przystalo zaskakuje forma i narazie pnie sie w gore tabeli :) oby tak dalej ... choc to watpliwe...

ps2. bylo to pierwsze zwyciestwo Alemanii na wlasnym stadionie w 1 bundeslidze od wielu wielu wielu lat :)
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Jaca869
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Re: Borussia Monchengladbach (zbiorczy)

Postautor: Jaca869 » pn 29.06.2009 14:07

Witam :)

Mam prośbę do forumowiczów. Posiadam duży szal zespołu Borussia Mönchengladbach. (fotki poniżej). Ma on wymiary 280zm x 35cm. Jest dwustronny. Jestem ciekaw, czy może jakiś kibic byłby zainteresowany kupnem takiego szalika. Gdzie najlepiej wystawić taki szalik na aukcję ew. ofertę. ebay? jakieś forum tego zespołu? Allegro? No i cena. Ile taki szalik może byc warty dla polaka, a ile dla niemca?

Tutaj fotki szalika: http://img199.imageshack.us/gal.php?g=007kgo.jpg

thecentrum
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: thecentrum » ndz 15.11.2009 14:31

zapraszam, bardzo niska cena minimalna. ciekawa pamiątka. absolutnie autentyczna.

http://www.allegro.pl/item816049458_pro ... idzew.html

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 194

Postautor: kaczy » sob 12.12.2009 21:21

http://www.youtube.com/watch?v=gEJ42_JfsGs&translated=1

Ten mecz chyba przejdzie do Historii

Mönchengladbach 5:3 Hannover

Polecam obejrzeć

Awatar użytkownika
sudden
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: sudden » ndz 13.12.2009 1:09

Więcej farta niż rozumu ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 1004
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » sob 19.11.2011 17:28

MARCO REUS - ten chlopak jest niesamowity !!! Borussia pojechala Werder bez mydla. Prawdziwy pokaz sily.

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » sob 19.11.2011 19:27

Dr.Football1 pisze:MARCO REUS - ten chlopak jest niesamowity !!! Borussia pojechala Werder bez mydla. Prawdziwy pokaz sily.

Szczerze mówiąc to jakoś go specjalnie nie oglądam, bo nie oglądam tej Borussi. Ale wiem, że mówi się o nim w kontekście przejścia do Bayernu. No zobaczymy, bo już takich młodych wilczków w niemieckiej lidze było sporo w ostatnich latach i nie każdy się sprawdzał.
ObrazekObrazek

Wróć do „Niemcy”