Pogoń Szczecin (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » czw 24.05.2007 19:59

Raczej nic wielkiego Koźmiński nie zrobi, bo pieniędzy takich napewno nie posiada, aby prowadzić w przysżłosci pierwszoligowy zespół i dokładać ze swojej kieszenie, a sponsorów to pewnie pozyska tak samo jak to miało miejsce w Zabrzu. Ogólnie może wyjsc wg. powiedzenia zmainieł stryjek siekierkę.... Les Gondor szykuje się do powrotu, a Szczecin ma mu wypłącic 30 mln odszkodowania. To by było nawet ciekawe. Osobiście wiele bym zarzucał Ptakowi, ale także a mozę wiecej miastu. Klub powinien an sibie zarabiać, a skoro ktoś daje gwarancje bytu pierwszoligoego to miasto to powinno uwzglednic i do takich rzeczy by nie doszło.
Jak widać nie mozna dojśc do porozumienia i tak stracił klub, a praktycznie przesądzone jest, ze i miasto sporo straciło.
Obrazek

Awatar użytkownika
krowka_smieszka
Skład C
Skład C
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: krowka_smieszka » wt 05.06.2007 12:48

http://sport.onet.pl/0,1248770,1548061,wiadomosc.html

Groszek juz tylko kase widzi... w sumie nigdy go nie lubilem ale teraz to nawet szacunku dla niego nie mam...
A świstak siedzi bo sreberka były kradzione...:D

Awatar użytkownika
Bobohawk
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Bobohawk » wt 05.06.2007 15:36

krowka_smieszka pisze:Groszek juz tylko kase widzi... w sumie nigdy go nie lubilem ale teraz to nawet szacunku dla niego nie mam...

Wcale się nie dziwię bowiem piłkarz ten ma rzekomo wykształcenie podstawowe więc nie ma zbytnio umysłu do interesów. Znacznie bardziej opłaciłby mu się występ w reprezentacji na tak ważnym turnieju. Zaniedługo będzie pluł sobie w brodę, że nie pojechał.

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » wt 05.06.2007 16:00

Bobohawk pisze:Znacznie bardziej opłaciłby mu się występ w reprezentacji na tak ważnym turnieju. Zaniedługo będzie pluł sobie w brodę, że nie pojechał.

Tylko wiesz, za wystep w reprezentacji nie bedzie mial takich wymiernych na chwile obecna korzysci majatkowych co w Legii :lol:
Pal licho to co daje taki wystep leszpa gra w sparingach i Intertoto bo wyplata bedzie
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 8

Postautor: Fishbone » sob 09.06.2007 10:45

Pogoń rozwiązała kontrakt z Bogusławem Baniakiem

Nieco w cieniu ruchów transferowych zarząd Pogoni rozstaje się z trenerem. Ale czy na pewno?

W rundzie wiosennej do Pogoni przyszedł Bogusław Baniak, który zastąpił Czecha Libora Palę. Ten własnej pewności siebie nie potrafił przekazać zawodnikom i w niesławie opuścił Szczecin. Ratować klub miał Baniak, który podjął się próby utrzymania Pogoni w Orange Ekstraklasie. Choć po kilku treningach złapał się za głowę, to postanowił do końca pozostać na tonącym okręcie.

Wiele szumu w środowisku piłkarskim, dziennikarskim i kibicowskim wzbudziły wydarzenia z Gutowa, które miały miejsce przed ostatnim meczem Pogoni z GKS-em Bełchatów. Wówczas prezes morskiego klubu za pośrednictwem policji chciał sprawdzić trzeźwość sztabu szkoleniowego Pogoni. Trener Baniak stwierdził wówczas, że to była celowa intryga mająca na celu rozwiązanie z nim kontraktu. Do tego jednak nie doszło...chyba.

- We środę rozwiązaliśmy umowę z panem Baniakiem - mówi Jan Miedziak, prezes Sportowej Spółki Akcyjnej Pogoń. - Skorzystaliśmy ze specjalnego zapisu w kontrakcie, który dawał nam taką możliwość. Od połowy tygodnia trener nie jest zatem pracownikiem Pogoni.

Zdziwiony jest natomiast sam Baniak, który zaniemówił na pytanie, w jaki sposób doszło do rozwiązania umowy.

- Oczywiście, że mam ważny kontrakt - stwierdził po chwili. - Dlatego wraz ze współpracownikami jestem codziennie w klubie. Trenujemy razem ze szczecińskimi wychowankami. Nikt się ze mną nie kontaktował w związku z rzekomym rozwiązaniem kontraktu, więc na jakiej niby podstawie mogło do tego dojść? Na pewno nie za porozumieniem stron, bo nic mi o tym nie wiadomo. A jeśli nie tak, to w jaki sposób? - pyta trener.

Baniak zapewnia, że pieniędzy nie otrzymuje już od trzech miesięcy, ale wystawia faktury za swoje usługi, odprowadzając jednocześnie VAT i płacąc podatek.

- Fakturę wystawię także za czerwiec - mówi. - O niepłaceniu mi powiadomię Urząd Skarbowy - wysłałem już do prezesa pismo zawiadamiające o tym.

Z tego całego żal najbardziej kibiców. Walczyli o "swój" zespół, ale przez marzenia prezesa Pogoń zaczyna znowu się staczać. Co jest z Radosławem Majdanem? Chyba 2 kolejki przed końcem sezonu nie wytrzynał postawy obrony i nie wszedł już na boisko a do końca sezonu rezerwowy bramkarz bronił. Nadal jest zawodnikiem klubu?

Awatar użytkownika
PAFCIO
Junior
Junior
Kontaktowanie:

Postautor: PAFCIO » ndz 30.09.2007 22:00

Pogoń Szczecin nareszcie jest normalnym Polskim klubem...
Po wczorajszej wygranej ze Stalą w derbach Szczecina 1:0 Pogoń objęła fotel lidera IV ligi i nie zanosi się, żeby do końca sezonu zeszła z 1 miejsca! Mimo słabego początku sezonu (3 remisy) piłkarze nareszcie się zgrali i kontynuują dobrą passę meczów bez porażki. Mimo, że jest to tylko IV liga, na stadion przy ul. Twardowskiego zawsze przychodzi średnio około 2,5 tys. kibiców Dumy Pomorza! Pod koniec sezonu, oczywiście pod warunkiem, że Pogoń zajmie pierwsze miejsce, to o awans do zreformowanej II ligi zagra ze zwycięzcą z okręgu Pomorskiego (w tej chwili liderem tam są rezerwy Lechii Gdańsk).
A za kilka lat Szczecin w końcu wróci na należne mu miejsce - do Ekstraklasy! :)
W IV lidze, czy nie, ja i tak kocham cię, bo najlepsza w Polsce jest:
POGOŃ SZCZECIN MKS!!!

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 405

Postautor: kaczy » ndz 30.09.2007 22:16

Kto by pomyślał jeszcze rok temu że wogóle ujrzymy Derby Szczecina Pogoni z Blaszakami :lol:

Pogon z biegiem czasu radzi sobie coraz lepiej :) ale ja jednak chciałbym aby to Asta Ustronie Morskie zagrała w Barażach o nową 2 ligę ,najprawdopodobniej w Pomorskim wygra Gryf Słupsk w którym drużyne ciągnie sam Paweł Kryszałowicz ;P

Tutaj tabela Pomorskiego :
http://pomorskifutbol.pl/liga.php?id=266

A tu Zachodniopomorskiego (Ruless ;D ) :
http://ligowiec.net/pilkanozna/4liga/0

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » wt 09.10.2007 22:09

http://ercpraca.nazwa.pl/info/index.php ... &Itemid=97

A ponoć ma tam być około 600 przyjezdnych ;P...

Fajnie, tylko że na stadionie w ustroniu nie zmieści się wiecej niż 300 osób :twisted:
Oto trybuny : :lol:

Obrazek

Przema
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: Przema » ndz 10.02.2008 23:39

Szkoda, ze temat tak nisko upadl, trzeba go ozywic :)

Za nami pierwsza runda spedzona w IV lidze. Mimo 1 pozycji w tabeli jestem rozczarowany postawa druzyny. Mamy zaledwie punkt przewagi nad druga Astra, a styl gry jesienia pozostawial wiele do zyczenia. Duza zasluga w tym bylego juz na szczescie trenera Kaczmarka. Podejmowal wiele niezrozumialych dla mnie decyzji, jak np. stawianie na Łapczynskiego. Natomiast wiele sobie obiecuje po pracy Kurasa w Szczecinie. Z tego co mowia pilkarze widac, ze teraz na boisku panowac bedzie jakas taktyka, a pilkarze maja zadania z jakich beda musieli sie wreszcie wywiazywac. Jesienia tego nie bylo, wszyscy biegali bez ladu i skladu, jak dzieci we mgle. Transfery rowniez na plus. Chi-Fon i Ropiejko powinni ozywic gre z przodu. Z tego co zdazylem sie zorientowac to Tychowski calkiem niezle prezentowal sie w Widzewie, licze wiec, ze solidnie bedzie trzymal srodek obrony wraz z Pawlem Skrzypkiem. Cieszy mnie rowniez fakt, ze dzialacze odeslali z kwitkiem Drumlaka. Ten czlowiek jest dla mnie skonczony, zwlaszcza po tym co ostatnio wyprawial. Przekamarza sie jakby mial tysiace ofert do wyboru, a prawda jest taka, ze zaden klub z wyzszej polki po niego sie nie zglosil, jak sie okazalo Kmita Zabierzow rowniez nie byl szczytem jego marzen. Jesli chodzi o sportowy poziom, to mam nadzieje, ze wreszcie ruszy cos do przodu i nie dosc, ze utrzymamy lidera, to bedziemy grac w stylu co najmniej 2 ligowym i wygramy baraze.

Co innego mozna mowic o organizacji w klubie. Widac, ze nastaly zupelnie inne czasy. Pozyskujemy sponsorow, nawet grupy mlodziezowe zyskuja kolejnych patronow. Naprawde podoba mi sie postawa 'gastronomikow'.
Nasze serca biją dla Pogoni, więc żegnamy Panie Antoni!!!!!

Tobian
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Postautor: Tobian » ndz 20.04.2008 13:53

Szkoda,ze wszystko tak sie potoczyło.Nie tak sobie wszyscy to wyobrazalismy.Miała byc Pogoń w IV lidze,a na trybunach jak kilka lat temu - swietna atmosfera.Oczywiscie na 17 tys ludzi nikt nie liczył,ale 5-7 tysiecy ludzi na meczu w IV lidze to by było cos.Juz w pierwszym meczu - 5 tysiecy,swietna oprawa.Tak miało byc dalej.Ale nie było...z kazdym meczem na trybunach zasiadało coraz mniej kibiców.O ile mozna było to tłumaczyc przecietna grą Pogoni czy brzydka pogodą,niska temperatura,to teraz Pogoń gra bardzo dobrze,wygrywa wysoko i mecze sa naprawde ciekawe.Jednak widać ze w Szczecinie są kibice Pogoni,czyli Ci ktorzy sie nia interesuja,w miare zalezy im na Pogoni.Ale brakuje fanów (jest ich około 1000) - takich,ktorzy z Pogonią beda zawsze nawet w 7 lidze.Problemem jest takze kibicowanie.Na "młynie" wiekszośc stanowią dziewczyny i dzieciaki...ciezko cos takiego nazwać młynem.O ile sesktor 11 i 12 (młyn) spiewa i sie bawi,to reszta stadionu nie bardzo.

Jesli chodzi o awans to juz jestesmy bardzo blisko.Wczoraj nasz głowny rywal - Astra Ustronie Morskie zremisował z Piastem Choszczno i teraz Pogon ma nad nimi 8 punktów przewagi,ale Astra rozegrała jeden mecz m niej,ale patrzac na niezła gre Portowców za rok powinnismy grac w zreformowanej II lidze.

Pozdrawiam prawdziwych kibiców Pogoni i przyjaciół z Legii Warszawa.

PAFCIO pisze: Pod koniec sezonu, oczywiście pod warunkiem, że Pogoń zajmie pierwsze miejsce, to o awans do zreformowanej II ligi zagra ze zwycięzcą z okręgu Pomorskiego (w tej chwili liderem tam są rezerwy Lechii Gdańsk).

Nie.Po zakonczeniu sezonu PZPN zrobi losowanie z kim zagraja zwyciescy IV ligi o awans.
W I lidze czy nie ja i tak kocham Cie,bo najlepsza w Polsce jest POGOŃ SZCZECIN MKS !!!

Tobian
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Postautor: Tobian » ndz 25.05.2008 8:52

Pogoń zapewniła sobie baraze o udział w zreformowanej 2 lidze.Zagra tam ze zwyciesca innej grupy IV ligi.Na 3 kolejki wygrywajac z viceliderem Astra Ustronie Morskie 2:0 Pogoń miała pewnośc ze zajmnie 1 pozyjce.
Ale widze,ze nikt tutaj nie jest tym zainteresowany :(
W I lidze czy nie ja i tak kocham Cie,bo najlepsza w Polsce jest POGOŃ SZCZECIN MKS !!!

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » ndz 25.05.2008 11:44

O mnie nie musisz się martwić :) Regularnie śledzę poczynania na 4 ligowym podwórku zzpn :) nawet kilku moich znajomych tam występuje.

Ostatnio Pogoń rozegrała jeden ze swoich wyjazdowych meczów na prawdę "na wyjeździe" (bo w większości ze względów bezp. i tak grała u siebie).
Zremisowała z Dąbem Dębno 1-1. A tu można zobaczyć galerię http://ligowiec.net/fotografia/mecz-111 ... 16633100/0

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 495
Kontaktowanie:

Postautor: sci » czw 26.06.2008 22:27

coś tu cicho, podczas gdy w Szczecinie się działo ponoć dzisiaj :)
http://www.pogononline.pl/index.php/news/10958

Zbigniew coś ma pecha do klubów w dużych miast...najpierw Wrocław, teraz Szczecin...a co na tą całą fuzję nasi forumowi Portowcy i nie tylko?? Ja byłbym za takim rozwiązaniem, chociaż nie jestem kibicem Pogoni, ale szkoda patrzeć(czytać) na tą drużynę w 4(3..a obecnie chyba w 2) lidze :)
A że Zbigniew to nie Antoni to chyba nie trzeba nadmieniać :)

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: kaczy » czw 26.06.2008 23:31

sci pisze:tą drużynę w 4(3..a obecnie chyba w 2) lidze Smile

2 Liga po reorganizacji :) Pogoń awansowała tam wygrywając baraże z Zatoką Pucką- mistrzem 4 ligi woj. Pomorskiego.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 2

Re: Pogoń Szczecin (zbiorczy)

Postautor: PietroBosman » ndz 06.09.2015 15:25

Wielu kibiców Portowców tutaj nie zagląda...od siedmiu lat.
Od ostatniego wpisu wiele się zmieniło.Pogoń wróciła do Ekstraklasy,ba!Zadomowiła się w niej jako drużyna środka.
Co należałoby zrobić by Portowcy powalczyli o coś więcej?

Po pierwsze klub musi funkcjonować na nowoczesnym stadionie bo ten obecny jest pośmiewiskiem na całą Polskę.
Po drugie...wszystko zależy od tego jakie plany mają Azoty.
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje."
-Nicolás Gómez Dávila

Wróć do „Polska”