Ekstraklasa 2016/2017

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Kto zostanie Mistrzem Polski 2016/2017?

Legia Warszawa
14
45%
Lech Poznań
5
16%
Lechia Gdańsk
3
10%
Śląsk Wrocław
0
Brak głosów
Wisła Kraków
4
13%
Piast Gliwice
0
Brak głosów
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Zagłębie Lubin
0
Brak głosów
Cracovia Kraków
0
Brak głosów
ktoś inny
5
16%

Liczba głosów: 31

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 971
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: cloner » wt 06.06.2017 0:11

Carbon pisze:Source of the post I jeszcze inna rzecz - nikt nie musi słuchać się gniazda. Ci z gniazda mają jedynie ten przywilej, że mogą zarzucać przyśpiewki czy coś,

Skąd tys się urwał. :rotfl: każda trybuna ma swój regulamin. Wchodzisz = akceptujesz.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 644
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: Carbon » wt 06.06.2017 0:14

Regulamin stadionu, nie żadnych kibiców. :) Jak ktoś chce chodzić na młyn i robić za żołnierza, który wszystko może robić tylko z polecenia gniazdowych, to niech idzie, nie bronię mu, czasem nawet fajne emocje, ale ludzie wchodzili na murawę także z innych sektorów. I gadanie, że sami głupio zrobili, bo z gniazda wyraźnie poszedł komunikat, jest totalnie głupie.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 489

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: DDK » wt 06.06.2017 0:26

ubek pisze:Source of the post Z tym trzymaniem ich strony, to bym sie wstrzymal. Ludzie po prostu udają, że nie ma tematu, bo sie boją. A oni odpierdalają taką wiochę.Są zasady, oprawy z haslami o Zygmuncie, czy widzial piekniejsza Warszawe..a pozniej swoj chlopak dostaje oklep. Ludzie gwiżdżą. Nastepnie wieksza ilosc chlopakow wpada na murawe - przekopka. Pozniej mamy pochód na starówke. Co by tam sie moglo odpierdolić, zapytacie? a no panowie idą przed autokarem z pilkarzami i odpychają ludzi, ktorzy sami schodzili z drogi. A Lech sobie lata po mieście i obija mordy ludziom.

Carbon pisze:Source of the post Korona pod nieobecność kibiców nie radziła sobie tak najgorzej, więc to żaden argument. Powiem więcej - na domowych meczach, gdzie młyna nie było, robili lepsze wyniki niż na wyjazdach, gdzie kibice niby byli.

Czy ja napisałem cokolwiek o wynikach sportowych? :) Legia z tego co pamiętam chyba była mistrzem za ITI w czasie konfliktu.
Carbon pisze:Source of the post Moim zdaniem się da, ale trzeba mieć jaja i dużo pieniędzy. Jeśli możesz sobie pozwolić na prowadzenie klubu bez wielkich wpływów z biletów i gadżetów przez pierwsze miesiące, to stać Cię i na piłkarzy, którzy prędzej czy później zrobią wyniki. A skoro będą wyniki, to i kibice przybędą na mecze, nawet jeśli nie będą aż tak zagorzali, jak Ci, co nie chodzą.

Czyli krótko mówiąc trzeba by wyłożyć pewnie kilkadziesiąt milionów w Polską piłkę. W piłke, na której zarobić udało się pewnie 3 osobom w ciagu ostatnich 10 lat. To naprawdę musiałaby być odważna osoba. Problem zrobi się jak drużyna przestaje grać. Bo ciężko osiągać sukcesu przez kilka lat z rzędu, w tutaj w przypadku kryzysu nie będzie tych najzagorzalszych.
Carbon pisze:Source of the post Układać - ok, nie widzę nic złego we współpracy kibiców z klubem. Ale wynosić jednych kibiców ponad drugich? Uprawnić jednych do terroryzowania na stadionie drugiej grupy i udawać, że nic złego się nie dzieje? To nie jest normalne.

Carbon dla nich to jest interes - jedni klienci są wazniejsi, inni mniej ważni. To że 10 normalnych zrezygnuje to dla Legii nie problem. Problem jest jak zrezygnuję TB, bo za nimi pójdą ultrasi. A jak pójda ultrasi to nie będzie zorganizowanego dopingu i żylety. A taką sytuację już raz mieliśmy. Nie popieram tego co zrobili, bo nie znam całej sytuacji, więc się nie chcę na ten temat wypowiadać.
Carbon pisze:Source of the post Kupuję bilet i inny kibic powinien mieć gówno do gadania, co na tym stadionie zrobię.

od kiedy możesz wbiegać na murawe? Przeciez jakby go tak policja potraktowała to by wszyscy bili pewnie brawo. Ale że wział się za to inny kibic, to już patologia ;)
Carbon pisze:Source of the post Zresztą o czym mowa... Gdyby to była normalna ochrona, to nie kopałaby po głowie i nie wjeżdżała we wbiegających spearem. I jeszcze inna rzecz - nikt nie musi słuchać się gniazda. Ci z gniazda mają jedynie ten przywilej, że mogą zarzucać przyśpiewki czy coś, ale oficjalne komunikaty powinny wypływać tylko i wyłączenie od oficjalnego spikera.

Carbon, nigdy nie zrozumiesz istoty kibicowania w Polsce, więc ciężko się z Tobą dyskutuje. Naprawde musiałbym Ci tłumaczyć od początku zasady jakie są na młynie, a nie mam na to ani czasu, ani chęci.
Obrazek

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 644
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: Carbon » wt 06.06.2017 0:35

DDK pisze:Source of the post od kiedy możesz wbiegać na murawe? Przeciez jakby go tak policja potraktowała to by wszyscy bili pewnie brawo. Ale że wział się za to inny kibic, to już patologia

1. To, że ten gość wbiegł na boisko, nie usprawiedliwia tego, że TB także na niej byli i to dużo przed nim.
2. Wydaje mi się, że jednak ochrona/policja zatrzymałaby go w bardziej ludzki sposób, a nie kopem po głowie, który później spowoduje wstrząs mózgu...

DDK pisze:Source of the post Carbon, nigdy nie zrozumiesz istoty kibicowania w Polsce, więc ciężko się z Tobą dyskutuje. Naprawde musiałbym Ci tłumaczyć od początku zasady jakie są na młynie, a nie mam na to ani czasu, ani chęci.

Ależ doskonale to rozumiem, bo sam chodziłem przez kilka dobrych lat, sam darłem mordę i zrezygnowałem też sam w pełni świadomie. Chociaż akurat na Koronie też nie działy aż tak dziwne rzeczy jak na Legii, ba!, powiedziałbym, że w Kielcach to dość normalnie jest, bo chyba wszędzie da się spotkać łysych po mefedronie. Ja przytaczam jedynie, jak to powinno wyglądać także od strony prawnej. Nie mam nic przeciwko młynowi, to jest super sprawa, bo czasem potrafią włączyć cały stadion do głośnego dopingu. Oprawy są super, piro strasznie lubię, uczucie znalezienia się pod oprawą, gdzie obok Ciebie typek bawi się racami jest naprawdę warte poznania. Ale bicie własnych kibiców i ich zastraszanie? No soreczka, to już nie jest w porządku i do takich sytuacji nie wolno dopuszczać.
WAVES DON'T DIE.
Obrazek

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 971
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: cloner » wt 06.06.2017 7:08

Carbon pisze:Source of the post 2. Wydaje mi się, że jednak ochrona/policja zatrzymałaby go w bardziej ludzki sposób, a nie kopem po głowie, który później spowoduje wstrząs mózgu...

Pewnie by go psy na koniach przywitały. Jak w Chorzowie.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 757

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: League » wt 06.06.2017 7:52

post poniżej pewnego poziomu dna , gdzieś tak na poziomie : "sala samobójców" / j
Obrazek

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 478

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: Boromir » wt 06.06.2017 8:23

Na weszlo nadal nie mogą przeboleć tego, że Arka się utrzymała. Wczoraj wysmażyli artykuł porównując postawę Górnika Zabrze (który wygrał z GKS), Zagłębia (który przegrał z Arką) i Widzewa (który przegrał z liderem rywalem ŁKS w walce o awans). Ich zdaniem trzeba chwalić postawę Żaboli że się swojej zgodzie nie podłożyli.

Trochę to dziwnie brzmi po słynnym 1:6 z Lechem :rotfl:
Obrazek

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 12
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: MENDEZ » wt 06.06.2017 8:35

League pisze:

Jak już coś wklejasz z neta to chociaż daj to w cytat mądralo. Inna sprawa, że jest to żenująco słabe. Ale kto co lubi.
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Awatar użytkownika
Rezus
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 399

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: Rezus » wt 06.06.2017 8:43

A czego ty się po nim spodziewałeś?
Obrazek
"Wstąp do piekła, stamtąd nie ma powrotu, wstąp do piekła, na zawsze zostań tam"

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Reputacja: 220

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: Bienias » wt 06.06.2017 8:53

Kiedy zbanujecie to najsłabsze ogniwo forum? ile można czytać jego głupoty?

Mioduski będzie mógł teraz się wykazać. Dla mnie to skandal, że taki człowiek jak ten czerwuś czy jak mu tam był na murawie. Nie mam nic przeciwko, żeby kibice pilnowali kibiców bo te rozwiązanie przynosiło korzyści i spokój na stadionie. Jedynie trzeba zweryfikować pewne działania bo pobadamy w skrajność.

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 489

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: DDK » wt 06.06.2017 11:31

Carbon pisze:Source of the post 1. To, że ten gość wbiegł na boisko, nie usprawiedliwia tego, że TB także na niej byli i to dużo przed nim.
2. Wydaje mi się, że jednak ochrona/policja zatrzymałaby go w bardziej ludzki sposób, a nie kopem po głowie, który później spowoduje wstrząs mózgu...

1. Jeśli są zgłoszeni przez klub jako organizator (tzn. pomagają w różnych sprawach i mają np. zawieszki na szyje z napisem "organizator") to przecież mogli tam być.
2. Tak, policja zatrzymywała ostatnio w Chorzowie. Jeden gość miał szczęście, że koń który na niego skoczył nie trafił, drugi miał trochę mniej szczęscia i koń na niego wpadł. Zresztą Carbon - rok temu policja zabiła chłopaka, który wbiegł na murawę, strzelając mu w głowę z gładkolufowej broni. Tutaj gość po tym jak dostał kopniaka wstał i zszedł z murawy. Mówie - nie bronie TB, ale nie wiem jak sytuacja wyglądała, więc ciężko mi się wypowiadać.
Carbon pisze:Source of the post Ale bicie własnych kibiców i ich zastraszanie? No soreczka, to już nie jest w porządku i do takich sytuacji nie wolno dopuszczać.

Wszędzie tak jest, że jest jakaś grupa, która trzyma władzę. W państwie, w rodzinie, na stadionie. I zarówno w Państwie zdarzają się patologie i nierzozumiałe sytuacje, w rodzinie również, na stadionie też. I niestety nic na to nie poradzimy.
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 757

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: League » wt 06.06.2017 12:36

MENDEZ pisze:Source of the post Jak już coś wklejasz z neta to chociaż daj to w cytat mądralo. Inna sprawa, że jest to żenująco słabe. Ale kto co lubi.

a czemu? inaczej nie doczytasz? Widać prawdziwe skoro boli kibolów;)
Obrazek

Awatar użytkownika
MENDEZ
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 12
Kontaktowanie:

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: MENDEZ » wt 06.06.2017 14:30

League pisze:a czemu? inaczej nie doczytasz? Widać prawdziwe skoro boli kibolów;)

A temu pokemonie, że to nie jest Twój wierszyk, a jedynie próbujesz zdobyć poklask równym sobie, przypisując własnej osobie tak daremny tekst. Poziom kreta na Zuławach :lol2:

Jedyne co boli to czytanie Twoich wypocin.
KKS LECH POZNAŃ
Kiedy puszczam "Bąka" - mówię "Jacek"
Obrazek"To, co chiałbym widzieć... Lech na ligowym szczycie..." Obrazek

ObrazekObrazek

*miasto know-how

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 478

Ekstraklasa 2016/2017

Postautor: Boromir » pt 09.06.2017 23:51