Najbardziej popularna druzyna wsrod forumowiczow pilka.pl

Wszystko o piłce w Niemczech - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Ulubiony TEAM :D GERMANY !!

Borussia Dortmund
75
31%
Bayern Monachium
43
18%
Werder Bremen
15
6%
Bayer Leverkusen
45
19%
Schalke 04
19
8%
HSV Hamburg
16
7%
Vfl Bochum
2
1%
VFB Stuttgart
14
6%
Inny
14
6%

Liczba głosów: 243

Awatar użytkownika
brazzo
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: brazzo » śr 08.02.2006 16:23

Tomusmc pisze:Nie wiem czy ktos już o tym pisał, ale rozśmieszyła mnie jedna rzecz w ankiecie. Mianowicie chodzi mi o to, że kiedy Krzynówek szalał w Bayerze to aptekarze mieli wielką przewagę nad resztą, a teraz gdy jego gwiazda zgasła i przyszedł Ebi do Bundesligi gdzie zaczął grać na wysokim poziomie to nagle jego Borussia jest ulubioną drużyną...ehh kibice :lol:

hehe zgadza sie, sa to wahania sezonowe uwarunkowane od gry polakow w danym zespole jak i jego aktualnej dyspozycji...a wiec jedynym sensownym prowadzacym tej ankiety jest bayern..ah 8)
Wir sind Bayern, wir gewinnen.

Awatar użytkownika
Gomez
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Gomez » czw 16.02.2006 22:21

ale szajs jednym slowem...HSV w dupsko z leszczykami z Thun...dobry, solidny sklad...beznadzieja...VFB... to co pozostawil Trapp z tej druzyny-NO COMMENT...Smerfy daly rade, choc wynik nie zadobry przed rewanzem...Hertha...dostac z Rumunami :roll: ...Werdeer raczej out...czyzby znowu jedynym powodem do dumy Niemcow mial by byc Bayern :idea: ...oby 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
jaget
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: jaget » czw 16.02.2006 23:10

Gomez pisze:ale szajs jednym slowem...HSV w dupsko z leszczykami z Thun...dobry, solidny sklad...beznadzieja...VFB... to co pozostawil Trapp z tej druzyny-NO COMMENT...Smerfy daly rade, choc wynik nie zadobry przed rewanzem...Hertha...dostac z Rumunami :roll: ...Werdeer raczej out...czyzby znowu jedynym powodem do dumy Niemcow mial by byc Bayern :idea: ...oby 8)

Stuttgart odpada ale co do Thun to naprawde solida paczka po występach w LM, Schalke niby dali rade ale watpie aby poradzili sobie away mieli problem uzyskac spokojna przewage u siebie beda mieli wiekszy na wyjezdzie....a co do tego Bayernu juz niedługo BVB bedzie reprezentowac Bundeslige na Europejskich boiskach jeszcze bedzie głośno...
Obrazek
Obrazek

qubi
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Postautor: qubi » pt 17.02.2006 8:20

R@f@ł pisze:Bayern MOnachium.Oraz Brema.To sa faworyci. :P

Nie wykluczałbym ejszcze HSV i Schalkę. Jednak nie sądze, aby ktoś doonił Bayern. Jednak głęboko wierze, że w następnym sezonie to ktoś inny wygra Bundesligę. Obstawiałbym Borussie. Teraz gra naprawdę dobrze.

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » pt 24.02.2006 9:18

qubi pisze:Jednak głęboko wierze, że w następnym sezonie to ktoś inny wygra Bundesligę. Obstawiałbym Borussie.

Z taka gra jaka Borussia reprtezentuje w obecnym sezonie to moze powalczyc w nastepnym o max 4 miejsce...Nie sadze zeby cos sie niesamowicie zmienilo na + dla druzyny z Dortmundu bo na razie wiecej sie mowi o sprzedazy niz o kupnie zawodnikow....

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » pt 24.02.2006 15:09

sbQ pisze:póki co to się tylko mówi o sprzedaży, a nowi zawodnicy są kupowani

Daj mi przyklad bo o odejsciu to ja slyszalem Rosicky`ego i Sahina. Ale podkreslam tylko o nich slyszalem byc moze jeszcze ktos odejdzie.Poki co to sa tylko spekulacje.

sbQ pisze:Martinho napisał:

Z taka gra jaka Borussia reprtezentuje w obecnym sezonie to moze powalczyc w nastepnym o max 4 miejsce

następnego sezonu nie ocenia się na podstawie obecnego

Ja napisalem ze JAK BEDA grac jak teraz w tym sezonie to w nastepnym beda mieli max 4 miejsce.To tylko moje osobiste przypuszczenie.Powtarzam: z taka gra nie ma co liczyc na wiecej...

Awatar użytkownika
Karmelinho15
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Karmelinho15 » śr 15.03.2006 13:45

Ja głosowałem na Borussie. Nie mam jakieś klubu w Niemczech którego lubie najbardziej na świecie ale lubie Borussie. Może dlatego ,że gra tam Ebi Smolarek a może dlatego ,że pokazali ,że da się wyjść nawet z najgorszych opresji.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
robo-bvb
Skład B
Skład B

Postautor: robo-bvb » śr 15.03.2006 17:36

tylko BVB!!! glosuje na ukochana BVB :twisted:

Awatar użytkownika
kama_reda
Rodowity Bawarczyk
Kontaktowanie:

Postautor: kama_reda » ndz 01.10.2006 15:15

Ja tam chciałbym zaapelować, aby użytkownicy, którzy jeszcze nie głosowali, oddali z łaski swojej głos do ankiety. Odświeżamy zatem temat. :wink:
Chciałem pozdrowić, Marylę Rodowicz.

Awatar użytkownika
Gerd
Skład C
Skład C

Postautor: Gerd » ndz 01.10.2006 15:25

24.
Tak prawdę mówiąc nie przepadam za niemiecką piłką, także za klubami. Ale ze względu na Ebiego Smolarka oddałem swój głos na Borussię Dortmund. Kiedy na Polsacie Sport pokazywali Bundesligę, to oglądałem każdy mecz tej drużyny i cieszyłem się z każdego zdobytego gola przez Euzebiusza. Wiem, że moje tłumaczenie może być trochę dziecinne ale jakoś musiałem zagłosować (w sumie sam chciałem), i w ten sposób to wyszło. :wink:

Awatar użytkownika
Lisek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1

Postautor: Lisek » ndz 01.10.2006 15:29

Temat godny uwagi, głosowałem na Bochum za Zdebela ;)
"Kiedy mówię „Polska”, mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi, znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie…"

Awatar użytkownika
LucasoMori13
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

HSV

Postautor: LucasoMori13 » ndz 01.10.2006 15:33

z Niemiec moim ulubionym klubem jest HSV . Lubie tez BVB . Niecierpie Bayernu!!
Zawsze Wierny i oddany, Juve ..... ,Inter Pany

Awatar użytkownika
mihalinho
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: mihalinho » ndz 01.10.2006 17:17

Borussia Dortmund. Klub bardzo ciekawy pod wieloma względami. Jest bardzo nieprzewidywalny, potrafi wygrać z potegami by później przegrać np. z beniaminkiem. Współczesne lata świetności datują sie na koniec XX wieku, a dokładnie w 1997 roku, kiedy klub z Dortmundu zdobył Puchar Mistrzów i Puchar Interkontynentalny. Wszyscy fanatycy klubu byli wtedy przekonani, że klub na stałe zagości w europejskiej elicie na długie lata - niestety ich przypuszczenia szybko legły w gruzach.
Mam nadzieję, że nadejdzie jeszcze dobry czas dla tego klubu.
Obrazek

Awatar użytkownika
kama_reda
Rodowity Bawarczyk
Kontaktowanie:

Postautor: kama_reda » ndz 01.10.2006 18:55

LucasoMori13 pisze:Niecierpie Bayernu!!

Nawet wiem dlaczego. :lol:
Chciałem pozdrowić, Marylę Rodowicz.

Wróć do „Niemcy”