Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, piotrcies, maestro, Cris7, fieldy

Polacy w najbliższych 2 meczach:

zgarną całą pulę :]
56
26%
zdobędą 3 pkt
27
13%
2 razy zremisują
24
11%
stracą 5 pkt
10
5%
dostaną po tyłkach
48
23%
powiekszą dorobek o 4 oczka
47
22%

Liczba głosów: 212

Awatar użytkownika
Ilka
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 208
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » wt 05.09.2017 15:03

DDK pisze:
Ilka pisze:Source of the post Ooo wyjazd to pewnie piękna sprawa Ale póki co nie osiągalne Ja kiedyś na meczu z Anglikami byłam ale to jeszcze w Chorzowie Na Narodowym to tylko na żużlu póki co. Stadion piękny

To taki pechowy jesteś?

Wyjazdy mają swój klimat, nie do opowiedzenia ;) Ja na narodowym nie byłem nigdy, miałem jechać na pierwszy mecz (superpuchar Polski, Legia - Wisła), ale go odwołali.

Co do pecha, to często znajduje się w miejscu, gdzie nie powinienem być i niestety często muszę ponosić tego konsekwencje. Życie :)

Chyba wszystkie wyjazdy tak mają :) Ja to zazdroszczę ludziom, którzy mają możliwość jeżdżenia wszędzie z Reprezentacją, a na pewno są takie osoby :)
W siatkówce to na 100%.

Ha też bywam w miejscach gdzie coś się dzieje, ale na szczęście nie dokładnie :) Nawet na żużlu byłam na sektorze gdzie byli kibice chyba wszystkich polskich klubów no i oczywiście na GP zaczęli się lać ;) A myślałam, że najgorsze klimaty to w piłce nożnej ;)

Awatar użytkownika
Ilka
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 208
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » wt 05.09.2017 15:51

janop pisze:Source of the post
Ilka pisze:Source of the post A odnosnie kadry to chodzicie/jezdzicie na mecze Polski?

Dla mnie kadra piłkarska jest "przeklęta". Dwa razy miałem bilety (plus bilet na Euro w Polsce) i za każdym razem musiałem z powodów losowych zrezygnować i odsprzedać wejściówkę :/

Ohhh to współczuję pecha ;)
Na Euro mogłam mieć bilet na mecz z Czechami ale moja mamuska kochana powiedziała ciotce której syn miał bilet, że ja nie będę chciała bo ide na strefę kibica :haha: :shock: Jak to usłyszałam to byłam tak wsciekla :cry:

Zorro254
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Zorro254 » pt 08.09.2017 18:58

Co sądzicie o meczu z danią wpadka czy jednak wychodzi na to ze gra z silniejszym przeciwnikiem i nawet nie próbujemy nawiązać gry

Awatar użytkownika
LechiaZmc
Skład C
Skład C
Reputacja: 5

Postautor: LechiaZmc » pn 11.09.2017 13:58

Jak można wgl tak przypuszczać ? Graliśmy z silniejszymi jak równy z równym a więc prawdopodobnie chwilowa słabość , potrzebujemy kilku zmian i miejmy nadzieje że na mistrzostwa wszystko wróci do normy :D

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 842

Postautor: Boromir » śr 04.10.2017 19:24

Rozpoczynamy najważniejsze wydarzenie roku czyli finisz eliminacji do MŚ.

Po srogim laniu w Kopenhadze zauważam typowe dla naszego narodu odejście z jednej skrajności w drugą. Przed meczem z Duńczykami byliśmy piątą drużyną świata, po meczu z nimi pojedzie nas Armenia i w zasadzie straciliśmy już szanse na awans, bo przecież Czarnogórcy też nas pojadą.

Minusów jest kilka: brak Milika (mówcie co chcecie, ale on nie ma problemów z dochodzeniem do sytuacji, inna sprawa, że je marnuje), Mączyński w słabej kondycji psychicznej, Pazdan w psychicznej i fizycznej, Bereszyński na lewej obronie pierwszy raz od czasów Lecha Poznań no i, wiadomka, osrany Zieliński.

Na plus powrót Krychowiaka, który jest dla tej reprezentacji jak tlen, dobra forma Grosika i Makuszewskiego oraz łatwy terminarz (w porównaniu np. do Danii czy Czarnogóry).

Czy na trudnym Kaukazie pojedziemy ich jak Rumuni (5:0) czy polegniemy jak Czarnogórcy (3:2)?

IMO 3:1 dla nas 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Reputacja: 953

Postautor: Salas11 » śr 04.10.2017 20:00

Czuję że ten mecz nie będzie miły dla oka. Z Armenią nigdy nie wygraliśmy na ich terenie i generalnie to bardzo niewygodny przeciwnik. Są agresywni i wybiegani a już Duńczycy pokazali jak łatwo można nas zniszczyć pressingiem. Lewandowski też nie będzie miał łatwego życia. Grosicki o ile zagra będzie myślał ile przejebał w kasynie a nie jak stworzyć zagrożenie pod bramką rywala. Wiele zależeć będzie od postawy drugiej linii. Krychowiak wrócił do wysokiej dyspozycji, może Zielińskiemu też wreszcie koszulka z orzełkiem przestanie ciążyć i zagra na miarę talentu.

To będzie typowy mecz walki, jeśli wygramy to skromnie ale jakiś remis czy nawet porażka też mnie nie zdziwi.
Obrazek

Awatar użytkownika
sickstick
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1336

Postautor: sickstick » czw 05.10.2017 11:46

Zielu będzie grał za Milika przecież, obecność czy nie Krychowiaka nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 842

Postautor: Boromir » czw 05.10.2017 14:58

W ataku Lewandowski, to jest oczywiście pierwszy wybór selekcjonera, jeśli chodzi o tą formację trzech piłkarzy środkowych to w środku miejsce zajmie Krychowiak, na lewej stronie Zieliński a na prawej stronie Mączyński. Założenie tego systemu Adama Nawałki polega na grze skrzydłami i też Zieliński bardzo wszechstronny on się może pokazywać na skrzydle. Jeśli chodzi o dwóch skrzydłowych to tutaj zagra Grosicki a także Makuszewski, a więc Błaszczykowski który jest w kadrze zacznie ten mecz na ławce rezerwowych. Jeśli chodzi o zestawienie defensywy to na prawej stronie Piszczek, na środku defensywy zagra Glik, partnerem Glika na środku defensywy jest Pazdan i na lewej stronie w miejsce nieobecnego Jędrzejczyka - Bereszyński.

W bramce oczywiście Fabiański.

Trener Adam Nawałka ma przewidziany już wariant na pierwsze minuty drugiej część spotkania. Chce w tym momencie delegować do skłądu w miejsce albo Zielińskiego, albo za Mączyńskiego Linettego. Przewiduje zmianę też w ataku a więc w miejsce Makuszewskiego wejdzie Błaszczykowski. I trener przewiduje do gry, może nie w przerwie ale najpóźniej w 60 minucie spotkania Teodorczyka, prawdopodobnie za któregoś z środkowych pomocników.

To jest skład reprezentacji Polski specjalnie dla swiatpilki.com, z Lenovo przedstawił Boromir.
Obrazek

Awatar użytkownika
sci
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 435
Kontaktowanie:

Postautor: sci » czw 05.10.2017 15:08

Pełna profeska Boro :spoko:

Awatar użytkownika
Rojiblanco
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1883

Postautor: Rojiblanco » czw 05.10.2017 15:09

Co to za miejscowośc te Lenovo?

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 438

Postautor: j1mmy » czw 05.10.2017 15:14

ubek pisze:Source of the post Co to za miejscowośc te Lenovo?

To chyba dzielnica Erywania !
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 422

Postautor: WiernyKibic » czw 05.10.2017 15:20

Obrazek

Awatar użytkownika
EndriuK
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 182

Postautor: EndriuK » czw 05.10.2017 16:01

Oby tylko ta atmosfera nie udzielila sie na wpiernicz od Armenii, ostatnio nie gralismy najlepiej, a wypadaloby skupic sie w 100% na meczu.

Awatar użytkownika
matt_
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 572

Postautor: matt_ » czw 05.10.2017 16:50

Dokładnie. Odnoszę wrażenie, że Armenia to drużyna bazująca na rozluźnieniu innych. Przy stanie 1:0 w Warszawie, polscy piłkarze sprawiali wrażenie wyluzowanych, myśleli że mecz sam się już dalej wygra. Wyczyn Czarnogórców pominę milczeniem :p

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 422

Postautor: WiernyKibic » czw 05.10.2017 16:54

Skład:

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Polska”