Pogoń Szczecin (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 952

Postautor: DDK » czw 29.12.2016 9:46

Właśnie dlatego pytałem. W Krakowie było bardzo podobnie, drużyne Moskala dało się oglądać, Wisła grała fajną szybką kombinacyjną piłkę, niestety brakowało wyników. No i mówiono o "genie frajerstwa" czyli traconych punktach i bramkach w samych końcówkach. Dlatego jak usłyszałem, że idzie do Pogoni to się zastanawiałem, czy sobie poradzi. Ja do dzisiaj żałuję, że nie dano mu więcej szans.

Jedyny zarzut jaki mam do niego to przegrane derby. Po nich wyleciał, więc tak naprawdę zwolnienie było decyzją podjętą na szybko, z perspektywy czasu wydaje się, że za szybko.

Awatar użytkownika
Sektor
Trampkarz
Trampkarz
Reputacja: 14

Postautor: Sektor » czw 29.12.2016 10:03

Mam nadzieję, że Moskal u nas to trener na przynajmniej kilka sezonów. Mroczek (prezes klubu) stwierdził ostatnio, że celem Pogoni jest miejsce na podium i zdobycie PP. Komentarze były takie, że to raczej życzenie pod choinkę niż realny cel.

Według mnie finał PP i miejsce w pierwszej szóstce w lidze to będzie dobry wynik, a zdobycie PP i każde miejsce wyżej w lidze to już będzie bardzo dobry wynik. Mamy trochę za wąską kadrę, żeby grać o podium. Liczyć się będzie Legia, Lech, Lechia, Jaga, ale raczej nie Pogoń. Jeszcze nie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 2

Postautor: PietroBosman » ndz 12.02.2017 3:13

Sektor pisze:Source of the post Według mnie finał PP i miejsce w pierwszej szóstce w lidze to będzie dobry wynik, a zdobycie PP

Łatwiej będzie ograć Arkę w finale niż Lecha w 1/2 PP.
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje."
-Nicolás Gómez Dávila

Wróć do „Polska”