Polscy kibice

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Kibic idealny:

gardło i serce dla klubu
98
60%
klient fetujący w krawacie jest mniej awanturujący się
16
10%
JP, JP na 100%
17
10%
kibice w Polsce będą dopiero jak wyrzuci się kiboli mówiących wyrazy na K, P, J, C, S
22
13%
ogląda mecz tyłem do murawy
10
6%

Liczba głosów: 163

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 744

Polscy kibice

Postautor: Rezus » śr 08.11.2017 14:05

Spokojnie o ci żyłka pęknie, znawco.
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1276

Polscy kibice

Postautor: League » śr 08.11.2017 14:19

kolejny co potwierdził ze miałem rację. Nie przyznasz się do błędu. brak honoru.
Z klakierami nie rozmawiam. Trzeba mieć rigcz.

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 744

Polscy kibice

Postautor: Rezus » śr 08.11.2017 14:36

Coś sobie podymił a później został skatowany. Wszystko widać jasno na filmikach. Kontynuuj krucjatę.
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1051

Polscy kibice

Postautor: DDK » śr 08.11.2017 17:41

League pisze:Source of the post ty typie zapomniałeś jak zrobiłeś z siebie błazna we wrześniu? wy tacy wielcy znawcy kibolstwa wyzywaliście jak ten kibol w danii dostał wpierdziel od policji w danii za to że powiedziałem że pewnie za darmo nie dostał. sam wrzucałeś jakiś filmik z pobicia, szkoda że nie miałeś, nie masz, nie bedziesz miał honoru by przyznać się do błędu ale boli was ze o kibolach wiecej wie ktoś taki jak ja a nie wy kibole od siedmiu boleści.

No tak, niedługo ukradniesz gumki w sklepie, potem będziesz szedł z dziewczyną 3h później to mają prawo Cię skatować. Normalne zachowanie.

Odnośnie skompromitowania się to powyższy użytkownik już wypowidziałsię na temat tatuaży, chyba każdy kto przeczytał tego posta zrozumiał go tak jak ja, ale widocznie wszyscy tutaj utożsamiamy sięz kibolami i myślimy bardzo płytko.

Co do reszty- pisałem już kiedyś, olewajcie go. Zero argumentów, wieczne obrażanie, głupie obrazki, pojedyńcze wstawki do innych użytkowników lub całych grup społecznych. Nie warto się denerwować, nie warto tracić czas. To jest coś, czego już się nie wyleczy - najlepiej jednak ignorować. Miejmy nadzieję, że może po jakimś czasie sam zrezygnuje z forum.

Ależ forum było piękne, spokojne i czyste jak powyższy użytkownik miał bana. Mogłoby się to powtórzyć.

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Polscy kibice

Postautor: League » śr 08.11.2017 17:55

DDK pisze:Source of the post No tak, niedługo ukradniesz gumki w sklepie, potem będziesz szedł z dziewczyną 3h później to mają prawo Cię skatować. Normalne zachowanie.

Odnośnie skompromitowania się to powyższy użytkownik już wypowidziałsię na temat tatuaży, chyba każdy kto przeczytał tego posta zrozumiał go tak jak ja, ale widocznie wszyscy tutaj utożsamiamy sięz kibolami i myślimy bardzo płytko.

co do tatuaży to nie zrozumiałeś a co do pierwszego zdania to kłamliwe i nieprawdziwe porównanie, widocznie nie znasz tamtej sytuacji..

DDK pisze:Source of the post Zero argumentów, wieczne obrażanie, głupie obrazki, pojedyńcze wstawki do innych użytkowników

ty sam nie dałeś argumentów, a wypisz wymaluj wieczne obrażanie to zaczęło się od twojego kolegi po fachu clonera ale cóż, hipokryzja nie wybiera.

DDK pisze:Source of the post Ależ forum było piękne, spokojne i czyste jak powyższy użytkownik miał bana. Mogłoby się to powtórzyć.

pięknie to by było gdybyś najpierw myślał potem pisał. polecam. pozdro 600

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 352

Polscy kibice

Postautor: Bienias » sob 02.12.2017 0:45

Wielka klasa. Przed tv tego nie było widać ale należy zazdrościć tym co to widzieli na żywo

Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 239

Polscy kibice

Postautor: Kamil232 » sob 02.12.2017 1:20

League to Policjant?

No [k****] to wiele tłumaczy. A właściwie wszystko jest jasne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 352

Polscy kibice

Postautor: Bienias » sob 02.12.2017 1:28

W sprawie tatuaży skompromitował się nie pierwszy raz. Taki nasz forumowy Petru :rotfl4:

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Polscy kibice

Postautor: League » sob 02.12.2017 9:26

Bienias pisze:Source of the post W sprawie tatuaży skompromitował się nie pierwszy raz. Taki nasz forumowy Petru :rotfl4:

fani patologicznego rapu akurat nie powinni się odzywać bo trzeba mieć niskie iq by tego słuchać to raz. do petru to nawet nie dosięgacie.

akurat lajkujący duduś w każdej dyskusji na forum o kibicach na rzeczy o której chwali się ze sie zna przegrywał na fakty i argumenty wiec nie bede przed takimi jak wy prostował czy jestem policjantem czy nie.
Wystarczy że jeden powie że jestem policjantem to wszyscy z was wierzą :D fajnie.
Nawet jeśli bym był policjantem to nic złego.
Ostatnio zmieniony sob 02.12.2017 12:30 przez League, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Polscy kibice

Postautor: DDK » sob 02.12.2017 11:38

League pisze:Source of the post akurat lajkujący duduś w każdej dyskusji na forum o kibicach na rzeczy o której chwali się ze sie zna przegrywał na fakty i argumenty wiec nie bede przed takimi jak wy prostował czy jestem policjantem czy nie.

:rotfl4:

przecież Ty nie wiesz, co oznacza słowo "argument" Dyskusje z Tobą, jeśli można to tak nazwać, to jak przekrzykiwanie się z niewidomym o kolorach. I nie twierdzę tego ja, tylko połowa forum.

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 405

Polscy kibice

Postautor: kaczy » sob 02.12.2017 11:40

Kamil232 pisze:Source of the post League to Policjant?

No [k****] to wiele tłumaczy. A właściwie wszystko jest jasne.

Nie trudno to zweryfikować. League to nie policjant, tylko taki rudy z blok ekipy.

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Polscy kibice

Postautor: League » sob 02.12.2017 11:58

DDK pisze:Source of the post
League pisze:Source of the post akurat lajkujący duduś w każdej dyskusji na forum o kibicach na rzeczy o której chwali się ze sie zna przegrywał na fakty i argumenty wiec nie bede przed takimi jak wy prostował czy jestem policjantem czy nie.

:rotfl4:

przecież Ty nie wiesz, co oznacza słowo "argument" Dyskusje z Tobą, jeśli można to tak nazwać, to jak przekrzykiwanie się z niewidomym o kolorach. I nie twierdzę tego ja, tylko połowa forum.

część forum słuchająca "raperów" wiertarka rpg, amica wsk . Schlebia mi to.
ta wzmianka o niewidomym o kolorach idealnie pasuje do naszej dyskusji o jednym kibolu co dostał za granicą w mordę od policji, wyszedł filmik, powiedziałem że za darmo nie dostał, ty i twoi kumple zaczeliście krucjatę przeciwko mnie i potem okazało się że jak zwykle miałem rację a wy nie :D coś często tak jest

BTW wiele niewidomych straciło wzrok w czasie gdy już zdążyli poznać te kolory więc jak zwykle ci nie wyszło. Próbuj dalej.
Ostatnio zmieniony sob 02.12.2017 12:29 przez League, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Polscy kibice

Postautor: DDK » sob 02.12.2017 12:04

myślenie, poziom Lig:

- połowa ludzi uważa, że nie da się z Tobą dyskutować-----> Lig twierdzi, że połowa ludzi słucha rapu.
- wyjaśniłem Cię w tamtej sytuacji: jeśli tego nie zrozumiałeś to przykro mi, nie będę się powtarzał.

Odnośnie kolorów, to tylko Ty mogłeś na to wpaść. Brawo, przynajmniej wyobraźnia nie zawodzi.

Szkoda mi czasu. Znowu przypierdalasz się do mnie, o to, że komuś dałem "lajka". Naprawdę, żałosne.

League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Polscy kibice

Postautor: League » sob 02.12.2017 12:27

DDK pisze:Source of the post - połowa ludzi uważa, że nie da się z Tobą dyskutować-----> Lig twierdzi, że połowa ludzi słucha rapu.
- wyjaśniłem Cię w tamtej sytuacji: jeśli tego nie zrozumiałeś to przykro mi, nie będę się powtarzał.

znowu nie zrozumiałeś. jakoś ci co za mną nie przepadają to właśnie ty, bienias,cloner itp akurat ta strona która słucha rapu z blokowisk.. Mam się przejmować tym że nie lubią mnie ludzie którzy otwarcie mówią że konczą znajomości nawet wieloletnie tylko dlatego ci koledzy poszli do policji? prośba.(Tak tylko powiem że jeden użytkownik sam tak powiedział, akurat nie ty.)
Tak mnie wyjaśniłeś że ci bardziej kulturalni na forum jakoś przyznali mi rację.
i nie przyczepiam się że dałeś komuś lajka. akurat zawsze gdzie tylko ktoś skrytykuje league, to jesteś i ty , nie ważne czy ja mam racje czy nie.

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 2239

Polscy kibice

Postautor: Rojiblanco » sob 02.12.2017 12:38

Obrazek

Wróć do „Polska”