Zagłębie Lubin (zbiorczy)

Piłka nożna w Polsce - Zawodnicy, Kluby, Reprezentacja, Wyniki, Transfery oraz inne wydarzenia związane z piłką.

Moderatorzy: petru, maciek_88, Dr.Football1, Cris7, maestro, piotrcies, fieldy

Które miejsce zajmie Zag??bie w sezonie 2005/06 ?

1 miejsce
6
11%
2 miejsce
2
4%
3 miejsce
6
11%
4, 5 lub 6 miejsce
18
34%
spadnie z ligi
9
17%
zagra w bara?u
3
6%
inne
9
17%

Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
Martinho
Internetowy napinacz
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Martinho » czw 16.03.2006 18:52

Alkoholiko pisze:no bo kto ma nas reprezentować w europejskich pucharach?

Ja bym chcial zeby to Korona lub Lech zgarnely puchar...Zaglebie jakos mnie nie przekonuje co do pucharu ale zobaczymy...
Obrazek

Awatar użytkownika
-=MiC=-
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: -=MiC=- » czw 16.03.2006 19:11

Martinho pisze:Ja bym chcial zeby to Korona lub Lech zgarnely puchar

A czemu Zagłębia ma nas nie reprezentowac :?: :roll:

Martinho pisze:Zaglebie jakos mnie nie przekonuje co do pucharu ale zobaczymy...

A mnie przekonuje. W tamtym sezonie poleglismy w finale z Groclinem 2:1, a w tym smiem twierdzic ze po meczu z Korona jestesmy faworytami. :P

Awatar użytkownika
Rumeczek
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: Rumeczek » czw 16.03.2006 19:31

Alkoholiko pisze:kto ma nas reprezentować w europejskich pucharach?

wartym podkreślenia jest to by nie tylko reprezentować ale też godnie reprezentować.

Lech, jedyne co pamietam z jego reprezentowania to kompromitacja z Terekiem Grozny bądź co bądź.

Korona może być pewnego rodzaju niespodzianką, tak samo jak Zaglebie. W sumie dla mnie lepiej by zagłebie było w pucharach bo z Wrocka mam blizej ^^

Awatar użytkownika
Scyzoryk
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik

Postautor: Scyzoryk » czw 16.03.2006 20:31

-=MiC=- pisze:A czemu Zagłębia ma nas nie reprezentowac Question Rolling Eyes

Bo ma brzydki stadion ;)

A tak na serio to dla mnie jezeli Korona odpadnie to będe kibicował Zagłębiu w finale . Pozatym Zagłębie ma duże szans na dobre miejsce w lidze takzę puchary w Lubinie są całkiem realne .
ZA TE 30 LAT , ZA 3 LIGI SMAK NA MISTRZA POLSKI PRZYSZEDŁ CZAS HEJ MKS KORONA
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
krako
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Kontaktowanie:

Postautor: krako » czw 16.03.2006 20:47

Zagłebie jest klubem oobok Korony,która w tym sezonie zasługuje na miejsce w pierwszej 3 przynajmniej...grają ladna pilke i są efektywni.. toco lubią kibice(na dodatek jeszcze Chałbiński,który jest z mojego klubu[tzn.przeszedł]) :D
Obrazek

Awatar użytkownika
-=MiC=-
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: -=MiC=- » czw 16.03.2006 22:22

Scyzoryk pisze:Bo ma brzydki stadion

Po to sa puchary zeby zbudowali nowy :p. Poza tym stadion nie jest brzydki i napewno nie jest maly (jeden z najwiekszych stadionow w Polsce. Ze wszystkimi otwartymi trubynami pojemnosc ponad 30tys osob). Poprostu nie jest nowoczesny :roll:

Rumeczek pisze:W sumie dla mnie lepiej by zagłebie było w pucharach bo z Wrocka mam blizej ^^

Kibic z Wrocławia to sporo niespodzianka w Lubinie :)

krako_91 pisze:Zagłebie jest klubem oobok Korony,która w tym sezonie zasługuje na miejsce w pierwszej 3 przynajmniej...grają ladna pilke i są efektywni..

I to wszystki dzieki Smudzie, z ktorym nie wiadomo czemu nie przedluzono jeszcze kontraktu :? A tak na marginesie w Sobote gramy z Wisłą Płock, wiec jesli ich pokonamy bedzie to oznaczalo ze wygralismy ze wszystkimi druzynami, ktore graja w PP i chyba bedziemy mieli najwieksze szanse :glass: :think:

Awatar użytkownika
-=MiC=-
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: -=MiC=- » pt 17.03.2006 23:14

-=MiC=- pisze:A tak na marginesie w Sobote gramy z Wisłą Płock,

No i ze tak powiem "dupa" :angry2: . Mecz z Wisłą Płock został przelozony, ze wzgledu, na zla pogode i zly stan murawy. To juz 3 mecz Zagłębia przelozony w tym sezonie :angry: . Niestety mimo ze w Lubinie stadion jest wielki to dalej nie doczekalismy sie podgrzewanej murawy, przez co na boisku jest bagno, ktore doslownie wchlania ludzi :roll: . Jak tak dalej pojdzie to pierwszy mecz na naszym stadionie zagramy w Maju :maruda: Troche mnie martwi to przekladanie meczy, poniewaz pozniej Zagłębie bedzie musialo grac praktycznie co trzy dni i nie wiadomo czy pilkarza starczy na to sil :( I na koniec wielkie brawa dla zarzadu :brawo: , ktory buduje(remontuje, modernizuje, niszczy) stadion juz od wielu lat. Ciekawe jeszcze jak dlugo.

P.S. - wybaczcie ze post pod postem :P

Awatar użytkownika
Jasiu_Śmietana
Junior
Junior

Postautor: Jasiu_Śmietana » sob 18.03.2006 2:12

A co sądzicie o Damianie Misanie ;) Był u was na testach i strzelił piękna bramke w sparingu przeciwko Odrze Wodzisław. Mimo tego nie został piłkarzem Zaglebia... Wczesniej strzelił gola przeciwko wam, w towarzyskim meczu Olimpia Kamienna Góra vs Zaglebie Lubin. Było to uderzenie z powietrza w samo okienko bramki Madarica który wówczas bronił w Zagłebiu. Po tym spotkaniu zabraliscie go na testy... Niestety nic z tego nie wyszło i nasz kapitan ostatecznie trafił do 3 ligowego Piastu Gliwice... A szkoda bo to duży talent. Z tego co pamietam na sparingu grał równie dobrze co Łobodzinski i strzelil najpiekniejszego gola spotkania :P

P.S - Słyszaliscie wogule o nim ?

Awatar użytkownika
-=MiC=-
Rezerwowy
Rezerwowy

Postautor: -=MiC=- » sob 18.03.2006 12:08

Jasiu_Śmietana pisze:A co sądzicie o Damianie Misanie

Jasiu_Śmietana pisze:bramki Madarica który wówczas bronił w Zagłebiu

Kiedy to bylo 2-3 lata temu :roll: :?:

Awatar użytkownika
Jasiu_Śmietana
Junior
Junior

Postautor: Jasiu_Śmietana » ndz 19.03.2006 0:37

Wiosna 2005

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 295

Postautor: j1mmy » wt 21.03.2006 16:38

No i Zaglębie dowiozło remis z trzęsawiska i dobrze bo wstyd by był jakby Korona w europejskich pucharach miała grać. Jak gdzies czytałem Liberda zjadł Kiełbasę nawet sie nie wysilając. Koronę uratował bramkarz i to 2:0 w tym 2 meczu było chyba najniższym wymiarem kary :). Swietny mecz w wykonaniu Felipe Felixa duzo walczył i odbierał. Genialnie Łobodźiński ale tylko z początku . Iwański wydaje się że będzie w stanie zastąpić Szuymkowiaka za jakiś czas genialny przegląd pola:P. Slaby mecz w wykonaniu Piszczka reszta jakoś tak bezbarwnie , o Chałbińskim nie wspominając.
W Koronie grał tylko coś bramkarz oraz Hernani i Binski to tyle. Złe zmiany , złe ustaiwenie , fatalna murawa ma Korona to na co zasłużyła :P
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Awatar użytkownika
danon
Skład C
Skład C
Kontaktowanie:

Postautor: danon » wt 21.03.2006 16:56

j1mmy pisze: fatalna murawa ma Korona

do 1 kwietnia...
j1mmy pisze:wstyd by był jakby Korona w europejskich pucharach

zobaczymy co pokaże zagłębie(odpukac żeby cokolwiek miało pokazywac)
moze prawda jest że korona w tym dwumeczu była słabsza, ale porównując wyniki obu drużyn są mniej więsej na równi(nie przypominam że korona jest beniaminkiem)

Awatar użytkownika
yazid^
Blanco Perfecto
Kontaktowanie:

Postautor: yazid^ » wt 21.03.2006 16:57

Zagłębie na samym początku dominowało i stworzyło kilka naprawdę dobrych okazji, ale mieli wyraźne problemy z wykończeniem, choć z pewnością wpływ miała bardzo nierówna murawa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
j1mmy
30+
30+
Reputacja: 295

Postautor: j1mmy » wt 21.03.2006 17:27

danon pisze:
j1mmy pisze: fatalna murawa ma Korona

do 1 kwietnia...
j1mmy pisze:wstyd by był jakby Korona w europejskich pucharach

zobaczymy co pokaże zagłębie(odpukac żeby cokolwiek miało pokazywac)
moze prawda jest że korona w tym dwumeczu była słabsza, ale porównując wyniki obu drużyn są mniej więsej na równi(nie przypominam że korona jest beniaminkiem)

bla bla bla :) a kto ich zatrzyma :D w finale albo Lech bez formy albo Wisła Płock bez kibiców. w zasadzie jedyny powód dla , którego Korona miała by grac w uefie to nowy stadion a tak mogą przejśc przez Intertoto i po sprawie. Zagłebie pokazuje że gra skutecznie :P ot co.
Nie to co banda kieleckich frustratów :P(bo tak wygladała Kiełbasa i spółka dziś na boisku :D)
Jeśli nie możesz złapać na forum napisz PM

Zico_FCI
Io Sono Interista
Reputacja: 26

Postautor: Zico_FCI » wt 21.03.2006 20:09

Zgadzam się z Tobą j1mmy. Piecha dzisiaj pokazał jaki to z niego demon szybkości i dlaczego nie powinien grać w kadrze. W dwumeczu Zagłębie było dużo lepsze i zasłużenie awansowało. Myślę, że w finale też sobie poradzą z ... Lechem pewnie. :wink:
...

Wróć do „Polska”