Górnik Zabrze (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 422

Re: Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: sickstick » czw 11.02.2016 19:07

cloner pisze:Może mi ktoś tutaj z żaboli napisać coś więcej o Mateuszu Słodowym? ma jutro podpisac kontrakt z Polonią.

Byłem jego zmiennikiem pół dzieciństwa :lol2:

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 33
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » czw 11.02.2016 20:28

cloner pisze:Może mi ktoś tutaj z żaboli napisać coś więcej o Mateuszu Słodowym? ma jutro podpisac kontrakt z Polonią.

Może grać zarówno na lewej oraz prawej stronie obrony...Jego silnym atutem jest daleki wyrzut z autu...W Zabrzu wywalczył sobie miejsce 11-stce dopiero w grudniu odkąd zaliczył asystę z Piastę..A tak wiecznie rezerwowy,grający w A-klasowych rezerwach...

Reakcja forum Górnika - wielka ulga,że w Zabrzu już go nie ma,piłkarza który znalazł się w Górniku dzięki ś.p Majowi i Nawałce...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: ddemon » ndz 21.02.2016 22:17

Derby przegrane,nie zostaną Wam zapomniane !! :(
Zacznijcie grać,[k****] mać !!

Stadion zrobił mega wrażenie,mam kilka filmików,parę zdjęć na pamiątke...Wejście na stadion trwało w miarę krótko jakieś 4-8 minut,wyjście wręcz w ekspresowym tempie :) Dopingowo miazga,owszem bywały pikniki,którzy kompletnie zero nic dopingu,ale jak piłkarze się nie ogarną to po meczu z Lechem już kompletu widzów nie będzie...Na Lech myślę jeszcze będzie komplet,bo będzie mobilizacja,tańsze bilety o 10 zł... A potem ciężko powiedzieć...
Teraz czas jechać do Barcelony :) haha
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: ddemon » sob 14.05.2016 17:41

Dawno nic nie pisałem ale myślę,że warto :D

Najpiękniejszy stadion w I lidze ;(

Brawo Ojrzyński kapitalnie przygotował drużynę do walki o utrzymanie - tragiczne zgrupowanie,kiepski zaciąg swoich piłkarzy...
Żurek dołożył do pieca ze swoimi zmianami w trakcie spotkań...

Pozytywy?
Stadion,Kibice,
i piłkarze którzy nie zawiedli - Danch,Gergel oraz może Kopacz(mimo błędu w ostatnim ważnym meczu) to w przeciągu całego sezonu jeden z pewnych punktów

resztę wypier... na zbity pysk !! :/

E:

Zapomniałem dodać

SOBOLEWSKI DZIĘKUJEMY !! :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 478

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Boromir » sob 14.05.2016 17:49

Gergel akurat dzisiaj sabotował, fatalny mecz w jego wykonaniu. No, ale w grudniu w pojedynkę zapewnił Wam emocje do końca sezonu.

No cóż, zapraszam do Głogowa w przyszłym sezonie :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: ddemon » sob 14.05.2016 17:56

No Gergel w przeciągu całego sezonu ratował nam dupsko...Jakby nie patrzeć dzisiejsza bramka padła po błędzie Kopacza - który w przeciągu całego sezonu był w miare pewnych punktem obrony obok Dancha...

Jedyny pozytyw w zatrudnieniu Żurka to było tknięcie życia w pomocy i przywrócenie Przybylskiego,Kurzawę i Cerimagicia...
Jak wpuścił dzisiaj Janotę to o dziwo straciłem wiarę w utrzymanie ;(
Mecz o życie,czemu nie zagraliśmy dwoma napastnikami Skrzypczakiem i na 10 Kante skoro nie strzela,a miewa tendencję do rozgrywania :/ Nie mam pojęcia...
Jak Madej złapał formę,zaczął coś wkońcu pokazywać to Żurek odesłał go do rezerw :/

Głogów? Hm..Nigdy nie byłem jeszcze na oficjalnym wyjeździe,więc czemu chętnie,jak dostanę urlop pomyślę ;) Raz byłem w sektorze Polonii Bytom,kiedy nie było wyjazdu,a jeszcze grała w ekstraklasie zamierzchłe czasy :P haha
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 970
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: cloner » sob 14.05.2016 18:00

ddemon pisze:Source of the post Nigdy nie byłem jeszcze na oficjalnym wyjeździe

Oooo ciup, z kim ja tu gadam, myślałem że zwiedzałeś już stadiony. Mnie niewiele do stówki brakuje :P (a licząc zgody to już dawno przekroczone)

A wracając do tematu, ten kto zatrudnił Jose Kante to jakiś ku.wa mistrz :rotfl:
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 197

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: petru » sob 14.05.2016 18:04

Można powiedzieć, że w końcu. Nie chciałbym w przyszłym roku oglądać jak Górnik się męczy. W tym sezonie trzeba było się solidnie postarać, by spaść z ligi, chłopaki solidnie na to pracowali.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: ddemon » sob 14.05.2016 19:07

cloner pisze:Source of the post
Oooo ciup, z kim ja tu gadam, myślałem że zwiedzałeś już stadiony. Mnie niewiele do stówki brakuje :P (a licząc zgody to już dawno przekroczone)

A wracając do tematu, ten kto zatrudnił Jose Kante to jakiś ku.wa mistrz :rotfl:

Jak pisałem wielokrotnie,mówię to każdemu - średni ze mnie kibic piłkarski - bo polską piłkę klubową śledzę,bo ślędzę z przed tv :) Z otwarciem nowego stadionu byłem na meczu z 2 razy(WDŚ i Lechia)...
Na wyjeździe nie oficjalnym byłem raz co mecz był bez kibiców gości- wtedy co Górnik grał z Polonią Bytom - wygrany przez Górnika 1:2 - po obu bramkach Jeża ostatnia w samej końcówce spotkania,kapitalnej asyście bodajże Zahorskiego lub Sikorskiego - dla Polonii chyba strzelił Podstawek,w każdym razie z karnego i pamiętam,że jeszcze Pazdan dostał czerwoną kartkę :P

Kante wcale nie jest takim złym piłkarzem - owszem marnuje sytuację,problem w tym,że wielu na Niego patrzy - zmarnował sytuację i jest [ch**]...Bo Górnik więcej sytuacji potem już nie stworzy...Taki Lewandowski ma 5 sytuacji na mecz i też swoje zmarnuje,a swoje strzeli :) Wiem,że nie ta skala talentu,ale chodzi mi głównie o ilość mających sytuacji w meczu :) A,że napastnika rozlicza się z bramek,których nie ma to ocena jego umiejętności jest jaka jest..
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 220

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Bienias » sob 14.05.2016 22:31

Pozytywy?
Stadion,Kibice,

Stadion ok. Kibice? można rzec wypie#$%^ Karma wraca i bardzo dobrze :)

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 478

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Boromir » sob 14.05.2016 22:34

No właśnie, karma.

Dzisiaj nikt się nikomu nie podłożył :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 225

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: NoName1989 » sob 14.05.2016 23:22

No i pięknie. :ozob:
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 755

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: League » ndz 15.05.2016 15:10

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 6NKEDjFvMg było z zabrza robi rozpierduchę :D pewnie każdy wie ale co tam, warto przypomnieć do czego zdolna masa z trybun

https://www.youtube.com/watch?v=T0JdaoK ... u.be&t=13s szkoda że do własnych przyśpiewek się nie stosują :D słowa jedno czyny drugie
Obrazek

Awatar użytkownika
Sterstox
Junior
Junior
Reputacja: 3

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Sterstox » pn 15.08.2016 13:36

Wyżej wymieniony user to chyba z Ruchu jest, co :P?

"Bydło" i do tego pewnie piknik.

Dobra. By nie robić offtopu w temacie.

Serce mi się kroi gdy widzę to co się dzieje w zabrzańskim Górniku. Układ Mańka Szulik - Miasto - Górnik jest rakotwórczy dla klubu. Włodarze z miasta kompletnie nie znają się na zarządzaniu miasta, i co rusz zatrudniają prezesów którzy nie znają się na swoim fachu, Waśkiewicz od Biathlonu, Marek Pałus od Koszykówki, Sarnowski który w Lechii miał jakieś machlojki finansowe za sobą. Coraz to nowi prezesi emitują coraz to nowe długi, klub jest nierentowny i ma coraz większe zadłużenie nawet mimo pomocy miasta i sponsorów.

Coraz więcej osób którym zależało na klubie odchodzi. Czy to rzecznik prasowy Rafał Kędziora, czy to Dawid Florek który był w klubie SLO (koordynator ds. relacji z kibicami, taki łąćznik między kibicami a klubem). Jeszcze do tego wieloletni spiker w klubie.

Sytuacja sportowa to też zwykła kpina. Okej, pokonaliśmy Legie w Pucharze Polski, pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Ale co z tego jak w lidze jest tragedia. Wczorajszego meczu z Tychami gdzie straciliśmy bramkę w ostatniej minucie meczu nawet nie chce mi się komentować. Płakać mi się chce gdy widzę to co się dzieje w klubie.

W kryzysie Górnika jedynym światełkiem w tunelu, jesteśmy MY. TORCIDA.

Obrazek
Obrazek

KIBICE NIE SPADLI, DALEJ GÓRNIK PROWADZIMY!

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 277

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: czarny samael » pn 15.08.2016 15:34

Sterstox pisze:Source of the post Wyżej wymieniony user to chyba z Ruchu jest, co ?

"Bydło" i do tego pewnie piknik.

Śmiem twierdzić, że nie. Raczej tępi chuligankę - słusznie - i określa ją konsekwentnie w różnych tematach mianem "bydła".
Obrazek

Wróć do „Polska”