Kto będzie królem strzelców BL w sezonie 06/07

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Kto będzie królem strzelców BL w sezonie 06/07

Sanogoo
0
Brak głosów
Diego
5
9%
Makaay
8
15%
Klose
19
35%
Podolski
3
6%
Altintop
0
Brak głosów
Frei
2
4%
ktoś inny
17
31%

Liczba głosów: 54

elber99

Postautor: elber99 » śr 01.08.2007 8:59

gekas wygra albo klose ale raczej gekas :lol: :lol: :lol:

Esparza
Trampkarz
Trampkarz
Reputacja: 0

Postautor: Esparza » śr 08.08.2007 0:14

Niewykluczone, że Theofanis Gekas nawet nie znajdzie miejsca w pierwszej jedenastce Bayeru. Oczywiście życzę mu jak najlepiej - zawsze to jakaś odmiana, w tamtym sezonie zdobycie przez niego korony króla strzelców było niemalże sensacją - ale wątpię, żeby udało mu się powtórzyć takie osiągnięcie. Najlepszym snajperem ligi zostanie piłkarz Bayernu Monachium. Patrz: Miroslav Klose lub Lukas Podolski. Do wyboru, do koloru.

Awatar użytkownika
Ludi
Imitacja forumowicza
Imitacja forumowicza
Reputacja: 0

Postautor: Ludi » śr 08.08.2007 6:52

Z Bayernu największe szanse ma Klose, bo będzie grał znacznie częściej aniżeli Toni, o Podolskim nie mówiąc. Inni kandydaci to w moim przekonaniu: Hamil Altintop, Ebi Smolarek, Cacau, Aaron Hunt, Romeo Castelen, Pantelic.
Ludi pozdrawia

Awatar użytkownika
Akarin
Bundesliga ToNi Liga
Reputacja: 25

Postautor: Akarin » śr 08.08.2007 10:23

:o :shock: ludzie co wy wypisujecie
Esparza pisze:Niewykluczone, że Theofanis Gekas nawet nie znajdzie miejsca w pierwszej jedenastce Bayeru.

dlaczego król strzelców poprzedniego sezonu mialby nie znaleźć miejsca w składzie Bayeru? Zwłaszcza, że ma takiego konkurenta jak Kissling? Dla mnie jest to niewyobrażanle aby nie grał, prędzej Barbarez nie będzie grał, a Gekas usiądzie na ławie tylko wtedy kiedy będzie całkowicie bez formy.
Esparza pisze:Lukas Podolski

Jak wygryzie ze składu Luce. A to będzie ciężkie jako, ze obecnie się leczy i dopiero za jakiś miesiąc wejdzie w trening z drużyna.
Ludi pisze:Hamil Altintop

:o kto? Hamit+Halil=Hamil :rotfl2:
Ludi pisze:Aaron Hunt

nasuwa mi sie tylko jeden komentarz, ale z nim poczekam, powiedz mi dlaczego Aaron miałby zostać królem strzelców? Uzasadnij jakoś, proszę.
Ludi pisze:bo będzie grał znacznie częściej aniżeli Toni

mój komentarz, który powinienem zastosowac już wcześniej,[']. Naprawdę to nie da się tego skomentować inaczej niż ['].
Luca Toni \o/

Wróć do „Niemcy”