WKS Śląsk Wrocław (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Mathiss_AFC
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0

Postautor: Mathiss_AFC » wt 08.11.2005 14:12

no mam nadzieje, że Śląsk wyjdzie do wyższej ligi. Wkońcu mu kibicuje, ponieważ jest z mojego miasta. Ma nawet dobrą formę. Myśle, że Śląsk ma duże szanse na wyjście.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Hawaii 96
Żenujący nabijacz :/

Postautor: Hawaii 96 » wt 08.11.2005 20:52

Śląsk Wrocław objawieniem ale według mnie spuchnie...ale życzę mu 1 ligi bo mam sentyment do tego klubu :wink: Śląsk dobrze gra ale czasem z "borokami" nie potrafią wygrać...
"Całe Nasze Życie To GKS Katowice"

Awatar użytkownika
Uchi_
Polski Przyjaciel Piwa

Postautor: Uchi_ » wt 08.11.2005 21:08

Śląsk Wrocław objawieniem ale według mnie spuchnie...ale życzę mu 1 ligi bo mam sentyment do tego klubu Śląsk dobrze gra ale czasem z "borokami" nie potrafią wygrać...

Też mi się wydaje, że wąska ławka da o sobie w końcu znać ;(.Póki chłopakom należą się ogromne brawa za walkę, niech za ich przykładem pójdą władze miasta, sponsorzy, zrobią prawdziwy futbol we Wrocławiu, bo klimat jest od dawna.Grzesiu Schetyna już miał takie zamiary, Carlsberg też, niech w końcu dojdzie do skutku.Obowiązkowe wzmocnienia kadry w zimie, wyższe pensje za awans i jestem pewien, że 1 liga wróci do Wrocławia.
"Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych."

Awatar użytkownika
Żniwiarze Umysłów-HUNTER-
Rapid Eye Movement

Postautor: Żniwiarze Umysłów-HUNTER- » wt 08.11.2005 21:47

Uchi_ pisze:Grzesiu Schetyna już miał takie zamiary,

ta on moze i miał ale nic z tego nie wyszło z pilki sie wycofał pograzył kosza i teraz tez chce sprzedac klub :? ech

Co do wzmocnien to trzeba liczyc na to ze z pan Ptak sciagnie tych zawdonikow z Pogoni do ktorych ma prawa oczywiscie jak nasz trener bedzie kogos chciał ale wyboru duzego to nie ma wiec niech bierze :lol:
Forza Milan :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
xaver
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: xaver » śr 09.11.2005 15:35

gdb pisze:Fajna flaga. A wiesz moze czy ją będą miel;i Gdańsku kibice i Wrocławscy czyli czy będą 2 sztuki?

Chyba jedna ale nie ejstem pewien
Hawaii 96 pisze:ale życzę mu 1 ligi bo mam sentyment do tego klubu

A po czym ten sentyment? Jeszcze po naszej zgodzie (o której pewnei nikt na forum nie wie) czy tak o?
Uchi_ pisze:Też mi się wydaje, że wąska ławka da o sobie w końcu znać

Nie ejst z nowu taka wąska... a pozatym w zimie maja byc wzmocnienia. Testują Frank'a Egharevba jest to 20 letni nigeryjczyk z austryjackim paszportem. Występuje na pozycji napastnika i obecnie jest graczem czwartoligowej Tomasovii Tomaszów Lubelski. Ma 183 centymetry wzrostu, waży 84 kilogramy. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu występował w barwach Widzewa Łódź i zdobył gola w meczu barażowym z Odrą Wodzisław.
Uchi_ pisze:Carlsberg też, niech w końcu dojdzie do skutku.

Juz doszedł ;]
Żniwiarze Umysłów-HUNTER- pisze:Co do wzmocnien to trzeba liczyc na to ze z pan Ptak sciagnie tych zawdonikow z Pogoni do ktorych ma prawa oczywiscie

Przeciez on nie ejst włascicielem Pogonii i nei ma prawa do żadnego z piłkarzy ze szczecina. Może co najwyżej dogadac sie z bratem. Ja bym widział Milara Ediego i Kazimierczaka :lol: :lol: :lol:
a tak na serio to dobzre by było wykupic Kowala i jeszcze kogos skombinowac.

Tom Kopan
Junior
Junior
Kontaktowanie:

WKS Śląsk Wrocław na pewno awansuje...

Postautor: Tom Kopan » czw 27.04.2006 14:02

Na pewno uda nam się awansować do I ligi.
Mamy takiego super snajpera jak Frank Eghavebra!!!
Frenek ma zostać w następnym sezonie i będzie królem strzelców orange ekstraklasy!!!
Tom Kopan :)

Awatar użytkownika
Coroner-ka
Skład C
Skład C

Postautor: Coroner-ka » sob 29.04.2006 23:30

Obowiązkowe wzmocnienia kadry w zimie, wyższe pensje za awans i jestem pewien, że 1 liga wróci do Wrocławia.

Wierz mi o niczym innym nie marze , bedzie to drugi po Koronce , mój ulubiony klubik :D :D :D :D

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » ndz 30.04.2006 0:35

Coroner-ka pisze:Wierz mi o niczym innym nie marze , bedzie to drugi po Koronce , mój ulubiony klubik

Początkowo myślałem że posta napisała... Clonerka :shock: :P

Co do Śląska to obiło mi się o uszy że planowano wpompować w tą drużynę spore pieniądze (chyba część zabrano dużynie koszykarskiej :brawo: :spoko: ) i myślałem że nic im nie przeszkodzi w awansie. Jednak ostatnio śledząc wyniki II ligi można mieć wątpliwości czy ten cel zostanie zrealizowany ( a tak w ogóle to ile drużyn awansuje? :oops: ) i teraz patrząc na tabelę to wydaje się że jak za dawnych lat będziemy mieć wielki pojedynek Legia - Widzew. Jednak jak to brzmi: mecz mistrza Polski :D z beniaminkem :arrow: Legia - Widzew :shock:

Awatar użytkownika
xaver
Skład B
Skład B
Kontaktowanie:

Postautor: xaver » śr 31.05.2006 20:37

:arrow: Awansują 2 zespoły

:arrow: Śląsk koszykarski i piłkarski to zupełnie inna bajka, dwa inne kluby, ziezalezne budżety etc A tak w ogóle to sporych pieniędzy nie było. nawet Piast daje grosze.

:arrow: Po wygranej 3:0 ze switem jesteśmy coraz blizej przynajmniej baraży :D
Ludzie Zasad

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Postautor: Yukasz » śr 31.05.2006 21:24

xaver pisze:Śląsk koszykarski i piłkarski to zupełnie inna bajka, dwa inne kluby, ziezalezne budżety etc A tak w ogóle to sporych pieniędzy nie było. nawet Piast daje grosze.

Czytałem wywiady ze Schetyną (wtedy jeszcze prezesem koszykarskiego Śląska) że ma właśnie takie plany o jakich pisałem bo jego nowym oczkiem w głowie jest piłka nożna. Że kluby mają niezależne budżety to wiem ale Schetyna miał powiększyć konto tego piłkarskiego, choć nie wiem jak skoro siedział w koszykówce. Może jakoś można przerzucić część pieniędzy skoro te kluby to Śląsk Wrocław?
Teraz to już nic z tego wszystkiego nie rozumiem :oops:

Awatar użytkownika
Rom$on
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Rom$on » ndz 01.10.2006 12:02

Yukasz pisze:
xaver pisze:Śląsk koszykarski i piłkarski to zupełnie inna bajka, dwa inne kluby, ziezalezne budżety etc A tak w ogóle to sporych pieniędzy nie było. nawet Piast daje grosze.

Czytałem wywiady ze Schetyną (wtedy jeszcze prezesem koszykarskiego Śląska) że ma właśnie takie plany o jakich pisałem bo jego nowym oczkiem w głowie jest piłka nożna. Że kluby mają niezależne budżety to wiem ale Schetyna miał powiększyć konto tego piłkarskiego, choć nie wiem jak skoro siedział w koszykówce. Może jakoś można przerzucić część pieniędzy skoro te kluby to Śląsk Wrocław?
Teraz to już nic z tego wszystkiego nie rozumiem :oops:

Takie plany miał Schetyna dwa lata temu. Teraz miasto chce przejąć klub i pomóc mu wejść w przeciągu dwóch sezonów do pierwszej ligi.
Twierdza Wrocław
Obrazek

Awatar użytkownika
Gerd
Skład C
Skład C

Postautor: Gerd » ndz 01.10.2006 12:36

14.
Oglądałem wczoraj na TVP3 mecz Polonia - Śląsk. To zaprezentował klub z Wrocławia, było obrazem nędzy i rozpaczy. Z taką grą wrocławski zespół będzie mieć poważny problem z utrzymaniem drugoligowego bytu. Tym bardziej, że porażka 1:5 z przedostatnim klubem w tabeli chluby nie przynosi!

Awatar użytkownika
SlaskWroclawFan
Trampkarz
Trampkarz
Kontaktowanie:

Postautor: SlaskWroclawFan » czw 14.12.2006 19:50

Coś temat nie za bardzo się rozwija :( no ale trzeba go ożywić :D
A więc jak pisze Express Ilustrowany Robert Szczot podpisał kontrakt z ŁKS obozwiązujacy na 3,5 roku.Kwota nie jest mi znana jaką otrzymał Śląsk za zawodnika ale jestem bardzo ciekawy jak targowali się Wrocławianie :wink: [/url]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SlaskWroclawFan
Trampkarz
Trampkarz
Kontaktowanie:

Postautor: SlaskWroclawFan » sob 16.12.2006 18:19

No niestety 15.12.06 r. Benjamin Imeh związał się ze Śląskiem dwu letnią umową, a dlaczego niestety, bo wg mnie były napastnik Zawiszy Bydgoszcz nie sprawdzi się w Śląsku.
Załączniki
imeh_benjamin.jpg
A i oto nowy nabytek Śląska
imeh_benjamin.jpg (28.03 KiB) Przejrzano 766 razy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1
Kontaktowanie:

Postautor: Jarzinho » wt 23.01.2007 9:02

Niespodziewanie Paweł Kaczorowski podpisał 2,5 letni :!: kontrakt z Ślaskiem, odrzucił tym samym kontrakty z Ruchem i Zawisza... Ciekawe po ilu miesiacach dzialacze beda go miec dosyc, tak długi kontrakt w przypadku Pawła to naprawde ryzyko podniesione do maximum.

Takze do Śląska trafił trzeci juz pilkarz Zagłebia Lubin. Tym razem na wypozyczenie do konca sezonu poszedł Fernando Morales. Wczesniej do klubu trafili obroncy Petr Pokorny oraz Vladimir Cap...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Polska”