Jagiellonia Białystok (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Marco
Armia Białej Gwiazdy
Reputacja: 0

Postautor: Marco » pn 15.08.2005 21:53

Ja proponuje aby temat Jagiellonia-Wisła zostawic w swietym spokoju. Bo takie informacje ze cos tma slyszal od kogos , a temptemu powiedział tamten to potem sie robią jeszcze wieksze nieporozumienia.

Zainteresowane osoby wiedza jak bylo i kropka.

A przyjaźń kibiców Wisły i Jagielloni trwa nadal!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Mazi
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Mazi » wt 16.08.2005 14:15

mark_p>>> 1-0 czy 2-0 co tam:) ważne że wygrali:D

Marco>> taa:) tak to codziennie kazy by sie rozstawał i godził:D

Awatar użytkownika
Marco
Armia Białej Gwiazdy

Postautor: Marco » wt 16.08.2005 18:33

Mazi pisze:Marco>> taa:) tak to codziennie kazy by sie rozstawał i godził:D

ocb??? bo nie rozumiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mazi
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Mazi » wt 16.08.2005 20:23

no ze ze zasłyszane od kogos:) tak to kazdy by mogl puszczac plote ze np. Wisła konczy przyjaźń ze Sląskiem zaraz druga ze zaczyna.. o to mi chodzi, ze jak niema info od większej grupy kibiców to niema sie co przejmowac, a oni sie podniecają bo jedna osoba powiedizła ze koniec:)

Awatar użytkownika
cYc86
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: cYc86 » śr 17.08.2005 0:19

http://www.kibice.net/?id=22 masz oficjalne info o zerwaniu zgody, zreszta ten temat przewijal sie juz jakis czas temu i dziwi mnie ze zainteresowani(gl kibice Wisly z tego forum) nie wiedza o tym, :? , z mojej strony chce tylko dodac ze przed meczem moj stosunek do jagi byl obojetny, jednakze po meczu(po przeczytaniu wielu wypowiedzi kibicow jagi na roznych forach i po tym co widzialem w trakcie meczu) uwazam ze nasz brat WISLA zrobil dobrze zrywajac ta zgode.
Biało-Zielona Armia - LECHIA GDAŃSK
Obrazek

Awatar użytkownika
Marco
Armia Białej Gwiazdy

Postautor: Marco » śr 17.08.2005 10:26

cYc86 pisze:http://www.kibice.net/?id=22 masz oficjalne info o zerwaniu zgody, zreszta ten temat przewijal sie juz jakis czas temu i dziwi mnie ze zainteresowani(gl kibice Wisly z tego forum) nie wiedza o tym, :? , z mojej strony chce tylko dodac ze przed meczem moj stosunek do jagi byl obojetny, jednakze po meczu(po przeczytaniu wielu wypowiedzi kibicow jagi na roznych forach i po tym co widzialem w trakcie meczu) uwazam ze nasz brat WISLA zrobil dobrze zrywajac ta zgode.

nie wiemy o zerwaniu zgody??!!! ales mnie i pewnie innych Wiślaków rozsmieszył :lol: :lol: :lol: :lol: To ze nie ma już oficjalnie zgody nie znaczy ze zapominamy o osobach, które znamy kilka lat, a niektorzy Wiślacy kilkadziesiat, i inni ktorzy na tej zgodzie sie wychowali. Dalej utrzymujemy kontakty z kibicami Jagielloni i tak pozostanie bo 20 lat nie da sie wymazac w jednej chwili.

Co to twojej wypowiedzi odnośnie czy dobrze czy źle, własnie daltego ze jestes z Gdańska i kibicujesz Lechii powinienes sie nie wypowiadać co złe a co dobre. Bo kazdy zorientowany wie jakie sa stosunki na linbi Gdańsk-Białystok. I ocenianie tego z tej czy z tamtej strony powoduje to, ze nie zorientowani we wszystkich tych ukladch kibice Wisły, maja pretensje to do jednej to do drugiej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
cYc86
Trampkarz
Trampkarz

Postautor: cYc86 » śr 17.08.2005 11:13

Marco pisze:
cYc86 pisze:http://www.kibice.net/?id=22 masz oficjalne info o zerwaniu zgody, zreszta ten temat przewijal sie juz jakis czas temu i dziwi mnie ze zainteresowani(gl kibice Wisly z tego forum) nie wiedza o tym, :? , z mojej strony chce tylko dodac ze przed meczem moj stosunek do jagi byl obojetny, jednakze po meczu(po przeczytaniu wielu wypowiedzi kibicow jagi na roznych forach i po tym co widzialem w trakcie meczu) uwazam ze nasz brat WISLA zrobil dobrze zrywajac ta zgode.

nie wiemy o zerwaniu zgody??!!! ales mnie i pewnie innych Wiślaków rozsmieszył :lol: :lol: :lol: :lol: To ze nie ma już oficjalnie zgody nie znaczy ze zapominamy o osobach, które znamy kilka lat, a niektorzy Wiślacy kilkadziesiat, i inni ktorzy na tej zgodzie sie wychowali. Dalej utrzymujemy kontakty z kibicami Jagielloni i tak pozostanie bo 20 lat nie da sie wymazac w jednej chwili.

Co to twojej wypowiedzi odnośnie czy dobrze czy źle, własnie daltego ze jestes z Gdańska i kibicujesz Lechii powinienes sie nie wypowiadać co złe a co dobre. Bo kazdy zorientowany wie jakie sa stosunki na linbi Gdańsk-Białystok. I ocenianie tego z tej czy z tamtej strony powoduje to, ze nie zorientowani we wszystkich tych ukladch kibice Wisły, maja pretensje to do jednej to do drugiej strony.
no to ty wiesz o tym, ale inni ktorzy wypowiadali sie wczesniej najwyrazniej niewiedza, i napisalem rowniez ze jest to oficjalna informacja w ktorej to zreszta jest napisane ze "Wszyscy Kibice Wisły Kraków będący przyjaciółmi Jagiellonii nadal pozostaną w naszych sercach" i nie oznacza zerwania stosunkow na linii Wisla - jaga przez poszczegolne osoby
Biało-Zielona Armia - LECHIA GDAŃSK

Obrazek

Awatar użytkownika
Mazi
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Mazi » śr 17.08.2005 11:16

ja rowniez o tym wiedzialem bo sie mowilo jak mowi Marco od jakiegos czasu, ale nigdy niepodano oficjalnego info.. dopiero ty dałes chyba:)

Awatar użytkownika
Marco
Armia Białej Gwiazdy

Postautor: Marco » śr 17.08.2005 16:56

Mazi pisze:ja rowniez o tym wiedzialem bo sie mowilo jak mowi Marco od jakiegos czasu, ale nigdy niepodano oficjalnego info.. dopiero ty dałes chyba:)

co do oficjalnego Info to sie niestety mylisz bo oficjalnie juz dawno podano tą informacje.

i jeszcze jedno do Brata z Lechii to nie Wisła zerwała zgodę tylko Jagiellonia Białystok.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mazi
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Mazi » czw 18.08.2005 16:58

w tym momencie chyba nieważne kto.. szkoda ze tak sie stało...

Awatar użytkownika
Marco
Armia Białej Gwiazdy

Postautor: Marco » czw 18.08.2005 18:27

Mazi pisze:w tym momencie chyba nieważne kto.. szkoda ze tak sie stało...

ja tylko chcialem poinformowac Brata z Lechii Gdańsk bo mial bledna informacje. Oczywiscie szkoda ze tak sie stalo ale to juz sie stalo i koniec.
Obrazek

Awatar użytkownika
t_JB
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: t_JB » ndz 21.08.2005 10:59

Wczoraj Jaga pokonała Drwęce 2-1 choć w pierwszych 20-30 minutach powinno być już 4-0. Druga połowa była bardzo słaba, wręcz nudna. Jaga grała słabo choć Drwęca tez ale zdołała zdobyc bramke honorową.

Jaga 2-1 Drwęca
Speichler (karny)
Konon

dla gości Iheanacho

Obyło sie bez kartek.
pozdr.

Awatar użytkownika
Mazi
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Mazi » ndz 21.08.2005 22:27

noi nam Jaga bądź co bądź wyrasta na głównego faworyta do awansu.. jeszcze bardzo dużo kolejek, ale jesli niezatracą formy to kto wie:)

Awatar użytkownika
tswidok
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: tswidok » ndz 21.08.2005 23:12

Niech wygrywaja do samego konca Szczerze im tego zycze

Awatar użytkownika
t_JB
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład

Postautor: t_JB » czw 25.08.2005 13:12

Wczoraj Jaga pokonała Radomiaka 3-2 choć wynik powinien być o wiele wiekszy na korzysc Jagi. Dużo niewykorzystanych setek.
Na meczu komplet widzów (z Radomia ok. 80-90 osób)
zdjęcia:
http://www.jagiellonia.neostrada.pl/gal ... ak0506.htm
tabela:
http://www.jagiellonia.pl/dzial.php?id_dzial=11

Za Rok Nasza Ekstraklasa !!

Wróć do „Polska”