Zagłębie Lubin (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Które miejsce zajmie Zag??bie w sezonie 2005/06 ?

1 miejsce
6
11%
2 miejsce
2
4%
3 miejsce
6
11%
4, 5 lub 6 miejsce
18
34%
spadnie z ligi
9
17%
zagra w bara?u
3
6%
inne
9
17%

Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
-=MiC=-
Rezerwowy
Rezerwowy
Reputacja: 0

Postautor: -=MiC=- » śr 09.11.2005 14:10

Wczoraj zdecydowanie w PP powinno wygraz Zagłębie. W 4 minucie sedzia liniowy odgwizdal spalonego Chałbińskiego, ktorego nie bylo. Gdyby to puscil pewnie Zagłębie by juz prowadzilo. W 6 minucie karny, ktore takze nie powinno byc bo Kuzba symulowal ale takie wkoncu ma zadanie. Naszczescie Głowacki sie nie popisal :). Moim zdaniem Zagłębie przewazalo w calym meczu, a najbardziej w drugiej polowie. Piekny strzal Iwańskiego, ktory jakims cudem obronil Majdan ale i tak jego glowa zatrzymala sie na slupku. Troche glupio stracony gol przez Zagłębie. Pod koniec spotkania Piszczek trafil jeszce w poprzeczke. Zagłębie powinno wygrac ten mecz. Mam nadzieje ze w rewanzu Lubinianie beda gora i to oni awansuja dalej.

Przemek_filozof
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: Przemek_filozof » śr 09.11.2005 18:09

Zagłębia gra coraz ładniej od kiedy przejął je Franciszek Smuda.Każdy pewnie myśał,że tam wyników specjalnych nie osiągnie i osiąga.Zagłebie jest jak nowo narodzone.Piłkarze byli iod początku sezonu tlko ich nikt nie potrafił poustwaić i zmotywować.

Awatar użytkownika
kulekfcb
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Kontaktowanie:

Postautor: kulekfcb » śr 09.11.2005 18:29

-=MiC=- pisze:Piekny strzal Iwańskiego, ktory jakims cudem obronil Majdan ale i tak jego glowa zatrzymala sie na slupku.

No ładnie przyorał w słupek, mój ojciec się śmiał jak Majdan leżał, że Doda siądzie na niego to go wyleczy :wink: A strzał był naprawdę bardzo ładny.

Awatar użytkownika
Alkoholiko
Grafomania zaawansowana
Kontaktowanie:

Postautor: Alkoholiko » wt 10.01.2006 13:31

A teraz chcą zwolnić Franza :/

Ciekawe czemu Zagłębie jeszcze nikogo nie kupiło?
...Czarna (L)-ka !!

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 212

Postautor: petru » wt 10.01.2006 13:38

Z tego samego powodu, dla którego chcą zwolnić Franza.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
Alkoholiko
Grafomania zaawansowana
Kontaktowanie:

Postautor: Alkoholiko » wt 10.01.2006 13:47

No nie mów ze nie mają floty....KGHM nie ma hajsu - hahaha! dobry żart!

a Franza chcą zwolnić nie dlatego ze nie mają hajsu, tylko dlatego ze Jabłoński ma kontakty(znajomości) w Lubinie i po znajomości chce się wkręcić!
...Czarna (L)-ka !!

Awatar użytkownika
petru
Administrator
Administrator
Reputacja: 212

Postautor: petru » wt 10.01.2006 13:56

Interia pisze:Zwolnienie Smudy może wiązać się z powyborczymi zmianami jakie zajdą w KGHM Polska Miedź SA, głównym udziałowcu Zagłębie Lubin SSA. Nowi ludzie w KGHM będą chcieli mieć nowych ludzi we władzach klubu. Początek zmian w Zagłębiu to odwołanie w najbliższym czasie Andrzeja Kruga, przewodniczącego rady nadzorczej klubu. Do odwołania Kruga ma dojść 17 stycznia - na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Zagłębie Lubin SSA.

KGHM chce pozbyć się Kruga z rady nadzorczej Zagłębia po tym, jak dwa tygodnie temu rada nadzorcza kombinatu zawiesiła go w pełnieniu obowiązków członka zarządu miedziowej spółki. W Zagłębiu Krug reprezentował właśnie KGHM. Zarząd firmy uważa, że interesów kombinatu w piłkarskim Zagłębiu powinien pilnować ktoś, kto uczestniczy w kierowaniu miedziową firmą, a nie jest zawieszony. Poza tym SSA musi przeprowadzić inwestycję na lubińskim stadionie, tak aby PZPN wydał klubowi licencję na rozgrywanie meczów w Lubinie.

Następcą Kruga ma zostać Jacek Kardela (wg "Przeglądu Sportowego"_ lub Wiesław Tkaczuk ("Gazeta Wyborcza"). Kardela to były przewodniczący rady nadzorczej Zagłębia, kojarzony z prawicą. Kilka lat temu odszedł z klubu, gdyż był z innej partii niż lewicowy Krug.

"Cenię Smudę za jego kreatywność i zdolności mobilizacyjne. To jest jaśniejsza karta w tym klubie, dla mnie jedyny profesjonalista" - powiedział Kardela.

"Franz" wie jednak swoje. "Każdy tak mówi. Ja wiem swoje i powiem szczerze, że to co usłyszałem , a podkreślam, że z pewnego źródła, bardzo mnie przygnębiło" - Smuda nie ma wątpliwości.

Poza tym jest jeszcze jednak sprawa. Jak dowiedziała się "GW" do czasu zmiany na stanowisku przewodniczącego rady nadzorczej klubu zarząd Zagłębia nie będzie mógł podejmować żadnych ważnych decyzji finansowych i transferowych. Tak więc pod znakiem zapytania stanęły na razie transfery kilku zawodników z Ameryki Południowej, którzy mieli wzmocnić Zagłębie.

Z tego samego powodu dla którego chcą zwolnić Franca, nie wiem gdzie przeczytałeś w mojej wypowiedzi coś o kasie :/.

No nie mów ze nie mają floty....KGHM nie ma hajsu - hahaha! dobry żart!

Ale niestety nie mój :/.
Obrazek Obrazek
Józef Stalin - Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Awatar użytkownika
MARCINNN
Rezerwowy
Rezerwowy
Kontaktowanie:

Postautor: MARCINNN » wt 10.01.2006 22:35

No nie ciekawie :? Smuda jest (był ?) jedynym który trzymał tych wszystkich młodych piłkarzy w ryzach. Jak go zabrakło w 1 meczu z Polonią w PP to wszyscy widzieli jak to wyglądało. Jest jednym z najlepszych trenerów w lidze więc na brak ofert raczej nie bedzie narzekał. Ale mam nadzieje, że zostanie :)

:wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 319

Postautor: j1mmy » śr 11.01.2006 23:08

Zostanie mimo ze sytuacje w spolkach skarbu panstwa sa patologiczne to nikt nie zabija kury ktora znosi zlote jajka.W kazdym razie smuda musi zostac bez niego ta druzyna nie ma motywacji a moze wiedzy taktycznej.
W kazdym razie ostatnimi czasy pokazuja bardzo ladny i efektywny football

Awatar użytkownika
Erwin
Grafomania zaawansowana

Postautor: Erwin » czw 12.01.2006 3:39

Zagłebie gra ciekawy futball, dużo akcji z pierwszej piłki oraz kombinacyjnej gry do przodu :P mają także dobrych zawodników nie bedę wymieniał nazwiskami ale jako drużyna sie świetnie prezentują myśle pan Smuda może ich doprowadzic do europejskich pucharów aczkolwiek nie bedzie to łatwe..

dami7
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek

Postautor: dami7 » czw 12.01.2006 7:10

Najmocniejsza strona Zaglebia jest pomoc m.in Lobodzinski, Iwanski, Plizga, Mierzejewski. Maja takze dobrego trenera jakim jest Franek Smuda ma twarda reke i potrafi nawet najwieksza padline ruszyc mielismy tego przyklad w kilku klubach np. Odra Wodzisalw ktora dzieki niemu sie utrzymala w I lidze.Maja takze dobrego napastnika ktory jest w swietnej formie Calbinskiego no i na lawce mlodego i zdolnego Piszczka co do obrony to jest chyba najslabsza poza Stasiakiem ktory wraca powoli do dobrej formy maja przecietnych pilkarzy ale warto wspomiec o mlodym Robercie Klosie ktory otrzymal powolanie w tym roku do kadry B
Jeden Klub, Jedna Wiara, Jedna Nazwa - TYLKO PETRA !!!

Awatar użytkownika
Alkoholiko
Grafomania zaawansowana
Kontaktowanie:

Postautor: Alkoholiko » sob 18.02.2006 14:37

Oto nowy zawodnik Zagłębia - Manuel Arboleda z Kolumbii :)
Załączniki
Manuel Arboleda.JPG
Manuel Arboleda - nowy zawodnik Zagłębia !
Manuel Arboleda.JPG (52.7 KiB) Przejrzano 494 razy
...Czarna (L)-ka !!

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » sob 11.03.2006 11:44

Wczoraj Lubinianie zainaugurowali runde jesienna Orange Ekstraklasy meczem z poznanskim Lechem.Na stadionie przy Bulgarskiej faweorytem byli gospodarze. Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to ciekawe rozwiazanie trenera Smudy co do wystepu na prawej stronie obrony.Otoz zagral tam...napastnik Lukasz Mierzejewski :!: :) Lechici chcieli to wykorzystac czesciej atakujac prawa strona.W okolicach 35 minuty reka w polu karnym zagral Szczypkowski i sedzia Bakaluk podyktowal rzut karny. Jednak Piotr Reiss trafil prosto w bramkarza. W drugiej polowie przewazali pilkarze "Kolejorza", ktorzy stwarzali wiecej sytuacji podbramkowych niz Lubinianie. W 73 minuci szale zwyciestwa na swoja strone przechylili jednak gracze Zaglebia kiedy to Lobodzinski zagral w pole karne a Chalbinski z bliska skierowal pilke do bramki Kotorowskiego.Mecz skonczyl sie zwyciestwe "miedzianych" 1:0 i byla to niespodzianka.Lech byl zdecydowanym faworytem lecz skuteczniejsi okazali sie pilkarze Zaglebia.Po tej wygranej klub z Lubina awansowal na 4 miejsce w lidze.

Warto odnotowac ze przed meczem na rozgrzewke pilkarze Lecha wyszli w koszulkach z napisem "Waldek jestesmy z toba".Chodzilo tu o bramkarza Lecha Waldemara Piatka, ktory cierpi na ciezka chorobe zapalenia watroby...
Obrazek

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 319

Postautor: j1mmy » sob 11.03.2006 15:18

Ja wiedziałem że tak będzie . Zagłębie gra szybki i skuteczny Football i od Lecha w ogólnym przegladzie jest lepsze. Wynika to chyba z tego że Miedziowcy maja lepszego trenera :))
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
Alkoholiko
Grafomania zaawansowana
Kontaktowanie:

Postautor: Alkoholiko » czw 16.03.2006 15:31

Mam nadzieje ze zdobędą puchar....no bo kto ma nas reprezentować w europejskich pucharach? amica której nie bedzie?
...Czarna (L)-ka !!

Wróć do „Polska”