Kamil232 kontra forumowa komuna - Strona 3

Piłka nożna w Polsce: Ekstraklasa, 1 Liga, 2 Liga, Puchar Polski | Zawodnicy i kluby (Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Widzew Łódź) | Reprezentacja Polski | Polscy Kibice, Oprawa meczowa | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z polską piłką nożną.
Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 1315
Kibicuje: Tylko WISŁA

Kamil232 kontra forumowa komuna

Post Wyświetl pojedynczy post autor: DDK » ndz 13.01.2019 0:32

Ja może dorzucę od siebie parę groszy, chociaż pisałem juz parę razy krótko o tym.

Pochodzę z trochę innego srodowiska, więc mam trochę inne spojrzenie. Późno jest, więc napiszę prostym językiem. W dupie mam czy w latach 70 prezesem był ten czy inny komunista. Jak Piwus napisał, że jest dumny z historii Wisły i ktoś zarzuca, że w jej historii były haniebne czasy, to chciałbym się spytać tej osoby czy jest dumna z historii Polski i z bycia Polakiem. Patrząc na to ile razy nasz kraj leżał na łopatkach, był pod zaborami czy pod rządami komunistów to powinno nam być wstyd za to przecież!

Nie [k****], po prostu nie - Wiślacy walczyli z komuną zarówno na stadionie, obok niego, ale również np. w Nowej Hucie. Przykładów są setki, a najjaskrawszym niech będzie odwrócenie Świętych barw klubowych. Coś co do tej pory praktycznie się nie zdarzyło. Do tej pory wszystkie wydawane pamiątki sa niebiesko-biało-czerwone, a nie czerwono-biało-niebieskie.

Podawanie argumentu, że powinno być mi wstyd za Wisłę za jakeiś wydarzenia z historii jest śmieszne - nie ma klubu/człowieka czy jakiejkolwiek innej organizacji, która nie ma słąbych punktów, minusów czy rys w swojej historii. Jak największy kutas Bednarz został prezesem to co miałem zrobić? Zmienić klub, wyrzec się go? Nie, robiłem wszystko, żeby go z niego wyjebać. Za czasów komuny nie miałem takiej możliwości, bo nie było mnie na świecie.

Naprawdę, bycie kibicem Wisły nie jest proste. Natomiast tego tutaj nie będę tłumaczył, bo mógłbym napisać elaborat - od sytuacji, których byłem świadkiem czy uczestnikiem po ostatnie kilka tygodni, gdzie paru dalszych znajomych już sobie dało spokój z "kibicowaniem" z powodu afer wokół klubu. Bycie kibicem Wisły to coś więcej niż oglądanie głupich meczów w telewizji i walenie konia pod piłkarzy i wyzywanie/prowokowanie innych ludzi w internecie, a niektórych tylko na to tutaj stać.

Innym motywem tatuażu, który miałem sobie zrobić była "Wierność", ale zdecydowałem, że wolę wydziarać sobie największa legendę Wisły w historii, która była żywym przykładem tego, o co chodzi w tym haśle. Ten klub był, jest i będzie wielki dzieki takim ludziom jak Reyman, Kmiecik czy ostatnio Kuba. To oni tworzą Wisłę, to kibice tworzą Wisłę. A nie resortowe kurwy, który dorwały się na jakiś czas do koryta.

Dodam, że nie mam zamiaru kontynuować tematu i odpisywać na zaczepki, więc bez sensu jest odnoszenie się do mojego posta.

Awatar użytkownika
Kamil232
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 262

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kamil232 » ndz 13.01.2019 17:00

MazurXIII pisze:
piotrcies pisze: Co napisałem?
Ja ci odpowiem. W obliczu konkretnych przykładów ( z tym, co wkleił kamil ciężko polemizować) odwołujecie się z Babelem do ad personam i w sumie stosujecie ad hominem. Niskie. To , że Owsiak i jego rodzina dorobili się na Orkiestrze to nie tajemnica. To, że zabezpieczanie tych imprez kosztuje rok w rok masę NASZYCH (podatników) pieniędzy też. A wy (członek szanownego grona moderatorskiego tego forum) wyskakujecie z txt., że ch z tym, rzucisz tysiaka, by (sic!) komuś żyłka pękła i rzucacie tekstami (tu bardziej babel) spod budki z piwem albo trzepaka atakując kogoś personalnie. NIESMACZNE, to najlżejsze co można o tym napisać.

Nic mi do tego, co robicie ze swoimi pieniędzmi - gwoli wyjaśnienia. Jednakże polemizowanie w taki sposób i na tym poziomie moderatorom NIE PRZYSTOI.
Przenoszę to tutaj aby nie rozmywać tematu.

Przypomnijmy Kamil232 był wielokrotnie karany długimi banami ponieważ nie ma szacunku dla dyskutanta, atakuje ad personam, używa wulgaryzmów, prowokuje.

Kamil232 wczoraj napisał iż w swoim okresie Wisła była sb-ckim klubem oraz założył temat w którym wkleił fakty na temat WOŚP(Do teraz pomimo 6 stronicowej dyskusji nikt w żaden sposób się do nich nie odniósł) i napisał "Oczywiście każdemu wolno samemu dysponować swoimi pieniędzmi. Warto jednak przeczytać na co dokładnie idą :wink:"

Czyli jak onegdaj admin Petru pisał
petru pisze:

Nie ma wyzwisk[...] To nawet nie jest opinia tylko fakt.
Jakie otrzymał odpowiedzi?
piotrcies pisze: Ale ty Kamil jesteś pierdolnięty, to głowa mała. Weź człowieku się ogarnij, bo aż żal cię czasem czytać.

Zawsze jak wchodzisz na jeden temat, to ci odwala. Mniej polityki, więcej piłki, będziesz zdrowszy.

Wp//DP
petru pisze: Kamil się nauczył gier umysłowych od Mourinho. To nie jest takie głupie, to jest głębszy plan. Jak dostanie przykładowo dożywotniego bana prowoukując mnie na forum internetowym będzie mógł... uchodzić za męczennika o prawdę... wśród rzeczywistych kolegów... [k****], ale to jest głupie :lol2:.
Chlopaczek pisze:
Kamil232 pisze: Zupełnie nie rozumiem o co tutaj chodzi?
Kwintesencja twojej osoby. Jestes spolecznie nieprzystosowany gdyby nie internet to zostaloby ci krzyczenie do telewizora. Zero autorefleksji.

Oby ten temat byl aktywny jak najdluzej. Tylko przypadkiem nie kasujcie z niego postow. Nie chcialbym uronic ani jednej zlotej mysli.
DDK pisze: Bycie kibicem Wisły to coś więcej niż oglądanie głupich meczów w telewizji i walenie konia pod piłkarzy i wyzywanie/prowokowanie innych ludzi w internecie, a niektórych tylko na to tutaj stać.
petru pisze: Jesteś w głębokim błędzie, ja nie podejmuję z tobą dyskusji, nie będę cię niczego uczył, bo cenię swój czas. Wskazuję tylko, że wielokrotnie, świadomie i prowokacyjnie
- formułujesz dosyć radykalne oskarżenia,
- manipulujesz przy pomocy propagandowych haseł (dziedzictwo sb),
chwaląc się przy tym brakiem wiedzy, co dyskwalifikuje twoją wiarygodność w jakimkolwiek innym temacie (wzorzec został ustalony) i stawia cię gdzieś w rejonie Gazety Wyborczej czy Gazety Polskiej.
petru pisze: Przepraszam jeśli wyciągnąłem pochopnie wnioski i w rzeczywistości jesteś sympatycznym i kompetentnym człowiekiem. Wiesz, internet wyciąga z nas czasem takich agresywnych krzykaczy hehehe.
petru pisze: Jeszcze chciałbym na chwilę wrócić do wycieczek ad personam. Jak na prawdziwego Polaka poziom Twojej polszczyzny jest PRZECHUJOWY. Moim zdaniem nie masz prawa nazywać się patriotą dopóki nie nauczysz się, że:
- przymiotników nie piszemy z dużej litery, nawet jeśli odnoszą się do instytucji, czy narodowości
- istnieją zasady łączności i rozłączności słowa "nie" z różnymi częściami mowy w języku polskim

Również konstrukcje logiczne, jakie tworzysz korzystając z tego języka są BARDZO ZŁE. Popatrz:
petru pisze: Biorąc pod uwagę ilość manipulacji (które tworzysz świadomie) i absurdów (które tworzysz nieświadomie), to jak myślisz, ile wartościowej treści produkujesz?
petru pisze: I ponownie - naucz się języka polskiego, jeśli chcesz pisać na polskim forum - bo to zdanie nawet bez literówek nie ma sensu
Babel pisze: To znaczy że jak jutro dam talzena na WOŚP Kamil się zesra z rozpaczy? Stoi.
Babel pisze: Wrong again.

Widzisz czeresniaku w swoim mentalnym zafajdaniu nie rozumiesz, że ludzie sie zmieniają, rozwijają, robią coś konstruktywnego. Ty urodziłeś się debilem z kompleksami, który obarcza odpowiedzialnoscia wszystkich za swoją małość i niestety takim debilem umrzesz.

Dziękuję za uwagę i prosze moderacje o bana.
League pisze:
piotrcies pisze: Naprawdę nie masz co robić człowieku...
przecież ten politruk robi co mu partia każe.
League pisze:
ryba_82 pisze: Tak czytam ten wątek i zastanawiam się co by pisał Kamil i reszta hejterów WOŚP/Owsiaka gdyby sam Owsiak miał inne poglądy polityczne?
pewnie że nie. Są sterowani przez ziemkiewiczów i innych którzy wypominają każde potknięcie Owsiaka czy nawet kręujac je jak nie ma. Jakby stał za Pisem to ten wątek byłby nazwany : kółko adoracji Owsiaka.

Starczy myślę.

O tak zostawiam każdemu do zaglądnięcia jak znowu Kamil232 dostanie bana za ataki ad personam, inwektywy, epitety, brak szacunku dla adwersarza dyskusji, niski poziom. Oceniać poziom Kamila232 będą Piotrcies, Petru i jeszcze do niedawna Babel.

Pozdrowienia :whistle:

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 754

Post Wyświetl pojedynczy post autor: masacra » ndz 13.01.2019 17:21

Kamil232 pisze: Do teraz pomimo 6 stronicowej dyskusji nikt w żaden sposób się do nich nie odniósł
Bo tu nie ma sie do czego odnosic. na wszystko zostały przedstawione kwity, z którymi nie sposob polemizowac.
Po prostu ludzie sie podzielili na tych, ktorzy pomimo tych kwitow dają swoje pieniazki na WOSP, bo przeca cel szczytny i na tych, którzy rozumieją, ze form pomocy potrzebujacym jest na tyle duzo, ze nie trzeba sie wyręczac Owsiakiem i jego niejasną, dosyc podejrzaną kwestą. :wink:

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 398

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ryba_82 » ndz 13.01.2019 22:11

masacra pisze: bo przeca cel szczytny
No w [ch**] nie jest :beer: Zabieram kredki i wypierdalam, bo przeta Owsiak i ta jego śmieszna orkiestra to ma na celu tylko swoje poglądy głosić i dać zarobić Jurkowi i jego bratankom. [ch**] z tym że nakupowali sprzętu do szpitali który ludziom życie ratuje jak NFZ za pośrednictwem państwa narzuca nam składki i dał więcej na szpitale......Pompa w [ch**] dobrzy bracia forumowi :beer:

Awatar użytkownika
masacra
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 754

Post Wyświetl pojedynczy post autor: masacra » ndz 13.01.2019 22:15

Ryba odpocznij, bo chyba ci się styki pospinaly :)

Awatar użytkownika
ryba_82
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 398

Post Wyświetl pojedynczy post autor: ryba_82 » ndz 13.01.2019 22:21

Piona :beer: Bo zaskoczyłeś mnie i spodziewałem się jakiejś manipulacji a tu proszę przytyk ad personam :beer:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska”