Rafael Van Der Vaart - talent czy kolejny średniak??

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Fabregas
Skład C
Skład C
Reputacja: 0

Postautor: Fabregas » wt 04.10.2005 19:39

Wg mnie VdV to kolejny piłkarz, który błysnął swoim talentem w kilku meczach i wszyscy się nim zachwycili. Jest to kolejny średniak.
Obrazek

Awatar użytkownika
adekk
Pomarańczowy skrytożerca
Kontaktowanie:

Postautor: adekk » wt 04.10.2005 19:51

Fabregasie nie mam oczywiście chęci sprzeczać się z Tobą o wielkość tego zawdnika...ale muszę Ci powiedzieć, że się grubo mylisz... to bramki świadczą o potencjale zawodnika...paacz ta genialna piętka...esencja futbolu..moment poczekaj ash znajdzie odpowiedni klubi ligę na swoje możliwości, żeby mógł rozwinąć skrzydła..geniusz piłki może nie pokroju ronaldinho ale na miare holandii jest to talent...bede dalej sie upieral przy tym że manu to jest miejsce dla niego
Pozdrawiam....

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1026
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » czw 06.10.2005 20:08

pilka.pl/sport.onet.pl/hamburgersv.cba.pl pisze:Pomocnik Hamburger SV, Rafael van der Vaart został wybrany piłkarzem września w plebiscycie organizowanym przez magazyn "Kicker", telewizję DSF i władze Bundesligi.

Tym samym doceniona została znakomita forma Holendra, który ostatnio decyduje o poczynaniach ofensywnych swojej drużyny; świetnie podaje, a także sam strzela bramki. Jak do tej pory, po ośmiu meczach ligowych, ma na koncie aż 6 goli i 3 asysty.

We wrześniu rywalami Van der Vaarta (51,9% głosów) byli Miroslav Klose (30%) i Casey Keller (13,1%). Wcześniej piłkarzem sierpnia został wybrany Halil Altintop przed Royem Makaayem i Ivanem Klasniciem.

naprawde zajebiscie :)
zasluzyl na to w 100% :)
ehh, nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze HSV tak dobrze gra :)
ze VdV jest odkryciem w bundeslidze :)
naprawde niezle sie 'wkomponowal' w zespol z Hamburga :)

pozdrawiam
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

"ch*j do dupy psom,
bo to ku*wy są
jeb*ć jeb*ć psy
jeb*ć zakazy,
Polonia to my!
"

Awatar użytkownika
Wojtas0001
Skład C
Skład C
Kontaktowanie:

Postautor: Wojtas0001 » czw 06.10.2005 20:18

Dobrze ze odszedl z ajaxu bo tam sie tylko marnowal. Tak jak Zlatan ktory teraz jest jednym z najlepszych na swiecie. Forza PSV!

Awatar użytkownika
adekk
Pomarańczowy skrytożerca
Kontaktowanie:

Postautor: adekk » ndz 09.10.2005 17:33

I co teraz na występ(przeciwko Czechom) VDV powiedzą Ci, którzy tak na niego naskakiwali?? Fabregas masz coś do powiedzenia??..masz racje... don't speak!!..Nie pogarszaj sprawy...VDV...->świetna technika, doskonały pogląd na całe boisko...kapitalnie strzela....Moim skromnym zdaniem talent na miarę Bergkampa....jeszcze tylko musi popracować nad swoją psychiką i będzie cacy...
Pozdrawiam...

Awatar użytkownika
Kaka_ACM
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Kaka_ACM » ndz 09.10.2005 17:42

Van Der Vart to wielki talent z Amsterdamu (przynajmniej jest za takiego uważany). Chłopak niepokorny, które przez swe kontrowersyjne zachowanie musial opuścić Ajax. Pewne bylo że chlopak trafi to klubu z europejskiej czołówki!! A tutaj nieoczekiwany wybór Hamburg!! Przyznam iż myślalem iż przyczyni to sie do tego że chlopak popadnie w przeciętność!! Jakże sie myliłem W Hamburgu Rafael ponownie blysczczy, udowadnia że a wcześnie go skreslono. Odzyskal wigor, wole walki ...a to przy jego wyszkoleniu technicznym daje mu obromne możliwości!!
Bravo Van der Vaart :!: :!:
Choc pewnie Hsv będzie tylko kolejnym przystankiem w drodze holendra to trzeba przyznać Mu ..iż postąpil własciwie!!
Silniejsi od zazdrości, pecha i niesprawiedliowości..
Forza Milan !

Awatar użytkownika
Tobik33
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Tobik33 » ndz 09.10.2005 17:47

No mnie też wielce zaskoczył Van Der Vaart po meczach w ostatnim mięsiącu w bundeslidze i ostatnim meczu z Czechami. Podobało mi się to że nie prawie piłek nie chce tu nikogo pogorszać ale np. Robben tracił wiele piłek. VDV ma świetny przegląd pola pamiętam jego piękne bramki w Ajax-ie. Myślałem że przechodząc do TSV to jego koniec, ale myliłem się. Myśle że za rok dwa trafi do.....Bayernu :) Tak mi się wydaje :) Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
RzuR
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: RzuR » ndz 09.10.2005 17:47

Van der Vaart to wspanialy zawodnik i niesamowicie skromny czlowiek...mam nadzieje ze nie skonczy swojej kariery wypalajac sie jak Kluivert szybko i spelni oczekwiania ktore sa naprawde duze i rosna z kazdym jego wystepem..moim zdaniem powninen pograc jeszcze w HSV zanim zostanie rzucony na naprawde glebokie wody,gdyby nie lekki przesyt napastnikow w Juve chetnie bym go widzial w bialo-czarnym trykocie,jego kariera rozwija sie wspaniale,kolejny zawodnik z niesamowitej szkoly Ajaxu,kolejny talent...prawdziwy sprawdzian czeka go na mundialu,mysle ze jest na tyle rozsadny ze nie bedzie do tego czasu chcial przenosic sie z HSV...zycze mu jak najlepiej bo jest naprawde fajny gosc!

FORZA JUVE
Dobry Źą!

wokulski
Trampkarz
Trampkarz
Kontaktowanie:

Postautor: wokulski » ndz 09.10.2005 17:53

Wojtas0001 pisze:Tak jak Zlatan ktory teraz jest jednym z najlepszych na swiecie. Forza PSV!
:shock:
Zlatan Ibrahimović jeden z najlepszych na świecie!? Chyba we własnej samooceni zlatan tak jest!
A co do VanDerVaarta to chłpak stanął w rozwoju przez jakis czas ale po transferze do HSv chyba znowu zaczął rozwijać swój talent.
A MELANŻ TRWA.LEGIA NA ZAWSZE Z POGONIĄ.

Awatar użytkownika
Dombroś
Grafomania zaawansowana
Kontaktowanie:

Postautor: Dombroś » ndz 09.10.2005 17:55

Według mnie VDV to jest już w pełni błyszcząca gwiazda futbolu.. Biły się o niego największe kluby piłkarskie na świecie, ale on pokazał wszytstkim że jest ambitny i przeszedł do niemieckigo HSV. Ale mimo to uważam że z tym właśnie klubem nie zajdzie wyżej niż z Ajaxem :? . Jak dla mnie to pogra tam jeszcze z dwa sezony i pójdzie w Europę.( żeby do Barcy :twisted: ).W sumie to międzyinnymi to jemu zawdzięczamy awans do mundialu :wink:

Ja mu tam życzę wszystkieko naj... w nowym klubie.

PzDr for all :!: :!: :!: :!:
Obrazek
"Nie lubię oglądać Ronaldinho, bo wiem, że nigdy nie będę grał tak jak on"- F.Torres

Awatar użytkownika
adekk
Pomarańczowy skrytożerca
Kontaktowanie:

Postautor: adekk » ndz 09.10.2005 17:56

Tobik33 pisze:Myślałem że przechodząc do TSV to jego koniec,

Gdyby przeszedł do TSV 1860 Monachium to mógłby być jego koniec..na szczęście przeszedł do Hamburger SV..I chwała mu za to...Bo w HSV zaczyna się robić drużyna z aspiracjami przynajmniej na Puchar UEFA, a kto wie może i na LM...Kto wie, kto wie....
Pozdrawiam....

Awatar użytkownika
adekk
Pomarańczowy skrytożerca
Kontaktowanie:

Postautor: adekk » ndz 09.10.2005 18:08

Dombroś pisze: Biły się o niego największe kluby piłkarskie na świecie, ale on pokazał wszytstkim że jest ambitny i przeszedł do niemieckigo HSV

Biły się, oj biły..tylko , że sezon wcześniej, gdy Ajax(4EVER) nie chciał go jeszcze sprzedać....a już w następnym sezonie VDV w pierwszym składzie zaczął zastępować Snejder to już żaden z europejskich gigantów nie chciał za bardzo kruszyć kopii o tego świetnego pomocnika...Ofertę wysłał HSV i jesczze kilka gorszych klubów Europy(min. Aston Villa), a wygrał ten pierwszy..i jak się teraz okazuje wyszło mu to na dobre...
Pozdrawiam...

Awatar użytkownika
Kaka_ACM
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Kaka_ACM » ndz 09.10.2005 18:19

adekk pisze:Biły się, oj biły..tylko , że sezon wcześniej, gdy Ajax(4EVER) nie chciał go jeszcze sprzedać....a już w następnym sezonie VDV w pierwszym składzie zaczął zastępować Snejder to już żaden z europejskich gigantów nie chciał za bardzo kruszyć kopii o tego świetnego pomocnika...

Co ciekawe ostatnio Sneider miewa taki syndrom VDV!! Strasznie kapryśny co nie wpływa dobrze na Jego forme!! Ostatnio widać wychodzi z dołka ale jestem ciekaw jak dlugo pozostanie w Ajaxie...
Silniejsi od zazdrości, pecha i niesprawiedliowości..
Forza Milan !

Awatar użytkownika
wazi
Bundesliga? To co najlepsze.
Kontaktowanie:

Postautor: wazi » czw 13.10.2005 7:29

adekk pisze:
Tobik33 pisze:Myślałem że przechodząc do TSV to jego koniec,

Gdyby przeszedł do TSV 1860 Monachium to mógłby być jego koniec..na szczęście przeszedł do Hamburger SV..I chwała mu za to...Bo w HSV zaczyna się robić drużyna z aspiracjami przynajmniej na Puchar UEFA, a kto wie może i na LM...Kto wie, kto wie....
Pozdrawiam....

adekk w Hamburgu nie zaczyna sie tylko juz jest drużyna z aspiracjami nawet na LM... Jeśli HSV postara sie jeszcze o paru dobrych graczy to może zajść daleko. Chciałem sie tylko spytać gdzie są wszyscy ci co mówili, żę HSV to kolejny średniak z Bundesligi i VDV sie tam zmarnuje teraz po początku sezonu widać, że wyszło mu to na dobre...

*PlaYer3*

Postautor: *PlaYer3* » czw 13.10.2005 15:40

A ma kto? może bramki Rafaela van der Vaarta??

Wróć do „Niemcy”