Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Polacy w najbliższych 2 meczach:

zgarną całą pulę :]
56
27%
zdobędą 3 pkt
27
13%
2 razy zremisują
24
11%
stracą 5 pkt
9
4%
dostaną po tyłkach
46
22%
powiekszą dorobek o 4 oczka
47
22%

Liczba głosów: 209

Awatar użytkownika
Ilka
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 92
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » wt 05.09.2017 10:28

cloner pisze:Source of the post Ilka, nasza forumowa piękności, nie gadaj z tym trollem ;)

Ja dopiero Was poznaję heh ;) Muszę ogarnąć kto troll, kto nie ;)

Najlepsze Kibicki :)

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 821

Postautor: League » wt 05.09.2017 13:20

Ilka pisze:Source of the post
League pisze:Patrzę na posty ludzi tutaj wypominające że żony piłkarzy nie malują twarzy na biało-czerwono xD, kurzę, trzeba mieć barwy bo inaczej to nie kibic :D beka. muszą się dziewczynki dowartościować na Annie Lewandowskiej.

A ja polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem, albo nie wtryniać się do rozmowy, żeby tylko wtrynić (może dla dowartościowania?), bo nie widzę żeby gdziekolwiek tutaj było o malowaniu twarzy. Jedynie o koszulkach w barwach Polski.

jakoś ty się dowartościowujesz z kolegami w stylu: wow anna lewandowska ubrała się normalnie a nie w białoczerwone barwy, skandal, niech sobie promuje ciuszki i fitness żarcie, zawiść, zazdrość i żenada bije z waszych postów aż wstyd. jeszcze specjalnie na insta wchodzisz szukac zdjęć osób by wyśmiać i samemu się dowartościowac, co kto lubi. Żyłoby sie wam lepiej gdybyście nie mieli tyle hejtu w sobie i nienawiści do innych.
Tacy wielcy z was kibice że AL ma wiecej wspólnego ze sportem niż wy wielcy kibice z kantorowcem na czele
Obrazek

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 613

Postautor: DDK » wt 05.09.2017 13:42

League pisze:Source of the post azdrość i żenada bije z waszych postów

League pisze:Source of the post yłoby sie wam lepiej gdybyście nie mieli tyle hejtu w sobie i nienawiści do innych.

Więc tak:
League pisze:Source of the post co za marne ma zaplecze dziennikarskie

League pisze:Source of the post Szczerba znów pokazuje swój marny intelekt.

polskich kiboli. Kibole wyklęci

Suarez co za śmieć najgorszy.

League pisze:Source of the post Otamendi jak to Otamendi. pizda i symulant

League pisze:Source of the post To jak Otamendi to pizda?

League pisze:Source of the post Otamendi to kanalia.

League pisze:Source of the post co za idiota.

League pisze:Source of the post co za bydło

Tak na szybko ostatnie 2 tygodnie, nie kopiowałem wszystkie, bo jeszcze były inne posty o Otamendim, o kibolach itd. Skopiowałem parę, tak odnośnie "hejtu, nienawiści, zazdrości i żenady".

Ilka o to nam własnie chodziło. Po prostu nie warto. Nie w tym przypadku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ilka
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » wt 05.09.2017 14:00

DDK pisze:
Ilka o to nam własnie chodziło. Po prostu nie warto. Nie w tym przypadku.

No właśnie widzę, że nie warto dyskutowac z tym kolega ;) I tak wie lepiej od nas ;)
Miałam odpisać ale nie ma sensu :) Tak jak piszecie.

A odnosnie kadry to chodzicie/jezdzicie na mecze Polski? Bo szczerze z chęcią bym się wybrała na mecz z Czarnogóra, ale z tego co mi klient mówił prze czerwcowym meczem to ciężko bilety dostać? Ale jakoś te 56 tys jest więc chyba są normalnie sprzedawane :)

Awatar użytkownika
RoyKeane
Skład B
Skład B
Reputacja: 20

Postautor: RoyKeane » wt 05.09.2017 14:03

Serio ale przyje.bywanie się do kogokolwiek że nie umalował sobie policzków i nie ubrał tiszirta w białoczerwone barwy, gównarzeria i tyle .
I don't believe skill was, or ever will be, the result of coaches. It is a result of a love affair between the child and the ball.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » wt 05.09.2017 14:04

Ilka pisze:Source of the post No właśnie widzę, że nie warto dyskutowac z tym kolega I tak wie lepiej od nas
Miałam odpisać ale nie ma sensu Tak jak piszecie.

Widać że argumentów brak to liżecie się po tyłkach;) żenua.
RoyKeane pisze:Source of the post Serio ale przyje.bywanie się do kogokolwiek że nie umalował sobie policzków i nie ubrał tiszirta w białoczerwone barwy, gównarzeria i tyle .

dokładnie i zobacz jacy ludzie tak twierdzą, typ który zerwał przyjaźń z kolegami tylko dlatego bo poszli do policji, kolejny typ który broni wszystkie możliwie awantury jakich kibole się dopuścili i jakaś zazdrosna lalka. ładne combo
Obrazek

Awatar użytkownika
RoyKeane
Skład B
Skład B
Reputacja: 20

Postautor: RoyKeane » wt 05.09.2017 14:09

League pisze:
dokładnie i zobacz jacy ludzie tak twierdzą, typ który zerwał przyjaźń z kolegami tylko dlatego bo poszli do policji,

Ciekawe gdzie taki idiota pójdzie jak mu auto ukradną :boruta:
Śmieszna i żenująca jest ta nagonka na policję. ale to raczej albo dzieciarnia, albo niedorozwój.
I don't believe skill was, or ever will be, the result of coaches. It is a result of a love affair between the child and the ball.

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: DDK » wt 05.09.2017 14:11

Nie warto, szkoda czasu i nerwów.

Ilka pisze:Source of the post A odnosnie kadry to chodzicie/jezdzicie na mecze Polski? Bo szczerze z chęcią bym się wybrała na mecz z Czarnogóra, ale z tego co mi klient mówił prze czerwcowym meczem to ciężko bilety dostać? Ale jakoś te 56 tys jest więc chyba są normalnie sprzedawane

Ja nigdy nie byłem, ciągnie mnie na jakiś wyjazd (najlepiej Bałkany albo mistrzostwa w Rosji), ale nie wiem czy się zbiorę. Patrząc na to co się dzieje na wyjazdach i ile ja mam szczęscia, to czuję, że źle by to się skończyło :)
Obrazek

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki

Postautor: League » wt 05.09.2017 14:12

RoyKeane pisze:Source of the post
League pisze:
dokładnie i zobacz jacy ludzie tak twierdzą, typ który zerwał przyjaźń z kolegami tylko dlatego bo poszli do policji,

Ciekawe gdzie taki idiota pójdzie jak mu auto ukradną :boruta:
Śmieszna i żenująca jest ta nagonka na policję. ale to raczej albo dzieciarnia, albo niedorozwój.

najpierw trzeba się auta dorobić;)
tacy są nasi forumowi kibole, tacy mocni w gębie bronią każdych możliwych wyczynów fanów jak madrycie rok temu i podobnych, na wyjazdy sztywno na hasłach jp, hwdp, acab a potem jeżdzą na wycieczki do egiptu i nie wyściubają nosa z hotelu bo się boją;)
Obrazek

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 215

Postautor: petru » wt 05.09.2017 14:18

Hejka League, do zobaczenia za miesiąc.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
EndriuK
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 82

Postautor: EndriuK » wt 05.09.2017 14:22

Pojedzie na wakacje do Egiptu :D.

Awatar użytkownika
Ilka
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » wt 05.09.2017 14:25

DDK pisze:
Ja nigdy nie byłem, ciągnie mnie na jakiś wyjazd (najlepiej Bałkany albo mistrzostwa w Rosji), ale nie wiem czy się zbiorę. Patrząc na to co się dzieje na wyjazdach i ile ja mam szczęscia, to czuję, że źle by to się skończyło :)

Ooo wyjazd to pewnie piękna sprawa :) Ale póki co nie osiągalne ;) Ja kiedyś na meczu z Anglikami byłam ale to jeszcze w Chorzowie :) Na Narodowym to tylko na żużlu póki co. Stadion piękny :)

To taki pechowy jesteś? ;)

Awatar użytkownika
DDK
Gwiazda
Gwiazda

Postautor: DDK » wt 05.09.2017 14:34

petru pisze:Source of the post Hejka League, do zobaczenia za miesiąc.

w końcu :)

Ilka pisze:Source of the post Ooo wyjazd to pewnie piękna sprawa Ale póki co nie osiągalne Ja kiedyś na meczu z Anglikami byłam ale to jeszcze w Chorzowie Na Narodowym to tylko na żużlu póki co. Stadion piękny

To taki pechowy jesteś?

Wyjazdy mają swój klimat, nie do opowiedzenia ;) Ja na narodowym nie byłem nigdy, miałem jechać na pierwszy mecz (superpuchar Polski, Legia - Wisła), ale go odwołali.

Co do pecha, to często znajduje się w miejscu, gdzie nie powinienem być i niestety często muszę ponosić tego konsekwencje. Życie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ilka
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » wt 05.09.2017 15:03

DDK pisze:
Ilka pisze:Source of the post Ooo wyjazd to pewnie piękna sprawa Ale póki co nie osiągalne Ja kiedyś na meczu z Anglikami byłam ale to jeszcze w Chorzowie Na Narodowym to tylko na żużlu póki co. Stadion piękny

To taki pechowy jesteś?

Wyjazdy mają swój klimat, nie do opowiedzenia ;) Ja na narodowym nie byłem nigdy, miałem jechać na pierwszy mecz (superpuchar Polski, Legia - Wisła), ale go odwołali.

Co do pecha, to często znajduje się w miejscu, gdzie nie powinienem być i niestety często muszę ponosić tego konsekwencje. Życie :)

Chyba wszystkie wyjazdy tak mają :) Ja to zazdroszczę ludziom, którzy mają możliwość jeżdżenia wszędzie z Reprezentacją, a na pewno są takie osoby :)
W siatkówce to na 100%.

Ha też bywam w miejscach gdzie coś się dzieje, ale na szczęście nie dokładnie :) Nawet na żużlu byłam na sektorze gdzie byli kibice chyba wszystkich polskich klubów no i oczywiście na GP zaczęli się lać ;) A myślałam, że najgorsze klimaty to w piłce nożnej ;)

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 1080
Kontaktowanie:

Postautor: janop » wt 05.09.2017 15:32

Ilka pisze:Source of the post A odnosnie kadry to chodzicie/jezdzicie na mecze Polski?

Dla mnie kadra piłkarska jest "przeklęta". Dwa razy miałem bilety (plus bilet na Euro w Polsce) i za każdym razem musiałem z powodów losowych zrezygnować i odsprzedać wejściówkę :/

Wróć do „Polska”