Pogoń Szczecin (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 920
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » czw 14.07.2016 20:17

Strzelac beda Listkowski i Gracjan Jaroch :)

Awatar użytkownika
MeToYou
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 26

Postautor: MeToYou » czw 14.07.2016 20:58

Dr.Football1 pisze:Source of the post Strzelac beda Listkowski i Gracjan Jaroch :)

Oby, bo na pewno nie Zwoliński. Najdziwniejsze w polityce władz Pogoni jest to, że pomimo braku wzmocnień na najsłabiej obsadzonej pozycji myślą o progresie.

Awatar użytkownika
Sektor
Trampkarz
Trampkarz
Reputacja: 14

Postautor: Sektor » ndz 17.07.2016 9:32

PietroBosman pisze:Source of the post Jeżeli odpali Zwoliński,Gyurcso ...Drygas i Delev szybko się wkomponują to może być bardzo,bardzo ciekawie

No i pierwszy mecz za nami.

Zwoliński miał kilka sytuacji, ale zabrakło szczęścia. Widać jednak że bardzo chce strzelić gola i mam nadzieję, że z Koroną się w końcu odblokuje.

Węgier słabo, spartolił minimum jedną setke... Drygas tragedia, pościg za Małeckim idealnym podsumowaniem jego występu w tym spotkaniu. Delev miał mało czasu ale i tak nic nie pokazał (inna sprawa, że raczej obstawiałem go w wyjściowej 11)
Obrazek

Awatar użytkownika
MeToYou
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 26

Postautor: MeToYou » ndz 17.07.2016 10:04

Sektor pisze:Source of the post
PietroBosman pisze:Source of the post Jeżeli odpali Zwoliński,Gyurcso ...Drygas i Delev szybko się wkomponują to może być bardzo,bardzo ciekawie

No i pierwszy mecz za nami.

Zwoliński miał kilka sytuacji, ale zabrakło szczęścia. Widać jednak że bardzo chce strzelić gola i mam nadzieję, że z Koroną się w końcu odblokuje.

Węgier słabo, spartolił minimum jedną setke... Drygas tragedia, pościg za Małeckim idealnym podsumowaniem jego występu w tym spotkaniu. Delev miał mało czasu ale i tak nic nie pokazał (inna sprawa, że raczej obstawiałem go w wyjściowej 11)

Zwolińskiemu nie brakuje szczęścia tylko umiejętności, mentalności i dopiero na końcu szczęścia. Pisałem przed meczem, że to jest leszcz i zdania pewnie nie będę musiał zmienić do zimy, kiedy to miejmy nadzieję ściągniemy kogoś kto potrafi strzelać.
Dziwi mnie brak w twojej pomeczowej ocenie osobnej notki dla Słowika. Zwieńczeniem jego wczorajszego meczu mógłby być tylko samobój. Czasami się zdarzy, że bramkarz w meczu wybije raz piłkę pod nogi rywala... ale 3 razy w jednym spotkaniu to już jest tragikomedia.
Mimo porażki we wczorajszym meczu zespół nie zagrał źle. Wynik nieco niesprawiedliwy, ale pretensje można mieć tylko do nieskutecznego ataku.

Awatar użytkownika
Sektor
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: Sektor » ndz 17.07.2016 10:34

O Słowiku zapomniałem, a jego występ był tak fatalny, że nie wyobrażam sobie aby zagrał z Koroną :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 1

Postautor: PietroBosman » pn 18.07.2016 11:02

Gdzie gra Janukiewicz?To pytanie a propos Kudły i Słowika.
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje."
-Nicolás Gómez Dávila

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: PietroBosman » pt 22.07.2016 20:30

Sektor pisze:Source of the post O Słowiku zapomniałem, a jego występ był tak fatalny, że nie wyobrażam sobie aby zagrał z Koroną :roll:

Niestety zagrał. To co wyprawiał w pierwszej połowie...aż tak oślepiało go słońce?Nie mogli dać mu czapki z daszkiem?

Drugi "kwiatek"-Drygas. Ani w obronie ani w ataku-po co on był na boisku?Jedyne dla mnie wytłumaczenie- Matras w jeszcze gorszej formie(co zaprezentował po wejściu na boisko).

Delev ma u mnie kredyt zaufania.Na razie gorsza wersja Małeckiego...ale poczekajmy.Kredyt zaufania.
Węgier Gurcyso już niekoniecznie.Aklimatyzacja w Szczecinie już nie powinna go dotyczyć.Legia i Lech byli nim zainteresowani?Serio?Czekam na coś więcej niż wywracanie się przed polem karnym przeciwnika.

Ponoć na boisku był Zwoliński.Ale to jakieś plotki.Niepotwierdzone.
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje."
-Nicolás Gómez Dávila

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 920
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » pt 22.07.2016 20:46

Listkowski kontuzjowany, ze nawet go na lawce nie bylo w dwoch pierwszych meczach?

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: PietroBosman » sob 23.07.2016 20:01

Dr.Football1 pisze:Source of the post Listkowski kontuzjowany, ze nawet go na lawce nie bylo w dwoch pierwszych meczach?

Nic nie słyszałem o kontuzji.
-Nicolás Gómez Dávila

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: PietroBosman » ndz 14.08.2016 13:48

5-0 z Michniewiczem. W końcu pierwsze zwycięstwo! Najbardziej zaskoczyła mnie postawa Kitano- widziałem go w meczach rezerw i ,przyznaję, uważałem ,że ekstraklasa to za wysokie progi dla tego zawodnika. Pozytywne zaskoczenie.
-Nicolás Gómez Dávila

Awatar użytkownika
Sektor
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: Sektor » pn 15.08.2016 16:43

PietroBosman pisze:Source of the post 5-0 z Michniewiczem. W końcu pierwsze zwycięstwo! Najbardziej zaskoczyła mnie postawa Kitano- widziałem go w meczach rezerw i ,przyznaję, uważałem ,że ekstraklasa to za wysokie progi dla tego zawodnika. Pozytywne zaskoczenie.

Co do Kitano, no to jednak oglądając go w rezerwach widziałem w nim zawodnika z którego będą ludzie. 3 liga to zdecydowanie zbyt niska liga dla niego. Problem jedynie miał z realizacją założeń taktycznych (wszędzie go pełno, niekoniecznie to było dobre, często był samolubny itd.)

Delev i Gyurcso chyba zaczynają czuć gre, czas najwyższy. Jeszcze niech tylko Zwoliński się ogarnie i będzie dobrze.
Obrazek

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: PietroBosman » wt 30.08.2016 19:09

Sektor pisze:Source of the post Delev i Gyurcso chyba zaczynają czuć gre, czas najwyższy

Delev pod warunkiem, że gra na skrzydle. Patrz mecz z Cracovia.
Sektor pisze:Source of the post Jeszcze niech tylko Zwoliński się ogarnie

Tylko kiedy to nastąpi?
-Nicolás Gómez Dávila

Awatar użytkownika
Sektor
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: Sektor » ndz 25.12.2016 10:41

Uważam, że jesień w naszym wykonaniu była udana. Oczywiście na pierwszym miejscu stawiam udaną przygodę w Pucharze Polski. Dotarcie do półfinału nie zdarza nam się często, a pojedynki z Lechem to będzie święto.

Było kilka fajnych, spektakularnych wygranych. 5-0 z Termalicą, 6-2 z Wisłą, 3-2 z Legią. Do tego 3-0 z Arką na wyjeździe. Było też kilka bolesnych porażek, jak np. z Koroną, ale to konsekwencja ładnej, ofensywnej piłki.

Udane transfery. Bez Rapy i Deleva nie wyobrażam sobie wiosny.

7 miejsce to też jest w porządku lokata. Oczywiście różnice punktowe są niewielkie i ciężko prognozować, gdzie będziemy w czerwcu.

Teraz czas transferów... a osobiście pewnie mocno optymistycznie, ale liczę na pięciu nowych zawodników. Bramkarz, defensywny pomocnik, napastnik i 2-3 uzupełnienia, bo naprawdę nie mamy szerokiej kadry - było to widać w Niecieczy.

Nie mogę doczekać się wiosny 2017.
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 489

Postautor: DDK » ndz 25.12.2016 11:16

jak oceniacie pracę Moskala?
Obrazek

Awatar użytkownika
Sektor
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: Sektor » czw 29.12.2016 8:07

Maciej Stolarczyk potwierdził medialne doniesienia, jakoby Semir Stilić był w kręgu zainteresowań Pogoni. Jeśli dogadają się finansowo to będzie pięknie :ozob: Jest też temat Gruzina, który miałby przyjść w zastępstwo dla Matrasa (który nie chcę przedłużyć kontraktu) - Mate Tsintsadze, 21 letni reprezentant Gruzji, piłkarz Dinama Tbilisi. Oprócz tego planowane jest pozyskanie bramkarza. Odejść tej zimy ma też Aka (kierunek Tajlandia)

DDK pisze:Source of the post jak oceniacie pracę Moskala?

Ja oceniam całkiem pozytywnie. Kluczowa będzie jednak wiosna. Fajnie, że udało się dojść tak daleko w pucharze, w lidze oglądaliśmy Pogoń która mogła się podobać, strzelała dużo bramek. Punktów zdobył mniej niż Michniewicz, ale drużyny Cześka nie dało się oglądać. (tak jak teraz nie da się oglądać Termalici, chyba, ze dostaje piątkę od Pogoni :beer: )

Poza tym Moskal to zupełnie inny typ człowieka niż Michniewicz. Spokojny, wyważony, nie ma go w mediach społecznościowych - zupełnie inny charakter niż celebryta Michniewicz.
Obrazek

Wróć do „Polska”