Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Polacy w najbliższych 2 meczach:

zgarną całą pulę :]
56
27%
zdobędą 3 pkt
27
13%
2 razy zremisują
24
12%
stracą 5 pkt
9
4%
dostaną po tyłkach
46
22%
powiekszą dorobek o 4 oczka
46
22%

Liczba głosów: 208

Awatar użytkownika
Ilka
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 65
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka » wt 05.09.2017 15:51

janop pisze:Source of the post
Ilka pisze:Source of the post A odnosnie kadry to chodzicie/jezdzicie na mecze Polski?

Dla mnie kadra piłkarska jest "przeklęta". Dwa razy miałem bilety (plus bilet na Euro w Polsce) i za każdym razem musiałem z powodów losowych zrezygnować i odsprzedać wejściówkę :/

Ohhh to współczuję pecha ;)
Na Euro mogłam mieć bilet na mecz z Czechami ale moja mamuska kochana powiedziała ciotce której syn miał bilet, że ja nie będę chciała bo ide na strefę kibica :haha: :shock: Jak to usłyszałam to byłam tak wsciekla :cry:
Pięć dni pracować masz‚ mówi Biblia. Dzień siódmy jest dla Pana‚ Boga twego. A szósty na futbol.

Zorro254
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Zorro254 » pt 08.09.2017 18:58

Co sądzicie o meczu z danią wpadka czy jednak wychodzi na to ze gra z silniejszym przeciwnikiem i nawet nie próbujemy nawiązać gry

Awatar użytkownika
LechiaZmc
Skład C
Skład C
Reputacja: 5

Postautor: LechiaZmc » pn 11.09.2017 13:58

Jak można wgl tak przypuszczać ? Graliśmy z silniejszymi jak równy z równym a więc prawdopodobnie chwilowa słabość , potrzebujemy kilku zmian i miejmy nadzieje że na mistrzostwa wszystko wróci do normy :D

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 478

Postautor: Boromir » śr 04.10.2017 19:24

Rozpoczynamy najważniejsze wydarzenie roku czyli finisz eliminacji do MŚ.

Po srogim laniu w Kopenhadze zauważam typowe dla naszego narodu odejście z jednej skrajności w drugą. Przed meczem z Duńczykami byliśmy piątą drużyną świata, po meczu z nimi pojedzie nas Armenia i w zasadzie straciliśmy już szanse na awans, bo przecież Czarnogórcy też nas pojadą.

Minusów jest kilka: brak Milika (mówcie co chcecie, ale on nie ma problemów z dochodzeniem do sytuacji, inna sprawa, że je marnuje), Mączyński w słabej kondycji psychicznej, Pazdan w psychicznej i fizycznej, Bereszyński na lewej obronie pierwszy raz od czasów Lecha Poznań no i, wiadomka, osrany Zieliński.

Na plus powrót Krychowiaka, który jest dla tej reprezentacji jak tlen, dobra forma Grosika i Makuszewskiego oraz łatwy terminarz (w porównaniu np. do Danii czy Czarnogóry).

Czy na trudnym Kaukazie pojedziemy ich jak Rumuni (5:0) czy polegniemy jak Czarnogórcy (3:2)?

IMO 3:1 dla nas 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Salas11
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 464

Postautor: Salas11 » śr 04.10.2017 20:00

Czuję że ten mecz nie będzie miły dla oka. Z Armenią nigdy nie wygraliśmy na ich terenie i generalnie to bardzo niewygodny przeciwnik. Są agresywni i wybiegani a już Duńczycy pokazali jak łatwo można nas zniszczyć pressingiem. Lewandowski też nie będzie miał łatwego życia. Grosicki o ile zagra będzie myślał ile przejebał w kasynie a nie jak stworzyć zagrożenie pod bramką rywala. Wiele zależeć będzie od postawy drugiej linii. Krychowiak wrócił do wysokiej dyspozycji, może Zielińskiemu też wreszcie koszulka z orzełkiem przestanie ciążyć i zagra na miarę talentu.

To będzie typowy mecz walki, jeśli wygramy to skromnie ale jakiś remis czy nawet porażka też mnie nie zdziwi.
Obrazek

Awatar użytkownika
janop
Rangers Survive
Reputacja: 965
Kontaktowanie:

Postautor: janop » czw 05.10.2017 11:45

Salas11 pisze:Source of the post może Zielińskiemu też wreszcie koszulka z orzełkiem przestanie ciążyć i zagra na miarę talentu.

Ja mam nadzieję, że Zieliński nie wyjdzie w pierwszym składzie. Do tej pory marnował wszystkie szanse w reprezentacji, więc szkoda wychodzić w dziesięciu w takim meczu. Czasem można narzekać na Nawałkę, ale on niestety nie ma zbyt wielkiego pola manewru. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale jedyni zawodnicy z lig zagranicznych, którzy grają regularnie i nie ma ich w kadrze to Gol i Rzeźniczak, więc szału nie ma.

Awatar użytkownika
sickstick
Gwiazda
Gwiazda
Reputacja: 422

Postautor: sickstick » czw 05.10.2017 11:46

Zielu będzie grał za Milika przecież, obecność czy nie Krychowiaka nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Awatar użytkownika
Boromir
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 478

Postautor: Boromir » czw 05.10.2017 14:58

W ataku Lewandowski, to jest oczywiście pierwszy wybór selekcjonera, jeśli chodzi o tą formację trzech piłkarzy środkowych to w środku miejsce zajmie Krychowiak, na lewej stronie Zieliński a na prawej stronie Mączyński. Założenie tego systemu Adama Nawałki polega na grze skrzydłami i też Zieliński bardzo wszechstronny on się może pokazywać na skrzydle. Jeśli chodzi o dwóch skrzydłowych to tutaj zagra Grosicki a także Makuszewski, a więc Błaszczykowski który jest w kadrze zacznie ten mecz na ławce rezerwowych. Jeśli chodzi o zestawienie defensywy to na prawej stronie Piszczek, na środku defensywy zagra Glik, partnerem Glika na środku defensywy jest Pazdan i na lewej stronie w miejsce nieobecnego Jędrzejczyka - Bereszyński.

W bramce oczywiście Fabiański.

Trener Adam Nawałka ma przewidziany już wariant na pierwsze minuty drugiej część spotkania. Chce w tym momencie delegować do skłądu w miejsce albo Zielińskiego, albo za Mączyńskiego Linettego. Przewiduje zmianę też w ataku a więc w miejsce Makuszewskiego wejdzie Błaszczykowski. I trener przewiduje do gry, może nie w przerwie ale najpóźniej w 60 minucie spotkania Teodorczyka, prawdopodobnie za któregoś z środkowych pomocników.

To jest skład reprezentacji Polski specjalnie dla swiatpilki.com, z Lenovo przedstawił Boromir.
Obrazek

Awatar użytkownika
sci
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 254
Kontaktowanie:

Postautor: sci » czw 05.10.2017 15:08

Pełna profeska Boro :spoko:

Awatar użytkownika
ubek
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1174

Postautor: ubek » czw 05.10.2017 15:09

Co to za miejscowośc te Lenovo?
Auta z Niemiec, kobiety z Polski.

Nigdy odwrotnie.

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 295

Postautor: j1mmy » czw 05.10.2017 15:14

ubek pisze:Source of the post Co to za miejscowośc te Lenovo?

To chyba dzielnica Erywania !
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 250

Postautor: WiernyKibic » czw 05.10.2017 15:20

Obrazek
¡Visca el Barça!

Awatar użytkownika
EndriuK
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Reputacja: 81

Postautor: EndriuK » czw 05.10.2017 16:01

Oby tylko ta atmosfera nie udzielila sie na wpiernicz od Armenii, ostatnio nie gralismy najlepiej, a wypadaloby skupic sie w 100% na meczu.

Awatar użytkownika
matt_
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 239

Postautor: matt_ » czw 05.10.2017 16:50

Dokładnie. Odnoszę wrażenie, że Armenia to drużyna bazująca na rozluźnieniu innych. Przy stanie 1:0 w Warszawie, polscy piłkarze sprawiali wrażenie wyluzowanych, myśleli że mecz sam się już dalej wygra. Wyczyn Czarnogórców pominę milczeniem :p

Awatar użytkownika
WiernyKibic
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 250

Postautor: WiernyKibic » czw 05.10.2017 16:54

Skład:

Obrazek
Obrazek
¡Visca el Barça!

Wróć do „Polska”