Górnik Zabrze (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Sterstox
Junior
Junior
Reputacja: 3

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Sterstox » pn 15.08.2016 15:46

czarny samael pisze:Source of the post Śmiem twierdzić, że nie. Raczej tępi chuligankę - słusznie - i określa ją konsekwentnie w różnych tematach mianem "bydła".

Nie chciałbym się kłócić. Ale na miejscu kibiców Górnika w Niecieczy każdy by się wkurwił. 14 krotny Mistrz Polski, kiedyś potęga, ma jednych z najwspanialszych kibiców w Polsce, i spadł po frajerskim meczu po frajerskim sezonie mimo że miał szansę się utrzymać wystarczyła wygrana, jedna bramka do utrzymania. Każdy by się wkurzył.

Adrenalina + Emocje i człowiek działa jak działa, wybuchowo.

Kto nigdy nie był na młynie swojego klubu, nigdy nie był na wyjeździe a jest zwykłym piknikiem nigdy tego nie zrozumie.

Awatar użytkownika
Duch
Entuzjasta Kraftu
Entuzjasta Kraftu
Reputacja: 170
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Duch » pn 15.08.2016 15:59

Sterstox pisze:Source of the post spadł po frajerskim meczu po frajerskim sezonie

Tylko druga część jest prawdziwa. Górnik ciężko pracował na spadek od pierwszej kolejki, a mecz w Niecieczy był jedynie zwieńczeniem dzieła. Zgadzam się jednak z tezą, że klubem zarządzają amatorzy. Zresztą, w normalnym kraju, wspomniana wcześniej pani prezydent już dawno by siedziała w kryminale za niegospodarność, machlojki itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny samael
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 277

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: czarny samael » pn 15.08.2016 16:01

Sterstox pisze:Source of the post Ale na miejscu kibiców Górnika w Niecieczy każdy by się wkurwił.

Co nie zmienia faktu, że rozwalili czyjąś własność, a później mówili o sobie jako o kulturalnych kibicach. Jeśli ktoś miał dowód na to, że po meczu w ciągu, np. kilku dni, jakieś stowarzyszenie kibiców Górnika samo zaproponowało zwrot kosztów Termalice to mógł to wrzucić. Jeśli nie, to znaczy, że uznali to za normalne zachowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sterstox
Junior
Junior
Reputacja: 3

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Sterstox » pn 15.08.2016 16:21

Duch, mimo wszystko Górnik miał szanse się utrzymać, Łęczna która przegrywała w tym samym czasie z Śląskiem Wrocław mogła spaść, wystarczyła tylko jedna bramka do utrzymania zabrzańskiego Górnika de facto, dlatego frajersko to przegrali.

Mańka-Szulik traktuje Górnika jako zabawkę do swoich politycznych zagrywek. Sądzi że dzięki temu że Miasto właduje tyle w kasy klub ona będzie wygrywała w coraz to kolejnych wyborach samorządowych. Niezgodne to z prawem ale kto ją wsadzi za klatki? Jedynie wyborcy mogą jej odebrać stanowisko w następnch wyborach, oby tak było.

czarny samael pisze:Source of the post Co nie zmienia faktu, że rozwalili czyjąś własność, a później mówili o sobie jako o kulturalnych kibicach. Jeśli ktoś miał dowód na to, że po meczu w ciągu, np. kilku dni, jakieś stowarzyszenie kibiców Górnika samo zaproponowało zwrot kosztów Termalice to mógł to wrzucić. Jeśli nie, to znaczy, że uznali to za normalne zachowanie.

Tak się składa że Torcida później organizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz naprawy szkód w Niecieczy. Wyrywanie z krzesełek nie jest powodem do dumy, ale jednak nie na codzień twój ukochany klub spada z ligi. Mogło być gorzej i było gorzej w 2009 roku jak wtedy Górnik spadł. Każdy z nas byłby wtedy wkurwiony na maxa, a nie każdy z nas potrafi opanować nerwy.

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 478

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Boromir » czw 22.09.2016 11:30

Rory McKeown z Irlandii Północnej rozpoczął testy w Górniku Zabrze - poinformowała oficjalna strona klubu GornikZabrze.pl.

Ostatnim klubem 23-letniego lewego obrońcy był czwartoligowy angielski Accrington Stanley FC.

Dobra, cofam to co napisałem o awansie Górnika. Jak oni taki zaciąg prowadzą to skończą jak Miedź. Najgorsze, że w zeszłym sezonie też tak zrobili i nie wyciągnęli wniosków.

Aż dziw, że Brosz to swoim nazwiskiem reklamuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 226

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: NoName1989 » czw 22.09.2016 15:08

Torcida zawiesza działalność na trybunach.
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 971
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: cloner » czw 22.09.2016 15:13

NoName1989 pisze:Source of the post Torcida zawiesza działalność na trybunach.

Obrazili się za brak wyników :roftl3:
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 967
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: janop » czw 22.09.2016 18:33

Boromir pisze:Source of the post
Rory McKeown z Irlandii Północnej rozpoczął testy w Górniku Zabrze - poinformowała oficjalna strona klubu GornikZabrze.pl.

Ostatnim klubem 23-letniego lewego obrońcy był czwartoligowy angielski Accrington Stanley FC.

Dobra, cofam to co napisałem o awansie Górnika. Jak oni taki zaciąg prowadzą to skończą jak Miedź. Najgorsze, że w zeszłym sezonie też tak zrobili i nie wyciągnęli wniosków.

Aż dziw, że Brosz to swoim nazwiskiem reklamuje.

W Raith Rovers koleś dawał radę. Mnie ciekawi co się stało, że rozstał się ze Szkotami, a w Anglii zagrał raz i szuka klubu.

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 33
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: ddemon » czw 22.09.2016 19:06

cloner pisze:Source of the post
NoName1989 pisze:Source of the post Torcida zawiesza działalność na trybunach.

Obrazili się za brak wyników :roftl3:

Jak zawsze gówno wiesz,a komentujesz :D

Obrazek

Na dzień dzisiejszy tylko optymiści wierzą w awans w tym nasza caryca :suicide:

Co do wzmocnień nie ma co komentować - żal Brosza,ale z gówna bata nie ukręcisz - skoro grają takie gwiazdy jak Matuszek czy Kurzawa po bokach obrony,środek pomocy jest uzależniony od Grendela,Przybylskiego,którzy są wolni jak żółw...Pozyskanie na hura jakiś napastników(na których wogóle klub nie zarobi - Angulo 32 lata :rotfl: ) - zresztą efekt był w postaci odpadnięcia z PP - kapitalna szansa na 1/2,blisko Stadionu Narodowego - odpadnięcie z Suwałkami - meczu nie oglądałem,gdyż w pracy ale jak słyszałem,że nie mieli pomysłu na grę oddali 17 strzałów w tym 0 bądź 1 celny to o czym my mówimy :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: cloner » czw 22.09.2016 19:11

ddemon pisze:Source of the post Jak zawsze gówno wiesz,a komentujesz

Gówniany klub to innej wiedzy posiąść nie mogłem.

ddemon pisze:Source of the post Na dzień dzisiejszy tylko optymiści wierzą w awans

Znowu o piłce. Przecież protest dotyczy czegoś innego.

Zresztą, ty i tak na mecze nie chodzisz, taki kibic internetowy. Pozdro 600, idź do fryzjera.
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
"

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 671

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » czw 22.09.2016 19:13

Bo Polonia to potęga :roftl3: wielki kibolu na kartofliskach, zostań tam i nie zawracaj gitary innym
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: cloner » czw 22.09.2016 19:16

Tomusmc pisze:Source of the post Bo Polonia to potęga

Zajmij się swoim Juve, a od polskiej piłki to wara dzieciak.
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
"

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 671

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: Tomusmc » czw 22.09.2016 19:27

Dzieciaka nie skomentuję bo szkoda na to czasu, ale co do słowa "wara" chętnie się odniosę :mrgreen: kim Ty jesteś żeby mówić i dzielić ludzi. Jeździsz po jakichś wioskach w drugiej lidze i uważasz się za niewiadomo jakiego kibica. Wszystkie kluby gówno tylko Polonia rządzi. Monotonne są te Twoje wypowiedzi, ale ciężko na nie nie odpowiedzieć. Będę chciał oglądać Lechię w tv to obejrzę, będę chciał iść na stadion, nikt mi tego nie zabroni więc skończ waść wstydu oszczędź. Ddemon wysunął Ci, że bzdury piszesz to nazwałeś Górnika gównianym klubem, typowe dla "kibola"
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
ddemon
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 33
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: ddemon » czw 22.09.2016 19:29

cloner pisze:Gówniany klub to innej wiedzy posiąść nie mogłem.

Przypomnij mi w której lidze jest Polonia?

Swoją drogą tak jeździsz po Górniku,Zabrzu,żabolach itd..a co w Bytomiu pracy nie ma ? :rotfl4:

cloner pisze:Zresztą, ty i tak na mecze nie chodzisz, taki kibic internetowy. Pozdro 600, idź do fryzjera.

Za to ja nie piszę co chwilę na forum jaki jestem fajny,ile kupiłem butów złotych i ile odpaliłem rac na stadionie czy jak się najebałem na kolejnej imprezie po to by inni musieli napisać zazdrościmy Ci cloner...

Jak zawsze nie masz pojęcia,a się wypowiadasz - skąd wiesz,że nie chodzę na mecze,a może chodzę jak mam możliwość? Co muszę być taki zajebisty jak Ty i się non stop chwalić?
A co do fryzury to się kolokwialnie odpierdol !! :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Kontaktowanie:

Górnik Zabrze (zbiorczy)

Postautor: cloner » czw 22.09.2016 19:30

Tomusmc pisze:Source of the post Jeździsz po jakichś wioskach w drugiej lidze

W ekstraklasie też jeździłem, przed ekstraklasą również. A ty dalej będziesz...
Tomusmc pisze:Source of the post oglądać Lechię w tv

Tomusmc pisze:Source of the post skończ waść wstydu oszczędź

Zaorałeś się sam tym tekstem. Przeczytaj lepiej Potop, a później głos zabieraj.

a co w Bytomiu pracy nie ma ?

W zabrzu większa patola, więc i łatwiej o biznes i klientów w lombardzie. Takie życie.
Ostatnio zmieniony czw 22.09.2016 19:32 przez cloner, łącznie zmieniany 1 raz.
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
"

Wróć do „Polska”