Ekstraklasa 2015/2016

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1249

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: League » wt 05.04.2016 14:54

cloner pisze:Source of the post Już napisałem, oni zapieprzają żeby mieć na bilet, a ty zapieprzasz i nawet na ten bilecik cie nie stać. Więc pomysl i zastanów się kto jest wyżej.
EOT.

66666666

dobrze że EOT napisałeś tyle co wiedziałeś czyli nic mądrego ;)

edit, jakoś wycieczki personalne piotrces stosuje tylko cloner :D Boli go mocno prawda o kibolach.
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1035

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: DDK » wt 05.04.2016 20:06

League pisze:Source of the post edit, jakoś wycieczki personalne piotrces stosuje tylko cloner Boli go mocno prawda o kibolach.

prawda o kibolach. Owszem, bo na młynie są tylko osoby które pracują na budowie, zarabiają 1200zł miesięcznie i jedyne co lubią to ponapierdalać sie na meczach. Boże, człowieku czy Ty naprawdę myślisz czasami?
League pisze:Source of the post łyse troglodyty myślą że są klubem Pany muszą się dowartościować po całotygodniowym kopaniu rowów, robieniu za murzyna u swego pana na budowie by na stadionie porządzić;)

Chłopie, to tak jak ja bym napisał że każda osoba która nie ma matury jest debilem i nie powinna w ogóle wypowiadać się na jakikolwiek temat. Widzę, że dla Ciebie kibic z młyna = idiota. A z takim rozumowaniem cięzko jest polemizować, skoro nie ma żadnych argumentów z Twojej strony.
League pisze:Source of the post Pozwól że ja rozwinę DDK żyje środowiskiem kibicowskim i dla niego trybuna ma zawsze racje.

Napisałem jedno zdanie, a Ty już zdazyłeś wysnuć jakieś śmieszne wnioski. Odpuść, bo rozpocząłeś napinkę zupełnie niepotrzebnie. Nie, trybuny nie zawsze mają racje, czasami się mylą. Natomiast czy maja w klubie coś do powiedzenia? Owszem, więcej niż myślisz.
League pisze:Source of the post Nie dziwi mnie że czujesz się jak u swoich przy tych troglodlytach z trybun co mają IQ mniejsze niż numer buta. Tak bardzo klasowi goście co jedyne co umieją to wyzywać piłkarzy i trenerów i robić chlew na trybunach. Wielkie pany zrzucili sie na bilety po miesiącu pracy i nagle oni czują się właścicielami klubu

Ja pierdole, przecież tego się czytać nie da. to tak jak ja bym napisał "gość który jedyne co potrafi to ponapinać się w internecie, poobrażać ludzi którzy mają swoje hobby i swoje zarobione pieniądze przeznaczają na nie. Nie daje żadnych argumentów, wysuwa jakieś śmieszne debilne wnioski, widocznie jego mały rozum nie jest w stanie pojąć argumentów drugiej strony więc zamiast prowadzić jakąkolwiek dyskusje uważa że jest najmądrzejszy na świecie, a inni to tryglodyci. Skończony idiota". Jak myślisz, czy ktoś mógłby się o to obrazić?

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: League » wt 05.04.2016 20:28

Natomiast czy maja w klubie coś do powiedzenia? Owszem, więcej niż myślisz.
to źle świadczy o klubie, skoro słuchają się kogoś kto powyzywa, piłkarzy i siłowo swą pozycje ustalają niżli elokwencją to o czym tu rozmawiać?

Nie dziwi mnie że kilku osób pochwala to co kibole Jagi uprawiają, no w grupie mocni;)
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: DDK » wt 05.04.2016 21:51

widzę, że do reszty nie chcesz się odnieśc.

League czytałeś o co kibice walczyli ostatnio w Anglii? Większości się to udało. Piłkarze grają za pieniądze. Pieniądze mają z biletów (od kibiców), z tv (które transmituje mecze, które oglądają kibice) i od sponsorów (którzy reklamują produkty które kupują kibice). Więc kibice mają i będą mieć wielki wpływ na to co się dzieje w klubie. Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Z piłki nożnej zrobił się biznes, czy nam się to podoba czy nie (mi nie).

League pisze:Source of the post to źle świadczy o klubie, skoro słuchają się kogoś kto powyzywa, piłkarzy i siłowo swą pozycje ustalają niżli elokwencją to o czym tu rozmawiać?

Weź napisz to zdanie jakoś tak, żeby się dało je normalnie przeczytać.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: League » wt 05.04.2016 22:42

jak nie umiesz przeczytać to trudno;)

Co mnie obchodzą kibice w Anglii? Odniosłem się do sytuacji gdzie w Polsce kibice pokazali wulgarne zachowanie w stosunku do klubu, i pewnie sporej części innych kibiców, jak to sie ma z kibicami walczącymi o prawa w Anglii?
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: DDK » wt 05.04.2016 22:54

Nie ja nie umiem czytać, tylko Ty nie umiesz pisać. Połączyłeś 2 zdania, przecinki dałeś w takich miejscach, że nikt inny nawet by nie wpadł na taki pomysł. I wyszła z tego jedna wielka kupa, a nie sensowne zdanie.

A ja się odniosłem do tego że kibice na całym świecie mają dużo do powiedzenia, nie tylko w Polsce. I w dzisiejszym, skomercjalizowanym futbolu kibice są jak klienci - mają prawo wymagać coś od produktu który kupują. A tutaj przyszli i nie dostali tego co oczekiwali w związku z czym pokazali swoje niezadowolenie.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: League » wt 05.04.2016 23:01

czyli jak wcześniej, ja pisze o czymś innym ty zaraz mi o kibicach w Niemczech opowiesz;)

są inne sposoby na wyrażenie niezadowolenia niż robienie burd na stadionach ale jak niektórzy tutaj potępiali policję za strzelenie gumowym pociskiem do bandyty w knurowie(? ) czy gdzie to było ostatnio gdzie w niższych ligach wbiegli na murawę bić kibiców rywali i nie widzieli nic złego w zachowaniu kibiców to nic mnie nie dziwi.
Obrazek

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 13
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: MENDEZ » wt 05.04.2016 23:18

Dajcie spokój. Nie ma sensu użerać się na tematy kibicowskie z kolesiem, który nic o tym nie wie, wszystkich z trybun wrzuca do worka nieudaczników i bandytów. Oczywiście tych, którzy ośmiela się pokazać swoje niezadowolenie. Temat Jagi, od którego się zaczęło pozostawie bez opowiadania się za kibicami lub Probierzem bo akurat sprawy wewnętrzne tego klubu nie są przeze mnie śledzone a jest to istotne do opowiedzenia się za któraś ze stron. Nie mniej kibice mają prawo jak najbardziej do pewnych zachowań i wyrażania swoich opinii, nawet w mało parlamentarny sposób. Nie bądźmy już tacy delikatusni.
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: League » wt 05.04.2016 23:24

MENDEZ pisze:Source of the post wszystkich z trybun wrzuca do worka nieudaczników i bandytów.

i wy macie czelność pisać, że się nie znam :D

Jeden wie co robię na co dzień lepiej ode mnie, a ty nagle mówisz że wrzucam wszystkich z trybun do jednego worka, gdzie niby? Odniosłem się tylko do grupki robiącej burdę , nie do całego stadionu ale łatwiej wam kłamać.
Obrazek

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 13
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: MENDEZ » wt 05.04.2016 23:28

To wydarzenie na Jadze to burdy były?
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: DDK » wt 05.04.2016 23:30

League pisze:Source of the post inne sposoby na wyrażenie niezadowolenia niż robienie burd na stadionach ale jak niektórzy tutaj potępiali policję za strzelenie gumowym pociskiem do bandyty w knurowie(? ) czy gdzie to było ostatnio gdzie w niższych ligach wbiegli na murawę bić kibiców rywali i nie widzieli nic złego w zachowaniu kibiców to nic mnie nie dziwi.

Kto robił w Białymstoku burdy?
no własnie... czwarty chyba Twój post i drugi raz kłamiesz - kilkukrotnie napisałem, że kibice w Knurowie zlamali prawo i powinni być za to ukarani - grzywnami, pozbawieniem wolności. Ale do Ciebie to nei dotarło.
League pisze:Source of the post wy macie czelność pisać, że się nie znam

Nie no, znasz się najlepiej z nas tutaj wszystkich przecież :)

N
League pisze:Source of the post Odniosłem się tylko do grupki robiącej burdę , nie do całego stadionu ale łatwiej wam kłamać.

Musisz mieć naprawdę ciężkie życie, skoro głupie pyskowanie czy słowne obrażanie to dla Ciebie burdy.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: League » śr 06.04.2016 7:52

o knurowie to nie o tobie pisałem :D Wiedziałem że tak bedzie
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: DDK » śr 06.04.2016 9:24

Ok, to wybaczam.

A do reszty mógłbyś się odnieść?

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: League » śr 06.04.2016 9:54

wiem że napisałem swoje zdanie w sposób jakbym rządził, trochę za mocno to zabrzmiało ale ja nie lubię kibicowania które opiera się na wyzwiskach.
Bądźmy kibicami, wspierajmy kluby ale też znajmy swoje miejsce w szeregu, to że piłkarze przegrali mecz to znaczy że byli słabsi. Lepiej byłoby gdyby zrobili akcje i spotkali się z prezydentami klubu by klub oddał pieniądze za bilety, może by przeszło.
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 1969
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2015/2016

Postautor: cloner » śr 06.04.2016 9:58

League pisze:Source of the post Lepiej byłoby gdyby zrobili akcje i spotkali się z prezydentami klubu by klub oddał pieniądze za bilety, może by przeszło.

Po 1 - jakimi prezydentami?
Po 2 - kibole nie są takimi pazerami jak ty, nam nie zależy na hajsie. Mnie wystarczy że widzę ambicję na boisku.
zaglądanie ludziom do portfela, największą oznaką życiowego niepowodzenia
j#bać konfidentów!!! tylko Polska kibolska!!!

Obrazek

Wróć do „Polska”