Lech Poznań (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Kto wg Ciebie był największym wzmocnieniem Lecha w letnim okienku transferowym:

Sławomir Peszko
5
7%
Manuel Arboleda
9
13%
Tomasz Bandrowski
2
3%
Robert Lewandowski
31
44%
Ivan Turina
2
3%
Semir Stilić
22
31%

Liczba głosów: 71

Awatar użytkownika
lech98
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Lech Poznań (zbiorczy)

Postautor: lech98 » czw 11.07.2013 23:12

Na przełomie września i października startuje pierwsza telewizja klubowa w kablówkach. Ma być podobno 14h programu dziennie, w tym 1h premierowych odcinków.

http://www.lechpoznan.pl/news/szeroka,w ... hem,poznan
Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań

Awatar użytkownika
lukas_k
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: lukas_k » czw 01.08.2013 23:55

To co dzisiaj zrobił Rumak przechodzi ludzkie pojęcie. Po meczu nie porozmawiał z reporterem, zwyzywał go i Polsat Sport. Po meczu bał się podejść do kibiców, żeby wysłuchać co mają do powiedzenia. Co najciekawsze, po meczu z Honką było to samo. Zwyzywał Michalewskiego od ku... i powiedział, że ze stacją kodowaną nie rozmawia. Świetnie zripostował to Iwanow, żeby trzeba było zdobyć mistrzostwo i wtedy gadał by w stacji otwartej.

Powiem tak, Rumakowi coraz bardziej odp......... sodówka. Do cholery, co on osiągnął w piłce? Trochę pokory, zachowanie chamskie co w mojej opinii stawia klub w bardzo złym świetle. Trzeba ponieść konsekwencje i umieć się wytłumaczyć, a nie chować głowę w piasek. Prawda jest taka, że dzisiejszy mecz to kompromitacja, a trener swoimi dziwnymi zmianami nie pomaga drużynie. Po cholerę Kotor, który znowu zawalił bramkę? Czemu szansy nie dostanie Formella? Po co na boisku jest Arboleda, który grać nie potrafi? Szkoda słów...

Awatar użytkownika
Bassu
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 44

Postautor: Bassu » pt 02.08.2013 0:18

lukas_k pisze:To co dzisiaj zrobił Rumak przechodzi ludzkie pojęcie. Po meczu nie porozmawiał z reporterem, zwyzywał go i Polsat Sport. Po meczu bał się podejść do kibiców, żeby wysłuchać co mają do powiedzenia. Co najciekawsze, po meczu z Honką było to samo. Zwyzywał Michalewskiego od ku... i powiedział, że ze stacją kodowaną nie rozmawia. Świetnie zripostował to Iwanow, żeby trzeba było zdobyć mistrzostwo i wtedy gadał by w stacji otwartej.

Powiem tak, Rumakowi coraz bardziej odp......... sodówka. Do cholery, co on osiągnął w piłce? Trochę pokory, zachowanie chamskie co w mojej opinii stawia klub w bardzo złym świetle. Trzeba ponieść konsekwencje i umieć się wytłumaczyć, a nie chować głowę w piasek. Prawda jest taka, że dzisiejszy mecz to kompromitacja, a trener swoimi dziwnymi zmianami nie pomaga drużynie. Po cholerę Kotor, który znowu zawalił bramkę? Czemu szansy nie dostanie Formella? Po co na boisku jest Arboleda, który grać nie potrafi? Szkoda słów...

Masz to gdzieś w necie? Bo nie mogę znaleźć, a dużo o osób o tej wypowiedzi mówi.
Obrazek
Take me home, United Road,
To the place, I belong
To Old Trafford, to see United
Take me home, United Road.

Awatar użytkownika
lukas_k
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: lukas_k » pt 02.08.2013 0:21

Nie, nie mam, oglądałem studio w Polsacie Sport i słyszałem. Niedługo pewnie na necie gdzieś będzie.

Awatar użytkownika
lukas_k
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: lukas_k » pt 02.08.2013 1:07

Sorry za post pod postem - http://www.polsatsport.pl/video/# tutaj macie video jak mówią o Rumaku. Są dwa filmiki, znajdziecie ;)

Awatar użytkownika
emdżej
Walczymy!

Postautor: emdżej » pt 02.08.2013 12:21

Cwaniaczek nie miał się czym chełpić co robi w większości wypowiedzi, więc odmówił wywiadu. Jakoś od początku mądrali nie lubię. A naprawdę mało osób w piłce wywołuje u mnie negatywne emocje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Duch
Entuzjasta Kraftu
Entuzjasta Kraftu
Reputacja: 170
Kontaktowanie:

Postautor: Duch » pt 02.08.2013 12:44

Przecież wuefista to zwykły burak. Mam nadzieję, że ktoś tam przy Bułgarskiej da mu klapsa, bo facet jest tak bardzo przekonany o swojej wielkości, że niedługo odfrunie. Skoro nie wytrzymuje ciśnienia po meczu z taką potęgą jak Wilno, to może czas wrócić na salę gimnastyczną.
Obrazek

Awatar użytkownika
bartbuks
Administrator
Administrator
Reputacja: 11
Kontaktowanie:

Postautor: bartbuks » pt 02.08.2013 20:14

Obrazek

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 550

Postautor: Boromir » pt 02.08.2013 21:31

Nie śledzę wypowiedzi Rumaka w mediach, ale trzeba mu przyznać, że robi w Lechu dobrą robotę. Z takim składem tak długo bić się o mistrzostwo to bardzo dobry wynik. A to przecież dopiero jego pierwsze kroki w piłce seniorskiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
lech98
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: lech98 » sob 03.08.2013 12:56

Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań

Awatar użytkownika
lukas_k
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: lukas_k » ndz 25.08.2013 19:28

Szlag mnie trafia jak patrzę na tą grę. [k****], ile jeszcze trzeba, żeby wywalić Rumaka? Gościu nie ma pomysłu na tą drużynę, zero taktyki, jakieś dziwne wybory personalne, kompletnie tego nie rozumiem. Gość prowadzi Lecha 3 sezon, Smuda dopiero od 2 miesięcy. Po dzisiejszym meczu wydaje mi się, że to Smuda jest w Wiśle od 3 lat, bo piłkarze zasuwają mimo braku jakichś gwiazd i na grę aż przyjemnie się patrzy.

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 550

Postautor: Boromir » pn 26.08.2013 16:15

Od początku tego sezonu mam dziwne wrażenie, że kilku zawodników nie chce Rumaka na pozycji trenera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cement
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 136

Postautor: Cement » sob 05.10.2013 23:08

Czy jest tu jakiś kibic Lecha lub osoba oglądająca polską ligę która mogłaby mi powiedzieć jak spisał się w ostatnich dwóch meczach Barry Douglas? Na papierze Lech nie stracił gola w obu tych meczach, co dobrze świadczyłoby o defensorach, ale to oczywiście nie musi jeszcze o niczym przesądzać. Byłbym wdzięczny za Wasze obserwacje.

Awatar użytkownika
Lisek
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1

Postautor: Lisek » ndz 06.10.2013 12:38

Cement pisze:Czy jest tu jakiś kibic Lecha lub osoba oglądająca polską ligę która mogłaby mi powiedzieć jak spisał się w ostatnich dwóch meczach Barry Douglas? Na papierze Lech nie stracił gola w obu tych meczach, co dobrze świadczyłoby o defensorach, ale to oczywiście nie musi jeszcze o niczym przesądzać. Byłbym wdzięczny za Wasze obserwacje.

Z Widzewem zagrał bardzo poprawnie, wczoraj też bez większych błędów. Ogólnie niezły zawodnik, ale jeszcze nie błysnął w żadnym ze spotkań, gra bo gra.
"Kiedy mówię „Polska”, mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi, znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie…"

Awatar użytkownika
NoName1989
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 228

Postautor: NoName1989 » wt 21.01.2014 10:13

Ze względu na rażące złamanie regulaminu dyscyplinarnego Rafał Murawski i Bartosz Ślusarski zostali ukarani przesunięciem do drużyny rezerw i w trybie natychmiastowym opuścili zgrupowanie pierwszej drużyny. Na zawodników nałożone zostały także kary finansowe.
Obrazek

Wróć do „Polska”