WKS Śląsk Wrocław (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 6

Postautor: Fishbone » wt 23.01.2007 9:13

Jarzinho pisze:Niespodziewanie Paweł Kaczorowski podpisał 2,5 letni :!: kontrakt z Ślaskiem, odrzucił tym samym kontrakty z Ruchem i Zawisza... Ciekawe po ilu miesiacach dzialacze beda go miec dosyc, tak długi kontrakt w przypadku Pawła to naprawde ryzyko podniesione do maximum.

Takze do Śląska trafił trzeci juz pilkarz Zagłebia Lubin. Tym razem na wypozyczenie do konca sezonu poszedł Fernando Morales. Wczesniej do klubu trafili obroncy Petr Pokorny oraz Vladimir Cap...

Znając życie, to po sezonie rozwiąże umowę z klubem, jak to bywa w polskiej piłce. Wie ktoś może, ile wynosi jego płaca?

www.wroclawianie.info
Junior
Junior
Reputacja: 0

Postautor: www.wroclawianie.info » pt 25.05.2007 21:52

Czwarta rocznica śmierci Rolika na fotografiach...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
reszta zdjęc na www.wroclawianie.info

Awatar użytkownika
Gość Anonimowy
Skład C
Skład C

Postautor: Gość Anonimowy » czw 03.01.2008 22:18

Spiżak w Śląsku?

Dzisiejsze wydanie dziennika „Polska” informuje, że ze Śląskiem skontaktował się menadżer Mirosława Spiżaka i zaoferował usługi napastnika. Trener Ryszard Tarasiewicz jest zainteresowany, ale na razie nie zrezygnował z zamiaru sprowadzenia na Oporowską Remigiusza Jezierskiego. Spiżak to 29-letni atakujący, który większość swej kariery spędził w Niemczech. Z KFC Uerdingen w 1999 roku przeniósł się do silnego Bayeru Leverkusen, ale nie zdołał wywalczyć miejsca w składzie i kolejno występował w SpVgg Unterhaching, TSV Alemannia Aachen, MSV 02 Duisburg, Sportfreunde Siegen i SpVgg Unterhaching. Jesienią w barwach trzecioligowca, który po 19 kolejkach zajmuje 10. pozycję w tabeli i nie wygrał ani razu na wyjeździe, Polak rozegrał 6 meczów i nie trafił ani razu do siatki. Natomiast w sezonie 2006/2007 w barwach klubu z bobsleistami w herbie wystąpił w 25 meczach i 2 razy trafił do siatki. Mierzący 186 centymetrów i ważący 83 kilogramy atakujący w przeszłości rozegrał 6 meczów w reprezentacji Polski U-21. Spiżak ma ważny kontrakt z niemieckim klubem, ale dostał obietnicę, że w przypadku znalezienia klubu w ojczyźnie będzie można rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Niewykluczone, że napastnik pojawi się we Wrocławiu na pierwszym treningu Śląska, jednak trzeba się liczyć, że atakującego mogę chcieć przetestować także inne polskie kluby.

źródło slasknet.com

No ciekawe jakby zaprezentował się w Śląsku, myślę ,że gdyby nie udało się sprowadzić Jezierskiego (Ruch rząda coś w okolicy 1 mln zł a nawet i chyba więcej :lol: ) to można byłoby sprawdzić Mirka, ale nasuwa się pytanie czy będzie chciał grać dla Śląska za max 10k miesięcznie :? .Wiele osób krytykuje Imeha, ale ja tak na to patrząc to najchętniej widziałbym w ataku właśnie jego i Łobodzińskiego, bo nie oszukujmy się Jezierski nie jest wart takich pieniędzy, a bramkowy dorobek Spiżaka w zeszłym sezonie nie jest za ciekawy ( 2 bramki w 25 meczach)

Fajnie ,że udało się utrzymać obecny skład, ciekawi mnie jeszcze jak potoczy się sprawa z Radkiem Janukiewiczem i Celebanem...

Awatar użytkownika
Ajgor
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Ajgor » czw 03.01.2008 22:44

Gość Anonimowy pisze:Łobodzińskiego

Myślę że jego by prawie każdy widział chętnie, ale narazie patrzmy na Łudzińskiego :wink:

Gość Anonimowy pisze:Wiele osób krytykuje Imeha

No ale Tarasiewicz go chwali nawet stwierdził że największe postępy poczynił w zespole.
Siamo della BRIGATA ROSSONERA

A.C.A.B.

Awatar użytkownika
Gość Anonimowy
Skład C
Skład C

Postautor: Gość Anonimowy » czw 03.01.2008 22:50

Ajgor pisze:Myślę że jego by prawie każdy widział chętnie, ale narazie patrzmy na Łudzińskiego

Hehe sry pomyliłem się :lol: , idę zaraz spać , bo nieprzytomny jestem :wink:
Ajgor pisze:No ale Tarasiewicz go chwali nawet stwierdził że największe postępy poczynił w zespole.

I to widać, na boisku walczy za dwóch, szuka okazji, ładnie gra tyłem do bramki, poprostu stara się :wink: .No ale niektórzy tego nie doceniają :? .Ja tam liczę ,że w następnej rundzie napad się nie zmieni.

devil_d.a.m
Junior
Junior

Postautor: devil_d.a.m » wt 15.01.2008 11:51

Imehowi nie można odmówić walki, ale jego styl poruszania się po boisku jest beznadziejny, w ogóle nie czyta gry, nie wychodzi naq czyste pole tylko pakuje się tam gdzie jest największy tłok i często bywa, że naciskany przez obrońce nie wie co ma zrobić z piłką. Podoba mi się natomiast jego przygotowanie fizyczne, jest szybki, skoczny, silny, dużo biega po boisku, lecz czasami to bieganie jest bezcelowe, mam nadzieję że Rysiu Tarasiewicz mu pomoże, bo niewątpliwie może być z niego pożytek, aha i chciałby dodać, że razi jego nieskuteczność :-(

Hej Śląsk!

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » ndz 02.03.2008 11:06

Coraz wiecej wskazuje, że Drzymała przejmnie Ślask. Bardzo dobry ruch, widać Zbigneiwowi znudzilo sie gra dla 400 osob. Zdecydowanie to bedzie korzyść dla Wrocławia, bo kto jak kto ale Drzymala raczej nie zje... wszystkiego jak Ptak, a sportowo i finansowo napewno zyska Ślask. Zreszta wiele wskazuje, ze beda nawet grać w europejskich pucharach, dość szybki awans z drugiej ligi na salony.
Dobrze sie dzieje, że sponosorzy godni zaufania coraz wiecej inwestuja w znane marki, bo napewno lepiej ogladac spotkanie gdzie jest 10 tys. jak w Zabrzu a nie po 0,5 we Wronkach czy Grodzisku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
majer13
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 1

Postautor: majer13 » ndz 02.03.2008 11:15

No ciekawie to wygląda w Grodzisku raczej nie było sensu gry na meczach mało osób ... zreszta czy na jakieś lotnisko czy coś to wszystko do Poznania.
Natomiast Wrocław jedno z większych miast w Polsce będą duże zyski z biletów lepsza atmosfera na trybunach. Myślę że inwestycja opłacalna, aczkolwiek warto spróbować
Obrazek

devil_d.a.m
Junior
Junior

Postautor: devil_d.a.m » pn 03.03.2008 14:48

jest kilka kwestii w tej fuzji, albo inaczej mówiąc pożarciu przez Śląsk, Groclinu, które bardzo niepokoją kibiców, pierwsze to, że przyszłość naszej legendy, żywej legendy, trenera Ryszarda Tarasiewicza nie jest pewna, a dwa to to, co będą prezentować w rundzie wiosennej piłkarze Śląska, skoro i tak będą w ekstraklasie ?;| niemniej jednak cieszy to, że nasz Ślązeczek ma szanse być nowu wielki!

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 181

Postautor: kaczy » pn 03.03.2008 16:27

http://www.dyskobolia.org/index.php?fun ... ll&no=1174

Poczytajcie sobie komenty kibiców Dyskobolii :?
Niesmaczna zagrywka :evil:

Popatrzcie sobie co sie stało z Amicą ... nie ma niczego !

Awatar użytkownika
Asteniu
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Asteniu » pn 03.03.2008 16:48

No jakos tak od dlugiego czasu planuje sie wygrac na mecz Slaska, ale jakos mi to nie wyszlo do tej pory. Moze ta fuzja spowoduje ze wkoncu sie przelamie.
"Alcohol is in my veins...
Tears fall as I think of you.
The true memory you left me with
is a key to the wine of melancholy."

Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 26

Postautor: Zico_FCI » pn 03.03.2008 17:00

kaczy pisze:Poczytajcie sobie komenty kibiców Dyskobolii

kibice Śląska też nie są cali w skowronkach.

http://fanslask.aha.pl/index.php?option ... 9&Itemid=1
...

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 969
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pn 03.03.2008 17:14

Kolejna popieprzona fuzja. Były juz hydrobudowy, piotrcovie, amiki poznan, kszo-ceramiki, a teraz dyskobolia-slask. Ehhhh, szkoda gadac :shock:
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » pn 03.03.2008 17:50

cloner pisze:Kolejna popieprzona fuzja. Były juz hydrobudowy, piotrcovie, amiki poznan, kszo-ceramiki, a teraz dyskobolia-slask. Ehhhh, szkoda gadac

Nie podawaj pojebanych przykladow, bo obrazasz ludzi takich jak Drzymała czy Rutkowski. CZy to ich wina, ze chca widziec efekty mln, ktore ładuja w kluby.

Co szkoda gadać kibice we Wrocławiu powinni pocałowac w dupe drzymałe, że chce cos tam zrobić, bo co awansuja i na tym wszystko wskazuje koniec by bylo szcześcia, bo nikt tam nie ma kasy na OE. Zaden sponor nie byl w stanie pokryc kosztow zwiazanych z gra na najwyzszym szczeblu. Za 4 lata chca zorganizowac Euro a co pozniej, kto tam ma grac.

Drzymala nie jest postacia, podobna do Ptaka, zrobił na wsi druzynę, ktora organizacyjnie jest obok Wisły najlepsza. Zaplecze sportowe, finansowe, wszystko na takim poziomie o jakim cała OE moze jedynie marzyć.
To było pewne, tak samo jak w przypadku Amici, ze kiedys to sie skonczy, kto bedzie dawal 20 mln co sezon, a kibicow na stadionie 400. Jakie pretensje maja kibice w Grodzisku, fakt jest grupka zajebistych fanow, prawdziwych, tylko 100 osob to troche mało. Oczywiscie szacunek dla nich.

WP
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 969
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » pn 03.03.2008 17:58

Nie podawaj pojebanych przykladow, bo obrazasz ludzi takich jak Drzymała czy Rutkowski.
Proponuje warna - to po pierwsze. A po drugie przykłady bardzo dobre, dla mnie obecny Lech to Amica i nic tego nie zmieni. Gracie na licencji Amiki, a nie dawnego Lecha.
Co szkoda gadać kibice we Wrocławiu powinni pocałowac w dupe drzymałe, że chce cos tam zrobić, bo co awansuja i na tym wszystko wskazuje koniec by bylo szcześcia, bo nikt tam nie ma kasy na OE. Zaden sponor nie byl w stanie pokryc kosztow zwiazanych z gra na najwyzszym szczeblu. Za 4 lata chca zorganizowac Euro a co pozniej, kto tam ma grac.
Fajne masz podejscie. Chciałbym, zeby ten twoj klub przeniesli np. do Włocławka. Moze wtedy inaczej bys do tego podchodzil. Klub DYSKOBOLIA nie ma 5 lat, ale co ty mozesz o tym wiedziec. Twoj klub powstal chyba rok, albo 2 lata temu w koncu.

Mam nadzieje, ze fani z Wroclawia nie beda chcieli zadnej fuzji i jakos to oprotestują.

Rozumiem, gdyby Drzymała opuscil Dyskobolie i poszedl do Wroclawia inwestowac w Slask, ale on zabiera Dyskobolie do Wroclawia, a tak byc nie powinno.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Wróć do „Polska”