WKS Śląsk Wrocław (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
Asteniu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0

Postautor: Asteniu » śr 05.03.2008 1:40

Bienias pisze:Nie rozumiem jak "dziecko" moze pouczac "ojca" jak robic dziecko

To proste ! Owe dziecko ma juz na koniecie pare synow czy corek, a ojciec tylko owe dziecko :P

Wracajac do sprawy, ewentualnie mozna by bylo zrobic tak. Slask awansuje, wchlania Groclin i gra na swojej licencji, a licencie Groclinu sprzedac za miliony, choc nie wiem czy to dobre wyjscie.

Ogolnie wydaje mi sie ze pare zawodnikow z Groclinu zostanie sprzedanych z Sikora na czele, bo i tak sie musza "pobcinac" troche z obu kadr.
"Alcohol is in my veins...
Tears fall as I think of you.
The true memory you left me with
is a key to the wine of melancholy."

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista
Reputacja: 1

Postautor: czeher » sob 08.03.2008 20:41

Mialem wczesniej tutaj wpasc ale cos nie zlozylo sie, juz wyszstko albo prawie wsyztsko zostalo powiedziane, no i nie chce mi sie zbytnio odnosic ale widac ze ta nowina nie podziala tak jak na druzyne Lecha, ktora dowiedziawszy sie ze juz o nic nei gra - p[rzechodzi na licencje Amiki cos jednak pokazala a disiaj Slask chyba dla wiekszosci neispodziawanie rpzegral u siebie z outsiderem
Czulem cos ze tego lepeij nie ruszac, chociaz z jednej strony gracze powinni pokazac ze potrafia sami wywalczyc awans, albo powalczyc o nowy kontrakt w Groclinie - Slasku czy innym klubie - chociaz moze z drugiej strony to Kmita zaskoczyla po przepracowaniu na spokkojnie okresu przygotowawczego a nie na hapu capu jak w lecie, kilka ciekawych transferow i widac narazie efekty - zobaczymy co dalej
ObrazekObrazek
"Po prostu lubię to i nie przestanę" - Charles Barkley o bukmacherce :P
:!: LUCA TONI SHOW :!:

devil_d.a.m
Junior
Junior

Postautor: devil_d.a.m » sob 08.03.2008 21:38

a jak Ty byś zareagował gdybyś walczył całą rundę na to pierwsze miejsce, a tu pyra Drzymała przyszła i powiedziała, że Śląsk jest w ekstraklasie ale z innymi zawodnikami, to musiał być cios dla tej drużyny!

CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ! W MOIM SERCU TO ŚLĄSK, NAJWSPANIALSZYM KLUBEM JEST!

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista

Postautor: czeher » sob 08.03.2008 21:42

devil_d.a.m pisze:a jak Ty byś zareagował gdybyś walczył całą rundę na to pierwsze miejsce, a tu pyra Drzymała przyszła i powiedziała, że Śląsk jest w ekstraklasie ale z innymi zawodnikami, to musiał być cios dla tej drużyny!

A widzisz i tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszytsko zalezy od tego jakim kto jest czlowiekiem i jakim ma charakter ambicje. Taka sytuacje mialem z Lechem - wsyzscy mysleli ze beda rozdawac pkt i cala rywalizacja sportowa zejdzie na dalszy plan ... a oni robili swoje
Wiec daruj sobie takie stawki, oni maja o co grac nawet jakby sam Mourinho przyszedl do klubu :lol:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 8

Postautor: Fishbone » sob 08.03.2008 22:17

devil_d.a.m pisze:a jak Ty byś zareagował gdybyś walczył całą rundę na to pierwsze miejsce, a tu pyra Drzymała przyszła i powiedziała, że Śląsk jest w ekstraklasie ale z innymi zawodnikami, to musiał być cios dla tej drużyny!

CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ! W MOIM SERCU TO ŚLĄSK, NAJWSPANIALSZYM KLUBEM JEST!

Nie baw mnie, że Drzymała miał wpływ nad wynikiem :roll:

devil_d.a.m
Junior
Junior

Postautor: devil_d.a.m » sob 08.03.2008 22:45

całe to zdarzenie miało wpływ nad wynikiem, byłem na stadionie i widziałem co Śląsk grał, to nie była ta sama drużyna co na Jesień, zero walki, zero ambicji, a wszystko to przez to, że nikt im nie może zapewnić tych ambicji, taki Pokorny czy Cap myslisz że znajdą się w drużynie po fuzji, to o co oni walczą, no powiedz o co walczą? na razie to jeden mecz, być może to i kmita też zagrała na tyle dobrze, ale nie widziałem w tej drużynie ducha, nawet nie wiesz jakie to było przygnębiające patrzeć na to....

devil_d.a.m
Junior
Junior

Postautor: devil_d.a.m » sob 08.03.2008 22:50

jedyni którzy ciągneli grę w meczu to byli Kluzek i Klofik, no i Sebastian Dudek który zmienił Sztylke, a tak nie było nikogo kto by choć trochę, coś pokazał, obrona na czele z bramkarzem to istny popis, mam nadzieję, że się myle w swoich ocenach, ale na stadionie wyglądało to właśnie tak jak to napisałem wyżej.

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista

Postautor: czeher » ndz 09.03.2008 9:11

devil_d.a.m pisze:całe to zdarzenie miało wpływ nad wynikiem, byłem na stadionie i widziałem co Śląsk grał, to nie była ta sama drużyna co na Jesień

:roll: :lol: A moze zle przepracowali okres przygotowawczy :o wiele druzyn obecnie to nie te zespoly co jesienia co jest rzecza logiczna - zobacz co gra Legia czy nawet Wisla. Wiec moim zdaniem wielkim uproszczeniem jest wrzucanie na garb fuzji zlej dyspozycji
devil_d.a.m pisze:taki Pokorny czy Cap myslisz że znajdą się w drużynie po fuzji, to o co oni walczą, no powiedz o co walczą?

:arrow:
czeher pisze:albo powalczyc o nowy kontrakt w Groclinie - Slasku czy innym klubie

Poza tym nie ma chyba nic lepszego niz sportowa zlosc, ktora powinna byc w pilkarzach

Tarasiewicz moze jest ikona w Wroclawiu lecz aktualknie jest na dorobku i narazie jakis wymiernych efektow nie mial, no moze ten awans do 2ligi ale takim takich trenerow jest kilku np. Brosz
W Jadze byla totalna klapa
Wtedy nie bylo mowy o fuzji a wpadki z slabeuszami sie zdarzaly
Śląsk Wrocław 1-1 Warta Poznań
Śląsk Wrocław 1-1 Stal Stalowa Wola
Śląsk Wrocław 0-0 GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Śląsk Wrocław

Co do Groclino-Slaska to tam raczej kilku graczy z obecnego Slaska bedzie uzupelnieniem skladu a moze cos wiecej, Stzylka, Ludiznski ...
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » ndz 09.03.2008 9:28

Bienias pisze:Jarzinho nie wiem jak Piwus ale dla mnie ten link znaczyl tyle co to ze Lech nie jest gotowy jeszcze walczyc o podium OE nie wspominajac i mistrzostwie.

Troche inne slowa byly na sport.pl a kompletnie inne tak naprawde- jak sie pozniej okazało. To nie pierwszy raz keidy sobie jakas gazeta ubarwia artykul, dodajac cos od siebie.
Patrzac na postawe Groclinu, fakt Lech moze nie zdobyc vice, reszta z grona 2-5 wyglada sąłbiej od Lecha pratkycznie w kazdym elemencie.

Troche sie dziwie jakoby informacja o polaczeni Groclinu ze Śląskiem zle wplynela na postawe zawodnikow z Wrocławia. Po ogloszeniu polaczenia Amici z Lechem oba kluby grały na maxa, aby znaleźć sobie miejsce w nowym klubie. Być moze zawodnicy Ślaska juz wiedza, że sa za słabi. Dla mnie pewne jest, że jacys zawodnicy z drugoligowca pozostana, przynajmniej po to, zeby troche udobruchac kibiców. Klofik chyba jest wypozyczony, z reszty chyba rozpoznaje Łudzinskiego.
Obrazek

devil_d.a.m
Junior
Junior

Postautor: devil_d.a.m » ndz 09.03.2008 9:56

Łudziński prawdopodobnie, Sztylka, Kluzek może, wczoraj rewelacyjnie jak dla mnie grał szkoda że nie wszyscy grali z taką werwą, jak pisałem wcześniej, chciałbym się mylić i żeby to tylko był wypadek, może wczoraj po meczu też za bardzo się kierowałem emocjami, poczekamy jeszcze kilka meczy, wierzę, że chociaż dla nas kibiców bedą grać tak jak na jesień ;-)

Edit: http://www.slaskwroclaw.pl/wiadomosc.php?id=243 <--- bardzo ciekawa samokrytyka Adama Marciniaka ;-) może rzeczywiście to tylko falstart, a ja tylko niepotrzebnie się kierowałem emocjami zamiast rozsądkiem :-D pożyjemy zobaczymy ;-]

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 8

Postautor: Fishbone » ndz 09.03.2008 20:05

czeher pisze:
devil_d.a.m pisze:całe to zdarzenie miało wpływ nad wynikiem, byłem na stadionie i widziałem co Śląsk grał, to nie była ta sama drużyna co na Jesień

:roll: :lol: A moze zle przepracowali okres przygotowawczy :o wiele druzyn obecnie to nie te zespoly co jesienia co jest rzecza logiczna - zobacz co gra Legia czy nawet Wisla. Wiec moim zdaniem wielkim uproszczeniem jest wrzucanie na garb fuzji zlej dyspozycji
devil_d.a.m pisze:taki Pokorny czy Cap myslisz że znajdą się w drużynie po fuzji, to o co oni walczą, no powiedz o co walczą?

:arrow:
czeher pisze:albo powalczyc o nowy kontrakt w Groclinie - Slasku czy innym klubie

Poza tym nie ma chyba nic lepszego niz sportowa zlosc, ktora powinna byc w pilkarzach

Tarasiewicz moze jest ikona w Wroclawiu lecz aktualknie jest na dorobku i narazie jakis wymiernych efektow nie mial, no moze ten awans do 2ligi ale takim takich trenerow jest kilku np. Brosz
W Jadze byla totalna klapa
Wtedy nie bylo mowy o fuzji a wpadki z slabeuszami sie zdarzaly
Śląsk Wrocław 1-1 Warta Poznań
Śląsk Wrocław 1-1 Stal Stalowa Wola
Śląsk Wrocław 0-0 GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Śląsk Wrocław

Co do Groclino-Slaska to tam raczej kilku graczy z obecnego Slaska bedzie uzupelnieniem skladu a moze cos wiecej, Stzylka, Ludiznski ...

Byłem na tym wyjeździe i Śląsk miał jeszcze humor, że zdobył 1 punkt bo nasi grajkowie tyle setek mięli, że szkoda było dobrą kiełbasą rzucać z nerwów (polecam) :lol: Szacunek dla kibiców Śląska, że stanowczo NIE mówią fuzji. Piłka nożna dla kibiców! Jeden kibic Śląska w TV dobrze powiedział, że jak chce we wielkim mieście stworzyć od podstaw wielki futbol to jest jeszcze Ślęza i Polar :wink:

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 14
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » pt 30.05.2008 14:47

Myśle, że kibice Ślaska sa zadowoleni. Nowy ślask bedzie grał na licencji ślaska Wrocław, nie bedzie grał w UEFA, czyli praktycznie nic nie zawdziecza Groclinowi. Ze strony sportowej stracil bardzo wiele, bo puchary to puchary, a gra w UEFA pewnie gwarantowała pozostanie w zespole Sikory czy Majewskiego, teraz watpie aby tak sie stało. Ogolnie Drzymała traci wiele na tym kompromisie, ale widać, że wierzy, że ponownie sie uda. Wilk syty, ale owca chyba krwawi.
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 2072
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » śr 11.06.2008 21:41

Nie bedzie fuzji Slaska z Dyskobolia :!: Jest to ostateczna decyzja, chyba. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rom$on
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Rom$on » śr 11.06.2008 23:36

cloner pisze:Nie bedzie fuzji Slaska z Dyskobolia :!: Jest to ostateczna decyzja, chyba. :lol:

Amen! =] Bóg jest z nami!
Twierdza Wrocław
Obrazek

Awatar użytkownika
czeher
Nałogowy hazardzista
Nałogowy hazardzista

Postautor: czeher » śr 11.06.2008 23:48

Zdaje sie byla umowa przedwstepna wiec bedzie to troche kosztowac wladze miasta, z Drzymaly zrobiono glupka, ktory stracil wiele na tym przedsiewzieciu
ObrazekObrazek

Wróć do „Polska”