Górnik Zabrze (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 661

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » czw 22.09.2016 19:32

Czym się zaorałem, ja pierdolę jakie Ty masz słabe argumenty :rotfl: Ekstraklasę to masz jedynie w dalekich wspomnieniach i na fotkach z młodości. Ja mogę mieć co chwilę, ale mam to w dupie :mrgreen:
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 969
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: cloner » czw 22.09.2016 19:33

Tomusmc pisze:Source of the post Czym się zaorałem, ja pierdolę jakie Ty masz słabe argumenty

Nawet nie umiesz poprawnie frazeologizmu uzyć. Wróc do szkoly sredniej i sobie przypomnij znaczenie tych słów.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Enjo » czw 22.09.2016 19:34

Tomusmc pisze:Source of the post Bo Polonia to potęga

Ale pierdolisz.Już nie mogę Ciebie czytać i muszę się do tego odnieść bo mnie wkurwiasz.My mamy [ch**] zespół, nie gramy w jakiejś wysokiej lidze, ale wspieramy swój lokalny klub.On czy ja pójdziemy na mecz u siebie, pojedziemy obejrzeć tę kopaninę po Polsce bo to nasze hobby, ukochany klub - nikt z nas się nie obraża na lepsze czy gorsze wyniki.[ch**] o tym wiesz, stadionu na żywo nie widziałeś od lat, na strimie oglądasz Juventus i przy tym zostań i odjebaj się od Polonii.Już kolejny raz widzę jak sobie mordę wycierasz Polonię więc teraz już Ci jasno wyjaśnię - jak chcesz to dyskutuj z Clonerem jak tam chcecie ze sobą, ale odpierdol się od PB ze swoimi głupimi komentarzami.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » czw 22.09.2016 19:38

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Cloner reprezentuje Polonię więc do niej się odnoszę tak samo jak on do Lechii, Juve czy w tym temacie Górnika więc niech Ci żyłka za szybko nie pęknie :rotfl: moim hobby jest oglądanie meczów w tv (streamów nie oglądam) więc dla Twojego kolegi po szalu jestem gorszy :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 969
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: cloner » czw 22.09.2016 19:39

A teraz lekcje jezyka polskiego dla nieuka Tomusa:

Na początek słowami:

„- Kończ… waść!… wstydu… oszczędź!…
— Dobrze! — rzekł Wołodyjowski.
Dał się słyszeć świst krótki, straszny, potem stłumiony krzyk… jednocześnie Kmicic rozłożył ręce, szabla wypadła mu z nich na ziemię… i runął twarzą do nóg pułkownika…”
Andrzej Kmicic wypowiedział słynną sentencję, wyrażając podziw dla Wołodyjowskiego

http://www.edusens.pl/edusensownik/konc ... u-oszczedz

a jesli to za trudne, no to filmik:

Peace!
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Enjo
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 405

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Enjo » czw 22.09.2016 19:44

Nie liczyłem na normalną odpowiedź z Twojej strony, nie zdziwiło mnie to.

Dyskutuj sobie z Kostkiem, nie mieszam się w to, ale wkurwiasz mnie tym bo mieszasz w to Polonię nie wiem po co, a nie tylko on jest jej kibicem i irytuje mnie bo mnie też obrażasz tym, a ja wcale nie mam problemu z tym tylko po co takie komentarze ? Tak jakbym z Tobą dyskutował i tylko, żeby napisać coś głupiego pisałbym non stop, że Juventus kupuje sędziów gdzie to nie ma nic do sprawy...

Tomusmc pisze:Source of the post więc niech Ci żyłka za szybko nie pęknie

brawo, świetny poziom.

Tomusmc pisze:Source of the post streamów nie oglądam) więc dla Twojego kolegi po szalu jestem gorszy

To dyskutuj z nim o tym, mnie to nie przeszkadza, ale po co od razu drwisz czy piszesz coś głupiego o Polonii ?
Ostatnio zmieniony czw 22.09.2016 19:47 przez Enjo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 225

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: NoName1989 » czw 22.09.2016 19:46

Polonia Bytom to bardzo stary i zasłużony dla polskiej piłki klub, więc komentarz niezbyt trafiony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » czw 22.09.2016 19:49

Oo widzę, że rozmowa nabiera tempa. Zaczęło się od Torcidy, a kończymy na Potopie. Spoko, ale dlaczego sądzisz, że moje słowa do Ciebie muszą odnosić się do książki? Ja pisałem to w formie dosłownego znaczenia.

Skończ chłopie i oszczędź sobie wstydu. Tak żebyś zrozumiał, bez żadnego odnoszenia się do Kmicica i Wołodyjowskiego :haha:

NoName1989 pisze:Source of the post

Polonia Bytom to bardzo stary i zasłużony dla polskiej piłki klub, więc komentarz niezbyt trafiony.

Górnik również

Koniec tego pierdolenia bo zaszliśmy z tematu

Obrazek

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 225

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: NoName1989 » czw 22.09.2016 19:51

Twór założony przez komunistów i ciągnięty przez nich za uszy, no ale niech Ci będzie..
Obrazek

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 12
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: MENDEZ » czw 22.09.2016 19:51

@Enjo
Weź wyluzuj bo gadasz jak obrażona baba.
Cloner zaczął obrażać i pisać na tematy, które gówno go obchodzą. Jak mu podstawiono pod nos postulaty to napisał, że Górnik to gowniany klub, więc i jego źródła są gowniane.

ddemon pisze:ile kupiłem butów złotych

:D
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Awatar użytkownika
Sesto Elemento
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 13

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Sesto Elemento » czw 22.09.2016 19:54

arka gdynia [k****] swinia. Wnioslem tyle samo do tej rozmowy co cloner. Pozdro
Obrazek
Acceleration 0-100 km/h: 2,5 s

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 478

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Boromir » czw 22.09.2016 20:27

janop pisze:Source of the post W Raith Rovers koleś dawał radę. Mnie ciekawi co się stało, że rozstał się ze Szkotami, a w Anglii zagrał raz i szuka klubu.

Może tak, podejrzewam jednak, że nawet w polskiej I lidze znajdą się lepsi. Po prostu ściąganie nołnejmów to jest raczej droga do nikąd. Oczywiście, zawsze może wypalić, ale to kupowanie kota w worku. To lewy obrońca jest?
ddemon pisze:Source of the post zresztą efekt był w postaci odpadnięcia z PP - kapitalna szansa na 1/2,blisko Stadionu Narodowego - odpadnięcie z Suwałkami - meczu nie oglądałem,gdyż w pracy ale jak słyszałem,że nie mieli pomysłu na grę oddali 17 strzałów w tym 0 bądź 1 celny to o czym my mówimy :(

Ja widziałem. Było bardzo słabo, nie wiem czy oddali 17 strzałów ale sporo, większość zablokowanych przez obrońców. Zero pomysłu na grę, zero sytuacji, Wigry mogły wygrać nawet wyżej bo groźnie kontrowali, chociaż bramki po prezentach obrony Górnika. Pierwszy gol na konto Kasprzika, drugi to wielbłąd Kopacza chyba.
Sesto Elemento pisze:Source of the post arka gdynia [k****] swinia. Wnioslem tyle samo do tej rozmowy co cloner. Pozdro

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 964
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: janop » czw 22.09.2016 20:41

Boromir pisze:Source of the post Może tak, podejrzewam jednak, że nawet w polskiej I lidze znajdą się lepsi. Po prostu ściąganie nołnejmów to jest raczej droga do nikąd. Oczywiście, zawsze może wypalić, ale to kupowanie kota w worku. To lewy obrońca jest?

Tylko teraz to tylko wolni zawodnicy wchodzą w grę. Lewy obrońca. Przez dwa sezony nie opuścił spotkania w Championship. Minus: rzadko włącza się do akcji ofensywnych. Drugi minus: od maja praktycznie nie grał. Gdyby przyszedł na początku okienka transferowego to powiedziałbym, że powinien być wzmocnieniem. Teraz jest to wątpliwe.

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 6

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Fishbone » sob 24.09.2016 14:29

Uważam, że nie tylko w Górniku Zabrze, ale w całej kibicowskiej Polsce zrobiły się dziwne czasy na zawieszanie działalności, oficjalne oświadczenie i inne rzeczy kojarzące się z polityką.

Jestem ze starej szkoły kibicowania być może, ale może łatwiej mi się pisze, bo przeżyłem IV ligę, zmianę nazwy klubu na rok czy gnicie w 1 lidze przez ostatnie 10 lat.

Wierność klubowi inaczej rozumiem w tych czasach, jednak uważam, że kibice mają zdecydowanie większe prawo wymagać od zawodników, patrząc jak się prowadzą i ile zarabiają.

Wróć do „Polska”