Liga Pokal

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » ndz 06.08.2006 8:44

rebuzz pisze:ale co tam to tylko puchar ligi, kazdy wie jak druzyny traktuja ta rywalizacje

Moze to i tylko Puchar Ligi ale za wygrana sa wcale nie male pieniadze. Bo 2mln euro to wiecej niz budzet takiej Odry czy Lecznej :lol:

Dziwi mnie postawa Magatha, ktory zagral 3-5-2... Przeciez w takim zestawieniu Bayern w oficjalnym meczu nie gral niemalze wogole... W drugiej wprowadzil Hasana za Poldiego i Santa Cruz wszedl na atak... No ale to nie przynioslo zamierzanych efektow... Coz. Teraz mecz PN z St Pauli a potem Grosse Derby z Borussia 8)
Obrazek

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » ndz 06.08.2006 12:35

Martinho pisze:ale co tam to tylko puchar ligi, kazdy wie jak druzyny traktuja ta rywalizacje

Niedawno tam się ktoś podniecał że Bayern zarobił 1,5 mln za mecz towarzyski. Za Puchar Ligi by mieli więcej, no i by mieli trofeum. Więc nie mówmy że Bayern odpuścił

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » ndz 06.08.2006 12:57

Luber0 pisze:Niedawno tam się ktoś podniecał że Bayern zarobił 1,5 mln za mecz towarzyski. Za Puchar Ligi by mieli więcej, no i by mieli trofeum. Więc nie mówmy że Bayern odpuścił

Po pierwsze to nie jest moj cytat, a po drugie ja nie uwazam, ze Bayern odpuscil. Jako jedyne usprawiedliwienie mozna powiedziec, ze Bayern byl zmeczony podroza z Japonii... I ta taktyka 3-5-2 nie byla dobra...
Obrazek

Luber0
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: Luber0 » ndz 06.08.2006 13:12

Wiem ale zacytowałem żeby było wiadomo o co chodzi. Tak zmęczony jest każdy i nie tylko Bayern jak przegra

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » ndz 06.08.2006 13:15

Luber0 pisze:Wiem ale zacytowałem żeby było wiadomo o co chodzi

To jak cytujesz czyjes wypowiedzi to patrz kto to napisal...
Luber0 pisze:Tak zmęczony jest każdy i nie tylko Bayern jak przegra

Nie kazdy wyjezdza na mecz do Japonii... Ale niech bedzie to zadne wytllumaczenie. Od takiego klubu jak Bayern trzeba wymagac w koncu zwyciestw ;) Odbijemy sobie to w lidze ;) I nie bedzie mam nadzieje kombinacji juz z tym ustawieniem...
Obrazek

Awatar użytkownika
rebuzz
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: rebuzz » ndz 06.08.2006 13:18

Martinho pisze:Odbijemy sobie to w lidze ;) ...

Ale zacznijcie sobie to odbijac od drugiej kolejki dopiero :)

A co do samego finału to owszem nagroda pieniezna jest i to wielka, ale sam fakt wygrania tego pucharu nie cieszy sie tak wielkim prymatem jak chocby Puchar Niemiec... wiec takze mentalnie piłkarze inaczej podchodza do tej rywalizacji.

pozdrawiam
BORUSSIA DORTMUND - PONAD 50 tysięcy karnetów sprzedanych na sezon 2007/2008 ! który klub jeszcze sie może tym pochwalić ? !

Awatar użytkownika
kama_reda
Rodowity Bawarczyk
Kontaktowanie:

Postautor: kama_reda » ndz 06.08.2006 16:43

Porażka 0:2 nie napawa optymizmem przed zbliżającymi się rozgrywkami Bundesligi i Ligi Mistrzów. Spotkanie moglo sie potoczyć ineczej, gdyby sędzia uznał prawidłowo zdobytego gola przez Podolskiego, ale pomyłki arbitrów to tez część piłkarskiego widowiska. Jeśli Bayern byłby wystarczająco silny, to sędzia nie przeszkodziłby w zwycięstwie. A tak musimy się obejść smakiem. Szkoda.

Martinho pisze:Teraz mecz PN z St Pauli

No, Bayern w Pucharze Niemiec gra 9 września.
Chciałem pozdrowić, Marylę Rodowicz.

Awatar użytkownika
spyrczak
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: spyrczak » sob 21.07.2007 17:26

Noi mamy za soba pierwszy mecz tegorocznego Liga Pokal ;) Schalke wygralo z beniaminkiem KSC 1-0 po bramce Halila Altintopa w 35 minucie choc po pierwszych 6 minutach mogli juz przegrywac 0-1 ale rzutu karnego nie wykorzystal Hajnal ktorego strzal wybronil rewelacyjny Neuer :P pomimo braku Rafinhy oraz Altintopa i Lincolna ktorzy odeszli przed tym sezonem, Schalke kontrolowalo gre i nie pozwolilo wyrwac sobie zwyciestwa dosc chaotycznie grajacemu KSC :P za 30 minut drugi mecz 8) ten na ktory wszyscy czekaja :P zobaczymy jak to bedzie ;)
Obrazek
BAYERN BAYERN ÜBER ALLES... BALLACK FOREVER...
I will never forget You... ;)

Awatar użytkownika
Diablo_ASR
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Diablo_ASR » sob 21.07.2007 17:46

Zobaczymy co ten naszpikowany gwiazdami Bayern pokaże Szkoda że Toni nie zagra, bo to mój ulubiony napastnik - uwielbiam oglądać jak gra. Ale dzięki temu Werderowi powinno być łatwiej. I niech ten Carlos Alberto wreszcie coś pokaże, bo jak wrócą Naldo i Diego, to mu skórę przetrzepią :D
Obrazek

Awatar użytkownika
spyrczak
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: spyrczak » sob 21.07.2007 18:06

Diablo_ASR pisze:I niech ten Carlos Alberto wreszcie coś pokaże

Jak narazie to moze pokazac dredy bo siedzi na lawce w cywilu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » sob 21.07.2007 18:28

Diablo_ASR pisze:Zobaczymy co ten naszpikowany gwiazdami Bayern pokaże Szkoda że Toni nie zagra, bo to mój ulubiony napastnik - uwielbiam oglądać jak gra. Ale dzięki temu Werderowi powinno być łatwiej. I niech ten Carlos Alberto wreszcie coś pokaże, bo jak wrócą Naldo i Diego, to mu skórę przetrzepią :D

Póki co 1-1 i to Bayern musiał gonić. Ten mecz to jednak początek i porażka żadną sensacją nie będzie, choć mam obawy czy z Bayernu nie zrobią drugiego Realu.

Edyta:

Już 2-1 po kapitalnej bramie Altintopa.

Druga Edyta:

Bayern prowadzi już 3-1 a brami strzelili Altintop i RIBERY (obaj to dwaj nowi gracze!) oraz powracający po kontuzji Bastian Schweinsteiger! Brawo. Werder postraszły nieco na początku, ale teraz to Bayern ciśnie. Zaznaczmy także, że nie grają w najsilniejszym skłądzie, bo brakuje przecież Toniego czy SAgnola.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
spyrczak
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: spyrczak » sob 21.07.2007 18:48

8) Bayern kontroluje gre, Bayern gra lepiej, Bayern ewidentnie ma pomysl gre czyli wszystko to czego Werder nie ma 8) a na trybunach zdaje sie tylko slyszec: Werder!!!!!! co?!?!?!?!? juz????? :D:D:D:D:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Diablo_ASR
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Diablo_ASR » sob 21.07.2007 19:25

Werder gra nędzę, ale z taką siłą ofensywną, to aż dziw bierze że aż jedną strzelili. Forma wybitnie wakacyjna, a szczególnie bryluje Wome. Niech Schaff powprowadza tych dzieciaków z ławki, choć murawę powąchają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ebi
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Ebi » sob 21.07.2007 22:05

Diablo_ASR pisze:Werder gra nędzę, ale z taką siłą ofensywną, to aż dziw bierze że aż jedną strzelili. Forma wybitnie wakacyjna, a szczególnie bryluje Wome. Niech Schaff powprowadza tych dzieciaków z ławki, choć murawę powąchają.

Hmmm Werder zagrał bez Diego, Carlosa Alberto, Naldo xczy Almeidy więc rewelacji nie robią. Chociaż z drugiej strony 1-4 z klubemm który także jest w fazie przygotowań i wymiany połowy skłądfu?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Akarin
Bundesliga ToNi Liga
Reputacja: 21

Postautor: Akarin » sob 21.07.2007 22:34

My również nie zagraliśmy w najlepszym zestawieniu. Co do meczu to tak jak Mark powiedział, nie zagraliśmy źle ale też nie super. Trafił w sedno. A tak w ogóle to nowy Bayern i stary Bayern (z poprzedniego sezonu) jakby się chciało porównać, to niebo za ziemia, a nawet rów mariański :P
Forma wakacyjna czy nie, ale odprawić konkurenta do patery z wynikiem 4:1 do domu to niezły wyczyn :wink: Poza tym powiem coś o meczu, bo nie wypada nie uczcić takiego zwyciestwa :P przez pierwsze 15 min nie wiedzieliśmy, że znajdujemy się na boisku, niby coś tam zagraliśmy ale to było nic. Brema przeprowadziła ładną akcję, błąd Marcella, który zapędził się do przodu i nie zdąrzył wrócić na czas. Cóż Lucio powinien zostawić w tym momencie piłkę Kahnowi, ale nie wszystko wyszło perfekcyjnie. Przeraziłem się jak zobaczyłem nazwisko Demichelis w wyjściowej 11, ale po meczu muszę to odwołać, współpraca układała się dobrze, spokojna gra. Brema też jakoś specjalnie nie naciskała. Co tu dużo nie mówić to pomoc 'wyjebana w kosmos', Hamit (ma u mnie browara za tą bramkę :pijemy: a bramka sama w sobie zajebista), Ze i Mark walczyli o każdą piłkę, Schweini i Ribery zapierdzielali do przodu jak mogli, o obronie równocześnie nie zapominając. Mi mimo wszystko najbardziej zaimponował, zresztą... wszyscy mi się podobali, Hamit nowa, lepsza wersja Brazzo (:P), Ribery ktoś kogo nam brakowało ( przy 4 bramce mnie zmielił, wypuścił sobie piłkę przed Frizta i potem jak gazela :P, siup i już ją ma :P ), Schwieni znacznie lepiej grał od momentu kiedy zaczął sie zmieniać z Franckiem. Ze to już osobna historia, on jest genialny. Ludzie nie mam slów aby wyrazić to jak on zagrał. Ale może lepiej. Klose ładnie, 2 asysty, wracał walczył o piłkę, ale widać było, że mu trpchę Luci brakuje :wink:
dobrze, że Wise sie dostało, 4 bramki uhoho, a ten stratosferyczny atak Bremy, niech mnie Klose im tam nie potrzebny :wink:
Cóż dobry mecz zagraliśmy, ale stać nas na więcej :wink: i tego wszyscy oczekują :P ja też :wink:
Luca Toni \o/

Wróć do „Niemcy”