POLSKA - UKRAINA (21.06.2016 - 18.00)

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 1

Postautor: PietroBosman » śr 22.06.2016 0:58

Zico_FCI pisze:Source of the post W tym polsacie już ich całkowicie pyebało, do studia zapraszają bokserów którzy nie mają nic do powiedzenia :badziewie:
To chyba tylko w ramach promocji walki.

Urok Polszmatu.

Ukraińcy cisnęli ,ale nasza bramka wciąż zaczarowana.Zaczarowana jak Lewandowski...dzisiaj miał 100% i w Bundeslidze to by z zamkniętymi oczami by strzelił.
Glik,Pazdan-mistrzostwo.Cionek średnio...ale i tak lepiej niż myślałem.
Najgorszy na boisku Zieliński.Dobrze,że selekcjoner też to widział i szybko zareagował.
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje."
-Nicolás Gómez Dávila

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 450

Postautor: masacra » śr 22.06.2016 5:22

Ukrainie należał sie rzut karny po faulu Jędzy na rywalu w pierwszej połowie. Odnotować ten fakt trzeba.
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1034

Postautor: fieldy » śr 22.06.2016 6:13

jak widziałem faul na żywo też byłem przekonany, ze karny jak nic, ale po powtórkach już mam spoooore wątpliwości

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 647

Postautor: Boromir » śr 22.06.2016 10:38

Akurat ten bokser ukraiński nie był taki zły, jeszcze przed meczem mówił, że pozwolił by piłkarzom na pojedynki takie jak w hokeju :P

Wczoraj liczył się wynik, wyraźnie chłopaki nie trafili w ten mecz. Ale tutaj trzeba dodać, że każdy pojedynek uczy nas czegoś nowego o tej kadrze, bo tak:

1) mecz z Irlandią pokazał, że potrafimy cierpliwie czekać na błąd przeciwnika
2) mecz z Niemcami, że potrafimy grać jak równy z równym z klasowymi zespołami
3) mecz z Ukraińcami pokazał, że nawet jak nie idzie, to jedna akcja może dać nam zwycięstwo.

Bo ile pamiętacie meczów, w których nasi grali kupę, a mimo to na koniec i tak zwycięstwo? No nie bardzo sobie przypominam. Niemcy czy Hiszpanie (o Italii już nie mówię) mają takich meczów co turniej kilka, w eliminacjach też, klubowe drużyny również często gęsto tak punktują. Szczęście sprzyja lepszym i tyle w temacie.

Cionek nawet spoko wyglądał na tle Konopljanki, myślałem, że będzie gorzej.

Zielińskiego przemilczę tylko z szacunku do Doktorka (a nie mówiłem, że się nie nadaje ).

Kuba geniusz, można go nie lubić, ale to jest jeden z tych gości, którzy potrafią błysnąć w odpowiednim momencie.

Ukry odesłane do domu, nie przeglądałem jeszcze neta, ale i tak wieszczę co najmniej drugi Majdan po przylocie do Kijowa.

PS Gdzieś znalazłem info, że po fazie grupowej mamy pierwszą piętnastkę rankingu FIFA, ale nie pamiętam gdzie i nie wiem nawet, czy to prawda.
Obrazek

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1034

Postautor: fieldy » śr 22.06.2016 10:50

Boromir pisze:Source of the post PS Gdzieś znalazłem info, że po fazie grupowej mamy pierwszą piętnastkę rankingu FIFA, ale nie pamiętam gdzie i nie wiem nawet, czy to prawda.

to jest bardzo istotne dla nas, awans w rankingu. Niektórzy marudzą, ze Polska ma za łatwą drabinkę (chyba za pewnie się poczuli i chcą pokonać samych najlepszych, by tytuł smakował :lol: )
kolejne losowania eliminacji mogą być dla nas dużo lepsze, wiec tylko się cieszyć. Lewy wiecznie grać nie będzie, ergo - Milik nie zawsze będzie miał dużo miejsca :mrgreen:

Wróć do „GRUPA C: Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna (EURO 2016)”