Reprezentacja Polski (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, fieldy, piotrcies, maestro, Cris7

Co zrobić z Brzęczkiem

Zwolnić
7
26%
Wy****olić dyscyplinarnie
15
56%
Dać mu szansę
5
19%

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Diamen23
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1536

Postautor: Diamen23 » ndz 19.08.2018 13:19

lol
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrcies
Scholes is the best
Scholes is the best
Reputacja: 1046

Postautor: piotrcies » ndz 19.08.2018 13:22

Jezus Maria, zastanawiam się, czy on sobie czasem te denne teksty wymyśla przed transmisją na zasadzie "popłynę na fali, niech się lud cieszy", czy te złote myśli tworzy na bieżąco w głowie i się nimi dzieli na spontanie... Jeśli to pierwsze, to jest idiotą, jeśli to drugie... to też jest idiotą ;)

Choć nie zdziwiłbym się, gdyby robił to celowo, Gmoch mi kiedyś powiedział, że te swoje bzdety gada specjalnie, żeby młodzież miała się z czego pośmiać ;)

Awatar użytkownika
EndriuK
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 221

Postautor: EndriuK » ndz 19.08.2018 13:29

Chce truskawkę na torcie niech ma, jak mu wisienka nie pasuje, jeszcze ujdzie. Jednak używanie zwrotu pojawiającego się przy okolicznościach pogrzebowych, do życzenia powodzenia swojemu koledze w reprezentacji jest mega żenujące.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Reputacja: 136

Postautor: RoyKeane » ndz 19.08.2018 15:15

Chłop głupi nie jest, ma po prostu braki w oczytaniu i wykształceniu, w dodatku chce je nieudolnie nadrabiać używając "wyszukanych" jak na niego samego, określeń.

Mam podobnego kolegę, też po podstawówce, niezły cwanjaczek, głupoty nie można mu zarzucić, ale mam niezły ubaw jak co chwila wali jakieś byki w tym stylu właśnie jak lekka ziemia... Haha
Ostatnio zmieniony ndz 19.08.2018 15:21 przez RoyKeane, łącznie zmieniany 1 raz.
Wygramy, przegramy albo będzie remis.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero
Reputacja: 2314

Postautor: Delpiero14 » ndz 19.08.2018 15:19

RoyKeane pisze:Source of the post Chłop głupi nie jest, ma po prostu braki w oczytaniu i wykształceniu.

Czyli jest głupi.

Awatar użytkownika
Marcinhp
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 89

Postautor: Marcinhp » ndz 19.08.2018 15:23

cloner pisze:Source of the post Ten chłop jest tak głupi, to jest aż niemożliwe że polsat dalej mu płaci grube tysiące za udział w studio.

Najgorsze jest to, że cały fejm wokół niego powstał na bazie jego, delikatnie mówiąc, ograniczeń. Chociaż osobiście bardziej rozumiem fenomen Hajty, który często potrafi bezpośrednio i konkretnie ocenić sytuację, niż na przykład takiego głupka jak Żyły.
Ostatnio zmieniony ndz 19.08.2018 15:23 przez Marcinhp, łącznie zmieniany 1 raz.
Kilka lat temu prawie poszedłem do Juve. Ludzie mówili mi o Turynie i powiedzieli, że to jest to, ale Mediolan będzie ładniejszy. Powiedziałem im: Nie jadę do cholernych sklepów, jadę, bo to Juventus.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: RoyKeane » ndz 19.08.2018 15:23

Delpiero14 pisze:Source of the post
RoyKeane pisze:Source of the post Chłop głupi nie jest, ma po prostu braki w oczytaniu i wykształceniu.

Czyli jest głupi.

Nie każdy kto ma średnie czy podstawowe, i ma braki w wiedzy ogólnej, jest głupi.
Znam panienki po studiach, które są totalnie nieudolne życiowo, więc mądre raczej nie są, choć wiedzę ogólną mają większą niż taki "głupi" Hajto...

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero

Postautor: Delpiero14 » ndz 19.08.2018 15:50

RoyKeane pisze:Source of the post Nie każdy kto ma średnie czy podstawowe, i ma braki w wiedzy ogólnej, jest głupi.
Znam panienki po studiach, które są totalnie nieudolne życiowo, więc mądre raczej nie są, choć wiedzę ogólną mają większą niż taki "głupi" Hajto...

No tak, ale mnie chodzi bardziej o brak oczytania a nie o rodzaj wykształcenia. To, że ktoś ma wykształcenie zawodowe i nie ma studiów, czy matury nie czyni z niego człowieka nieoczytanego. Często w jednym z dziesięciu np można zaobserwować, że najlepsze wyniki wykręcaja uczestnicy, którzy z zawodu są np elektrykami, czy coś w tym rodzaju. Nie maja wyższego wykształcenia, ale wiedzę olbrzymią a do tego potrzeba być oczytanym.

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Reputacja: 1661

Postautor: Tomusmc » ndz 19.08.2018 15:54

Delpiero14 pisze:Source of the post np elektrykami

Coś w tym jest bo niektórzy zostają nawet prezydentem :think:
Juve! Storia di un Grande Amore!

Obrazek

Prawdziwy kibic nigdy nie wyrzeknie się klubu, który kocha

Awatar użytkownika
matt_
Kapitan
Kapitan
Reputacja: 662

Postautor: matt_ » ndz 19.08.2018 16:03

Hajcie robi się krzywdę tak często sadzając go przed mikrofonem. Gdy jeszcze nie pracował jako trener ani ekspert i wypowiadał się od wielkiego dzwonu to trudno było mu coś zarzucić. Teraz jednak musi mówić dużo, więc mniejszą wagę ma wartość jego wypowiedzi a i nietrudno odnieść wrażenie, że czasem mówi dla samego mówienia. Taki typ człowieka, nie każdy może błyszczeć przez cały czas.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: RoyKeane » ndz 19.08.2018 16:03

Delpiero14 pisze:Source of the post
RoyKeane pisze:Source of the post Nie każdy kto ma średnie czy podstawowe, i ma braki w wiedzy ogólnej, jest głupi.

No tak, ale mnie chodzi bardziej o brak oczytania a nie o rodzaj wykształcenia. To, że ktoś ma wykształcenie zawodowe i nie ma studiów, czy matury nie czyni z niego człowieka nieoczytanego. Często w jednym z dziesięciu np można zaobserwować, że najlepsze wyniki wykręcaja uczestnicy, którzy z zawodu są np elektrykami, czy coś w tym rodzaju. Nie maja wyższego wykształcenia, ale wiedzę olbrzymią a do tego potrzeba być oczytanym.

Czyli jak ktoś nie jest odczytany, to jest głupi według Ciebie.

Awatar użytkownika
Delpiero14
Bianconero

Postautor: Delpiero14 » ndz 19.08.2018 16:07

Nie ma według mnie ludzi głupich z natury. Głupota wynika w głównej mierze z braku wiedzy. Jak jakiś dzieciak nie będzie chodził do podstawówki to będzie miał podstawowe braki w wiedzy co uczyni z niego przysłowiowego "głupka", nie znaczy to oczywiście, że taki się urodził.

Awatar użytkownika
Babel
onegdaj alkoholik
onegdaj alkoholik
Reputacja: 96

Postautor: Babel » ndz 19.08.2018 16:30

Kiedyś Kysiu dymał kolegom po alko, kiedyś Mati uczył się pojmowania piłki od Świerszcza (pewnie też latając po alko). Teraz dwaj influenserzy plus jeden na pół etatu promotor bokserski odwdzięczają się kolegom. Cóż, przypomina się Koterski i 'a jeśli Polska to ojszczana ta klapa?'. Tak to się kręci jak gówno w betoniarce i tak trwamy przez lata. Jeden komu coś, ten drugi odda później. Morał z tego taki, że w ostatnim PS Mati chce udzielać rad Mioduskiemu. Nie chodzi o to, że Mioduski nie błądzi, zupełnie nie.

Nie wiem, rzućcie pierwsi kamieniem jeśli jestem bez winy, ale czy to nie przypadkiem w Tychach Hajto zbierał na sprzęt audio-video do robienia analiz przeciwnika i wraz z odejściem Hajty z Tychów rozpłynęły się te zbierane pieniądze? [k****] to mnie stać byłoby na taki gest żeby kupić w sklepie telewizor i dvd. Mamy lub mieliśmy tu na forum 'Tych' dobrze poinformowanych z Górnego Śląska? Mogą potwierdzić. Tacy ludzie jak Hajto u nas mają opinie 'ekspertów'. Jego wykształcenie i to że nie rozumie znaczeń słów, które wypowiada nie jest problemem. Problemem jest, że traktujemy takich osobników poważnie. Myślicie że Boniek jest inny? Mój dobry kolega na czwartoligowych boiskach przeciął się w szatni z niejakim Maciejem Nalepą (onegdaj bramkarzem kadry) i trochę sobie usłyszałem jak to było na kadrze za czasów Bońka - trenera. I tak to się kręci, Boniek jest przeca bardziej światowy.

Awatar użytkownika
RoyKeane
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: RoyKeane » ndz 19.08.2018 19:57

Delpiero14 pisze:Source of the post Nie ma według mnie ludzi głupich z natury. Głupota wynika w głównej mierze z braku wiedzy. Jak jakiś dzieciak nie będzie chodził do podstawówki to będzie miał podstawowe braki w wiedzy co uczyni z niego przysłowiowego "głupka", nie znaczy to oczywiście, że taki się urodził.

Sama sucha wiedza nie jest równa z mądrością a brak wiedzy nie jest równy z głupotą.

Awatar użytkownika
League
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Reputacja: 1249

Postautor: League » ndz 19.08.2018 20:04

brak wiedzy mądrego z nikogo nie zrobi.
Obrazek

Wróć do „Polska”