Rafael Van Der Vaart - talent czy kolejny średniak??

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
patryk89
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: patryk89 » sob 15.10.2005 10:00

http://www.hamburgersv.cba.pl
Bramki znajdziesz tam

Awatar użytkownika
adekk
Pomarańczowy skrytożerca
Kontaktowanie:

Postautor: adekk » ndz 16.10.2005 0:09

wazi pisze:adekk w Hamburgu nie zaczyna sie tylko juz jest drużyna z aspiracjami nawet na LM

Mi się wydaje, że ona jeszcze wcale taka wielka aż nie jest...żeby stworzyć takową drużynę trzeba wiele czasu, pracy i pieniędzy...ale z pewnością są na dobrej drodze do tego, ażeby w przyszłości wylądować w LM..i tego życzę im i sobie z całego serca... 8)

Pozdrawiam...

Awatar użytkownika
marcin90
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: marcin90 » ndz 30.10.2005 14:35

Rafael van der Vaart to świetny zawodnik i ma przed sobą świetlaną przyszłość. Myślę, że jeszcze rok lub dwa pogra w HSV, a później zasili jakiś lepszy klub (mam nadzieję, że będzie to Valencia)

Awatar użytkownika
budziomir
Żenujący nabijacz :/

Postautor: budziomir » wt 01.11.2005 19:57

Zdziwił mnie troszkę transfer Rafaela do HSV, ja uwielbiam jego gre. Uważam, że największe sukcesy jeszcze przed nim......długo w tym Hamburgu nie posiedzi, transfer do Włoch lub Hiszpani jest prawie przesądzony 8) :roll:

Mikusinski
Grafomańskie harakiri
Lokalizacja: Tam gdzie siarkowy leży gród, tam Mielec znalazł grób.....
Kontaktowanie:

Postautor: Mikusinski » sob 03.12.2005 17:26

Gdy przechodził do HSV łapałem sie za głowę. Jeden z największych talentów europejskiej piłki, z Ajaxu Amsterdam, który co rok gra w europejskich pucharach, przeszedł do zespołu, który walczy o Puchar UEFA. Mógł wybrać ofertę Bayernu, REalu czy londyńskiej Chelsea. Myslałem, że Hamburg to średniak ligi typu Wolsburgu. Jednak w Hamburgu buduje sie bardzo dobra drużyna, a van der Vaart staje się jednym z najlepszych rozgrywających w Bundeslidze. Obecnie zajmują drugą pozycję w lidze i cały czas gonią Bayern.
Obrazek
SIARKA-Jadachy 6:0

Awatar użytkownika
Stachu
Trampkarz
Trampkarz
Kontaktowanie:

Postautor: Stachu » sob 03.12.2005 17:41

Gdyby wybrał oferte tych wielkich klubów, a zwłaszcza chelsea to nie wiem czy grałby często w 1 składzie. Rafael jednak dobrze zrobił przenosząc się do HSV pogra jeszcze sezon a potem go sprzedzadza do lepszego klubu za niezłą kasę.

Kaczormistrz
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kaczormistrz » sob 03.12.2005 19:10

moim zdaniem dobrze ze przeszedl do sredniaka jakim jest HSV bo jak pisal Stachu w wielkich klubach siedzial by na lawie i by sie cofal zamiast rozwijac, w wakacje jak sie dowiedzialem o pogloskach a pozniej o transferze lekko sie zdziwilem ale jak przemyslalem ten transfer to doszedlem do wniosku ze dobrze zrobil i wyjdzie mu to na dobre, jest wielu mlodych pilkarzy co od razu chcieli wielkie pieniadze wielki klub i ogromna slawe a pozniej grali w rezerwach
Obrazek

Awatar użytkownika
Skibal
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: Skibal » pn 05.12.2005 8:43

Zgadzam sie z poprzednikiem. W Hamburgu jest gwiazdą a w innym europejskim klubie byłby rezerwowym. Tam cały czas sie rozwija. W sobote zaliczył kolejny dobry występ. Super grał też Barbarez(mimo swojego zaawansowanego wieku) . Ten duet swietnie ze sobą współpracuje.

Awatar użytkownika
robo-bvb
Skład B
Skład B

Postautor: robo-bvb » pn 05.12.2005 15:32

bardzo dobry krok do HSV--ma tu sklad,a w innych jak pisaliscie wyzej by grzal lawe.jest bardzo dobrym pilkarzem i juz gwiazda bundesligi.wiecej takich pilkarzy to poziom sie ligi podniesie. BVB :twisted:

Awatar użytkownika
luk1208
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: luk1208 » pn 05.12.2005 19:05

nie zgodze sie z wami ze jakby wybrał wielki klub to siedziałby na ławie :P on ma naprawde talent i napewno dostałby szanse i jakby ją wykozystał to tez grałby w pierwszym składzie :!:
nie byłem zwolennikiem jego transferu do HSV bo myslałem ze nie poradzi sobie w bundeslidze, a tymczasem zaskoczył mnie pozytywnie i za dwa sezony napewo przejdzie do lepszego klubu i tego mu zycze :!:
chciałby go w Barcy, ale tam raczej musiałby byc tylko rezerwowym :(

Awatar użytkownika
Skibal
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: Skibal » wt 06.12.2005 12:42

Niestety Rafael nabawił się kontuzji i najprawdopodobniej nie zagra przez najbliższe 2 miesiące. :cry:

Awatar użytkownika
robo-bvb
Skład B
Skład B

Postautor: robo-bvb » wt 06.12.2005 15:03

niestety to prawda- to gry prawdopodobnie wroci dopiero w lutym. :( Duza strata dla HSV.

Awatar użytkownika
Marco Van Basten
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 25

Postautor: Marco Van Basten » pt 10.02.2006 20:08

Co do tematu dyskusji... Van der Vaart napewno nie jest średniakiem, jest jednym z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Jeden z przedmówców dziwił się dlaczego Rafael nie przeszedł do mocniejszego klubu.. Może młody holender miał na uwadze to co sie stało z jego kolegą z Ajaxu niejakim Andym Van Der Meyde, który zmarnował się kompletnie w Interze i obecnie jest w składzie słabego Evertonu. HSV to tylko pomost do gry w mocniejszym klubie.

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1589

Postautor: Diamen23 » pt 10.02.2006 20:14

Po świetnym początku sezonu Van der Vaart , ostatnio trochę przygasł. Ostatnie mecz średnie w jego wykonaniu , ale mam nadzieję , że następne mecze będzie miał tak udane jak te z początku sezonu. Tym bardziej , że do HSV przeszedł megatalent z Ajaxu , Nigel De Jong. Jak dla mnie to jest świetny transfer i myślę , że będzie się świetnie uzupełniał ze swoim rodakiem.
Odbiegając trochę od tematu , po kilku chudych latach HSV wreszcie zaczyna dobrze grać w lidze. Bardzo udane i przemyślane transfery i już widać skutki. Ciekawe tylko jak taki średni klubik , wygrał rywalizację z klubami większymi o tych dwóch zawodników :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
RóżA
Kapitan
Kapitan
Kontaktowanie:

Postautor: RóżA » pt 10.02.2006 20:22

Diamen23 pisze:Ciekawe tylko jak taki średni klubik , wygrał rywalizację z klubami większymi o tych dwóch zawodników

Wydaje mi się odpowiedzi udzielił już Marco_Van_Basten:

Marco_Van_Basten pisze:Może młody holender miał na uwadze to co sie stało z jego kolegą z Ajaxu niejakim Andym Van Der Meyde, który zmarnował się kompletnie w Interze i obecnie jest w składzie słabego Evertonu. HSV to tylko pomost do gry w mocniejszym klubie.

Van Der Vaart jest bardzo utalentowanym graczem. Były gracz Ajaxu ma może i słabsze momenty w tym sezonie, ale w niektórych meczach pokazuje pazurki. Ileż to można się rozpisywać nad jego szybkością czy nienaganną techniką. IMHO ten gracz nie zabawi długo w HSV- jeżeli nie w po tym sezonie to po następnym przeniesie się do lepszego klubu. Podobnie będzie z De Jongiem. Pozostaje tylko pytanie- czy przeniesą się do jakiegoś piłkarskiego giganto czy będą powoli pieli się na sam szczyt :roll: :?:

POZDRO :D
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Niemcy”