GKS Katowice (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 6

Re: GKS Katowice (zbiorczy)

Postautor: Fishbone » pn 23.07.2012 23:16

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Fishbone » wt 24.07.2012 9:17

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 489

Postautor: DDK » wt 24.07.2012 13:57

Brawa dla was. Świetna akcja, super to zrobione. Z poczuciem humoru pokazane co sądzicie o "grubasie" :)

Liczę, ze GieKSa awansuje w niedługim czasie do ekstraklasy, nie dzięki układom, a umiejętnościami na boisku. Zawsze jakoś przychylnie patrzyłem na ten klub, nawet nie wiem dlaczego :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Fishbone » śr 25.07.2012 23:08

http://www.gieksa.pl/o-gieksie-z-wladza ... z-1-video/
http://www.gieksa.pl/o-gieksie-z-wladza ... z-2-video/

Nikt nam nie pomagał. Sami to wywalczyliśmy - kibice!

Oświadczenie Rady Miasta na temat sytuacji wokół klubu GKS Katowice zostało przegłosowane przez Radę Miasta ilością: 27 głosów za, 0 przeciw, 0 wstrzymało się. Rada Miasta przyjęła to oświadczenie, co zostało nagrodzone burzą oklasków.

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Fishbone » czw 02.08.2012 9:43

Kibice wygrali. W niedzielę z ŁKS-em Łódź wraca doping oraz flagi. Aby misja była cała kompletna, trzeba pozbyć się Ireneusza Króla i Jacka Krysiaka czysto formalno prawnie. Radosław Bryłka (szmaciarz i kłamca na każdym kroku) został wczoraj odwołany. Najważniejsze jest, że w niedzielę GKS Katowice startuje jako GKS Katowice. Brzmi to śmiesznie, ale piszę to z wielką dumą i ulgą :)

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Fishbone » ndz 23.09.2012 12:18

Coś przed derbami. Sytuacja w Katowicach jest dramatyczna (żadna nowość). Piłkarze wystosowali specjalne pismo, że mają zaległości od 6 do 12 miesięcy, na domiar złego z rady nadzorczej klubu wycofało się dwóch członków i firma Ireneusza Króla ma znowu większość, wobec czego Piotr Uszok - prezydent Katowic, zatrzymał przelew 2,500,000 zł, ponieważ obawia się (i słusznie), że kasa z miasta zostanie dosłownie ukradziona przez Króla do Warszawy, bo piłkarze Polonii od miesiąca nie dostali wypłat.

Wracając do czystko piłkarskiego wątku, to dzisiaj mecz o 6 punktów. Jak nie wygramy z Polonią, to będzie kiepsko, jak nigdy. Piłkarze dzisiaj otrzymają konkretne wsparcie kiboli i oby poniosło ich tak, że ten mecz wygramy.

Awatar użytkownika
cloner
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 972
Kontaktowanie:

Postautor: cloner » ndz 23.09.2012 12:38

Fishbone pisze:Wracając do czystko piłkarskiego wątku, to dzisiaj mecz o 6 punktów. Jak nie wygramy z Polonią, to będzie kiepsko, jak nigdy. Piłkarze dzisiaj otrzymają konkretne wsparcie kiboli i oby poniosło ich tak, że ten mecz wygramy.

Nasi zostali do dzisiejszych derbów dobrze nastawieni, wiedzą że to derbowy mecz i muszą go wygrać. Zapowiedzieli zapier**lanie na 200%, jestem optymistą.
"Ty możesz wyjść z bloków
Ale bloki z ciebie nigdy
Życie znam z podwórek
A nie [k****] z telewizji
"

X DISCOGS X WWW X FILMWEB X FANPAGE FB X

Awatar użytkownika
weasel
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0

Postautor: weasel » ndz 23.09.2012 12:52

To jest jakaś kpina, że jedna osoba ma poprzez jakieś spółki widma udziały w dwóch klubach :?: I do teraz się tym nikt nie zajął u nas nigdy nie będzie normalnie...
Ciekawe, że gość który nie miał (nie chciał wykładać :?: ) kasy na klub 2 ligowy (używam starej nomenklatury GKS Katowice gra w 2 lidze :mrgreen: ) teraz sobie prezesuje w 1 lidze. Takie osoby powinny być wykluczane z piłki dożywotnio :!: Narobił gnoju w 1 miejscu i w nagrodę idzie ligę wyżej :? Ale do czasu z Warszawy też go szybko wywiozą na taczce. Jak go widze w tym szaliku KSP to mi się śmiać chce :boruta:

O 18:00 szpil :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Fishbone » ndz 23.09.2012 21:00

Wygrana 4:2, ale w takim stylu, że wstyd pokazywać mecz. W przewie meczu piłkarze zostali skarceni, bo rozumiem nie mieć płacone, ale jak się nie ma ochoty grać, to niech nie grają. W drugiej połowie też padaczka i nie da się ukryć, że sędzia nam pomógł przy rzucie karnym, który Przemysław Pitry na 3:2 strzelił. Polonia Bytom umiejętnościami dużo nie pokazała, bo gra tam sama niedoświadczona młodzież, ale zaangażowanie i waleczność trzeba nagrodzić brawami. Na chwilę obecną wydostaliśmy się ze strefy spadkowej, ale do końca rundy ciężko będzie nam zapunktować. Nasi piłkarze po prostu nic nie grają. Tam nawet wyraz taktyka jest dla nich obcy. Grają na zasadzie będzie jak będzie. Rafał Górak trenuje GieKSę tylko dlatego, że nie stać nas na innego.

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Fishbone » ndz 07.10.2012 9:59

Kto by pomyślał!? GKS Katowice wygrywa 3 mecz pod rząd, w tym derby z Polonią Bytom i GKS-em Tychy, aż morda się cieszy sama! :mrgreen: Sytuacja w klubie jest nadal fatalna o czym poinformowali piłkarze, wychodząc w odpowiednich koszulkach na murawę, jednak ambicji nie brakuje mimo, że od roku za darmo biegają i indywidualnie się przygotowują na mecze, bo nie mają za co dojeżdżać do klubu na trening.

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 122

Postautor: ryba_82 » pt 19.10.2012 0:24

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... ece-miasta

Być może lepsze czasy przed GKS.....
Obrazek

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Fishbone » pt 19.10.2012 9:23

Zawodnicy ostatnio prezentują się nawet przyzwoicie, więc mam dużą nadzieję, że przelew tylko polepszy ich morale. Na pewno komornik zaciera ręce, bo zaległości wobec byłych pracowników są, ale trzeba to kalkulować przy takim przelewie.

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny

Postautor: Fishbone » pn 19.11.2012 9:48

Na zakończenie rundy jesiennej GieKSa poległa w Ząbkach 2:0. Plusem tej poniżej przeciętnej rundy jest satysfakcja, że derby dwukrotnie dla GieKSy, więc nastrój w pracy jest. Zajmujemy dopiero 13 miejsce, ale na szczęście mamy 8 punktów nad strefą spadkową, więc patrząc na poprzednie sezony, jak wyglądaliśmy po rundzie jesiennej, to można uznać to za sukces. Kolejna pozytywna sprawa, to definitywne wybycie się wszystkich odłamów Centrozapu i jego ludzi z naszego środowiska, które działało na szkodę klubu i ostatecznie zadłużyło klub na 4,500,000 zł. Mam nadzieję, że Urząd Miasta, które już pomaga, pomoże w dalszej fazie na pozyskanie kolejnych sponsorów. Teraz niestety czekanie 5 miesięcy na rundę wiosenną, ale taki urok polskiej ligi. Mam nadzieję, że Zbigniew Boniek też to jakoś zreformuje.

Awatar użytkownika
weasel
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 0

Postautor: weasel » wt 27.11.2012 1:23

Mój idol z lat młodości :mrgreen:
http://www.weszlo.com/news/12871-Zawsze_bylem_typem_czlowieka_ktory_komus_nie_pasowal

W sumie wywiad trochę lipny, pytania jak mam być szczery dla mnie niezbyt ciekawe chętnie bym poczytał o latach w GieKSie :mrgreen:
Zawsze pamiętam jak po meczach albo po obejrzeniu magazynu gol w tv z panem zydorowiczem :? i oglądnięciu jakiegoś gola z wolnego czy rożnego bo takie Sławek też ładował ruszało się z ogromnym podnieceniem oraz ekscytacja na dwór i nie grało się meczu tylko ustawiało piłkę na rzut wolny lub rożny i próbowało się dorównać mistrzowi :mrgreen:
Najśmieszniejsze, że chociaż jestem praworęczny/prawonożny to jak debil zawsze próbowałem lewą jak Wojciech :mrgreen: Wychodziła oczywiście parodia :lol:
Jedna ze ścian w moim pokoju wyglądała w 1997 mniej więcej tak: (otwórzcie fotke w osobnym oknie lepiej widać :twisted: )
Obrazek
Oczywiście to tylko część wszystkich już nie mam bo się potargały albo pogubiłem :mrgreen: Na ścianie chwały było też miejsce dla innych postaci jak np. Ledek, Jasiu itd. ale to zawsze Sławek był nr 1 :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr.Football1
I Don't Need No Doctor
I Don't Need No Doctor
Reputacja: 920
Kontaktowanie:

Postautor: Dr.Football1 » wt 27.11.2012 1:33

Mialem tak samo. Wojciechowski byl jednym z moich najwiekszych idoli i strasznie zalowalem, ze jestem prawonozny. Zreszta do dzisiaj dzieki Slawkowi mam wielka slabosc do zawodnikow lewonoznych. Gole z roznych heh... Pamietam te artykuly w SuperExpressie :lol: Wtedy myslalem, ze SW zrobi ogromna kariere, ale niestety stalo sie inaczej, choc krotkiego pobytu w Bayernie oraz niemieckiego dubletu nikt mu z cv nie zabierze ;)

W ogole tamta Gieksa byla zajebista. Furtok, Jojko, Widuch, Ledwon, Kucz, Bala, Wojciechowski wlasnie... Milo wrocic pamiecia do tych czasow :)

Wróć do „Polska”