Górnik Zabrze (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
olek j
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: olek j » pt 24.12.2004 22:23

Tu możemy podyskutować na temat zespołu z mojego miasta.Wielokrotny mistrz Polski, jako jedyny polski zespół grał w finale europejskich pucharów 8) Niestety od jakiegos czasu nie odnotowujemy najlepszych wyników, ale zawsze jesteśmy ligowym pewniakiem :twisted:

Lakier
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Lakier » pt 24.12.2004 23:41

Hmm, fajnie by było gdyby Kasperczak został tu trenerem, ale to pewnie nie możliwe.
:)

Awatar użytkownika
Qrczak
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Re: Górnik Zabrze

Postautor: Qrczak » sob 25.12.2004 0:11

olek j pisze:ale zawsze jesteśmy ligowym pewniakiem :twisted:

Raczej średniakiem :twisted:

Awatar użytkownika
Bobohawk
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Bobohawk » sob 25.12.2004 0:40

Lakier pisze:Hmm, fajnie by było gdyby Kasperczak został tu trenerem, ale to pewnie nie możliwe.

To jest wrecz nierealne, watpie aby Gornik bylo stac na oplacanie Henka. On nie jest taki tani, a zreszta Kasperczak nadal niechce oddac posady trenera w Wisle. :)

Mikusinski
Grafomańskie harakiri
Lokalizacja: Tam gdzie siarkowy leży gród, tam Mielec znalazł grób.....
Kontaktowanie:

Postautor: Mikusinski » sob 25.12.2004 9:18

Fajnie kiedyś było jak Górnik doszedl do finału Zdobywców Pucharów.
Przegrał wtedy z Manchesterem City 1:2. Teraz Górnik grają mało efektowny futbol, zajmóją miejsca w drugiej połowce tabeli. Pieniędzy nie mają, Koźmiński znów jedzie po talenty z Brazylii i Argentyny.
A jak było z zeszłorocznej wyprawy po zdolną młodzież????
W górniku został chyba tylko jeden Brazylijczyk, Hernani. Po prostu szkoda gadać...
Obrazek
SIARKA-Jadachy 6:0

Awatar użytkownika
olek j
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: olek j » sob 25.12.2004 12:53

Mikusinski pisze:W górniku został chyba tylko jeden Brazylijczyk, Hernani. Po prostu szkoda gadać...

No to chyba dobrze że Koźmiński szuka talentów w Ameryce Pd.Facet um ie rozporzadzać pieniędzmi,czego przykładem właśnie wspomniany przez ciebie Hernani.

Awatar użytkownika
eXpert
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: eXpert » śr 29.12.2004 14:40

Na temat Gornika powiem tyle:
To jest klub, ktory zasluzyl sobie swoja historia na gre w I lidze :D
Ale jednak historia to nie wszystko. Ja zapamietam na zawsze final w europejskich pucharach (mimo, ze jeszcze nie zylem :wink: ), ale ogladalem go nieraz w powtorkach.Aaaaaaa jeszcze jedno w tym sezonie odbyly sie mecze TS Podbeskidzie-KSG i to byly niezapomniane momenty dla mnie :) obie druzyny graja na podobnym poziomie, ale KSG przewyzszal nas cwaniactwem ligowym.
Ogolnie to ja do Gornika Zabrze nic niemam 8)
Bielsko moim miastem, TSP całym życiem

Awatar użytkownika
olek j
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: olek j » sob 15.01.2005 10:59

Pierwszy sparing z Polonią Bytom
Pierwszym rywalem podczas przygotowań do rundy wiosennej będzie Polonia Bytom. Sparing zostanie rozegrany na naszym boisku dzisiaj o godzinie 11:00. Do Zabrza dotarli we wtorek Brazylijczycy, jednak nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu składów na dzisiajszy mecz, gdyż się aklimatyzują. W sparingu zostaną wyznaczone dwa składy.
Zgrupowanie w Zielonej Górze nie dojdzie do skutku. Jednak trener Edward Lorens ma zamiar wyjechać na zgrupowanie, z drużyną na styczniowy obóz, najprawdopodobniej będą to Beskidy.
źródło: www.gornik.v.i.p.pl

Oby zwycięsteo :wink:

Awatar użytkownika
olek j
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: olek j » sob 15.01.2005 20:08

po "1" w sparingo z bytoska Polonią :wink: Mogło być lepiej, ale zabrzanie grali w rezerwowym składzie.Szkoda że Joao Paolo nie wykorzystał karnego, a jedyną bramkę dla górników zdobył Siedlarz.
Myślę, że niezły prognostyk na rundę wiosenną

Awatar użytkownika
szlachcic
Trampkarz
Trampkarz
Kontaktowanie:

Postautor: szlachcic » ndz 20.03.2005 11:48

ja jestem kibicem Górnika Zabrze jestem dumny z tego klubu miekszam w Rybniku mamy tutaj klub ROW RYBNIK a jego kibice tez sa z Górnikiem ;)
wczoraj Górnik wygral z Pogonia w Szczecinie 0 :2 ( Chalbinski i Aleksander ) :!:
Pozdrawiam kibiców Górnika ;)
Nabiegasz się jeszcze dzisiaj, to pewna. Czy, pytasz, alkierz cały zajmę? Ha, przeciem szlachcic, polonus nobilis sum!

Awatar użytkownika
_*For_zaza_Milan*_
Moderator
Moderator

Postautor: _*For_zaza_Milan*_ » ndz 20.03.2005 13:14

Gratulacje - Górnik wygrał 2:0 oddaja dwa celne strzałna bramke. Skutecznośc imponująca. Ale to co robili gracze Pogoń to był kabaret :D A to jest najlepszy atak w naszej lidze :D jak mówia

Claudio Milar - podcinany w polu karnym przez Joao Paolu pada na murawe - sedzie nie gwiżdze a ten wzioł piłke w ręce popatrzał na sedziego - nie było gwizdka i karnego połorzył i grał dale oddał strzał nie celny. Ładnie ze sedzia nie widział że ten zagarna piłke sobie a potam połorzył i gra dalej inna sprawa że by karny ......

Ładne bramke Chałbińskiego :D zmieścił piłke w bramke z zerowego kata z woleja ....

Awatar użytkownika
Tardelli
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: Tardelli » pn 11.04.2005 14:33

Mam pytanie do kibiców Górnika. Przeglądając wyniki i składy z tej kolejki zauważyłem w Górniku dwóch piłkarzy, których nie ma w kadrze na oficjalnej stronie - są to Ugo i Liczka. Czy Ugo to Hugo Michael Enyinnaya i co to za Liczka( bo syn tego trenera - Mario gra we Włoszech)?

Awatar użytkownika
Mazi
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Mazi » pn 11.04.2005 15:48

moze kadra nie zaktualizowana??:D wiem ze Marcel Liczka gra w Górniku a jeszcze jeden w Baniku..a czy ma 3 to niewiem;]

Awatar użytkownika
olek j
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: olek j » ndz 24.04.2005 13:03

Zabrzanie na fali !!!! Seria zwycięstw górników, szykuje się ciekawa walka o mijsca 4-7. Jeżeli zabrzanie będą nadal prezentować taką formę to kto wie :roll: To ryzykowne posunięcie z mojej strony,ale liczę na pierwszą piątkę :!:

Awatar użytkownika
boca
Skład B
Skład B

Postautor: boca » ndz 24.04.2005 15:34

Na pierwszą piątke bym nie liczył , może teraz grają dobrze i wygrywają ale znając Górnik to im bliżej końca tym ich ambicje spadną i zadowolą się pozycją w środku tabeli .

Wróć do „Polska”