FRANCJA - ALBANIA (15.06.2016 - 21.00)

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

glowas12345
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 32

Postautor: glowas12345 » śr 15.06.2016 23:17

Tak już po całej drugiej kolejce i mając terminarz będzie można raczej teoretycznie stwierdzić kto się zakwalifikuje z 3 miejsc. Remisy przeciwników promują inne zespoły które wygrają chociaż jeden mecz. Dobra koniec ot bo to temat konkretnego meczu.

Aha dobrze że Wenger kupił właściwego Xhakę bo ten z Albanii tylko nazwiskiem przypomina brata na tym turnieju.

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1753

Postautor: fieldy » czw 16.06.2016 4:36

Fatalnie Francuzi. Liczyłem, ze się ogarną po meczu z Rumunią i wykażą się lepszą skutecznością, a oni zagrali gorzej i nawet tylu okazji nie mieli, a przecież rywal słabszy. Martial słabiutko, Comana wszedzie pełno, ale wiele z tego nie wynikalo. Giroud kilka strzałów głową, ale tylko 1 groźny - gdy trafił w słupek. Poza tym, podobał mi się w walce o piłki, dobry pressing na obrońcach i bramkarzu i kilka dobrych powrotów (gdy np. zatrzymał kontrę Albanii w stylu Zlatana i rozpoczął szybki atak :P) poza tym, to też mocno średnio. Wejście Pogby tez wiele nie dało (no, to podanie jedynie przy golu Payeta), jak sie nie przewracał w polu karnym, to źle przyjmował piłkę... Evra znów to samo, czyli tragedia, choć jedną piłkę fajną do Girouda posłał.
Albania bardzo fajnie, walczyli jak mogli. Najbardziej mi się podobał, jak koleś po tym jak piłka odbiła się od słupka Francuzów, leżąc na murawie tyłem do bramki jeszcze starał się głową pokonać Llorisa :mrgreen: świetne to było.

Payet znów najlepszy wśród Francuzów. Znów z bramką. Szkoda, ze wczesniej nic nie wpadło po jego podaniach, bo i Martial i Koscielny i Pogba mieli dobre okazje i powinni byli się lepiej spisać.

Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1144
Kontaktowanie:

Postautor: Carbon » czw 16.06.2016 9:43

Przede wszystkim trzeba pochwalić Albańczyków, bo niektóre ich sytuacje powinny zamienić się na gol, na przykład ta sytuacja w drugiej połowie, co Memushaj trafił w słupek, piłka się od tego słupka odbiła w jego głowę. :D
Francuzi w pierwszej połowie grali totalny chaos. Zawiódł przede wszystkim Martial, który miał swoją okazję, by pokazać, że zasługuje na grę w pierwszej "11", ale totalnie ją oblał. Coman za to zagrał dużo lepiej, jak prawdziwy gwiazdor - dużo dryblingów, widać go było nie tylko na skrzydle i jak zwykle biegał więcej niż inni.
Druga połowa była śmieszna. Sam nie wiem jakim cudem gość z "15" na koszulce albańskiej nie doskoczył do piłki i Griezmann ją wbił do siatki. Bramkarz też mógł chyba próbować coś zrobić, ale z drugiej strony nie miał kompletnie czasu na interwencję. Przy golu Payeta należy pochwalić przede wszystkim... Pogbę. Gość wczoraj z ławki zagrał dużo lepsze spotkanie niż to z Rumunią, to podanie do Gignaca pierwsza klasa! W ogóle nie spodziewałem się, że Gignac będzie na tych Mistrzostwach takim świetnym zmiennikiem, jak widać w wyniki w lidze meksykańskiej to nie był przypadek.
Francuzi NA FARCIE - bądźmy szczerzy - wychodzą z pierwszego miejsca w grupie. I boję się powiedzieć co dalej, muszą poprawić grę już w meczu ze Szwajcarią, bo cienko widzę ich dalsze losy. Mają farta, że w następnej rundzie zagrają z jedną z ekip trzecich miejsc, ale potem?
i hate being bi-polar
it's awesome

Awatar użytkownika
fieldy
One Arsene Wenger
One Arsene Wenger
Reputacja: 1753

Postautor: fieldy » czw 16.06.2016 14:58

Carbon pisze:Source of the post Przede wszystkim trzeba pochwalić Albańczyków, bo niektóre ich sytuacje powinny zamienić się na gol, na przykład ta sytuacja w drugiej połowie, co Memushaj trafił w słupek, piłka się od tego słupka odbiła w jego głowę.

świetna akcja, ale... to Sagna trafił w słupek ;)

Wróć do „GRUPA A: Francja, Rumunia, Szwajcaria, Albania (EURO 2016)”