WKS Śląsk Wrocław (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
bellus
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Postautor: bellus » czw 12.06.2008 8:35

Amen! =] Bóg jest z nami!

Dlaczego tak uważasz?

Nie rozumiem Dudkiewicza, wygrał by to głosowanie. Uparł się, że musi być zgoda wszystkich partii. PO było rozbite, mógł na tym nawet ugrać przejście kilku radnych do swojego klubu. Eh. Trochę za bardzo chyba wymarzył sobie koncyliacyjny styl rządzenia, żeby teraz się nie okazało że na tym straci.

Ja osobiście po tym jak ostatnio miała wyglądać fuzja byłem na tak. Wszelkie moje wątpliwości i uwagi - puchary europejskie, licencja Groclinu zniknęły. Więc nie jestem zadowolony.

Pozostaje jeszcze opcja, że może pojawił się inny potencjalny sponsor. LG, Czarnecki, Solorz? Zobaczymy, tak czy inaczej Śląsk w Ekstraklasie zagra, pytanie tylko o co będzie się bił.

Awatar użytkownika
Rom$on
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Rom$on » czw 12.06.2008 12:24

Też po tym wszystkim byłem przychylniejszy, ale mimo wszystko brak fuzji będzie lepszy =]
Twierdza Wrocław
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » czw 12.06.2008 16:34

Ja pierd... To jacys debile w tym Ślasku. Narobili zamentu ze spadkami, awansami, przez sowja fuzje, teraz znowu zamieszanie. Tłumaczenie jak u dzieci. Dla mnie PZPN nie powinien przejsc obok tej sytuacji i dowalic cos Ślaskowi i Groclinowi. Ogolnie Drzymała powinien domagac sie ogromnego odszkodowania, bo wiadomo, ze przez fuzje zrezygnowano z Groclinu w pucharach i odpuszczono Sikore, ktory w przypadku gry w UEFA na 99,9 % by został.

Nie powinni dostac licencji. Co teraz kto awnasował z 2 ligi, czy beda baraze :?:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bellus
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: bellus » czw 12.06.2008 16:36

Też po tym wszystkim byłem przychylniejszy, ale mimo wszystko brak fuzji będzie lepszy =]

Liczyłem jednak na coś więcej...
No cóż, nie zawsze się ma to czego się chce.
http://www.slasknet.com/?nr=5417

Awatar użytkownika
bellus
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: bellus » czw 19.06.2008 22:41

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,53280 ... anie_.html

Było do przewidzenia. Jeśli pozwie to pewnie wygra i słusznie zresztą. Takich rzeczy się nie robi Panie Dutkiewicz.

Awatar użytkownika
Gość Anonimowy
Skład C
Skład C

Re: WKS Śląsk Wrocław (zbiorczy)

Postautor: Gość Anonimowy » ndz 26.10.2008 20:01

Bez Mili,Dudki,Szewczuka,Sobocińskiego remisujemy z pyrami 1-1.Miałem pewne obawy przed spotkaniem, ale naszczęście chłopaki pokazali charakter i wywieźli cenny punkt.

Muszę powiedzieć ,iż dawno już nie widziałem tak grającego Śląska,walczącego o każdy centymetr boiska.Wszyscy zagrali na swoim optymalnym poziomie i przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się nawet o zwycięstwo ale i tak jest wspaniale.W końcu bramkarz był pewnym punktem drużyny.Wojtek zagrał dzisiaj bardzo dobrze,jeden błąd popełnił w końcówce przy wybiciu piłki ale na szczęście bez konsekwencji.Natomiast przy bramce Lewandowskiego błąd popełnił Socha,który nie powinien pozwolić mu na oddanie strzału.
Piękna chwila 8)

Kolejny mecz czeka nas z ŁKSem, napewno nie można zlekceważyć łodzian, którzy zremisowali ostatnio u siebie z Legią.Mam nadzieję, Śląsk zagra w Łodzi tak dobrze i mądrze jak to miało miejsce w Poznaniu.
Ostatnio zmieniony ndz 26.10.2008 21:12 przez Gość Anonimowy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Samael
Skład C
Skład C

Postautor: Samael » ndz 26.10.2008 20:53

Mnie rowniez cieszy ten punkt, bo bylem przekonany ze bedzie wtopa.Na szczescie chlopakom sie udało i oby tak dalej:) :jupi: Mysle,ze poradzimy sobie z ŁKS, ktory ostatnio przegrał z "czerwona latarnia" polskiej ligi:) Hej Śląsk !! :jupi: :jupi: :jupi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
małypikuś
Skład C
Skład C

Postautor: małypikuś » pn 27.10.2008 14:19

przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się nawet o zwycięstwo

....... :?: Aż tak dobrze to nie zagraliście,bez przesady...Poza akcją po której padł golna bramkę Kotora padł chyba tylko jeden strzał,z którym bramkarz Lecha miał małe problemy....Ale fakt faktem,punkt wywalczony przy Bułgarskiej to dla Sląska cenne oczko.Moim zdaniem zawdzięczacie 1pkt dobrej postawie bramkarza i obrońców,oraz nieskuteczności Lechitów.
KKS Lech Poznań
Kto nie ryzykuje w Rawiczu nie siedzi!

Awatar użytkownika
mati0123
Junior
Junior
Kontaktowanie:

Postautor: mati0123 » pn 13.07.2009 16:25

Solorz został właścicielem, ale póki co nie odzwierciedla tego jakiś wielki ruch ze strony Śląska na tynku transferowym. Do zespołu po długich testach udało się pozyskać 2 zawodników z zagranicy, Ivo Vezzgaca bramkarza zw szwedzkiego IFK Norrkoeping oraz Amira Sephicia, który przez ostatnie pół roku był bez klubu, a gra na pozycji lewego lub środkowego obrońcy. Śląsk podobno interesował się także Zahorskim i Lisowskim, ale kwoty dyktowane za tych zawodników były zbyt wysoki i nic nie wszyło ze wzmocnień.
Po stronie strat można zapisać za to Waldemara Tęsiorowicza, który był asystentem Tarasiewicza, a obecnie chce spróbować swoich sił jako samodzielny trener.
Co ciekawe Taraś przekonuje, ze jest wstanie zagrać sezon nawet 16 zawodnikami, a na siłę nie zamierza nikogo ściągać.

sidor
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Kontaktowanie:

Postautor: sidor » sob 01.03.2014 11:02

zagi82 pisze:
Baqu pisze:
brakuje 4 pkt czyli wygrana i remis a gramy z typowym sredniakiem II ligi oraz ze spadkowiczem wiec po prostu trzeba oba spotkania rozstrzygnąc na swoja kozyść !

No nie do końca..Brakuje tylko 3 pkt ( mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Polarem) i wystarczy tylko 1 zwycięstwo w ostatnich 2 meczach.

Pozdro

HEJ ŚLĄSK :!: :!: :!: :wink:

Polar Wrocław :) Kiedy to było ;)
Dziś znów Śląsk ma dołek ale sercem z nimi !!!

deletter
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: deletter » czw 31.03.2016 18:11

PONAD ŚLĄSKIEM TYLKO NIEBO

Awatar użytkownika
wianuch
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 29
Kontaktowanie:

Postautor: wianuch » czw 31.03.2016 18:32

:lol2:

Witamy nowego forumowicza :!:
"Bóg jest Francuzem. Bóg to Zinedine Zidane"

Awatar użytkownika
YoOoOgI89
Skład B
Skład B

Postautor: YoOoOgI89 » czw 31.03.2016 19:46

Bebeto No2 :D

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 399

Postautor: Rezus » czw 31.03.2016 19:49

Czerwone noski.
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
masacra
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 308

Postautor: masacra » czw 31.03.2016 20:11

deletter pisze:Source of the post PONAD ŚLĄSKIEM TYLKO NIEBO

I 14 DRUŻYN W TABELI EKSTRAKLASY
Oczywiście, mogłem się skompromitować. Ale zawsze z pomocą przyjdzie odrobina dialektyki. Rzecz jasna sformułowałem swoje prognozy w taki sposób, by były poprawne także jeśli zdarzy się rzecz dokładnie przeciwna

Wróć do „Polska”