Korona Kielce (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

GosuRalF
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Postautor: GosuRalF » śr 02.04.2008 13:40

pewnie polecimy do 3 ligi, dlatego iż Wdowczyk kupował mecze w trzeciej lidze (wiem ze w ludziach nie powinno być agresji, ale ja bym go co najmniej wykastrował!!! ) teraz trzeba jakoś się trzymać mam nadzieje ze chociaż na drugą ligę znajdziemy sponsora.

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » śr 02.04.2008 13:46

GosuRalF pisze:ja bym go co najmniej wykastrował

Wykastruj tez kilku obecnych i bylych pilkarzy, ktory swoje premie oddawali na lapowki... Wstyd jak nie wiem co zeby cala druzyna dawala w lape i byla w to zaangazowana... Kluby za korupcje powinni cofnac do A albo B klasy najlepiej. Tam sa ograniczenia dotyczace wysokosci zarobkow wiec cale sklady niemalze posypaly by sie. Chyba ze chcieli by grac za jakies max 1000zl.
GosuRalF pisze:teraz trzeba jakoś się trzymać mam nadzieje ze chociaż na drugą ligę znajdziemy sponsora.

Ciezko bedzie Koronie znalezc sponsora. Ktory atrakcyjny sponsor bedzie chcial wchodzic w szeregi splamionego korupcja klubu? I reklamowac sie nim?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » śr 02.04.2008 13:53

Przynajmniej pozostanie w Kielcach niezly stadion, z dobrym zapleczem. Nie dziwie sie Klickiemu, że rezygnuje, sciaga trenera, kotry zdobyl mistrzostwo polski, zawodnikow z niezlym doswiadczeniem, a oni z gory wiedza, że sa na tyle sąłbi, ze nie dadza rady sobie w 3 lidze. Żalosne to ze strony Wdowczyka i pilkarzy. Szkoda Kornoy bo cos nwoego wniosla do OE, mieli zaplecze finansowe do dobrego funkcjonowania w polskiej lidze. Teraz bedzie ciezko o sponsora, ktory bedzie wykladal pieniadze na pilkarzy, ktorzy maja walczyc o czolowe lokaty. Bez sponsora Korona powinna dac rade jeszcze w przyszlym seoznie. Ma kilku naprawde dobrych pilkarzy, a ich sprzedaz powinna zapewnic dobry budzet, lacznie z kasa od C+.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 6

Postautor: Fishbone » śr 02.04.2008 15:25

Zico_FCI pisze:
Martinho pisze:Korona stanie sie zwyklym drugoligowym sredniakiem....

To zależy czy znajdzie się nowy właściciel. W najgorszym wypadku na klub może łożyć miasto, ale nie jestem pewny czy miasto będzie wstanie utrzymać nawet drugoligowy klub. Szczerze mówiąc jestem zaskoczony tak szybką decyzją Klickiego, przecież nawet nie jest przesądzona degradacja. Widać, że klub przynosił niemałe straty, innej opcji nie widzę.

Tu nie chodzi o degradację do końca. Czytałem w "sporcie" wywiad z nim, że wszystkim ufał, inwestował w ten klub od serca a oni przed nim to ukrywali. Nawet zamieszana była w to osoba, która w Koronie spędziła 28 lat (nie pamiętam o kogo mu chodziło). Zrobił bardzo dobrze, bo wyłożył tyle pieniędzy i czasu w ten klub, a został przez własnych oszukiwany na boku a tylko wyłącznie dzięki niemu Korona była gdzie była. Z drugiej strony nie dziwię mu się, bo komu jak komu ale po Wdowczyku za Chiny bym się nie spodziewał...

Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 26

Postautor: Zico_FCI » śr 02.04.2008 15:48

Fishbone pisze:że wszystkim ufał, inwestował w ten klub od serca a oni przed nim to ukrywali.

Nie oszukujmy się tu nie chodzi o to, że ktoś go oszukał tylko o
„szarganie dobrego imienia Kolportera”. Gdyby naprawdę mu zależało na Koronie to wywaliłbym człon Kolporter z nawy, zmniejszyłby budżet dwu lub trzykrotnie i przeczekałby całą aferę w drugiej lidze.
...

Awatar użytkownika
Kubańczyk
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Kubańczyk » śr 02.04.2008 19:34

Noi się zesrało :pogrzeb: :mać: :angry: :suicide:

Krzysiu Klicki się wycofał,czuje sie jakby mnie ktos kopnął w jaja,jeszcze leże i zwijam się z bólu. :zgon: Praktycznie to juz jesteśmy zdegradowani,nowego sponsora nie widać,chyba że Klicki okaże sie prawdziwym kibicem i załatwi nowego sponsora(w co watpie).Od początku tej ujawnionej afery było mniej więcej wiadome,że Klicki będzie ratował dupę Kolportera i wycofa się ze sponsoringu,ale jakąś tam nadzieję jeszcze miałem.Teraz Korona tak szybko weszła na scenę pierwszoligową,jak szybko z niej schodzi.Ale ja jednak dziekuje Klickiemu.....za te mecze z Legią,Wisłą,to było coś wspaniałego,naprawde utkwiło to w mojej pamięci.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubańczyk
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: Kubańczyk » pn 07.04.2008 23:14

Wypowiedź właściciela drużyny Krzysztofa Klickiego, że Sportowa Spółka Akcyjna Kolporter Korona Kielce jest na sprzedaż, sprawiła, że są już podobno pierwsi zainteresowani jej kupnem. Jak się dowiedzieliśmy, wstępną chęć odkupienia klubu wyraził Zygmunt Solorz, właściciel Polsatu, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Czy tak jest istotnie? Czy ktoś już interesuje się kupnem Korony? - zapytaliśmy Macieja Topolskiego, rzecznika prasowego kieleckiego klubu.
- Nie jestem w stanie potwierdzić dziś tej informacji. Chyba za wcześnie na takie pytanie. Mogę tylko powiedzieć, że nie odbyły się żadne rozmowy w sprawie sprzedaży Korony - powiedział nam Maciej Topolski.

więc jest jakaś nadzieja...........chociaż w to watpie
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
system2010
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Re: Korona Kielce (zbiorczy)

Postautor: system2010 » pt 02.07.2010 10:04

Co tu tak przycichło o KORONIE ?
Terminarz spotkań KORONY na jesień 2010.

7-8 sierpnia: Zagłębie Lubin (dom);
14-15 sierpnia: Widzew Łódź (d);
21-22 sierpnia: Polonia Bytom (wyjazd);
28-29 sierpnia: Cracovia (d);
11-12 września: Polonia Warszawa (w);
18-19 września: Wisła Kraków (w);
25-26 września: Śląsk Wrocław (d);
2-3 października: Ruch Chorzów (w);
16-17 października: Bełchatów (d);
23-24 października: Legia Warszawa (d);
30-31 października: Lechia Gdańsk (w);
6-7 listopada: Arka Gdynia (w);
13-14 listopada: Jagiellonia Białystok (d);
20-21 listopada: Górnik Zabrze (w);
27-28 listopada: Lech Poznań (d);
4-5 grudnia (awansem z rundy wiosennej): Zagłębie (w).
Po średnim poprzednim sezonie, kiedy Korona zajęła w lidze 6. miejsce, w Kielcach szykują się wielkie zakupy. Plany odbudowania mocnej pozycji w ekstraklasie snuje Dariusz Miłek, właściciel firmy CCC, która od lat wspiera kolarstwo i koszykarki z Polkowic. Miłek chce odkupić od miasta 70 proc. udziałów i sprowadzić do klubu kilku piłkarzy. Kielczanie już podpisali kontrakt z Andrzejem Niedzielanem, a jednym z pozostałych nazwisk łączonych z Koroną jest Tomasz Sokołowski. Obrońcy Arki 30 czerwca wygasa umowa, ale 33-letni piłkarz żółto-niebieskich nie ukrywa, że chciałby zostać nad morzem jeszcze jeden sezon. Do tej pory nikt nie rozmawiał z nim jednak o przedłużeniu kontraktu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Sokołowski jest już po rozmowach z przedstawicielami Korony i jeśli do 22 czerwca nie parafuje umowy z Arką, przeniesie się do stolicy województwa świętokrzyskiego.
letnie plany KORONY
30 czerwca - 10 lipca : obóz w Krajnskiej Gorze;

11-17 czerwca : treningi na własnych obiektach i sparing w Kielcach z ŁKS-em Łódź (14.07);

18-28 lipca : zgrupowanie w Morawskich Toplicach;

29 lipca - 6 sierpnia : ostatni cykl zajęć w Kielcach;

7-8 sierpnia : pierwszy mecz w ekstraklasie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

baanaan
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: baanaan » pn 25.10.2010 10:53

odświeżam temat o obecnym wiceliderze Ekstraklasy :)

wyniki do tej pory
7-8 sierpnia: Zagłębie Lubin (dom); 1:1
14-15 sierpnia: Widzew Łódź (d); 1:2
21-22 sierpnia: Polonia Bytom (wyjazd); 0:1
28-29 sierpnia: Cracovia (d); 1:0
11-12 września: Polonia Warszawa (w); 1:3
18-19 września: Wisła Kraków (w); 2:2
25-26 września: Śląsk Wrocław (d); 2:1
2-3 października: Ruch Chorzów (w); 0:1
16-17 października: Bełchatów (d); 3:1
23-24 października: Legia Warszawa (d); 1:4

Tabela:
1. Jagiellonia Białystok 10 22 16-8
2. Korona Kielce 10 20 16-12

Jak widać obie drużyny tyle samo bramek, Korona trochę słabiej w defensywie.

W ostatniej kolejce dwa pierwsze zespoły przegrały po 4:1. Myślę, że w Kielcach powstał ciekawy zespół, który juz w poprzedni sezon zakonczyl na 6 miejscu, a w tym wykazuje aspiracje na znacznie wyższe.

No i oczywiscie niesamowity Andrzej Niedzielan, lider klasyfikacji na króla strzelców :)

Awatar użytkownika
toporow
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: toporow » ndz 13.03.2011 11:46

Spadek formy notuje w obecnej rundzie Korona Kielce, która w ostatnich trzech spotkaniach zanotowała dwa remisy i porażkę. Miałem nadzieję, że klub ze świętokrzyskiego trochę namiesza w czołówce, jednak marzeniem jest chyba 4 lub 5 lokata. Bardzo szkoda wczorajszego remisu, gdyż potrafili odrobić dwubramkową stratę i mogli już dowieźć zwycięstwo do końca. Jednakże dwie czerwone kartki robią swoje.
Bardzo dobry sezon rozgrywa Niedzielan, który w praktycznie każdym meczu strzela bramkę (na trzy ostatnie spotkania, dwie strzelone bramki).
inseparably connected with football
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » ndz 13.03.2011 13:03

Korona wliczając jeszcze koniec jesieni nie wygrała już od 7 spotkań. Szukać tego zwycięstwa musi za tydzień w Krakowie, ale "Pasy" walczą o życie, więc ta ich determinacja może nie pozwolić kielczanom wygrać. Później znów będzie ciężko mimo spotkań u siebie bo do Kielc przyjeżdżają Polonia Warszawa i Wisła. Muszą poprawić grę w obronie, bo o ile z przodu to jeszcze jakoś wygląda (Korona tylko w jednym ligowym meczu nie strzeliła bramki) o tyle defensywa leży o czym świadczy sześć goli straconych w ostatnich dwóch meczach. Więcej bramek od kielczan straciły tylko Górnik i Cracovia (co ciekawe tyle samo Legia), a w meczach u siebie już tylko "Pasy".
Obrazek

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » ndz 13.03.2011 13:08

toporow pisze:Bardzo dobry sezon rozgrywa Niedzielan, który w praktycznie każdym meczu strzela bramkę (na trzy ostatnie spotkania, dwie strzelone bramki).

Ok, ale wczoraj powinien wylecieć za ten łokieć. Rozumiem sportową złość, adrenalinę, ale znokautować rywala w taki sposób? Jak Wtorek dostał w ryj i mu kość przestawili, to był raban, a teraz to gdyby nie powtórki w C+, to pewnie nikt by tego nie zauważył... Stano jakoś na Weszło! o tym nie wspomniał :P
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » ndz 13.03.2011 13:10

Niedzielan bardziej zasłużył na czerwień niż Hernani, ale kto zrozumie sędziów?
Obrazek

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » wt 14.06.2011 11:00

Za serwisem 100% Zagłębie:

Zdaniem 65 % głosujących w naszej sondzie odejście szkoleniowca okaże się dla Zagłębie korzystne. 19 % było zdania przeciwnego i uznało, że zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby Leszek Ojrzyński pozostał w Sosnowcu. 16 % nie miało zdania na ten temat. Łącznie w sondzie oddano 2890 głosów.
Obrazek

Awatar użytkownika
persil
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: persil » wt 14.06.2011 15:04

No i nieciekawie wygląda nadchodzący sezon.
Ofert kupna klubu nie było ani jednej, zarząd ogłosił dziś na konferencji cięcia, odmładzanie składu, pozbywanie się najlepiej zarabiających, stawianie na wychowanków... Miał być Profus - inwestor, a co za tym idzie kasa i wzmocnienia, a klub pozostał na garnuszku miasta, co nie wróży najlepiej, zwłaszcza przy obecnie zarządzających w Koronie. Cel na nadchodzący sezon - utrzymanie w lidze :(

Wróć do „Polska”